Promovat
Proprietar,In Bloc Nou,Cu Centrala+Loc Parcare Privat,Etaj 1, Mobilat,Utilat
18

Proprietar,Am Acum de Vânzare Langa Benzinaria Esso de la Intrarea in Giroc,Un apartament cu 1 camera in Bloc Nou, Finalizat in 2024,este Confort 1 Decomandat, Modelul Mare,Etajul 1 cu Balcon Și Centrala Termica,Cu Loc de Parcare Privat,Este Mobilat Frumos,Utilat, Merita Văzut 100%. Imobilul este compus ...

2200 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala Giroc
12
2

Casa individuala Giroc

Casă de vânzare Se vinde casă spațioasă, bine compartimentată, perfectă pentru o familie care își dorește confort și posibilitatea de a-și personaliza finisajele. 3 dormitoare 3 băi living open-space cu bucătăria ieșire din living pe terasa din spate dormitor matrimonial cu baie ...

2000 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vanzare teren (Curti Constructii) -  Calea Urseni
5
8

Vanzare teren (Curti Constructii) - Calea Urseni

Proprietar, vând parcelă teren intravilan Timișoara, categorie Curți Construcții, pentru construcție imobil rezidențial, pretabil construcție bloc, duplexuri, suprafață de 1000mp, front stradal 40 m, curent electric , construcții învecinate. Strada Măghiranului; Regim maxim de înălțime pentru construcții ...

1,000 m2

Calea%2525252525252525252bUrseni, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament premium cu 2 camere, etaj intermediar, parcare subterana Simion Barnutiu
10
2

Proprietar, persoana fizica, vand apartament modern 2 camere, la etaj intermediar (4 7) al unui bloc construit in 2021 in zona Simion Barnutiu. Locuinta are o suprafata utila de 56.6 mp la care se adauga un balcon spatios de 5.8 mp (total 62.4 mp) si se vinde complet mobilata si utilata. Mobilierul ...

2805 EUR/m2 | 57 m2

Simion%252525252525252525252bBarnutiu, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren extravilan Săcălaz
3
5

Teren extravilan Săcălaz

Vând teren în Săcălaz, cu o suprafață generoasă de 1943 mp, situat într-o zonă cu potențial ridicat de dezvoltare. Este proprietatea ideală pentru cei care doresc să investească inteligent într-o zonă aflată în plină expansiune lângă Timișoara. Detalii principale: Suprafață: 1943 mp Localizare: Săcălaz ...

1,943 m2

Timisoara, Timis

vand casa in Timisoara
20
7

vand casa in Timisoara

Vand in exclusivitate fara comisiom casa in Timisoara zona Lunei aproape de Casa de Pensii . cu suparfata de de 70 mp cu curyr proprie format din hol bucatarie cu camara cu acces in pod,baie,2 camere plus o camera mica anexe.Casa este de caramida se poate mansarda.Este locuibila ,dar necesita renovare.Are ...

2000 EUR/m2 | 70 m2

Prințul Turcesc - Lunei, Timisoara, Timis

Vand vila individuala Timisoara-Calea Aradului
13
10

Vand vila individuala Timisoara-Calea Aradului

Vand fara comision vila individuala zona Calea Aradulu-Lipovei 7 minute de Mall.Vila are 7 camere.Parter hol ,living,bucatarie inchisa,dormitor.,birou,baie, debara,garaj cu acces direct in casa terasa,etaj 4 dormitoare hol mare-living 2 bai,3 balcoane,pod.curte amenajata gazon Garaj mare .Strada asfaltata ...

1607 EUR/m2 | 196 m2

Aradului, Timisoara, Timis

De vinzare  TEREN in TIMISOARA cartier NOVA MEHALA ca. 80m x 100m
2

De vinzare TEREN in TIMISOARA cartier NOVA MEHALA ca. 80m x 100m

De vinzare teren ca 80m x 100 m in cartierul NOVA MEHALA zona aflata in plina dezvoltare, aflata la intersectia a 3 strazi avind toate necesitatile in apropiere. Pret 250Euro mp Va rog contactati-ma prin E-Mail

NOVA+MEHALA, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Bloc Nou. Gradina proprie. Timisoara-Sagului.
12
20

Comision 0%. Bloc Nou. Gradina proprie. Timisoara-Sagului.

PROPRIETAR vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 50 mp utili + GRADINA PROPRIE, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret ...

2080 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu doua camere 27

Apartament cu doua camere

Vand apartment cu doua camere în zona centrala in stare buna etaj 10 , acoperiș nou izolat,suprafață utila 48 metri pătrați compus din baie, bucatarie, două camere, balcon 2 debarale.pret usor negociabil

1354 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Garsoniera pe Take Ionescu lînga ISHO , comision zero , proprietar
4
11

Proprietar ,ofer spre vânzare garsonieră pe Take Ionescu ( lângă ISHO ) , foarte bună pentru investiție datorită poziției foarte bune . Suprafața 12 mp ,complet mobilată și utilată : mașină de spălat ,TV smart ,climă ,geam termopan cu plasă anti-insecte ,ușă metalică ,frigider ,microunde , canapea extensibilă ...

1750 EUR/m2 | 12 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Promovat
Casă de Vânzare în Freidorf   Zonă Liniștită (Lângă Baltă)
12
8

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă)

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă) Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Caut casa individuala pe parter 9

Caut casa individuala pe parter

Suprafața utila aproximativ 70mp Suprafața teren aproximativ 150mp Caut casa in Timisoara,sa fie locuibila nu demolabila cu toate utilitățiile . Pret 95.000 euro Sau schimb cu apartament amenajat cu 2 camere decomandat,hol,baie, balcon,bucatarie,cămară alimente, centrala termică Ariston prin condensare ...

1357 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Vând casă , P + E , Buziașului - Ciarda Roșie
20

Vând casă , P + E , Buziașului - Ciarda Roșie

Vând vila , parter + mansardă ( inaltă), St - 765 mp, FS - 18 m, Su - 190 mp. Parter : living, dormitor, baie,bucătărie, terasa Mansardă ( înaltă) : 3 dormitoare , unul matrimonial cu baie si dresing, 2 bai, hol , 2 balcoane. Casa a fost construita in anul 2005, este racordata la toate utilitățile, apa, ...

1605 EUR/m2 | 190 m2

Ciarda Rosie, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,etajul 3,garaj sub bloc,Bld.Cetatii
14
2

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă)
15
1

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă)

Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare Teren: 500 mp (Front stradal: 12 m) Suprafață utilă casă: 68 ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului
19
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1840 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa D+P+E, str. Victor Babes - zona Elisabetin
18
3

Casa D+P+E, str. Victor Babes - zona Elisabetin

Vand casa ,D+P+E,St-376 mp,Fs-18m ,toate utilitatile,centrala pe gaz,clima. Casa este configurata astfel: -Demisol : hol,baie,bucatarie,2 dormitoare,wcs ,garaj,Su=110 mp -Parter inalt ( foarte inalt ): terasa inchisa,living,dormitor,camera de zi,baie,baie mare,pranzitor,antreu,Su=103 mp Etaj: 2 camere,bucatarie,baie, ...

3176 EUR/m2 | 170 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,etajul 3,zona Bulevardul Cetatii
14
1

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias
2

Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias

Vand spațiu comercial P+E,Sc 800 mp, Su- 700 mp, St - 700 mp. Parterul este închiriat, etajul este renovat la stadiu de gri. Utilitati: curent trifazic, gaz, canalizare,apa curenta, parcare. Pretabil pentru urmatoarele domenii de activitate: clinica, supermarket, birouri, spatii locative, etc. Este ...

514 EUR/m2 | 700 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita
20

Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita

Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...

2258 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
2

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
10

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament la demisol, pentru locuit sau spatiu comercial
19
1

Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro

1063 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea