Promovat
954 mp în Iosefin, Timișoara - 2 case independente, str. Gelu 220.000 EUR | Direct de la proprietar
8
11

Vând proprietate de 954 mp pe strada Gelu, în zona Iosefin Gara, una dintre cele mai liniștite și frumoase zone vechi ale Timișoarei. La doar 2 minute pe jos de Pasarela Gelu, malul Begăi și pistele de biciclete recent modernizate. Despre teren Suprafața totală: 954 mp, front stradal 12.5 metri, împărțit ...

1183 EUR/m2 | 186 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera Dambovita 62000
4
5

1 camera Dambovita 62000

1 Cameră Dâmbovița 62000 euro Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat la parter cu balcon , suprafață 36 mp , centrală pe gaz preț 65000 euro tel 0727516012

1722 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa Giroc 155000
5
4

Casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727516012

1292 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar, vindem casă in Timișoara
5
5

Proprietar, vindem casă in Timișoara

Casă modernă de vânzare în Timișoara ideală pentru locuință multifamilială sau firmă Strada Ulpia Traiană Nr 107 Vă propunem spre vânzare o proprietate deosebită situată în Timișoara, finalizată în anul 2025, construită pe un teren generos de 628 mp și având o suprafață construită de 213,4 mp. ...

2196 EUR/m2 | 214 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vind terenuri 350-500mp duplex P+2  Torontalului-Metro2 , Pret 110 euro m2
4
7

Vind terenuri 350-500mp duplex P+2 Torontalului-Metro2 , Pret 110 euro m2

Terenuri 350-500mp se pot construi individuale sau duplexuri Hmax P+2 - pentru dezvoltatori se pot asigura de catre noi Ac-uri deja obtinute pentru duplexuri , individuale, sau colective cu 9 apartamente.(contra cost) - pentru proiecte complete va rugam sa ne contactati

450 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Vind terenuri 500mp Torontalului-Metro2 , Pret 110 euro m2
5
3

Vind terenuri 500mp Torontalului-Metro2 , Pret 110 euro m2

450 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartamente de vanzare
5
1

Apartamente de vanzare

FĂRĂ COMISION Apartament 2 camere bloc nou, decomandat,balcon 52 mp 87.500 Apartament modern cu 2 camere decomandate, situat într-un bloc nou, recent finalizat, construit cu materiale de calitate superioară. -Suprafață utilă: 52mp -un loc de parcare - Balcon ideal pentru relaxare - Compartimentare ...

1683 EUR/m2 | 52 m2

Ciarda Roșie, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere | langa Parc Padurice | Etaj 3
7
2

Apartament 3 Camere | langa Parc Padurice | Etaj 3

De vanzare - Apartament cu 3 camere, situat chiar langa Parcul Padurice. Apartamentul se afla la etajul 3 al unui imobil cu 4 etaje Compartimentare: (Semidecomandat Confort 1) Suprafata utila 64,3 mp + balcon , total su = 68,7 mp Apartamentul beneficiaza de o configuratie practica: desi livingul ...

1625 EUR/m2 | 64 m2

Girocului, Timisoara, Timis

VAND CASA pentru locuit sau sediu firma, ZONA MIRCEA CEL BATRAN

CASA P+1, 2 LIVINGURI, 3 BAI,BUCATARIE, 3 DORMITOARE TERASA INCHISA, SUPRAFATA CONSTRUITA 280 MP,TEREN , 250 MP, CURTE 150MP, GRESIE +FAIANTA IN BAI, PARCHET IN DORMITOARE, DOUA APARATE AER CONDITIONAT, CENTRALA PROPRIE, GEAMURI TERMOPAN, CURTE ASFALTATA, 4 LOCURI PARCARE IN FATA CASEI.

MIRCEA CEL BATRAN, Timisoara, Timis

Apartement 2 camere, NOU, direct de la proprietar, Torontal, 52m2
7
7

Apartament 2 camere, constructie noua, zona Torontal, disponibil pentru vanzare locuire imediata. Suprafata utila 52 m2., loc de parcare, parter. Rog agentii agentiile sa nu ma contacteze (multumesc!)

2058 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

3 Camere cofort unu Girocului-Spital Judetean Garaj sub Bloc Boxa total amenajat
8
19

Vand apartament 3 camere confort unu spatios 67 mp plus balcon 4m Zona Girocului aproape de Spital Judetean bancii parc market scoala mijloace de transport etaj 2 total amenajat cu parchet faianta gresie termopane inclusiv balconul usi interioare noi Garaj sub bloc boxa cu acte Mobilat Utilat modern ...

1896 EUR/m2 | 67 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Teren Calea Urseni extravilan 7000mp  35 euro mp
1
5

Teren Calea Urseni extravilan 7000mp 35 euro mp

Vand teren Calea Urseni langa Cartier Vile 7500 mp extravilan cu utilitatiile langa Pret 30 euro mp

Timisoara, Timis

Casa Timisoara - Zona Lipovei
10
19

Casa Timisoara - Zona Lipovei

CASA TIMISOARA - LIPOVEI 300.000 EUR Zona de linistita, de case. 2 corpuri de cladire, garaj, gradina, curte, terasa. Teren 360 mp 2 corpuri de cladire, dupa cum urmeaza: Corp 1 - 55 mp Parter - 2 camere, hol, bucatarie, baie, camera tehnica Corp 2 - 135 mp + terasa 5 mp Parter - Pivnita, 2 camere, ...

1500 EUR/m2 | 200 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

  Oportunitate Unică! Apartament Lângă Piața Verde și Agronomie!
5
1

Puncte Forte de Necontestat Localizare Premium: Trăiește în inima acțiunii! Apartamentul este situat pe Strada Martir Dan Carpin, la doar câțiva pași de Piața Verde (cunoscută pentru prospețime) și de Facultatea de Agronomie. Comoditate Maximă: Acces rapid la centre comerciale și supermarketuri. ...

1611 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Direct Proprietar: Apartament 3 camere, complet decomandat și renovat   Zona Lipovei
5

Direct Proprietar: Apartament 3 camere, complet decomandat și renovat Zona Lipovei

Apartamentul se află la etajul 3 din 4, într-un bloc solid construit în 1984 din beton armat (o structură foarte rezistentă). Suprafață și Compartimentare inteligentă: Suprafață totală: 58 mp (54 mp utili + 4 mp prelungirea bucătăriei în balconul închis cu termopan). Configurație: Complet decomandat, ...

2130 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Vand teren in Fratelia 719 m2 cu casa veche pe teren.
4
65

Vand teren in Fratelia 719 m2 cu casa veche pe teren.

Vand teren in Fratelia, Str. Chisodei, 719 m2, front stradal 10,85 m, cu apa, canalizare, curent iar gazul e in fata casei. Pe teren se afla o casa veche din vaiugai.In apropiere se afla un complex cu magazine: Lidl, Pepco, Jysk. Strada liniștita cu vecini de treaba. Pret 120000 Euro, Tel. ...

Fratelia, Timisoara, Timis

Particular vând apartament.
10
10

Particular vând apartament.

8Vând apartament la parter în zona Girocului, drum secundar martir Ioan Stanciu, 59.14 mp ,decomandat cu centeală proprie, izolație termică comunitară, compus din 3 camere , terasa , parchet, gresie,fără infiltrați de apă cu vedere față spate 2 apartament pe nivel ,spațiu între trotuar şi bloc precum ...

1667 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Casa de tip duplex în Giroc!
10
2

Casa de tip duplex în Giroc!

De vânzare, casa de tip duplex, P+1E,cu posibilitate de mansardare,3 dormitoare foarte spațioase , 3 bai, living și bucătărie inchisa, pe strada cu drum asfaltat, cu toate utilitățile, în zona noua, între Timișoara și Giroc, foarte aproape de școală, parc și magazine, cu amenajări deosebite, 140mp +terasa, ...

1821 EUR/m2 | 140 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament 66mp freidorf timisoara
9
10

Vand apartament 66mp freidorf timisoara

Vand apartament 2 camere si bucatarie inchisa , 66 mp.. Apartamentul se afla in apropiere de Lidl si Profi si de statia de autobuz.. Acesta are centrala proprie si aer conditionat

1362 EUR/m2 | 66 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Caut garsoniera

Caut garsoniera

Persoana fizica achizitionez garsoniera in Timisoara,pret 35000 euro

1850 EUR/m2 | 20 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

vand casa 3 dormitoare
5
3

vand casa 3 dormitoare

Casă modernă și luminoasă, 108 mp utili, la 100 m de Bega zona Dâmbovița Se oferă spre vânzare o casă deosebită, complet renovată, situată în zona Dâmbovița, la doar 100 m de malul Begăi și pista de biciclete, iar la aproximativ 3 minute de mers pe jos se află stația de vapor de pe Bega. Locuința ...

1806 EUR/m2 | 108 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Penthouse IRIS Armoniei - Nou si mobilat !
10
1

Apartament Penthouse IRIS Armoniei - Nou si mobilat !

Apartament penthouse complet mobilat, nu a fost locuit , mobila bucatarie la comanda, dotata utilata electrocasnice Samsung, alarma, terasa 50 mp(pregatita cu priza si antena TV) cu marchiza(cu telecomanda si senzor de vant) si dus, balcon 10 mp, 2 locuri de parcare subteran. Apartamentul are un living ...

3429 EUR/m2 | 70 m2

Aradului%2525252bEst, Timisoara, Timis

vand casa+teren 1

vand casa+teren

Vand casa partial din caramida, gradina 3527m, front stradal 22m, sosea asfaltata, apa , canalizare, gaz, la 10 km de Timisoara, Dudestii Noi, 128.000 euro, tel

640 EUR/m2 | 200 m2

Timisoara, Timis

BRAYTIM | 1150 Euro mp | 67mp | Mansarda etaj 3
10
13

BRAYTIM | 1150 Euro mp | 67mp | Mansarda etaj 3

Apartament cu 2 camere, tip mansarda, la etajul 3, ideal ca si investitie. Localizare: strada Gavril Muzicescu 214 Proprietatea se vinde intr-un stadiu de alb, astfel permite personalizarea spatiului. Fotografiile sunt cu titlu demonstrativ al potentialului de amenajare Suprafata utila ...

1149 EUR/m2 | 67 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Salvează căutarea