Promovat
1 camera Dambovita 62000
4
4

1 camera Dambovita 62000

1 Cameră Dâmbovița 62000 euro Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat la parter cu balcon , suprafață 36 mp , centrală pe gaz preț 65000 euro tel 0727516012

1722 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere, 130 mp, parter + demisol locuibil, garaj, lângă Complex Studențesc
17
8

Proprietar vând apartament modern, total decomandat, situat într-un bloc P+4 (1988), la parter, cu demisol locuibil conectat prin scară interioară, în apropiere de Complexul Studențesc, cu acces rapid spre centru. Apartamentul are vedere pe două părți și beneficiază de lumină naturală pe tot parcursul ...

1577 EUR/m2 | 130 m2

Stefan%252525252525252525252525252525252bcel%252525252525252525252525252525252bMare, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament pe 2 nivele + Garsoniera, total de156m
10
5

Apartament pe 2 nivele + Garsoniera, total de156m

Spatiile pot fi utilizate atat ca destinatie rezidentiala, cat si pentru derularea unor activitati comerciale, fiind autorizat SAD Spatiile se afla intr-o cladire complet renovata, are o suprafata utila de 156m si este compartimenat dupa cum urmeaza: - Spatii parter compuse din 4 incaperi, Hol ...

1197 EUR/m2 | 156 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere Giroc
5

3 camere Giroc

3 camere Giroc cu grădină 75mp grădină Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere full decomandat La parter cu grădină , 2 locuri de parcare , 2 balcoane La cheie Încălzire în pardoseală Suprafață utilă apartament 68 mp Plus cele 2 balcoane și gardina Preț 140000 euro neg Tel ...

1867 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

4 camere decomandat la Bulevard Șagului  | 77,7 mp utili | Etaj 3 10 | Lift
5
1

4 camere decomandat la Bulevard Șagului | 77,7 mp utili | Etaj 3 10 | Lift

Proprietar vând apartament cu 4 camere, complet decomandat, situat în zona Șagului, etajul 3 din 10, într-un bloc cu lift. Apartamentul are o suprafață utilă de 77,7 mp (fără balcoane). Apartamentul este complet renovat. La 2 minute de shopping city Instalație electrică complet schimbată Rețea de gaz ...

342 EUR/m2 | 78 m2

Sagului, Timisoara, Timis

S.A.D   zona Mehala | 663 mp utili | 1464 mp teren
9

S.A.D zona Mehala | 663 mp utili | 1464 mp teren

Proprietar ofer spre vânzare clădire S.A.D. destinată activităților comerciale și administrative, situată pe Moise Dobosan, cu 663 mp utili și teren de 1464 mp ce include locuri de parcare private. Imobilul este deja închiriat partial, se poate inchiria in totalitate foarte usor la un randament de 7.3% ...

Mehala, Timisoara, Timis

Proprietar unic vând casă în Timișoara
10
5

Proprietar unic vând casă în Timișoara

Ofer spre vânzare casa individuală in zona Dâmbovița, Timișoara Dispune de curte și grădină Teren 450 m2 Posibilitate de mansardare, extindere Zonă rezidențială, liniștită, aproape de mijloace de transport, centre comerciale, scolii, grădinițe.

1906 EUR/m2 | 139 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

1 2 Duplex in Șag, complet mobilat
7

1 2 Duplex in Șag, complet mobilat

Persoana fizică vând Apt la Duplex in Șag cartierul Mănăstire, zona liniștită Construcție 2020 Suprafata teren 307 mp2 Suprafața construita casa 94mp2 (inclusiv terasa) Anexa construită 2024 - 12 mp Se vinde complet mobilată si utilata cu electrocasnicele din gama premium. Următorul proprietar se ...

1596 EUR/m2 | 94 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament Torontalului
1

Proprietar vand apartament Torontalului

De vânzare apartament cu 2 camere spațiose și luminoase, 50mp, situat la et 4 din 4 cu hidroizolație nouă, mobilat și utilat. Localizare excelentă, într-o zonă foarte bună, pe Calea Torontalului, în apropiere de Vox, la 5 min de Iulius Mall, cu acces facil la toate punctele de interes: parcuri, benzinării, ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand Duplex 5 camere zona Lipovei
12
9

Proprietar vand Duplex 5 camere zona Lipovei

De vânzare Jumătate de duplex spațios în Timișoara, zona Lipovei | Proprietar Preț: 239.000 Euro Fără comision Str. Ion Mincu Zona Lipovei, Timișoara 168 mp utili | 140 mp teren | P+E+M Construit în 2001 | Cărămidă + acoperiș din țiglă Front stradal: 6,5 m - 4 dormitoare - Living spațios - Bucătărie ...

1423 EUR/m2 | 168 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,et.3,garaj sub bloc,Bld.Cetatii
10
4

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupabil imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Vând 752 mp intravilan la drumul european în Jebel
6
2

Vând 752 mp intravilan la drumul european în Jebel

Vând 752 mp teren intravilan, cu frontul stradal de 18,5 ml. aflat în localitatea Jebel Timiș, lângă drumul european, utilitățile, curent, apa, canalizare în fața terenului. Preț 35 euro mp, ușor negociabil.

752 m2

Timisoara, Timis

Casă de vânzare în Dudestii Vechi
7

Casă de vânzare în Dudestii Vechi

Vând casă cu teren în comuna Dudestii Vechi , casa bătrânească , nerenovată în stare bună . Are cinci camere , bucătărie , baie , beci , cămară și acces cu scara la pod . Utilități : apă , curent . Teren total 2.845de metri, curți construcții de folosință 900 de mp și arabil 1.945 mp. Gradina este mărginită ...

235 EUR/m2 | 170 m2

Timisoara, Timis

Vand teren cu casă în Timișoara
5
11

Vand teren cu casă în Timișoara

Vând teren cu casă în Timișoara cu suprafața de 2200m pătrați,casa necesitând reparații pret 150 euro m patrat

2,200 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Teren 133 mp în oraș   ideal tiny house   investiție   zonă liniștită
4
7

Teren 133 mp în oraș ideal tiny house investiție zonă liniștită

Oportunitate pentru cei care caută un spațiu accesibil în oraș, potrivit pentru un proiect compact sau investiție. Terenul are suprafața de 133 mp și este situat în curte comună, în partea din spate oferind mai multă liniște și intimitate față de stradă. Accesul se face pietonal prin gang (aprox. ...

133 m2

Prințul Turcesc - Lunei, Timisoara, Timis

Unicat, Propetar, CENTRAL TM, ap.3cam decomandat,80mp+30mp, conf.1+garaj+Boxa+teren inscris in CF
8
4

Unicat, Propetar, CENTRAL TM, ap.3cam decomandat,80mp+30mp, conf.1+garaj+Boxa+teren inscris in CF 150.000 euro Descriere: - Vind ap.3 camere+garaj+Boxa Timisoara jud Timis in centru orasului cu 100 mp complet, din care 80m supraf. utila incalzita si restul balconul, si peretii interiori.si 30 mp teren ...

1500 EUR/m2 | 100 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Casa de vânzare pe Rebreanu , aproape de C.Girocului ,
6
2

Casa de vânzare pe Rebreanu , aproape de C.Girocului ,

Proprietar vand casa de locuit , plus doua Spatii Comerciale pe St =960 mp , Fs = 20ml , Locuri pentru mașini peste 20 , toate utilitățile, trifazic , contorizare separata pentru fiecare destinație, front stradal =20 ml , împrejurimi doar spatii comerciale , farmacii , Spitalul Județean, foarte aproape ...

1430 EUR/m2 | 300 m2

Timisoara, Timis

Vanzare Apartament 3 camere
8
32

Vanzare Apartament 3 camere

Vând apartament 3 camere semidecomandat zona Dacia Timișoara, et.4 4 complet mobilat, centrală proprie, aer conditionat, combină frigorifică, mașină spălat, aragaz, balcon închis cu termopan, debara, gresie, faianță, parchet din lemn masiv, boxă la subsol trecută în CF. Mai multe detalii la tel.:

1680 EUR/m2 | 50 m2

Circumvalațiunii, Timisoara, Timis

Vand teren constructibil zona Mehala 31

Vand teren constructibil zona Mehala

Vand 970m² de teren constructibil cu toate utilitatile existente pe teren (apa,canal, gaz) an zona Mehala pe strada Mircea cel Batran. Front stradal 10ml .Pret negociabil 165000€. Tel 0764703984

970 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Casa individuala Dumbrăvița
10
11

Casa individuala Dumbrăvița

Vând casa individuala parter+mansarda în Dumbrăvița suprafata utila 117mp teren 610mp apă, canalizare, gaz,drum asfaltat. Relatii la telefon

2556 EUR/m2 | 117 m2

Timisoara, Timis

Langa Eso. Etaj 1. Bucatarie inchisa. Bloc NOU-Finalizat