Promovat
Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita
20

Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita

Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...

2258 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa Giroc 155000
5
4

Casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727516012

1292 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar - Penthouse de vânzare în Timișoara pe Calea Torontalului
16
2

Direct de la proprietar - PENTHOUSE de vânzare în Timișoara - ATENEO RESIDENCE Dacă îți dorești să cumperi o locuință exclusivistă definită prin lux, spațiu generos și facilități superioare această proprietate îți oferă o experiență de nivel înalt caracterizată prin confort și intimitate. Imobilul este ...

2762 EUR/m2 | 101 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului
19
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1840 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament  cu 2 camere de vânzare
5
3

Apartament cu 2 camere de vânzare

Vând apartament cu 2 camere decomandat format din: 2 camere,baie,bucătărie si balcon! Apartamentul se află la etajul 5(mansardă din BCA),blocul este izolat , zona liniștită si curată! Încălzirea se realizează cu centrala proprie pe gaz, facturi mici la întreținere. Suprafața 40 m2 Mijloace de transport ...

1525 EUR/m2 | 40 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Teren de vânzare în Cornesti 1508
5
1

Teren de vânzare în Cornesti 1508

Vind teren 1508 m loc de casă în satul Cornesti aproape de Timișoara 15 km și într-o zona foarte frumoasa și liniștită

1,507 m2

Timisoara, Timis

de vinzare spațiu comercial, 2 camere si WC, intrare direct din strada in vad comercial 21

de vinzare spațiu comercial, 2 camere si WC, intrare direct din strada in vad comercial

un spațiu comercial de 37,29m format din 2 camere si un WC, situat in vad comercial cu intrare direct din strada cit si o a doua intrare din imobil. Primul contact se va realiza exclusiv prin e-mail, pentru a facilita comunicarea și pentru a oferi informații suplimentare sau pentru a programa o vizionare ...

1842 EUR/m2 | 38 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Pachet de 2 apartamente, de vinzare, 187m
1
16

Pachet de 2 apartamente, de vinzare, 187m

Vând 2 apartamente cu anexe Zona Văcărescu, Timișoara Ideal pentru locuință unifamilială, air b&b, birouri sau investiție imobiliară! Două apartamente poziționate unul deasupra celuilalt pot fi unite prin scară interioară, rezultând un apartament spațios și eficient compartimentat. Ambele ...

1016 EUR/m2 | 187 m2

Timisoara, Timis

Parcela de 997mp  teren in strada Tudor Arghezi, zona Lipovei
3

Parcela de 997mp teren in strada Tudor Arghezi, zona Lipovei

Proprietar vand urgent o parcela de teren, in suprafata de 997mp, dreptunghiulara, cu acces pe colt de 7x9,5m la o alee asfaltata, ca in foto. Terenul are o latime de 28m. Utilitatile sunt in zona. Este situat in zona rezidentiala, construita, linistita, de vile. Terenul este intravilan arabil, liber ...

997 m2

Timisoara, Timis

Apart.-cartier nou(Iris).consumuri minime high efficient-mode.EXCLUS INTERMEDIARI
10

proprietar,vand apart.in cartier nou.complet mobilat si utilat. (62m2: 54m2+7,5m2 balcon) conectat la toate utilitatile in mod-high efficient. (incluse in pret-care NU este negociabil). zona iesire-Torontal (Lidl).eliberare imediata! relatii doar la telefon! EXCLUS INTERMEDIARI!!! ROG AGENTIILE SA NU ...

2016 EUR/m2 | 62 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

vand casa P+M
7
1

vand casa P+M

vând casă an Timișoara zona Ronaț construcție 2015 P+M 6camere 4 bai cu toate utilitățile gazul este pe strada teren 591mp acte la zi

1594 EUR/m2 | 160 m2

Timisoara, Timis

PROPRIETAR , vând Casă 4 camere, 2 băi   Braytim, Cartierul Florilor
2
14

PROPRIETAR , vând Casă 4 camere, 2 băi Braytim, Cartierul Florilor

- Suprafață construita136 mp - Teren: 210 mp - Compartimentare : P + E + Pod izolat - Tip: casă de mijloc, fără perete comun - Ansamblu de 4 case insiruite, an constructie 2013 - Calorifere, centrala proprie, aer conditionat - Racordata complet la utilitati (Aquatim), apometre, contor gaz Locație premium ...

1397 EUR/m2 | 136 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand teren intravilan pentru casa Pischia 5

Proprietar vand teren intravilan pentru casa Pischia

Proprietar vand parcela de teren intravilan in Pischia, pentru constructie de casa individuala sau duplex, cf individual, acces facil, utiltati in apropiere, regimul de inaltime este de s+p+1+m, pot 35%, suprafata parcelei este de 848mp, front stradal 23m, pentru alte informatii ma puteti contacta telefonic, ...

