Promovat
Casa 6 camere , ELISABETIN - langa Observatorul Astonomic
16
15

Casa 6 camere , ELISABETIN - langa Observatorul Astonomic

Casa cu subsol, parter , etaj si teren de 365 mp Casa este impartita in 2 apartamente cate unul pe fiecare nivel -subsol care este neutilizat in prezent si necesita renovare -parter - un apartament cu hol mare, 3 camere, baie si bucatarie cu camara. Amenajari clasice , este in curs de renovare, -etaj ...

1796 EUR/m2 | 250 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera Dambovita 45500 euro
4

Garsoniera Dambovita 45500 euro

ofer spre vânzare garsonieră Cf 2 etaj 2 zona Dâmbovița , mobilată și utilată preț 45500 euro tel 0727516012

1978 EUR/m2 | 23 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament 2 camere in Timisoara, Str. Maslinului, zona Blascovici
9

Vand apartament cu 2 camere in Timisoara, Str. Maslinului, zona Blascovici. Apartamentul are o supfrafata totala de 57 mp si se afla la etajul 3. Se vinde mobilat (dupa cum se vede in poze). Dispune de centrala proprie pe gaz si aer conditionat. Instalatia electrica refacuta in totalitate acuma aprox. ...

1842 EUR/m2 | 57 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

Promovat
Casa Giroc 170000 euro
5

Casa Giroc 170000 euro

ofer spre vânzare o bucată de triplex mobilată și utilată în Giroc 2 dormitoare , 3 băi , living bucătărie terasă la cheie , toate utilitățile suprafața 110 mp util teren 650 mp preț 170000 euro tel 0727516012

1545 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând duplex în Dumbrăvița
20

Vând duplex în Dumbrăvița

Vând casă P+M, Su - 96 mp, St-345 mp, FS- 13 m. Parter: living, bucătărie, baie, terasă Etaj: 3 dormitoare, 1 baie, hol Garajul este adiacent casei. Casa a fost edificată în 2019, beneficiind de încălzire prin pardoseală, centrală termică pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, etc. Este situată ...

2604 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Teren industrial , DN 978 - Dudestii Noi
1
1

Teren industrial , DN 978 - Dudestii Noi

Vand 10 ha teren industrial, FS- 261 m, frontul strada este la DN 987 care face legătura dintre Timișoara și Dudestii Noi. Pret : 8 euro mp

Timisoara, Timis

Vand parcela de teren , S.A.D , Mosnita Veche ,langa centura ( aproape de campusul Fac.de Medicina
1

Vand teren S.A.D ,S-1355 mp,teren intravilan ,arabil. Este situat langa cenutura, pe teritoriul administrativ al comunei Mosnita dar, este foarte aproape de Ghiroda ( campusul Facultatii de Medicina). Pret : 50 euro mp.

Timisoara, Timis

Vand parcela de teren S.A.D , Mosnita Veche, lanaga centura , vis-a-vis de campusul Fac.de Medicina
1

Vand teren S.A.D ,S- 810 mp,teren intravilan ,arabil. Este situat langa cenutura, pe teritoriul administrativ al comunei Mosnita dar, este foarte aproape de Ghiroda ( campusul Facultatii de Medicina). Pret : 50 euro mp.

Timisoara, Timis

Vand casa in zona Freidorf, Timisoara
18

Vand casa in zona Freidorf, Timisoara

Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare Teren: 500 mp (Front stradal: 12 m) Suprafață utilă casă: 68 ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,etajul 3 + garaj sub bloc,Bld. Cetatii
14

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

DIRECT PRORPIETAR Vand apartament Central,cu 2 camere, zona Dacia (in spatele BD Gheorghe Lazar)
9
1

DIRECT PROPRIETAR, FARA COMISION!! Se ofera spre vanzare apartament in zona centrala Dacia, in spatele Bulevardului Gheorghe Lazar, strada Dropiei, la etajul 4 al unui bloc cu ACOPERIS! Imobilul se afla in apropiere de IULIUS MALL, scoli( Generala nr 18 si nr24), gradinita, parcuri, piata, supermarket-uri ...

1833 EUR/m2 | 42 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Vand duplex in Sag - Manastire
20
1

Vand duplex in Sag - Manastire

Vand jumatate de duplex, St- 360 mp, Sc -200 mp. Parter : living , bucatarie,baie, aproximativ 100 mp + terasă exteriora Etaj : 2 dormitoare,fiecare are baie , dresing , aproximativ 100 mp + terasa. Utilitati : curent electric, apa forata, gaz,panouri solare cu acumulator de 5 kw Preț 165000 euro

917 EUR/m2 | 180 m2

Timisoara, Timis

Vand casa D+P+E,zona Bld.Victor Babes
20
2

Vand casa D+P+E,zona Bld.Victor Babes

Vand casa ,D+P+E,St-376 mp,Fs-18m ,toate utilitatile,centrala pe gaz,clima. Casa este configurata astfel: -Demisol : hol,baie,bucatarie,2 dormitoare,wcs ,garaj,Su=110 mp -Parter inalt ( foarte inalt ): terasa inchisa,living,dormitor,camera de zi,baie,baie mare,pranzitor,antreu,Su=103 mp Etaj: 2 camere,bucatarie,baie, ...

1949 EUR/m2 | 277 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 3 camere
10
1

Vand apartament cu 3 camere

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Proprietar,Vand ap 3 camere decom. , et 3 Freidorf
9

Proprietar,Vand ap 3 camere decom. , et 3 Freidorf

Propriatar, Vand ap 3 cam decomandat, et 3 , bloc termoizolat ,in zona Freidorf. centrala, aer conditionat,hota,72mp ,mobilat si utilat.Zona linistita.Lidl,Suprmarketuri si 3 parcuri aproape. E3 si E7 pt acces in centrul orasului..etc pret negociabil

1418 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere
16

Apartament cu 3 camere

Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...

2258 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Apartament de vânzare 2 camere,calea aradului
5
2

Apartament de vânzare 2 camere,calea aradului

Vând apartament cu 2 camere semidecomandat 53 mp Calea Aradului est Dormitor Living Bucătărie Spatiu depozitare Dresing Baie 2 holuri Balcon închis cu termopan Instalația electrică și sanitară este schimbată Se vinde mobilat și utilat Etaj 4 Clima.frigider, plită pe inducție,cuptor,mașină de spălat ...

1679 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Livadă  de  vanzare
4
4

Livadă de vanzare

Proprietar vând sau schimb cu diverse livadă mixtă formată din 4 parcele de teren intravilan în suprafață de 16000m cu fs de 85m,ca utilități gaz,curent, apa, canalizare ,asfalt, vecini, livadă formată din mere,pere,piersici, nectarine, prune, cirese, cirese amare, vișine, caise, smokine, ...