Promovat
Proprietar: Casă solidă și spațioasă în zona centrală - oraș Sânnicolau Mare
10
3

Proprietar: Casă solidă și spațioasă în zona centrală Sânnicolau Mare ideală pentru locuință, grădiniță, școală, azil, clinică sau activitate comercială! O proprietate cu personalitate, construită trainic și gândită pentru confort și funcționalitate. Situată la doar 500 m de zona pietonală, ...

830 EUR/m2 | 300 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere Giroc
5

3 camere Giroc

3 camere Giroc cu grădină 75mp grădină Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere full decomandat La parter cu grădină , 2 locuri de parcare , 2 balcoane La cheie Încălzire în pardoseală Suprafață utilă apartament 68 mp Plus cele 2 balcoane și gardina Preț 140000 euro neg Tel ...

1867 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera decomandat | Spitalul Judetean
7
1

Apartament 1 camera decomandat | Spitalul Judetean

Apartament cu 1 cameră, decomandat, situat în zona Spitalului Județean, o zonă căutată și apreciată a orașului. Imobilul este amplasat la etajul 3 din 4 + M, într-un bloc izolat termic, oferind confort și eficiență energetică. Suprafață utilă: 34 mp Încălzirea se realizează prin intermediul termoficării, ...

2118 EUR/m2 | 34 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere decomandat Giroc
5

2 camere decomandat Giroc

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 decomandat etaj 1 , în Giroc în spate la hotel IQ suprafață 55 mp preț 103000 euro tel 0727516012

1873 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Pachet de 2 apartamente, de vinzare, 187m
1
16

Pachet de 2 apartamente, de vinzare, 187m

Vând 2 apartamente cu anexe Zona Văcărescu, Timișoara Ideal pentru locuință unifamilială, air b&b, birouri sau investiție imobiliară! Două apartamente poziționate unul deasupra celuilalt pot fi unite prin scară interioară, rezultând un apartament spațios și eficient compartimentat. Ambele ...

1016 EUR/m2 | 187 m2

Timisoara, Timis

de vinzare spațiu comercial, 2 camere si WC, intrare direct din strada in vad comercial 21

de vinzare spațiu comercial, 2 camere si WC, intrare direct din strada in vad comercial

un spațiu comercial de 37,29m format din 2 camere si un WC, situat in vad comercial cu intrare direct din strada cit si o a doua intrare din imobil. Primul contact se va realiza exclusiv prin e-mail, pentru a facilita comunicarea și pentru a oferi informații suplimentare sau pentru a programa o vizionare ...

1842 EUR/m2 | 38 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

proprietar
5

proprietar

Ap are 50mp ,complet mobilat si utilat , in apropiere este lidl,kaufland școală , magazine , spitalul județean la 5 minute de mers pe jos , apartamentul este din bca +rigips ( pereti exteruori sunt din bca + nu se aude zgomot de la vecini este foarte bine izolat este la mansarda + clasa energetica ...

1320 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Cu Regim de Inaltime P+ 7 ,pe Rebreanu 20 ml Fs , foarte aproape de C.Martirilor ,
6

De Vânzare 960 mp , Spatiu Comercial intabulat Cf , Spalatorie Auto intabulata CF , acte la zi , Casa de locuit , teren cu fs 20 ml , pe Rebreanu , Una dintre cele mai cautate si dinamice zone rezidentiale din Timisoara , ST a terenului 960 mp Ofera un regim de inaltime Permis (1-1-5S)+P+7+1R FRONT ...

1048 EUR/m2 | 400 m2

Girocului, Timisoara, Timis

vand garsoniera
6
9

vand garsoniera

Proprietar, vând garsonieră in zona Steaua, Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).aproape de Shopping City. Este renovata recent. Se vinde cu electrocasnice,plita, cuptor electric, frigider și mașină de spălat rufe. Are 21 mp, etaj 4 Preț: 33500euro negociabil. Tel.

1595 EUR/m2 | 21 m2

Timisoara, Timis

Vând garsoniera Timișoara et4 C.Brailoiu
5
6

Vând garsoniera Timișoara et4 C.Brailoiu

Vând garsoniera Timișoara et4 C.Brailoiu Nr.7,etj.4,12mp cu baie inclusă vis a vis de secția 2 poliție.Pret.24000 euro negociabil.Tel.

2000 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vând casă demolabilă în Mehala, Timișoara
1
1

Proprietar vând casă demolabilă în Mehala, Timișoara

Proprietar vând casă bătrânească individuală, demolabilă, situată în cartierul Mehala, zonă semicentrală, pe un teren de 250 mp. Front stradal: 12 ml. Terenul beneficiază de utilități: apă (puț forat) canalizare curent internet gaz la aproximativ 3 m Acces facil, stradă liniștită, zonă exclusiv doar ...

