Promovat
Casa Giroc 170000 euro
5

Casa Giroc 170000 euro

ofer spre vânzare o bucată de triplex mobilată și utilată în Giroc 2 dormitoare , 3 băi , living bucătărie terasă la cheie , toate utilitățile suprafața 110 mp util teren 650 mp preț 170000 euro tel 0727516012

1545 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament cu 2 camere cu centrala pe Calea Torontalului
13

1566 EUR/m2 | 44 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Teren cu număr de casă și utilități (Proprietar)
6
47

Teren cu număr de casă și utilități (Proprietar)

Vând teren cu destinație rezidențială 554 mp, front 18m orientare sud, în Sânmihaiu Român în cartier nou zona Livada Bănateana cu utilități realizate efectiv curent electric, drumuri de acces, iluminat stradal. Rețea apă lucrari în curs de execuție extindere cartier. Canalizare, asfalt și gaz posibilitate ...

554 m2

VEST, Timisoara, Timis

Promovat
casa Giroc 155000
5
9

casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727 ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand duplex sandwich (etaj-impartire orizontala), zona Ciarda Rosie-Timisoara, proprietar nu agentie
8
1

Direct de la proprietar, DE VANZARE duplex tip sandwich (doar etajul se vinde, impartirea este pe orizontala) in Timisoara - zona Ciarda Rosie, in zona linistita de case, la 3 minute de mers pana la tramvai autobuz, 2 minute pana la Profi City si Scoala Gimnaziala nr.20. Etajul de vanzare are intrare ...

1700 EUR/m2 | 150 m2

Ciarda Rosie, Timisoara, Timis

Modern Dorobantilor 110 mp 2 nivele Renovat
5
1

Modern Dorobantilor 110 mp 2 nivele Renovat

Ofer spre vanzare apartament cu 5 camere si 3 bai, model atipic si deosebit, cu scara interioara si vedere panoramica. Apartamenul este complet renovat (acoperis izolatie gemuri velux si termopane gresie parchet faianta usi bai instalatii termice si sanitare). 2 baloane cu vedere panoramica ...

1090 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 camere- frumos amenajat -Giroc Calea Timișoarei
5

2 camere- frumos amenajat -Giroc Calea Timișoarei

Ofer spre inchiriere apartament amenajat frumos si foarte confortabil in Giroc vis a vis de Eso pe Calea Timisoarei. 2 camere cu bucatarie open space, balcon cu vedere către răsărit. Etajul 3. Parcare privata. Pret 380 eur. Fara animalute. camere- frumos amenajat -Giroc Calea Timișoarei

7 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Vila in Utvin- 4 nivele
5
2

Vila in Utvin- 4 nivele

De vanzare in Utvin, Timis la doar 8 km de Timișoara vila pe 4 nivele (demisol, parter, etaj si mansarda) cu suprafata utila de aprox. 360 mp si teren de 500 mp cu 2 accese auto si garaj. Se poate structura in pana la 4 apartamente complet separate. Se vinde mobilata si utilata complet, conform pozelor. ...

546 EUR/m2 | 360 m2

Timisoara, Timis

Teren Industrial INCONTRO 1.78 HA
10

Teren Industrial INCONTRO 1.78 HA

Spre vanzare teren extravila arabil cu o pozitie foarte buna, proximitatea Parcului industrial Incontro acces facil catre centrura sud Timisoara. Suprafata totala de 17800 mp si deschidere la drum de 51m. Utilitati in apropiere.

17,800 m2

Timisoara, Timis

Promovat
1 camera Dambovita 62000
4
5

1 camera Dambovita 62000

1 Cameră Dâmbovița 62000 euro Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat la parter cu balcon , suprafață 36 mp , centrală pe gaz preț 65000 euro tel 0727516012

1722 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Direct de la proprietar, apartament 5 camere, 120 mp, situat la parter, Elisabetin
10
18

Eleganță, spațiu și tradiție, o locuință deosebită în inima orașului, cu vecini prietenoși. Dacă ai visat vreodată să locuiești aproape de centrul Timișoarei, într-un apartament foarte spațios, cu detalii arhitecturale deosebite, acesta anunț este pentru tine! Localizare premium în inima cartierului ...

1625 EUR/m2 | 120 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Parcelă în Cereneteaz 1445 mp
3
13

Parcelă în Cereneteaz 1445 mp

Proprietar, vând parcelă în comuna Cerneteaz, 1445 mp,intravilan,front stradal 18 m - Stradă asfaltată -Utilitati -Apă -Gaz -Curent -iar in prezent se efectueaza lucrari de canalizare -Posibilitate de parcelare Pret 55 euro mp,negociabil

1,445 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 camere Dambovita 78000
5
4

2 camere Dambovita 78000

Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , semidecomandat zona Dâmbovița Aurora , etaj 4 cu acoperiș de țiglă , renovat complect 78000 euro tel 0727516012

1625 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

OCAZIE-casa pe parter  -Str.Ion Muresan
10
13

OCAZIE-casa pe parter -Str.Ion Muresan

De vanzare casa individuala pe parter situata pe str.Dr.Ion Muresan, intr-o zona linistita de case. Casa a fost construita in 1966 , cu fundatie de beton si pereti de caramida, parchet lemn. Este structurata pe parter, cu 4 camere, bucatarie, camara cu acces la pod, baie, anexe, garaj. Suprafata ...

1694 EUR/m2 | 124 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament Central cu 3 camere decomandate
10
2

Proprietar vand apartament Central cu 3 camere decomandate

OCAZIE UNICĂ VÂNZARE URGENTĂ -ULTRACENTRAL VALABILĂ DOAR PANA 1 Iunie 2026..pt ca am deja 2 clienți cu oferte si cea mai mare ofertă castigă apartamentul mobilat la cheie+ poate fi folosit ca o afacere prin închiriere.. NU STIU DACA MAI EXISTA ASA OFERTĂ IN TM! GRĂBITI-VĂ! Demisol înalt luminos ...

1457 EUR/m2 | 81 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

678 mp. teren str. Nicolae Stoica de Hateg nr. 96 colt cu str. Sanzaienelor Dafinului
6
45

De vanzare teren de 678 mp. situat in zona Calea Urseni, pe str. Nicolae Stoica de Hateg nr. 96, Terenul are 2 x Fronturi stradale de 14,54 ml. la str. N.S de Hateg si 36,43 ml. la str. Sanzaienelor Dafinului

678 m2

Timisoara, Timis

PROPRIETAR, vand apartament 4 camere, 2 bai, etaj 1, decomandat, boxă la subsol, in zona Lipovei
10
3

PROPRIETAR, vând apartament 4 camere, 2 bai, decomandat, etaj 1, în zona Lipovei. CARACTERISTICI PRINCIPALE: -apartamentul este complet mobilat și utilat, -suprafață utilă 79 m , suprafață totală 86m , -pereții exteriori izolați pe interior, foarte călduros iarna, -boxă la subsol,cu rafturi metalice, ...

2022 EUR/m2 | 79 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Vând 752 mp intravilan la drumul european în Jebel
6
2

Vând 752 mp intravilan la drumul european în Jebel

Vând 752 mp teren intravilan, cu frontul stradal de 18,5 ml. aflat în localitatea Jebel Timiș, lângă drumul european, utilitățile, curent, apa, canalizare în fața terenului. Preț 35 euro mp, ușor negociabil.

752 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat | Garaj | Boxa | Zona Girocului
7

Apartament 3 camere decomandat Zona Girocului Vă propunem spre vânzare un apartament spațios și bine compartimentat, situat în zona Girocului, într-un bloc anvelopat termic. Imobilul este amplasat la etajul 3 din 4 și are o suprafață utilă de 70 mp, la care se adaugă 2 balcoane de aproximativ 4 mp. Compartimentare: Living 2 ...

1929 EUR/m2 | 70 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere | Braytim
10
4

Apartament 2 camere | Braytim

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Braytim, într-un imobil construit în anul 2014. Apartamentul este poziționat la parterul unui bloc cu 3 etaje și are o suprafață utilă de 42 mp, la care se adaugă un balcon închis de 8 mp, cu ieșire directă în grădină. Imobilul ...

2381 EUR/m2 | 42 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat | Zona Aradului
6
2

Apartament 3 camere decomandat | Zona Aradului

Apartament 3 camere Calea Aradului Timișoara, într-o zonă liniștită și foarte căutată Preț: 113.500 euro (negociabil) Suprafață utilă: 65 mp Compartimentare: decomandat, confort 1 Etaj intermediar, bloc cu parcare proprie Detalii apartament: Etaj: P 4 3 camere 2 băi (baia mare are geam natural) 2 ...

1752 EUR/m2 | 65 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Proprietate cu teren de vânzare   zona Gării de Nord
13
7

Proprietate cu teren de vânzare zona Gării de Nord

Proprietate cu teren de vânzare zona Gării de Nord Proprietate situată în zona Gării de Nord, cu potențial ridicat de dezvoltare, datorită proiectelor din zonă precum Pasajul și Podul Solventul. Terenul are o suprafață totală de 954 mp și front stradal de 12,5 m. Pe teren sunt construite două case. Casa ...

1183 EUR/m2 | 186 m2

Garii, Timisoara, Timis

Parcele de teren | Cartier Plopi
1
5

Parcele de teren | Cartier Plopi

Două parcele de teren intravilan Cartier Plopi Timișoara Se oferă spre vânzare două parcele de teren intravilan situate în cartierul Plopi, o zonă liniștită și în plină expansiune, aflată pe teritoriul administrativ al Municipiului Timișoara. Este o locație ideală pentru construcția unei locuințe, ...

698 m2

Plopi, Timisoara, Timis

Parcele teren de vanzare 760-950mp | Braytim
1
2

Parcele teren de vanzare 760-950mp | Braytim

Parcele de teren pentru bloc Zona Braytim Oportunitate excelentă pentru dezvoltatori! Se oferă spre vânzare parcele de teren situate în zona Braytim, potrivite pentru construcția de imobile tip bloc. Suprafețe disponibile: între 765 mp și 940 mp Front stradal: între 20 și 22 ml Parametri urbanistici: Regim ...

765 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Salvează căutarea