Promovat
Apartament 4 camere, 130 mp, parter + demisol locuibil, garaj, lângă Complex Studențesc
17
8

Proprietar vând apartament modern, total decomandat, situat într-un bloc P+4 (1988), la parter, cu demisol locuibil conectat prin scară interioară, în apropiere de Complexul Studențesc, cu acces rapid spre centru. Apartamentul are vedere pe două părți și beneficiază de lumină naturală pe tot parcursul ...

1577 EUR/m2 | 130 m2

Stefan%252525252525252525252525252525252bcel%252525252525252525252525252525252bMare, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Cu Centrala Proprie, Decomandat, Odobescu,1 km de Centru, Modelul Mare, Merita Văzut 100%
20
3

Proprietar, Odobescu !!! Am Acum De Vânzare în Zona Odobescu, la 1 Km și Ceva de Centrul orașului, Un apartament cu 2 Camere confort 1 decomandat Modelul foarte Spațios ,este situat la etajul 4 din 5, este pe 3 părți cu 2 Balcoane,56 mp utili in Certificatul Energetic Fara Balcoane și 64 mp cu cele ...

1714 EUR/m2 | 56 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Vand duplex situat in Dumbravita
16
1

Vand duplex situat in Dumbravita

Vând casă P+M, Su - 96 mp, St-345 mp, FS- 13 m. Parter: living, bucătărie, baie, terasă Etaj: 3 dormitoare, 1 baie, hol Garajul este adiacent casei. Casa a fost edificată în 2019, beneficiind de încălzire prin pardoseală, centrală termică pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, etc. Este situată ...

2604 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere Lipovei
10
2

Apartament 3 camere Lipovei

Apartament 3 camere la parter Zona lipovei Renovat complet Totul nou Centrala proprie Izolat Garaj Accept si schimb

2081 EUR/m2 | 68 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa cu 4 camere la 15 minute de centru Timisoarei
20
56

Casa cu 4 camere la 15 minute de centru Timisoarei

De vanzare casa cu 4 camere cu o suprafata de 78 mp utili, 2 bai, gradina proprie, pod. Casa este construita din caramida, intr-o curte comuna cu 6 apartamente. Situata la 15 minute de centrul Timisoarei. Caracteristici. Compartimentare Solida: Construita in intregime din caramida, asigurand rezistenta ...

1731 EUR/m2 | 78 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

2 camere cu gradina Braytim
10
13

2 camere cu gradina Braytim

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, 55 mp utili+gradina proprie, in suprafata de 30 mp, mobila este facuta la comanda, utilat, se vinde exact cum arata in poze, bucatarie separata, dressing, loc parcare, asfalt pana in fata bloculuii, iluminat stradal, zona Braytim. Pret: 88000 ...

1600 EUR/m2 | 55 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

3 camere renovat zona badea cartan
20
10

3 camere renovat zona badea cartan

DE VANZARE APARTAMENT 3 CAMERE CO O SUPRAFATA DE 72 MP , ZONA BADEA CARTAN , SEMIDECOMANDAT, ET 2, MOBILAT, 2 BAI, 2 BALCOANE, CU GARAJ SUB BLOC SI BOXA IN CF. PRET 140.000 EURO TELEFON. 0723674418

1944 EUR/m2 | 72 m2

Badea Cartan, Timisoara, Timis

Vand 1 ha teren c.Torontalului
2
11

Vand 1 ha teren c.Torontalului

Vand 1 ha teren pe calea Torontalului in spate la Metro 2, zona cu PUG rezidential, pret 50 Eur / mp, tel.: 072239868, suprafata totala: 10000, Front stradal: 50

10,000 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Vand apartament 3 camere

Vand apartament 3 camere

Vand apartament cu 3 camere, decomandat , confort 1 , etajul 4, unic proprietar. Este pozitionat in zona foarte buna si linistita, in zona calea Girocului, Timisoara. Apartamentul este spatios si luminos cu o suprafata de 68 m utili. Este dotat cu aer conditionat, centrala proprie, balcoane inchise ...

1463 EUR/m2 | 68 m2

Timisoara, Timis

2 camere finisaje PRENIUM la 3 minute de mers pe jos de magazinul PENNY
19
5

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 55 mp utili, terasa generoasa , situat la parter, loc de parcare inclus, finisaje premium, foarte bine impartit. Apartamentul este situat in zona Braytim, la cateva minute de magazinul Penny din Giroc. Pret. 89000 Euro Telefon. 0823674418

1618 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat cu o suprafata de 52 mp Calea Urseni
8
1

De vanzare apartament cu 2 doua camere, suprafata de 52 mp, parter cu balcon. Apartamentul este mobilat si utilat, se afal situat la 3 minute de Uzina de Apa, Vila Contra. la 1 minut de apartament se afla magazine. Pret. 99500 euro Telefon. 0723674418

1913 EUR/m2 | 52 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere parter la cateva minute de statia de autobuz benzinaria Eso
19
12

De vanzare apartament la parter in zona Giroc,langa fosta unitate militara, utilat si mobilat . Renovari recente facute in apartament precum tevi de scurgere noi, parchet,zugravit , plat de dus,sol din baie. Atat mobila cat si electrodomesticele sunt in strare foarte buna. Incalzire pe gas ,centrala ...

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere etajul 1 Braytim
20
40

2 camere etajul 1 Braytim

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 54 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon foarte generos pe roata suprafata de 12 mp, parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret. 78000 euro Telefon. 0723674418

1444 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Spatiu comercial de vanzare

Spatiu comercial de vanzare

Vad comercial foarte bun.

2527 EUR/m2 | 55 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Vand casa in Timisoara
10
6

Vand casa in Timisoara

Persoana fizica vand casa in zona Braytim, an constructie 2006, D+P+1E, suprafata utila 273mp, garaj pentru 2 masini, living, dining, spatiu birou, 4 dormitoare, 3 bai, 1wc serviciu, 3 terase, suprafata teren 300mp.

1374 EUR/m2 | 273 m2

Timisoara, Timis

2 Terenuri agricoli de Vanzare Recas
6

2 Terenuri agricoli de Vanzare Recas

De vânzare 2 terenuri agricole Recas. unul cu un număr de carta funciaria 403692 și celălalt 404129 Nu se vând separat Preț Negociabil

Timisoara, Timis

Apartament 4 camere
10
1

Apartament 4 camere

Persoana fizica vand apartament 4 camere, etaj 4 din 5, decomandat, suprafata 90 mp, plus 2 balcoane 10 mp, din care 1 inchis cu sistem glisant. Centrala proprie, 3 clime, termopane Salamander tripan si rulouri exterioare, izolatie interioara cu rigitherm pe pereti exteriori, parcare securizata cu bariera. ...

2444 EUR/m2 | 90 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Vindem 0, 5 ha , pădure Trestiana, comuna Grivița, județul Vaslui. Preț 7000 Euro..
1
3

Vindem pădure sat Trestiana, comuna Grivița, Vaslui. Accesul se face din satul Trestiana, pe valea pârâului Trestiana, pe lângă casa pădurarului sau pe drumul județean 242F, Bârlad-Fruntișeni. Materialul lemnos este protejat prin Ocolul Silvic Bârlad, care gestionează întreaga pădure. ...