2495 EUR/m2 | 95 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere la casa, Iosefin
10
9

Vând apartament cu 3 camere la casa, Iosefin

Sufragerie cu semineu pe lemne, centrala, demisol amenajat, pod, curte 35 mp, nou renovata, situata la 200 m de statia de tramvai, 800 m fata de piata Iosefin. Contact dupa ora 16:00.

1712 EUR/m2 | 73 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Proprietar vând garsonieră
5
7

Proprietar vând garsonieră

Proprietar, vând garsonieră in zona Steaua, Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).aproape de Shopping City. Este renovata recent. Se vinde cu electrocasnice,plita, cuptor electric, frigider și mașină de spălat rufe. Are 21 mp, etaj 4. Preț: 34000euro negociabil. Tel.

1619 EUR/m2 | 21 m2

Timisoara, Timis

Apart.-cartier nou(Iris).consumuri minime high efficient-mode.EXCLUS INTERMEDIARI
10

proprietar,vand apart.in cartier nou.complet mobilat si utilat. (62m2: 54m2+7,5m2 balcon) conectat la toate utilitatile in mod-high efficient. (incluse in pret-care NU este negociabil). zona iesire-Torontal (Lidl).eliberare imediata! relatii doar la telefon! EXCLUS INTERMEDIARI!!! ROG AGENTIILE SA NU ...

2016 EUR/m2 | 62 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Teren intravilan comuna Jebel, judet Timis
5

Teren intravilan comuna Jebel, judet Timis

Vand teren intravilan in comuna Jebel, judet Timis. Suprafata este de 1536mp. Utilitati: canalizare, apa, curent. In curand si gaz. Ofer posibilitatea de achizitionare si in 12 rate egale.

Timisoara, Timis

Proprietar
5

Proprietar

PROPRIETAR, vând garsonieră situată în zona Bucovina, 20 m2, mobilată și utilată, exact ca in poze. Este aproape de magazine, parcuri, farmacii, Iulius mall. Etajul 4 din 4. Bloc cu acoperiș, casa scării renovată acum 2 ani. 11 apartamente pe scara. Este compartimentată astfel, hol, baie, camera, iar ...

2500 EUR/m2 | 20 m2

Timisoara, Timis

Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm
8

Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm

- Schimb cu locuinta 3-4 camere in TIMISOARA + 98.000 EURO diferenta din partea dumneavoastra pentru CASA noastra - Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm - Casa are 4 intrari - posibilitate compartimentare in locuinte pentru inchiriere . - constructie Caramida Porotherm + Izolatie 10 cm - ...

766 EUR/m2 | 128 m2

Timisoara, Timis

Vanzare teren agricol
2
12

Vanzare teren agricol

Vand 10.000 mp teren agricol in Timisoara, judetul Timis, zona industriala Freidorf, situat in spate la metro.

10,000 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Schimb apart.3 cam.

Schimb apart.3 cam.

Schimb apartament trei camere decomandat in Lugoj cu apartament 2 camere Timișoara,ofer diferența de bani

929 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament 4 camere Steaua
5

Vând apartament 4 camere Steaua

Vând apartament 4 camere, 2 balcoane ,2 băi, 100mp cu centrala proprie, etajul 2 zona Steaua, mobilat.

1650 EUR/m2 | 100 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
casa Giroc 155000
5
9

casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727 ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

vand apartament una camera
10
26

vand apartament una camera

Vand apartament una camera decomandat et.II din IV pe mijloc,gresie faianta,gaz cu separatie,caldura si apa calda proprii,aer conditionat,CATV fibra optica,izolat,fara balcon,bloc din 1980,liber.Se vinde cu mobila de bucatarie,hota,frigider,masina de spalat automata,posibil si alte elemente de mobilier ...

1923 EUR/m2 | 26 m2

Gara+de+Nord, Timisoara, Timis

De vanzare teren 312 mp AC P+2 City Mall piata Flavia
10
6

De vanzare teren 312 mp AC P+2 City Mall piata Flavia

Teren Str. Lacului nr. 3, langa Shopping City Mall, Piata Flavia. Deschidere 10 ml. Suprafata 312 mp. Autorizatie de constructive din 2025 pentru P+2 cu Sd 339 mp. Acces auto, toate utilitatile. Ideal pentru dezvoltare imobiliara, spatiu commercial, cladire multifunctionala. Toate actele sunt la zi. ...

Timisoara, Timis

Promovat
Casă de Vânzare în Freidorf   Zonă Liniștită (Lângă Baltă)
12
10

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă)

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă) Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Salvează căutarea