Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
2

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Vând 752 mp intravilan la drumul european în Jebel
6
2

Vând 752 mp intravilan la drumul european în Jebel

Vând 752 mp teren intravilan, cu frontul stradal de 18,5 ml. aflat în localitatea Jebel Timiș, lângă drumul european, utilitățile, curent, apa, canalizare în fața terenului. Preț 35 euro mp, ușor negociabil.

752 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament premium cu 2 camere, etaj intermediar, parcare subterana Simion Barnutiu
10
2

Proprietar, persoana fizica, vand apartament modern 2 camere, la etaj intermediar (4 7) al unui bloc construit in 2021 in zona Simion Barnutiu. Locuinta are o suprafata utila de 56.6 mp la care se adauga un balcon spatios de 5.8 mp (total 62.4 mp) si se vinde complet mobilata si utilata. Mobilierul ...

2805 EUR/m2 | 57 m2

Simion%252525252525252525252bBarnutiu, Timisoara, Timis

Promovat
Casa Giroc 155000
5
4

Casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727516012

1292 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare urgent
10
10

De vanzare urgent

Proprietar vand urgent garsoniera 16 mp în zona Kaufland Sagului la etaju 4 4 zona liniștită aproape de centru, gara, piata, liber de ori ce sarcina pret 31500 euro ușor negociabil în Timișoara bună de investiție. Telefon

1969 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

Vand3.21ha teren calea sagului intravilan ,PUZ  APROBAT, ZONĂ INDUSTRIALĂ+ Sport si agrement.
3
9

Vand3.21ha teren calea sagului intravilan ,PUZ APROBAT, ZONĂ INDUSTRIALĂ+ Sport si agrement.

  VAND 3.21HA TEREN CALEA SAGULUI ,INTRAVILAN CURS CONSTRUCTII,FSA 80mlx404ml IN SPATE LA GENERAL BETON,APROAPE DE INELUL DE CENTURA SUD.NOU!!!!!PUZ APROBAT!!!!!SE VAND ȘI PARCELE DE APROXIMATIV 7500 mp., suprafata totala: 32100 mp.Terenul aparține de comuna Șag.

32,100 m2

Timisoara, Timis

Vand 32100 mp calea sagului , PUZ APROBAT, zona de sport și agrement+ industriale
2
7

Vand 3.21 ha teren,calea sagului ,scos integral din circuitul agricol,fs 80ml.Nou!!!!!PUZ APROBAT .SE VAND Și PARCELE ,de aprox 7500 mp ., suprafata totala: 32100, Front stradal: 80 ml.Terenul aparține de comuna Șag.

32,100 m2

Timisoara, Timis

Teren Agricol Timiș
1
7

Teren Agricol Timiș

De vânzare 8ha teren extravilan agricol în Timiș la drum asfaltat ,aproape de sat,stâlp de electricitate la drum.8700e ha

78,000 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Cu Centrala Proprie, Decomandat, Odobescu,1 km de Centru, Modelul Mare, Merita Văzut 100%
20
3

Proprietar, Odobescu !!! Am Acum De Vânzare în Zona Odobescu, la 1 Km și Ceva de Centrul orașului, Un apartament cu 2 Camere confort 1 decomandat Modelul foarte Spațios ,este situat la etajul 4 din 5, este pe 3 părți cu 2 Balcoane,56 mp utili in Certificatul Energetic Fara Balcoane și 64 mp cu cele ...

1750 EUR/m2 | 56 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Vând casă individuală Timișoara-Ronaț
10
16

Vând casă individuală Timișoara-Ronaț

Vând casă individuală cu un regim de înălțime P+M, situată în Timișoara zona Ronaț. Casa dispune de bucătărie ,living ,birou ,trei dormitoare curte și grădină, având o suprafață construită de 138 m . În curte este și o anexă cu magazie terasă exterioară și cameră tehnică. Imobilul se află în stare bună,are ...

16 EUR/m2 | 138 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Cu Centrala Proprie, Decomandat,In Zona Odobescu,Modelul Mare,Merita Văzut,Neg
18
1

1750 EUR/m2 | 56 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Proprietar sau inchiriez vand fara comision 0491735400381
10
93

Proprietar sau inchiriez vand fara comision 0491735400381

Garsoniera Fraidorf Et 1 cu.centrala proprie 180 chirie+ 300 garantie

1186 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

5800 mp Teren Intravilan Remetea Mare 197.200 eur Negociabil
3
5

Vand parcela 5800 mp teren in intravilanul extins Remetea Mare, FS 30 m, situat pe partea stanga pe drumul spre Bucovat, vis-a -vis de cartierul Maria Residence, categoria de folosinta Curti Constructii,certificat urbanism 40% POT, pret 34 euro mp negociabil.

