Promovat
Casă de Vânzare în Freidorf   Zonă Liniștită (Lângă Baltă)
12
8

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă)

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă) Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex premium de lux în Moșnița Nouă   zid dublu, eleganță, rafinament și finisaje spectaculoase
5
1

Duplex premium de lux în Moșnița Nouă zid dublu, eleganță, rafinament și finisaje spectaculoase

Duplex premium de lux în Moșnița Nouă zid dublu, eleganță, rafinament și finisaje spectaculoase Doar o unitate mai este disponibilă Vă prezentăm un duplex exclusivist situat în Moșnița Nouă, pe Strada Pupezei nr. 17, realizat cu atenție la fiecare detaliu și finisat la standarde premium. Proprietatea ...

1810 EUR/m2 | 105 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului
19
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1840 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand casa tip duplex
7
9

Proprietar vand casa tip duplex

Proprietar vând 2 apartamente în duplex (stil mediteranean) la cheie, totul nou. Pret 149.000 euro jumătate. Toate utilitățile functionale: curent, gaz, apa, canalizare, internet, etc. Suprafața utila 88mp Teren 310mp per apartament. Hol, 2 dormitoare, 2 bai, living cu bucatarie (open space), terasa ...

1693 EUR/m2 | 88 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand TEREN industrial depozit productie intre Dumbravita si Giarmata
2
1

Vand teren intravilan cu destinatie industriala depozit productie in suprafata de 4382m2. Situat intre Almira si Hamilton Continental. Accesul se face din Str. Hella Corporate, approx 100m pe drum de piatra. Se poate ajunge de pe DJ691 or Centura orasului Timisoara. Nu ezitati sa ma contactati pentru ...

Timisoara, Timis

vand casa

vand casa

vând casă în Duboz, 3 camere. preț 25000 euro, negociabil.

167 EUR/m2 | 150 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Proprietar,Girocului,Casa Caramida din 1980,Teren 400 mp,FS=10 m ,Apa,Gaz,Canal,Pret  160.000 E Neg
11
13

Proprietar,Girocului,Casa Caramida din 1980,Teren 400 mp,FS=10 m ,Apa,Gaz,Canal,Pret 160.000 E Neg

Proprietar,Am Acum De Vanzare in Zona Girocului-Nu Departe de Hipermarketul Kaufland ,O Casa de Cărămidă construită în 1980,Terenul este de 400 mp în CF, Front Stradal de 10 m, Apa de la rețea, Canal, Centrala Termică pe Gaz. Casa are 2 camere+1 baie+Bucătărie+Hol,Totul este Nivel Mediu, Fara îmbunătățiri ...

2286 EUR/m2 | 70 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Proprietar,Sagului-Dambovita,Pretabil pt Clinica,Azil,Gradinita, etc,Merita Văzuta,Neg
20
2

Am Acum De Inchiriat in Zona Sagului-Lidl, la Etajul 4 din 5,O Garsoniera de 27 no, Cu Bucătărie separata,Hol,Baie,este Mobilata DECENT,Utilata, Conform pozelor atasate,Merită Văzuta 100%,E Libera Imediat. Cerem si oferim seriozitate ! Pret Fix 170 E luna .Se cere și Garantie cat o Chirie. .Imobilul ...

2300 EUR/m2 | 300 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Proprietar,Sagului-Dambovita,Restaurantul Nora,Vila Frumoasa, Merita Văzută 100%,Usor Neg
20
3

Proprietar,Am Acum de Vânzare în Zona Sagului -Dambovita -Restaurantul Nora,la 7 min pe jos de Choping City și Dedeman,Foarte aproape de toate Mijloacele de transport, De Lidl, Carfour,Bănci, Farmacii, Casă ți Vila, cu Teren de 341 mp, FS de 18 mp, P +E, cu placa beton ,putandu.se face P+2, cu Autorizație ...

2300 EUR/m2 | 300 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,40 mp,Bloc 2001,Sagului-Steaua,Cu Centrala,Etaj 2, Mobilat,Neg
14
5

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Mare,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 40 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...

