Proprietar vand casa tip duplex
7
9

Proprietar vand casa tip duplex

Proprietar vând 2 apartamente în duplex (stil mediteranean) la cheie, totul nou. Pret 149.000 euro jumătate. Toate utilitățile functionale: curent, gaz, apa, canalizare, internet, etc. Suprafața utila 88mp Teren 310mp per apartament. Hol, 2 dormitoare, 2 bai, living cu bucatarie (open space), terasa ...

1693 EUR/m2 | 88 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului
19
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1840 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere decomandat Giroc
5

2 camere decomandat Giroc

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 decomandat etaj 1 , în Giroc în spate la hotel IQ suprafață 55 mp preț 103000 euro tel 0727516012

1873 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias
2

Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias

Vand spațiu comercial P+E,Sc 800 mp, Su- 700 mp, St - 700 mp. Parterul este închiriat, etajul este renovat la stadiu de gri. Utilitati: curent trifazic, gaz, canalizare,apa curenta, parcare. Pretabil pentru urmatoarele domenii de activitate: clinica, supermarket, birouri, spatii locative, etc. Este ...

514 EUR/m2 | 700 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apartament cu 1 cameră zona calea Sagului -Girocului

Vând apartament cu 1 cameră zona calea Sagului -Girocului

Vând apartament cu o cameră la parter,în bloc ANL ,situat pe strada Ioachim Miloia nr 52 din între zona Calea Sagului și Girocului aproape de Liviu Rebreanu ,Timișoara ,având suprafața utilă de 43,24 mp constând dintr-un hol de intrare de 2.81 mp,urmat pe dreapta de o cameră mare de 27,70 mp ,împărțită ...

1605 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

Vand garaj Calea Aradului str. Rasaritului nr. 29 2

Vand garaj Calea Aradului str. Rasaritului nr. 29

Vand garaj Calea Aradului, str. Rasaritului, nr. 29. Garajul are CF si o suprafata de 16mp. Pret 11000 euro negociabil

Timisoara, Timis

PROPRIETAR, vand apartament 4 camere, 2 bai, etaj 1, decomandat, boxă la subsol, in zona Lipovei
10
3

PROPRIETAR, vând apartament 4 camere, 2 bai, decomandat, etaj 1, în zona Lipovei. CARACTERISTICI PRINCIPALE: -apartamentul este complet mobilat și utilat, -suprafață utilă 79 m , suprafață totală 86m , -pereții exteriori izolați pe interior, foarte călduros iarna, -boxă la subsol,cu rafturi metalice, ...

2022 EUR/m2 | 79 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Vind terenuri 500mp Torontalului-Metro2 , Pret 110 euro m2
5
3

Vind terenuri 500mp Torontalului-Metro2 , Pret 110 euro m2

Terenuri 350-500mp se pot construi individuale sau duplexuri Hmax P+2 - pentru dezvoltatori se pot asigura de catre noi Ac-uri deja obtinute pentru duplexuri , individuale, sau colective cu 9 apartamente.(contra cost) - pentru proiecte complete va rugam sa ne contactati

450 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Vind terenuri 350-500mp duplex P+2  Torontalului-Metro2 , Pret 110 euro m2
4
7

Vind terenuri 350-500mp duplex P+2 Torontalului-Metro2 , Pret 110 euro m2

450 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Teren extravilan
1

Teren extravilan

Vand teren extravilan comuna Peciu Nou, jud.Timis

46,400 m2

Timisoara, Timis

Vand spatiu comercial 624mp
3

Vand spatiu comercial 624mp

Vand spatiu comercial situat in zona 1 Timisoara pe doua strazi principale C-tin Brancoveanu- ciprian Porumbescu compus din 6 magazine ,curte ,3 apartamente ,10 grupuri sanitare ,curent trifazic ,gaz,apa,canalizare,centrala termica. Spatiul este bine situat pentru activitati comerciale,etc.cu mansarda ...

2500 EUR/m2 | 624 m2

Timisoara, Timis

Teren intravilan de vinzare
2
10

Teren intravilan de vinzare

TEREN INTRAVILAN SUPRAFATA 842 MP .SITUAT IN JUDETU TIMIS . COM DUMBRAVITA . STR MIGDALULUI IDENTIFICAT PRIN CF 413720 .

842 m2

Timisoara, Timis

Teren industrial Calea Șagului-Platforma Incontro
2

Teren industrial Calea Șagului-Platforma Incontro

Oportunitate investițională Teren în zona industrială Giroc, Calea Șagului Proprietar,propun spre vânzare un teren cu potențial ridicat de dezvoltare, situat strategic în zona industrială din Giroc, în proximitatea platformei Incontro Calea Șagului. Localizare: în spatele platformei Incontro, ...

18 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand teren cu casa in Timisoara strada Muzicescu Girocului
9
19

Proprietar vând teren cu casa, pe teren există o casa de caramida si anexa, teren total 1100 m2 in Timisoara, strada Anul 1848, casa este locuibila, branșată la utilități, centrala proprie pe gaz cu calorifere, stradă asfaltată, zonă de case liniștită. Front stradal 18m. pret usor negociabil

1,070 m2

Timisoara, Timis

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera
9
34

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera confort 1,38 mp, baie, bucatarie,balcon inchis, hol,mobilat si utilat.,termopane. Pret: 250 Euro !

10 EUR/m2 | 30 m2

Cetate, Timisoara, Timis

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter
10
34

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter, baie , bucatarie, hol, parchet ,gresie, faianta, amenajat cochet, suprafata utila 33.56mp. Pret: 75.000 Euro Negociabil

2206 EUR/m2 | 34 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Circumvalatiunii Zona Gh Lazar de vanzare apartament spatios cu 3 camere la parter
10
35

Circumvalatiunii Zona Gh Lazar de vanzare apartament spatios cu 3 camere la parter, suprafata utila 67mp, baie cu geam, hol lung, balcon inchis, bucatarie, parchet, gresie, faianta, centrala termica pe gaz. Pret: 118.000 Euro

1761 EUR/m2 | 67 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Proprietar vand duplex pe parte in Ghiroda
10
8

Proprietar vand duplex pe parte in Ghiroda

vând duplex în Ghiroda pe parter cu toate utilitățile mai multe INFO la tel

1600 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

vind garsoniera 3

vind garsoniera

vind garsoniera in zona umt strada Babadag nr8 ap 31

43 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Apartament 4 camere, 2 băi, loc parcare subteran
10
7

Apartament 4 camere, 2 băi, loc parcare subteran

Oferim spre vanzare apartament cu 4 camere, 2 bai, bucatarie si balcon, etaj 3, partial mobilat. Finisaje de lux, incalzire in pardosea, centrala termica pe gaz, aer conditionat, geamuri termopan triplu-stratificat cu izolare termica si fonica excelenta, toate geamurile si usile prevazute cu site retractabile. ...

2235 EUR/m2 | 85 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

Proprietar, vindem casă in Timișoara
5
5

Proprietar, vindem casă in Timișoara

Casă modernă de vânzare în Timișoara ideală pentru locuință multifamilială sau firmă Strada Ulpia Traiană Nr 107 Vă propunem spre vânzare o proprietate deosebită situată în Timișoara, finalizată în anul 2025, construită pe un teren generos de 628 mp și având o suprafață construită de 213,4 mp. ...

2290 EUR/m2 | 214 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Vand locatie in centru Baile Herculane
5
4

Vand locatie in centru Baile Herculane

Vand locatie patrimoniu de 10 camere in centru la Baile Herculane pe strada Nicolae Stoica de Hateg nr 4. Cladirea dispune de toate utilitatile. Front stradal 21m, teren 1250m. Cladirea este cu etaj, necesita renovare si se poate extinde pentru pensiune.