Vilă mare-individuală,Dumbrăvița
20
5

Vilă mare-individuală,Dumbrăvița

De vanzare vila individuala,deosebita ,construita in anul 2012,cu 5 camere,3 bai,garaj dublu ,sala hobby cu baie,piscina.Casa este ideala pentru o familie si pregatita complet spre a fi predata cu toate cele necesare. Materiale de construcie, finisaje si obiecte de mobilier de inalta calitate. Atentie ...

1982 EUR/m2 | 280 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,In Bloc Nou,Cu Centrala+Loc Parcare Privat,Etaj 1, Mobilat,Utilat
18

Proprietar,Am Acum de Vânzare Langa Benzinaria Esso de la Intrarea in Giroc,Un apartament cu 1 camera in Bloc Nou, Finalizat in 2024,este Confort 1 Decomandat, Modelul Mare,Etajul 1 cu Balcon Și Centrala Termica,Cu Loc de Parcare Privat,Este Mobilat Frumos,Utilat, Merita Văzut 100%. Imobilul este compus ...

2200 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 camere- frumos amenajat -Giroc Calea Timișoarei
5

2 camere- frumos amenajat -Giroc Calea Timișoarei

Ofer spre inchiriere apartament amenajat frumos si foarte confortabil in Giroc vis a vis de Eso pe Calea Timisoarei. 2 camere cu bucatarie open space, balcon cu vedere către răsărit. Etajul 3. Parcare privata. Pret 380 eur. Fara animalute. camere- frumos amenajat -Giroc Calea Timișoarei

7 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
2

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vânzare apartament
10
3

Vânzare apartament

PROPRIETAR -2 Camere Decomandat - Zona Lipovei - 95.000 Vând apartament cu 2 camere, complet decomandat, situat în zona Lipovei (una dintre cele mai căutate zone din Timișoara). Apartamentul este situat la etajul 3 din 4 (bloc cu acoperiș), oferind o priveliște superbă spre spațiu verde și loc ...

1759 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

    Apartament 3 Camere (Modificat) | Ideal Familie | Parter Înalt
5
3

Vă propunem spre vânzare un apartament cu o compartimentare inteligentă și modernă, transformat din 2 în 3 camere, optimizat special pentru confortul unei familii tinere. Compartimentare și Dotări Locuința a fost regândită pentru a maximiza fiecare metru pătrat, oferind un spațiu aerisit și funcțional: ...

1878 EUR/m2 | 49 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere semidecomandat Calea Torontalului, etaj IV
9
4

Vand Apartament 2 camere semidecomandat, 51 mp ,etaj IV din IV, bloc cu acoperis ,geamuri termopan, clima, centrala proprie pe gaz, masina de spalat, frigider.Se vinde mobilat.Timisoara , Calea Torontalului, la 50 m de parcul Bucovina, in proximitate, magazine, statie de taxi, mijloace de transport ...

1738 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1,  la 5 minute de Complexul Studentesc
19
10

Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1, la 5 minute de Complexul Studentesc

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament lux la 5 minute de Complexul Studentesc
10
1

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

De vânzare intravilan Ghiroda 1500mp   6

De vânzare intravilan Ghiroda 1500mp

Ghiroda, teren intravilan, 1500 mp, front stradal 23 m, lângă Primărie, lângă Biserică, str Victoria nr 35, În Vatra Satului, Preț negociabil

Timisoara, Timis

Proprietar, vindem casă in Timișoara
5
5

Proprietar, vindem casă in Timișoara

Casă modernă de vânzare în Timișoara ideală pentru locuință multifamilială sau firmă Strada Ulpia Traiană Nr 107 Vă propunem spre vânzare o proprietate deosebită situată în Timișoara, finalizată în anul 2025, construită pe un teren generos de 628 mp și având o suprafață construită de 213,4 mp. ...

2290 EUR/m2 | 214 m2

Șagului, Timisoara, Timis

unicat CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp Timisoara+30mp teren in folosinta in CF
10
4

unicat CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp Timisoara+30mp teren in folosinta in CF Specificații: Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar camere: 3 camere Numar bai: ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare urgent
8
9

De vanzare urgent

Proprietar vand urgent garsoniera 16 mp în zona Kaufland Sagului la etaju 4 4 zona liniștită aproape de centru, gara, piata, liber de ori ce sarcina pret 31500 euro ușor negociabil în Timișoara bună de investiție. Telefon

1969 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

Casă de vânzare în comuna Tormac
3
35

Casă de vânzare în comuna Tormac

Vând casă în comuna Tormac cu3 camere, living, bucătărie, baie, debara pt alimente cu150mp utili și gradina 1900mp,pret=32000euro negociabil, persoana fizica tel =

213 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

Proprietar, inchiriez și vând apartament cu 3 camere în Zona Traian!
8
12

Proprietar, vând apartament complet mobilat și utilat cu disponibilitate imediata! 2 dormitoare,luving,hol, bucătărie cu separe, baie, balcon deschis, la etajul 2, centrala proprie,izolat, geamuri termopan , suprafața 75 m.p. Apartamentul este situat la curte, cu spațiu verde,grill în curte .Apartamentul ...

5 EUR/m2 | 75 m2

Traian, Timisoara, Timis

DE LA PROPRIETAR - Apartament 4 camere, 85.5 m2 construit,  zona Calea Aradului + 3 balcoane si boxă
10
12

DE LA PROPRIETAR - Apartament 4 camere, 85.5 m2 construit, zona Calea Aradului + 3 balcoane si boxă

!!! DIRECT DE LA PROPRIETAR !!! comision 0. Se vinde un apartament spațios cu 4 camere, situat într-o zonă foarte căutată Calea Aradului Vest, Timișoara. Proprietatea are o suprafață utilă de 76.1 m2 și beneficiază de 3 balcoane (85.5 m2 total) si boxă la subsol. Un MARE avantaj: Imobilul ...

1789 EUR/m2 | 76 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Loc de veci cu cripta
7
2

Loc de veci cu cripta

Cedez loc de veci cu cripta facuta in cimitirul din str.Cosminului,este disponibil 1loc nefolosit!

Timisoara, Timis

PROPRIETAR, vand apartament 4 camere, 2 bai, etaj 1, decomandat, boxă la subsol, in zona Lipovei
10
3

PROPRIETAR, vând apartament 4 camere, 2 bai, decomandat, etaj 1, în zona Lipovei. CARACTERISTICI PRINCIPALE: -apartamentul este complet mobilat și utilat, -suprafață utilă 79 m , suprafață totală 86m , -pereții exteriori izolați pe interior, foarte călduros iarna, -boxă la subsol,cu rafturi metalice, ...