Promovat
5 camere Dorobantilor 120000
16
1

5 camere Dorobantilor 120000

Ofer spre vanzare apartament cu 5 camere si 3 bai, model atipic si deosebit, cu scara interioara si vedere panoramica. Apartamenul este complet renovat (acoperis izolatie gemuri velux si termopane gresie parchet faianta usi bai instalatii termice si sanitare). 2 baloane cu vedere panoramica ...

1091 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Sagului-Steaua,Bloc 2001,Cu Centrala,Etaj 2, Mobilat,Usor Neg
14
3

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Mare,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 39 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...

1713 EUR/m2 | 40 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament la demisol, pentru locuit sau spatiu comercial
19
1

Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro

1063 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere, 130 mp, parter + demisol locuibil, garaj, lângă Complex Studențesc
17
8

Proprietar vând apartament modern, total decomandat, situat într-un bloc P+4 (1988), la parter, cu demisol locuibil conectat prin scară interioară, în apropiere de Complexul Studențesc, cu acces rapid spre centru. Apartamentul are vedere pe două părți și beneficiază de lumină naturală pe tot parcursul ...

1577 EUR/m2 | 130 m2

Stefan%252525252525252525252525252525252bcel%252525252525252525252525252525252bMare, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Zona Elisabetin-Brâncoveanu
19
16

Zona Elisabetin-Brâncoveanu

De vânzare casă masivă de cărămidă P+M,compartimentarea este următoarea;doua dormitoare mari fiecare de 20 mp,living de 28 mp,dining 12 mp,bucătărie 24 mp, trei bai la parter,cameră tehnică 18 mp,mansarda compusă dintr-o cameră mare de 60 mp,loc depozitare 8mp,baie 12mp.Toate încăperile au cablu TV,instalația ...

1909 EUR/m2 | 220 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Bloc nou-lux, Zona C.Urseni
12
4

Bloc nou-lux, Zona C.Urseni

De vânzare apartament cu două camere mari, etajul 3,bloc nou în zona Calea Urseni, proiect deosebit, 59 mp,plus terasă mare si loc de parcare. Prețul solicitat de proprietar este de92000 euro. Tel 0745126783

1559 EUR/m2 | 59 m2

Timisoara, Timis

Casă nouă individuală Giroc
11
6

Casă nouă individuală Giroc

De vânzare casă nouă individuală, P + M, cu o suprafață utilă de 150 mp si un teren de 556 mp.Compartimentarea este următoarea; parter;living,bucătărie, baie, două camere,baie,hol si terasa. etaj ; doua dormitoare mari cu dressing, baie, hol. Casă e nou amenajată ,beneficiază de incalzire proprie pe ...

1769 EUR/m2 | 130 m2

Timisoara, Timis

Casă mare,teren 1600 mp, Dâmbovita.
17
9

Casă mare,teren 1600 mp, Dâmbovita.

Imobilul se afla in zona Dambovita, intr-o zona rezidentiala de case. Casa tip calcan cu 5 camere, 3 bai, spatioasa si complet mobilata. Dispune de un teren generos in suprafata de 1.593 mp, oferindu-ti mult spatiu verde. Curtea este amenajata cu arbori, o terasa spatioasa si un garaj dublu. A ...

1645 EUR/m2 | 200 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Apartament nou cu 2 camere, Complex Ateneo, 54.5 mp, direct de la proprietar, parcare inclusa
11
1

Apartament nou in Complexul Ateneo, bloc Todi 1, et. 9 54.5 mp utili, balcon mare 11 mp Dormitor 17 mp Incalzire in pardoseala, aer conditionat in ambele camere Bloc izolat fonic cu tehnologie certificata italiana Geamuri tripan Loc de parcare suprateran Pret 132.000 euro + TVA

242 EUR/m2 | 545 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Vand teren zona Selgros - Hornbach - Stefan Procopiu colt cu Tristan Tzara 1937 mp - 1795 e  mp+TVA 5

Vand teren zona Selgros - Hornbach - Stefan Procopiu colt cu Tristan Tzara 1937 mp - 1795 e mp+TVA

Vand teren zona Selgros - Hornbach - strada Stefan Procopiu colt cu Tristan Tzara - suprafata 1937 mp - destinatie multipla - pret 1795 e mp+TVA - toate utilitatile langa parcela: gaz, apa, canalizare, curent - doua fronturi stradale 30 x 67

1,937 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Piața operei- ultracentral
10
10

Piața operei- ultracentral

De vânzare apartament cu trei camere, bucătărie mare cu camară si camera de serviciu, două bai,etajul 3 din 4,clădire istorică, 130 mp. Apartamentul are toată tâmplăria și parchetul originale care sunt în stare foarte bună. Clădirea beneficiază de lift nou.Prețul solicitat este de 310000 euro.Tel ...

2385 EUR/m2 | 130 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Vilă mare-individuală Sag I
10
7

Vilă mare-individuală Sag I

De vânzare vilă individuală in Sag, suprafata utila este de 260mp, cu un teren aferent de 750mp, iar compartimentarea este urmatoarea: Parter -hol de acces, baie , living, bucatarie cu iesire pe terasa, debara, camera tehnica , subsol amenajat. Etaj hol de acces la pod cu trapa , podul este imbracat ...