1713 EUR/m2 | 40 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1,  la 5 minute de Complexul Studentesc
19
10

Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1, la 5 minute de Complexul Studentesc

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament lux la 5 minute de Complexul Studentesc
10
1

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm
8
1

Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm

- Schimb cu locuinta 3-4 camere in TIMISOARA - - 80.000 EURO diferenta din partea dumneavoastra - Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm - Casa are 4 intrari - posibilitate compartimentare in locuinte pentru inchiriere . - constructie Caramida Porotherm + Izolatie 10 cm - Casa individuala ...

625 EUR/m2 | 128 m2

Timisoara, Timis

1810 EUR/m2 | 105 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament cu 2 camere confort 1
3
1

Vand apartament cu 2 camere confort 1

Propietar vand apartment cu 2 camere comfort 1 semidecomandat ,etaj 2 zona Circumvalatiunii chiar in spate la Penny,centrala termica,parchet laminat,55 mp,pret 125000 de euro negociabil.

2273 EUR/m2 | 55 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare direct de la proprietar ap. 2 camere, Et. 1, Str. Munteniei
10
19

De vânzare direct de la proprietar apartament cu 2 camere, situat pe strada Munteniei din Timișoara, la etajul 1 al unui imobil construit în 1989. Apartamentul are o suprafață utilă de 57 mp și o compartimentare practică și funcțională. Locuința necesită renovare, oferind viitorului proprietar libertatea ...

1667 EUR/m2 | 57 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera Dambovita 56000
4
5

1 camera Dambovita 56000

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră Zona Dâmbovița la parter , posibilitate de centrală , are termopane , rulouri , preț 56000 euro

1556 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera Dambovita 45500 euro
4

Garsoniera Dambovita 45500 euro

ofer spre vânzare garsonieră Cf 2 etaj 2 zona Dâmbovița , mobilată și utilată preț 45500 euro tel 0727516012

1978 EUR/m2 | 23 m2

Timisoara, Timis

2 camere Aradului 94000 euro
5

2 camere Aradului 94000 euro

Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 semidecomandat zona Aradului etaj 3 preț 94000 euro negociabil tel 0727526012

1709 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

2800 mp teren intravilan 30 km de Timisoara
1

2800 mp teren intravilan 30 km de Timisoara

vând acest teren de 2800 mp la 8 Euro mp negociabil in loc. Ivanda la 30 km de Timișoara.Are utilitățile la poartă trase se poate vedea la fata locul.

Timisoara, Timis

Teren extravilan Săcălaz
3
5

Teren extravilan Săcălaz

Vând teren în Săcălaz, cu o suprafață generoasă de 1943 mp, situat într-o zonă cu potențial ridicat de dezvoltare. Este proprietatea ideală pentru cei care doresc să investească inteligent într-o zonă aflată în plină expansiune lângă Timișoara. Detalii principale: Suprafață: 1943 mp Localizare: Săcălaz ...

1,943 m2

Timisoara, Timis

vand casa in Timisoara
20
7

vand casa in Timisoara

Vand in exclusivitate fara comisiom casa in Timisoara zona Lunei aproape de Casa de Pensii . cu suparfata de de 70 mp cu curyr proprie format din hol bucatarie cu camara cu acces in pod,baie,2 camere plus o camera mica anexe.Casa este de caramida se poate mansarda.Este locuibila ,dar necesita renovare.Are ...

2000 EUR/m2 | 70 m2

Prințul Turcesc - Lunei, Timisoara, Timis

Vand vila individuala Timisoara-Calea Aradului
13
10

Vand vila individuala Timisoara-Calea Aradului

Vand fara comision vila individuala zona Calea Aradulu-Lipovei 7 minute de Mall.Vila are 7 camere.Parter hol ,living,bucatarie inchisa,dormitor.,birou,baie, debara,garaj cu acces direct in casa terasa,etaj 4 dormitoare hol mare-living 2 bai,3 balcoane,pod.curte amenajata gazon Garaj mare .Strada asfaltata ...