Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
12

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera Dambovita 45500 euro
4
1

Garsoniera Dambovita 45500 euro

ofer spre vânzare garsonieră Cf 2 etaj 2 zona Dâmbovița , mobilată și utilată preț 45500 euro tel 0727516012

1978 EUR/m2 | 23 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casă de vânzare în Timișoara centru
5
3

Casă de vânzare în Timișoara centru

Descoperă noua ta oază de liniște în inima orașului! Situată în zona Elisabetin, la doar 1 km de centrul orașului, această casă recent renovată este ca o casă nouă, oferind confort și stil în fiecare detaliu. Cu un teren de 144 mp, în primăvara și vara, zona se transformă într-un colț verde și plin de ...

3158 EUR/m2 | 38 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament pe 2 nivele + Garsoniera, total de156m
10
6

Apartament pe 2 nivele + Garsoniera, total de156m

Spatiile pot fi utilizate atat ca destinatie rezidentiala, cat si pentru derularea unor activitati comerciale, fiind autorizat SAD Spatiile se afla intr-o cladire complet renovata, are o suprafata utila de 156m si este compartimenat dupa cum urmeaza: - Spatii parter compuse din 4 incaperi, Hol ...

1197 EUR/m2 | 156 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vindem teren in zona Lipovei,pentru dezvoltare imobiliara, suprafața totală 3200mp. 1

Vindem teren in zona Lipovei,pentru dezvoltare imobiliara, suprafața totală 3200mp.

Vindem teren in zona Lipovei,limitrofe, suprafața totală 3200mp,ideal pt dezvoltare imobiliara.

4,174 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar, vindem casă in Timișoara
5
5

Proprietar, vindem casă in Timișoara

Casă modernă de vânzare în Timișoara ideală pentru locuință multifamilială sau firmă Strada Ulpia Traiană Nr 107 Vă propunem spre vânzare o proprietate deosebită situată în Timișoara, finalizată în anul 2025, construită pe un teren generos de 628 mp și având o suprafață construită de 213,4 mp. ...

2196 EUR/m2 | 214 m2

Șagului, Timisoara, Timis

vand apartament
8
6

vand apartament

vând apartament decomandat lângă spitalul de copii LUIS Țurcanu etajul 2 mobilat utilat, centrala proprie, balcon mare, debara, termopane, ușa metalică, clima, bloc din cărămida. Merită văzut.

2464 EUR/m2 | 56 m2

Timisoara, Timis

vand teren aeroport 2

vand teren aeroport

vand teren lângă pista aeroportului Timișoara, pe partea cu Giarmata, cu 2 fronturi stradale. Suprafața terenului este de un hectar.

10,000 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere
16

Apartament cu 3 camere

Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...

2258 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului
19
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1840 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa D+P+E, str. Victor Babes - zona Elisabetin
18
3

Casa D+P+E, str. Victor Babes - zona Elisabetin

Vand casa ,D+P+E,St-376 mp,Fs-18m ,toate utilitatile,centrala pe gaz,clima. Casa este configurata astfel: -Demisol : hol,baie,bucatarie,2 dormitoare,wcs ,garaj,Su=110 mp -Parter inalt ( foarte inalt ): terasa inchisa,living,dormitor,camera de zi,baie,baie mare,pranzitor,antreu,Su=103 mp Etaj: 2 camere,bucatarie,baie, ...

3176 EUR/m2 | 170 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,etajul 3,zona Bulevardul Cetatii
14
1

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Vând duplex în Dumbrăvița
20

Vând duplex în Dumbrăvița

Vând casă P+M, Su - 96 mp, St-345 mp, FS- 13 m. Parter: living, bucătărie, baie, terasă Etaj: 3 dormitoare, 1 baie, hol Garajul este adiacent casei. Casa a fost edificată în 2019, beneficiind de încălzire prin pardoseală, centrală termică pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, etc. Este situată ...

2604 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Apartament ultracentral 75mp - P-ta Maria
10
2

Apartament ultracentral 75mp - P-ta Maria

Apartamentul este mobilat cu mobila antichizata si dotat cu electrocasnice noi : masina de spalat vase, plita inductie, hota, combina frigorifica, masina spalat rufe, etc. Se poate achizitiona si ca investitie deoarece functioneaza in regim hotelier si are clasificare de la Ministerul Turismului. Utilitati ...