954 EUR/m2 | 260 m2

Timisoara, Timis

Vilă mare-individuală, ideală pentru clinică, sanatoriu,azil de bătrâni, Sag-Mănăstire
18
4

De vânzare vila mare , individuală,ideală pentru clinică-sanatoriu , azil de bătrâni .Proiectul este deosebit ,P+E,două garaje ,suprafata utila este de 450 mp ,suprafață terenului este de 1400 mp ,în curte mai există o construcție -bucătărie de vară, spațiu de depozitare,cămară, magazie. Compartimentarea ...

844 EUR/m2 | 450 m2

Timisoara, Timis

CENTRU, apartament in vilă
19
4

CENTRU, apartament in vilă

De vânzare apartament in vila, parter înalt, clădire istorică cu demisol înalt. Apartamentul a fost renovat si mobilat nou-lux, toate materiale folosite sunt de cea mai bună calitate, tot mobilierul este Mobexpert. Suprafață utilă a apartamentului este aproximativ 90 mp si este compartimentat astfel: ...

2778 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Vand casa in Timisoara langa Casa de pensii
1
4

Vand casa in Timisoara langa Casa de pensii

Proprietar,vand casa 600 mp construti si 600 mp teren in Timisoara,langa Casa de pensii,toate utilitatile apa,canalizare,curent,gaz,centrala proprie 420000 euro.

700 EUR/m2 | 600 m2

Lunei, Timisoara, Timis

Teren intravilan la, doar, 20 min de centrul Timisoarei
5
11

Teren intravilan la, doar, 20 min de centrul Timisoarei

Se vinde teren intravilan, intr-o zona linistita si in plina dezvoltare, in proximitatea Metro 2. Are o suprafata de 652 mp, front stradal 18 m, ideal pentru constructia caminului mult visat. In apropiere, pe langa magazinul Metro, se afla un Lidle, la 8 min, Ikea si centrul comercial Auchan. Centrul ...

652 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere  Zona Girocului
8
3

Apartament 3 camere Zona Girocului

De vânzare apartament 3 camere et 5, 63mp + 3mp terasa - zona Girocului. Detalii la telefon

1587 EUR/m2 | 63 m2

Timisoara, Timis

Schimb apartament 4 camere din Timișoara contra apartament 2 camere și plata contravalorii. 5

Schimb apartament 4 camere din Timișoara contra apartament 2 camere și plata contravalorii.

Persoana fizica vand sau schimb apartament din Timișoara, zona Sala Olimpia, etajul 3 (într-un bloc de 7 etaje cu ascensor), cu suprafata utila de cca 100 mp, avand 4 camere, 2 bai, 3 debarale, bucatarie mare, 2 balcoane închise cu termopane, boxa inchisa la subsol, apartament cu încălzire centrala ...

2300 EUR/m2 | 100 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 3 camere zona Take Ionescu,str.Vasile Lucaci
5
2

Vând apartament cu 3 camere et.4zona Take Ionescu str.Vasile Lucaci, semidecomandat, încălzire colterm,bloc de cărămidă cu acoperiș, balcon închis,baie , bucătărie,gresie, faianță, parchet, patru apartamente pe palier, foarte aproape de scoala generală numărul 16,preț 87000 negociabil,tel.

1426 EUR/m2 | 61 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere decomandat | Boxa la subsol | Girocului-Fratelia
13
7

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 4 camere decomandat, situat în zona Girocului-Fratelia, într-o zonă liniștită, fără trafic intens. Apartamentul este poziționat la etajul 3 din 3, într-un imobil construit în 1996, cu pod. Acoperișul din țiglă a fost schimbat în anul 2025, iar ...

1333 EUR/m2 | 90 m2

Girocului, Timisoara, Timis

teren timisoara
3
1

teren timisoara

Teren intravilan pentru casa duplex. 597 m2 gaz, curent 2 fronturi stradale Aproximativ 35 m2 18 m2 2 km distanta de aquatim epurare aproximativ 1 km de viitoarea rampa de centura de vest drum partial de piatră tere in zona Freidorf Solventul Ronaț

597 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand aparatment 2 camere Baba Dochia- 80000 Euro
4

Vand aparatment 2 camere Baba Dochia- 80000 Euro

Vand apartament 2 camere, decomandat, mobilat, utilat, etajul 3 din 4. Este situat pe artera principala str. Baba Dochia pret 80000 Euro. Tel.

1633 EUR/m2 | 49 m2

Timisoara, Timis

Teren autostrada a1 Timisoara-Arad 1

Teren autostrada a1 Timisoara-Arad

Vand 10.87 ha teren extravilan, arabil ( persoana fizica ), la autostrada Arad-Timisoara ,drumul judetean Ortisoara Seceani si Nodul de Urcare-Coborare. Centrul de Intretinere si Coordonare al Autostrazii se afla la 100m unde este curent electric, canalizare, apa si gaz. Nodul se afla la jumatatea distantei ...

10,870 m2

Timisoara, Timis

5800 mp Teren Intravilan Remetea Mare 197.200 eur Negociabil
3
5

Vand parcela 5800 mp teren in intravilanul extins Remetea Mare, FS 30 m, situat pe partea stanga pe drumul spre Bucovat, vis-a -vis de cartierul Maria Residence, categoria de folosinta Curti Constructii,certificat urbanism 40% POT, pret 34 euro mp negociabil.

5,800 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea