Promovat
Apartament 3 camere decomandat   Zona Lipovei
11
20

Apartament 3 camere decomandat Zona Lipovei

Suprafață utilă: 61 mp Bloc construit în 1984 urmează reabilitare termică Vedere pe 3 părți Renovat în urmă cu 3 ani Mobilier din lemn Instalațiile electrice și sanitare sunt independente (nu sunt comune) Dotări: Centrală proprie Aer condiționat Electrocasnice incluse: plită cu inducție, cuptor ...

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de vânzare   Braytim   Giroc
6
6

Apartament 2 camere de vânzare Braytim Giroc

Apartament 2 camere de vânzare Braytim Giroc Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Braytim Giroc, într-un imobil construit în 2023, ideal pentru locuit sau investiție. Suprafață utilă: 47 mp Balcon: 7 mp Detalii apartament: încălzire în pardoseală loc de parcare înscris ...

1766 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera
11
9

Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera

Apartament cu 2 camere, etajul 2 din 4 cu acoperis de tigla. La 400 m de Opera Bloc de caramida construit in anii 60. Centrala termica proprie. Model semidecomandat cu balcon deschis la dormitor. Pret: 121.000 Euro Negociabil. Tel: 0730093055

2521 EUR/m2 | 48 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.
20
9

Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.

Apartament cu 3 camere, decomandat, model cu 2 bai, suprafata utila de 65 mp + balcon la bucatarie de 3 mp. Etajul 4 din 5 (Acoperis de tigla din constructie) intr-un imobil construit in anul 1989 in zona Steaua, la 2 pasi de Shopping City. Aparat de aer conditionat. Posibilitate montare centrala ternica ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Casa Giroc 155000
5
4

Casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727516012

1292 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Proprietar Vand Apartament Etaj 1
5
3

Proprietar Vand Apartament Etaj 1

Proprietar vand apartament situat in CHISODA la etajul 1 al unui bloc de 3 etaje din cărămidă cu loc de parcare inscris in CF Suprafata Utila apartament 41.1 Mp plus o terasă generoasa de 11 mp și o bucătărie inchisa ,accesul pe terasa se face atat din bucatarie cat si din camerea ! Apartamentul ...

1692 EUR/m2 | 52 m2

Bastion, Timisoara, Timis

De vanzare casa 2 dormitoare un living baie 60mp plus teren in curte
5
7

casa este tencuită manual interior exterior izolată cu vată bazaltică de 10 polistiren expandat de 10 sub șapă l a interior acum este la finisaje electric nou tot gresia parchetul se alege de client ce prefera și la alege gaz sau panouri în fața casei este îngrădit casa are o suprafață 15 5 2 dormitoare ...

2000 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Case alăturate cu grădină, parcare și potențial comercial în Elisabetin
9
6

De vânzare! Două case alăturate cu grădină și parcare în Timișoara Zonă liniștită, cu potențial comercial Se vând două case alăturate, ideale atât pentru doua familii cât și pentru investiții. Situate într-o zonă liniștită din Timișoara, cu acces rapid la toate nevoile de bază (supermarketuri, farmacii, ...

1345 EUR/m2 | 632 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,40 mp,Bloc 2001,Sagului-Steaua,Cu Centrala,Etaj 2, Mobilat,Neg
14
4

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Mare,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 40 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...

1713 EUR/m2 | 40 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Caut casa individuala pe parter 9

Caut casa individuala pe parter

Suprafața utila aproximativ 70mp Suprafața teren aproximativ 150mp Caut casa in Timisoara,sa fie locuibila nu demolabila cu toate utilitățiile . Pret 95.000 euro Sau schimb cu apartament amenajat cu 2 camere decomandat,hol,baie, balcon,bucatarie,cămară alimente, centrala termică Ariston prin condensare ...

1357 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

4 camere decomandat la Bulevard Șagului  | 77,7 mp utili | Etaj 3 10 | Lift
5
1

4 camere decomandat la Bulevard Șagului | 77,7 mp utili | Etaj 3 10 | Lift

Proprietar vând apartament cu 4 camere, complet decomandat, situat în zona Șagului, etajul 3 din 10, într-un bloc cu lift. Apartamentul are o suprafață utilă de 77,7 mp (fără balcoane). Apartamentul este complet renovat. La 2 minute de shopping city Instalație electrică complet schimbată Rețea de gaz ...

342 EUR/m2 | 78 m2

Sagului, Timisoara, Timis

S.A.D   zona Mehala | 663 mp utili | 1464 mp teren
9

S.A.D zona Mehala | 663 mp utili | 1464 mp teren

Proprietar ofer spre vânzare clădire S.A.D. destinată activităților comerciale și administrative, situată pe Moise Dobosan, cu 663 mp utili și teren de 1464 mp ce include locuri de parcare private. Imobilul este deja închiriat partial, se poate inchiria in totalitate foarte usor la un randament de 7.3% ...

Mehala, Timisoara, Timis

Proprietar unic vând casă în Timișoara
10
5

Proprietar unic vând casă în Timișoara

Ofer spre vânzare casa individuală in zona Dâmbovița, Timișoara Dispune de curte și grădină Teren 450 m2 Posibilitate de mansardare, extindere Zonă rezidențială, liniștită, aproape de mijloace de transport, centre comerciale, scolii, grădinițe.

1906 EUR/m2 | 139 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

1 2 Duplex in Șag, complet mobilat
7

1 2 Duplex in Șag, complet mobilat

Persoana fizică vând Apt la Duplex in Șag cartierul Mănăstire, zona liniștită Construcție 2020 Suprafata teren 307 mp2 Suprafața construita casa 94mp2 (inclusiv terasa) Anexa construită 2024 - 12 mp Se vinde complet mobilată si utilata cu electrocasnicele din gama premium. Următorul proprietar se ...

1596 EUR/m2 | 94 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament Torontalului
1

Proprietar vand apartament Torontalului

De vânzare apartament cu 2 camere spațiose și luminoase, 50mp, situat la et 4 din 4 cu hidroizolație nouă, mobilat și utilat. Localizare excelentă, într-o zonă foarte bună, pe Calea Torontalului, în apropiere de Vox, la 5 min de Iulius Mall, cu acces facil la toate punctele de interes: parcuri, benzinării, ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand Duplex 5 camere zona Lipovei
12
9

Proprietar vand Duplex 5 camere zona Lipovei

De vânzare Jumătate de duplex spațios în Timișoara, zona Lipovei | Proprietar Preț: 239.000 Euro Fără comision Str. Ion Mincu Zona Lipovei, Timișoara 168 mp utili | 140 mp teren | P+E+M Construit în 2001 | Cărămidă + acoperiș din țiglă Front stradal: 6,5 m - 4 dormitoare - Living spațios - Bucătărie ...

1423 EUR/m2 | 168 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,et.3,garaj sub bloc,Bld.Cetatii
10
4

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupabil imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Vând 752 mp intravilan la drumul european în Jebel
6
2

Vând 752 mp intravilan la drumul european în Jebel

Vând 752 mp teren intravilan, cu frontul stradal de 18,5 ml. aflat în localitatea Jebel Timiș, lângă drumul european, utilitățile, curent, apa, canalizare în fața terenului. Preț 35 euro mp, ușor negociabil.

752 m2

Timisoara, Timis

Casă de vânzare în Dudestii Vechi
7

Casă de vânzare în Dudestii Vechi

Vând casă cu teren în comuna Dudestii Vechi , casa bătrânească , nerenovată în stare bună . Are cinci camere , bucătărie , baie , beci , cămară și acces cu scara la pod . Utilități : apă , curent . Teren total 2.845de metri, curți construcții de folosință 900 de mp și arabil 1.945 mp. Gradina este mărginită ...

235 EUR/m2 | 170 m2

Timisoara, Timis

Vand teren cu casă în Timișoara
5
11

Vand teren cu casă în Timișoara

Vând teren cu casă în Timișoara cu suprafața de 2200m pătrați,casa necesitând reparații pret 150 euro m patrat

2,200 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Teren 133 mp în oraș   ideal tiny house   investiție   zonă liniștită
4
7

Teren 133 mp în oraș ideal tiny house investiție zonă liniștită

Oportunitate pentru cei care caută un spațiu accesibil în oraș, potrivit pentru un proiect compact sau investiție. Terenul are suprafața de 133 mp și este situat în curte comună, în partea din spate oferind mai multă liniște și intimitate față de stradă. Accesul se face pietonal prin gang (aprox. ...

133 m2

Prințul Turcesc - Lunei, Timisoara, Timis

Unicat, Propetar, CENTRAL TM, ap.3cam decomandat,80mp+30mp, conf.1+garaj+Boxa+teren inscris in CF
8
4

Unicat, Propetar, CENTRAL TM, ap.3cam decomandat,80mp+30mp, conf.1+garaj+Boxa+teren inscris in CF 150.000 euro Descriere: - Vind ap.3 camere+garaj+Boxa Timisoara jud Timis in centru orasului cu 100 mp complet, din care 80m supraf. utila incalzita si restul balconul, si peretii interiori.si 30 mp teren ...

1500 EUR/m2 | 100 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Casa de vânzare pe Rebreanu , aproape de C.Girocului ,
6
2

Casa de vânzare pe Rebreanu , aproape de C.Girocului ,

Proprietar vand casa de locuit , plus doua Spatii Comerciale pe St =960 mp , Fs = 20ml , Locuri pentru mașini peste 20 , toate utilitățile, trifazic , contorizare separata pentru fiecare destinație, front stradal =20 ml , împrejurimi doar spatii comerciale , farmacii , Spitalul Județean, foarte aproape ...

1430 EUR/m2 | 300 m2

Timisoara, Timis

Vanzare Apartament 3 camere
8
32

Vanzare Apartament 3 camere

Vând apartament 3 camere semidecomandat zona Dacia Timișoara, et.4 4 complet mobilat, centrală proprie, aer conditionat, combină frigorifică, mașină spălat, aragaz, balcon închis cu termopan, debara, gresie, faianță, parchet din lemn masiv, boxă la subsol trecută în CF. Mai multe detalii la tel.:

1680 EUR/m2 | 50 m2

Circumvalațiunii, Timisoara, Timis

Salvează căutarea