5,800 m2

Timisoara, Timis

Proprietar, Calea Martirilori bloc izolat termic
5
11

Proprietar, Calea Martirilori bloc izolat termic

Vand apartament 2 camere, 40 mp, etaj 3,primul bloc pe stanga la intrarea pe Calea Martirilori.Apartamentul se vinde molbilat si utilat, aer conditonat, incalzire de la retea. Costurile de intretinere mici, blocul fiind izolat termic.Geamuri si balcon PVC cu geam termopan.Statie de transport in fata ...

2025 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Proprietar - vand PUZ locuințe colective, 43 apartamente   parcela, P+3E+Er M, zona Giroc -Tmisoara
5
2

Proprietar - vand PUZ locuințe colective, 43 apartamente parcela, P+3E+Er M, zona Giroc -Tmisoara

Proprietar, vând 6 parcele dintr-un PUZ finalizat pentru locuințe colective Zona Giroc - Timișoara Oportunitate investițională într-o zonă cu dezvoltare accelerată, situată pe Strada Anton Pavlovici Cehov, colț cu Bulevardul Aviatiei, în vecinatatea viitorului Complex Sportiv si Centru Comunitar construit ...

1,865 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vând duplex în Dumbrăvița
20

Vând duplex în Dumbrăvița

Vând casă P+M, Su - 96 mp, St-345 mp, FS- 13 m. Parter: living, bucătărie, baie, terasă Etaj: 3 dormitoare, 1 baie, hol Garajul este adiacent casei. Casa a fost edificată în 2019, beneficiind de încălzire prin pardoseală, centrală termică pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, etc. Este situată ...

2604 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Teren industrial , DN 978 - Dudestii Noi
1
1

Teren industrial , DN 978 - Dudestii Noi

Vand 10 ha teren industrial, FS- 261 m, frontul strada este la DN 987 care face legătura dintre Timișoara și Dudestii Noi. Pret : 8 euro mp

Timisoara, Timis

Vand parcela de teren , S.A.D , Mosnita Veche ,langa centura ( aproape de campusul Fac.de Medicina
1

Vand teren S.A.D ,S-1355 mp,teren intravilan ,arabil. Este situat langa cenutura, pe teritoriul administrativ al comunei Mosnita dar, este foarte aproape de Ghiroda ( campusul Facultatii de Medicina). Pret : 50 euro mp.

Timisoara, Timis

Vand parcela de teren S.A.D , Mosnita Veche, lanaga centura , vis-a-vis de campusul Fac.de Medicina
1

Vand teren S.A.D ,S- 810 mp,teren intravilan ,arabil. Este situat langa cenutura, pe teritoriul administrativ al comunei Mosnita dar, este foarte aproape de Ghiroda ( campusul Facultatii de Medicina). Pret : 50 euro mp.

Timisoara, Timis

Vand casa in zona Freidorf, Timisoara
18

Vand casa in zona Freidorf, Timisoara

Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare Teren: 500 mp (Front stradal: 12 m) Suprafață utilă casă: 68 ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,etajul 3 + garaj sub bloc,Bld. Cetatii
14

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

DIRECT PRORPIETAR Vand apartament Central,cu 2 camere, zona Dacia (in spatele BD Gheorghe Lazar)
9
1

DIRECT PROPRIETAR, FARA COMISION!! Se ofera spre vanzare apartament in zona centrala Dacia, in spatele Bulevardului Gheorghe Lazar, strada Dropiei, la etajul 4 al unui bloc cu ACOPERIS! Imobilul se afla in apropiere de IULIUS MALL, scoli( Generala nr 18 si nr24), gradinita, parcuri, piata, supermarket-uri ...

1833 EUR/m2 | 42 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Vand duplex in Sag - Manastire
20
1

Vand duplex in Sag - Manastire

Vand jumatate de duplex, St- 360 mp, Sc -200 mp. Parter : living , bucatarie,baie, aproximativ 100 mp + terasă exteriora Etaj : 2 dormitoare,fiecare are baie , dresing , aproximativ 100 mp + terasa. Utilitati : curent electric, apa forata, gaz,panouri solare cu acumulator de 5 kw Preț 165000 euro

917 EUR/m2 | 180 m2

Timisoara, Timis

Vand casa D+P+E,zona Bld.Victor Babes
20
2

Vand casa D+P+E,zona Bld.Victor Babes

Vand casa ,D+P+E,St-376 mp,Fs-18m ,toate utilitatile,centrala pe gaz,clima. Casa este configurata astfel: -Demisol : hol,baie,bucatarie,2 dormitoare,wcs ,garaj,Su=110 mp -Parter inalt ( foarte inalt ): terasa inchisa,living,dormitor,camera de zi,baie,baie mare,pranzitor,antreu,Su=103 mp Etaj: 2 camere,bucatarie,baie, ...

1949 EUR/m2 | 277 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Salvează căutarea