Timisoara, Timis

Casa de vanzare Timisaoara Rusu Sirianu
5
25

Casa de vanzare Timisaoara Rusu Sirianu

Vand Casa Timisoara, zona Sagului, casa parter modesta, 3.camere mari + 3 wc, s.ctr. 100mp, necesita renovare integrala, front stradal 22ml, apa, gaz, canal, asfalt, garaj, locuri de parcare, s.teren 500mp, curti constructii si arabil, intravilan, vecinatati locuite, un perete comun de calcan, PUZ nu ...

1590 EUR/m2 | 100 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând apwrtament 2

Vând apwrtament

Vând apartament la casa pe bv cetății 4 camere hol bucătărie baie spais pivniță magazie curte comuna 3 ap total

1389 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Vand teren Timisoara,Torontalului
3
1

Vand teren Timisoara,Torontalului

Super investiție pe termen scurt. In Octombrie demarează lucrarile la centura de vest ...Vand teren în 9.78ha in Timisoara,Calea Torontalului. Terenul se afla la 400m de strada principala ,DN 6,viitoarea centura de vest si parcul industrial si tehnologic Timisoara. După realizarea centurii statutul terenului ...

Timisoara, Timis

Duplex dumbravita de inchiriat sau vanzare
5
1

Duplex dumbravita de inchiriat sau vanzare

PROPRIETAR vând sau închiriez duplex premium în Dumbrăvița zona IKEA Str. Cellini colț cu Buenos Aires Vă propun spre vânzare sau închiriere un duplex construit la standarde superioare, cu accent pe calitatea construcției și confortul real al locuirii. Locuințele sunt despărțite prin ZID DUBLU cu ...

7 EUR/m2 | 130 m2

Timisoara, Timis

apartament zona lipovei
8
1

apartament zona lipovei

Apartament spatios de 61 mp la etajul 4 cu 3 camere,2 balcoane si boxa de depozitare, mobilat si utilat in care te poti muta imediat , fara investitii suplimentare. La cativa pasi de Scoala Generala Nr. 7, cresa si gradinita, in imediata apropiere de Iulius Mall, statii de transport, parcuri si numeroase ...

1803 EUR/m2 | 61 m2

Timisoara, Timis

unicat,proprietar,CENTRAL3cam+garaj+boxa confort I,decomandat 80mp+30mp TM 150.000 euro
10
12

unicat,proprietar,CENTRAL3cam+garaj+boxa confort I,decomandat 80mp+30mp TM 150.000 euro Specificații: Decomandat, confort 1 Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar camere: ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

teren extravilan freidorf
1
1

teren extravilan freidorf

Vand teren extravilan peste drum de buteli, zona freidorf, 10000mp, cu front de 30 ml.

Timisoara, Timis

Vând teren intravilan 5

Vând teren intravilan

Teren intravilan 1063mp.Fr.stradal 16.97m cu toate utilitățile in zona Lunei

Lunei, Timisoara, Timis

Garsoniera pe Take Ionescu lînga ISHO , comision zero , proprietar
4
11

Proprietar ,ofer spre vânzare garsonieră pe Take Ionescu ( lângă ISHO ) , foarte bună pentru investiție datorită poziției foarte bune . Suprafața 12 mp ,complet mobilată și utilată : mașină de spălat ,TV smart ,climă ,geam termopan cu plasă anti-insecte ,ușă metalică ,frigider ,microunde , canapea extensibilă ...

1583 EUR/m2 | 12 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Vând casă proiect deosebit
10
3

Vând casă proiect deosebit

Vând casă decomandată, compartimentată inteligent pentru un confort sporit. Locuința este pregătită să devină acasă și dispune de: Interior: 3 dormitoare luminoase, living generos, 2 băi, cămară și dressing separat pentru organizare eficientă. Izolație: Pod izolat cu spumă poliuretanică (asigură facturi ...

2188 EUR/m2 | 160 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Salvează căutarea