848 m2

Timisoara, Timis

Propietar Apartament 3 Camere de Vînzare
10
3

Propietar Apartament 3 Camere de Vînzare

PROPIETAR VIND Apartament 3 Camere Decomandate Conform 1 Utilat Mobilat, Centrală, Boxă, climă În Fiecare Cameră..2 Bai, 2 Balcoane vedere pe două părți .2 apartamente pe nivel.10 apartamente în tot blocul.Spatiul Verde în spatele blocului de 700 mp trecut în cf cotă parte .Grădină în fața blocului ...

1673 EUR/m2 | 75 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vand apartament 3 camere decomandat. Pret negociabil!!!
5
3

Vand apartament 3 camere decomandat. Pret negociabil!!!

Vând apartament spațios,luminos,vedere pe 2 părți, la 2 minute de Shopping City, aproape de stația de tramvaie, 2 min de școală și grădiniță, lângă piata Flavia și Aurora, în apropiere magazine, bănci, într-o zonă liniștită între blocuri cu parcare ecologica. Apartamentul se afla la etajul 4 4 , cu ...

1629 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Teren intravilan zona industriala Fraidorf
1
6

Teren intravilan zona industriala Fraidorf

Teren Intravilan 4982 mp lângă NeferProd Timișoara Zona industriala Fraidorf strada Ioan Slavici FS 24m ,urbanism emis în data de 10.04.2024 PRET:50 EURO MP mai multe detalii la telefon

4,982 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Apartament de vânzare
9
3

Apartament de vânzare

Vând apartament 2 camere in clădire reabilitata, 82mp etaj1 1 plus geraj cu CF separat 18mp, boxă 9mp. Camere mari, înalte, luminoase. Poziționat central în apropiere de scoli, grădinițe, spatii comerciale și stații de mijloace de transport. Apartament dispune de vedere spre bulevard și spre curtea interioara. ...

1951 EUR/m2 | 82 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Circumvalatiunii Zona Gh Lazar de vanzare apartament spatios cu 3 camere la parter
8
36

Circumvalatiunii Zona Gh Lazar de vanzare apartament spatios cu 3 camere la parter, suprafata utila 67mp, baie cu geam, hol lung, balcon inchis, bucatarie, parchet, gresie, faianta, centrala termica pe gaz , clima, 2 intrari. Pret: 155.000 Euro

2313 EUR/m2 | 67 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera
9
34

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera confort 1,38 mp, baie, bucatarie,balcon inchis, hol,mobilat si utilat.,termopane. Pret: 250 Euro !

10 EUR/m2 | 30 m2

Cetate, Timisoara, Timis

Bv. Cetatii de vanzare apartament cu 2 camere  etaj  1
8
34

Bv. Cetatii de vanzare apartament cu 2 camere etaj 1

Bv. Cetatii de vanzare apartament cu 2 camere la etaj 1, baie , bucatarie, hol, parchet ,gresie, faianta, amenajat, suprafata utila 50 mp, baie cu geam ,bucatarie, balcon inchis ,centrala pe gaz. Pret: 99000 Euro Negociabil

1980 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De vanzare(schimb) 5ha agricol
5
39

De vanzare(schimb) 5ha agricol

schimb ( cu ap 2 camere bloc nou) sau vand 5 ha teren pasune extravilan in becicherecu mic 12km de timisoara intabulat,comasat,800m de DN6,acces auto,o latura de 800m lungime de a lungul canalului,in apropiere se afla un aerodrom.

50,000 m2

Timisoara, Timis

Vand teren 647m2 Strada Fedra
1
9

Vand teren 647m2 Strada Fedra

Vand teren intravilan, 647m2 pe Strada Fedra

647 m2

Girocului, Timisoara, Timis

vind garsoniera 4

vind garsoniera

vind garsoniera in zona umt strada Babadag nr8 ap 31

43 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Apartament 4 camere, 2 băi, loc parcare subteran
10
7

Apartament 4 camere, 2 băi, loc parcare subteran

Oferim spre vanzare apartament cu 4 camere, 2 bai, bucatarie si balcon, etaj 3, partial mobilat. Finisaje de lux, incalzire in pardosea, centrala termica pe gaz, aer conditionat, geamuri termopan triplu-stratificat cu izolare termica si fonica excelenta, toate geamurile si usile prevazute cu site retractabile. ...

2118 EUR/m2 | 85 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea