Promovat
3 Camere Decomandat Central  90mp | Vizibilitate Excelentă | Potențial Comercial
12
2

3 Camere Decomandat Central 90mp | Vizibilitate Excelentă | Potențial Comercial

Apartament 3 camere decomandat Zonă Centrală Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat în zonă centrală, la parterul unui bloc cu regim de înălțime P+10, cu acces direct din bulevard. An construcție: 1974 Bloc anvelopat Suprafață utilă: 90 mp Suprafață balcoane: 10 mp Compartimentare: Hol ...

2167 EUR/m2 | 90 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Casa Giroc 180000 euro
6
6

Casa Giroc 180000 euro

Va propun spre vazare o casa moderna , situată într-o zonă liniștită din Giroc , cu acces facil și poziționare excelentă , având acces de pe două străzi imobilul este compartimentat astfel : 3 dormitoare spațioase 3 băi oferind confort sporit pentru o familie bucătărie living luminos ...

1500 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar casa individuala Dambovita  Iosefin,170 mp2 utili, teren 411 mp2, panouri 9kw+baterie 5
10
2

Proprietar casa individuala Dambovita Iosefin,170 mp2 utili, teren 411 mp2, panouri 9kw+baterie 5

Vand casa individuala Parter + Etaj + Mansarda , constructie an 2000, renovata in 2020 , str Crizantemelor ( Lidl la capatul strazii ) - 3 bai ( una pe nivel), 4 dormitoare + living + cinema room + bucatarie ; garaj cu intrare din strada , front stardal 9 m - panouri solare de 9kw instalate, baterie ...

1617 EUR/m2 | 170 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Casă de Vânzare în Freidorf   Zonă Liniștită (Lângă Baltă)
12
8

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă)

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă) Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vanzare teren

vanzare teren

Vand teren intravilan fara casaTimisoara,zonaB,23ml front stradal 1400mp pret negociabil la pretul pietei.Tel.

1,400 m2

Timisoara, Timis

PROPRIETAR vand duplex in Mosnita, locatie excelenta, toate utilitatile, finalizat
10
3

PROPRIETAR vand 1 2 duplex in Mosnita, cartier Serena 3, situat la 500 metri de noul LIDL de pe Drumul boilor. Regim de inaltime P+Pod cu placa de beton. Suprafata utila 75 mp + terasa acoperita de 15 mp, teren 315 mp, front stradal 9 ml, acces auto. Constructie noua finalizat în 2026, caramida Porotherm, ...

1893 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Aradului
10
7

Apartament 2 camere Aradului

Apartament 2 camere semidecomandat, confort 1, Zona Aradului, str Remus Răduleț. Locuința este luminoasă, cu vedere deschisă, fără bloc în față, oferind un ambient plăcut pe tot parcursul zilei. Centrală termică nouă 2025 și tâmplărie PVC cu geam tripan noua 2026. Aer condiționat. Mobilat partial. Mobilier ...

1852 EUR/m2 | 54 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Casă individuală P+E 460mp Cetății   Bogdăneştilor
5
1

Casă individuală P+E 460mp Cetății Bogdăneştilor

Proprietatea este desfășurată pe parter și etaj, suprafața construită la sol este de 232 mp iar suprafața terenului este 570 mp. Ideală ca și locuință dar și pentru desfășurarea unor activități de business. -2 cai de acces auto pe proprietate. -pod,pivniță, anexă. Nu doresc să fiu contactat de către ...

1478 EUR/m2 | 460 m2

Blașcovici, Timisoara, Timis

pregatit pentru gusturile tale,  loc parcare subteran inclus, campeador city
9
8

pregatit pentru gusturile tale, loc parcare subteran inclus, campeador city

CAMPEADOR CITY, C. TORONTALULUI Apartament 2 Camere | Loc de parcare SUBTERAN inclus in pret | S.Utila 57mp | Etaj 2 TVA DE 21% inclus in pret! COMISION 0 Situat în Campeador City, locația acestui apartament este una demnă unei oaze de liniste. Complexul este populat într-o manieră foarte generoasă ...

2019 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Casa 900 mp.teren
10
62

Casa 900 mp.teren

De vânzare casa veche,locuibila 171 mp construiti,3 dormitoare,bucararie,hol mare,baie cu cada.Curent el,încălzire pe gaz in calorifere,apa de la retea,canalizare.teren 900, mp fs 10 m,lățime spate teren 22 m.lungime teren 60 ml de la srrada pana in spatele gradinii. Fântână forata,instalatie curent ...

1827 EUR/m2 | 98 m2

Timisoara, Timis

Vand casa individuală în Mehala
3
19

Vand casa individuală în Mehala

Proprietar Vand casa în zona Mehala compusa din 2 camere , living + bucătărie, baie mare ,camara , beci , 2 garaje , terasa , pavaj în curte , izolata , gaz , apa, canalizare , curent , aproape de mijloacele de transport, mai multe detali la telefon. Pret 190.000 euro neg

720 EUR/m2 | 264 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere bloc nou  IRIS Aradului
10
5

Apartament 2 camere bloc nou IRIS Aradului

Proprietar vind apartament 2 camere Ansamblul IRIS strada Marginii Finalizat in 2024 Certificat nZEB Panouri solare Pompe de căldură Termoizolație 20 cm 2 lifturi Kone Supraveghere video Apartamentul este situat la etajul 7 din 11 cu suprafața utila de 58.6 mp. Apartamentul dispune de: ...

2627 EUR/m2 | 59 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Bloc Nou. Gradina proprie. Timisoara-Sagului.
12
19

Comision 0%. Bloc Nou. Gradina proprie. Timisoara-Sagului.

PROPRIETAR vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 50 mp utili + GRADINA PROPRIE, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret ...

2080 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Teren 866mp Calea Buziasului Hornbach
3
5

Teren 866mp Calea Buziasului Hornbach

Proprietar vand Teren 866mp cu front stradal 19,25m in zona : Calea Buziasului - Hornbach ,strada: Magnoliei , pretabil casa tip duplex sau individuala ! Terenul se afla la asfalt cu toate utilitatile in fata parcelei ! pret: 165.000e.

866 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Preț negociabil! Apartament 2 camere Timisoara- Zona Fabric
10
1

Preț negociabil! Apartament 2 camere Timisoara- Zona Fabric

Proprietar vând apartament 2 camere, semidecomandat la 5 km de Centrul Timisoarei. Apartamentul se afla pe strada Kogălniceanu, chiar langa Kaufland, la demisol, foarte aproape de școală, de linii de tramvai, la 7 min pe jos pana la Iulius Mall, la 3 min de Piata Badea Cartan. Se pretează că spatiu ...

1274 EUR/m2 | 62 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului
11

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 4 camere, decomandat, etajul 3,zona Bld. Cetății
20

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Vând că în zonă Freidorf
19

Vând că în zonă Freidorf

Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare Teren: 500 mp (Front stradal: 12 m) Suprafață utilă casă: 68 ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Vând duplex în Dumbrăvița
20

Vând duplex în Dumbrăvița

Vând casă P+M, Su - 96 mp, St-345 mp, FS- 13 m. Parter: living, bucătărie, baie, terasă Etaj: 3 dormitoare, 1 baie, hol Garajul este adiacent casei. Casa a fost edificată în 2019, beneficiind de încălzire prin pardoseală, centrală termică pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, etc. Este situată ...

2604 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Vand casa in zona Freidorf, Timisoara
18

Vand casa in zona Freidorf, Timisoara

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,etajul 3 + garaj sub bloc,Bld. Cetatii
14

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Vand duplex in Sag - Manastire
20

Vand duplex in Sag - Manastire

Vand jumatate de duplex, St- 360 mp, Sc -200 mp. Parter : living , bucatarie,baie, aproximativ 100 mp + terasă exteriora Etaj : 2 dormitoare,fiecare are baie , dresing , aproximativ 100 mp + terasa. Utilitati : curent electric, apa forata, gaz,panouri solare cu acumulator de 5 kw Preț 165000 euro

917 EUR/m2 | 180 m2

Timisoara, Timis

Vand casa D+P+E,zona Bld.Victor Babes
20
1

Vand casa D+P+E,zona Bld.Victor Babes

Vand casa ,D+P+E,St-376 mp,Fs-18m ,toate utilitatile,centrala pe gaz,clima. Casa este configurata astfel: -Demisol : hol,baie,bucatarie,2 dormitoare,wcs ,garaj,Su=110 mp -Parter inalt ( foarte inalt ): terasa inchisa,living,dormitor,camera de zi,baie,baie mare,pranzitor,antreu,Su=103 mp Etaj: 2 camere,bucatarie,baie, ...

1949 EUR/m2 | 277 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 3 camere
10
1

Vand apartament cu 3 camere

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea