Promovat
Garsoniera Dambovita 45500 euro
4
1

Garsoniera Dambovita 45500 euro

ofer spre vânzare garsonieră Cf 2 etaj 2 zona Dâmbovița , mobilată și utilată preț 45500 euro tel 0727516012

1978 EUR/m2 | 23 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament cu 2 camere cu centrala pe Calea Torontalului
13

1566 EUR/m2 | 44 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, mobilat si utilat - gata de mutat!
8
3

Apartament 2 camere, mobilat si utilat - gata de mutat!

Proprietar, vând apartament cu 2 camere situat în zona Calea Șagului din Timișoara, la doar 3-5 minute de mers pe jos de Shopping City Timișoara. Apartamentul are 49 mp utili + balcon închis și este situat la etajul 4 din 5 (exista lift). Se vinde mobilat și utilat, fiind ideal atât pentru locuit, cât ...

1980 EUR/m2 | 49 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
3

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand teren agricol

Vand teren agricol

Vand teren agricol in sat Albina cu suprafata de 5700 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Dacia 31

Apartament 3 camere Dacia

Persoana fizica, vand apartament 3 camere confort 2 sporit, cu o camera decomandata, zona Circumvalatiunii, etaj 4, semimobilat si utilat, 54 mp, boxa in CF, termopan, usa metalica, parchet de lemn, gresie, faianta, balcon, încălzire centralizata si panouri radiante, posibilitate centrala termica, geam ...

1722 EUR/m2 | 54 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere de vanzare 28

Apartament 3 camere de vanzare

Persoana fizica, vand apartament 3 camere confort 2 sporit, cu o camera decomandata, zona Circumvalatiunii, etaj 4, semimobilat si utilat, 54 mp, boxa in CF, termopan, usa metalica, parchet de lemn, gresie, faianta, balcon, incalzire centralizata, panouri radiante, posibilitate centrala termica, geam ...

1722 EUR/m2 | 54 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Teren constructii Sacalaz - 642mp
3

Teren constructii Sacalaz - 642mp

Persoana fizica - Vand parcela de teren pentru costructii case in Sacalaz, cu suprafata de 642mp. Negociabil pentru o oferta ferma. Front stradal 33m.

642 m2

Timisoara, Timis

de vânzare

de vânzare

Loc Dumbravita,et 2,vedere pe 2 parti,2 balcoane, 2 locuri de parcare. Apartamentul este foarte frumos,cine doreste, detalii si foto in privat. Va rog sa-mi scrieti,si va contactez eu.

2014 EUR/m2 | 69 m2

Timisoara, Timis

Vind casa în comuna Valcani preț 18.000  tel.
1
11

Vind casa în comuna Valcani preț 18.000 tel.

Vind casa 125mp sup casa 3 cam bucătărie hol baie suprafață teren 2300mp actevla zi casa locuibila termopane geamuri,apa canalizare transport la oraș, magazine ,școală 1,8 clase,gradinita,farmacie menționez comuna valcani transport tren și autobuz

8 EUR/m2 | 2,300 m2

Timisoara, Timis

Vand teren cu casa
1
35

Vand teren cu casa

Vand teren cu casa zona Elisabetin gaz canalizare doua camere magazie

1450 EUR/m2 | 100 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Studio + Curte 41 mp | Parter | Zona Bălcescu | Investiție
10
11

Studio + Curte 41 mp | Parter | Zona Bălcescu | Investiție

Proprietar vând Studio + Curte 41 mp, situat la parterul unei clădiri cu doar 4 apartamente, într-o zonă liniștită din cartierul Bălcescu. Imobilul se află la câteva minute de universități, mijloace de transport, magazine și la aproximativ 10 minute de centrul orașului. Apartamentul a fost renovat ...

2396 EUR/m2 | 25 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Vând apartament central Timisoara
5
21

Vând apartament central Timisoara

Proprietar vand apart 2 camere( sau 6 )situat in centrul orasului bd. Loga Este compatibil pt firme,birouri cat si privat . 80m patrati cu camere inalte de 4 metri cu geamuri schimbate rulouri electrice etc Apartamentul se poate si inchiria! Pret 130000

1625 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Vând garsoniera zona Dâmbovița!
4
2

Vând garsoniera zona Dâmbovița!

Proprietar,vând garsoniera situata in zona Dâmbovița,str Ioan Barac! Ideala pentru investiție,randament imediat,fara perioada de neocupare. Într-o zonă cu acces facil la mijloace de transport,magazine și alte puncte de interes! Este închiriată in prezent cu 180 euro, oferind venit imediat! Potrivită ...

2125 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament in Timisoara + Loc de parcare cu CF separat
10

Vand apartament in Timisoara + Loc de parcare cu CF separat

ATENTIE! NU doresc sa fiu contactat de agentii imobiliare. Proprietar, vand apartament 2 camere + loc de parcare suprateran, decomandat, situat intr-o zona linistita la marginea orasului pe strada Ioan Anton in complexul Campeador City. Aparamentul este la 2 minute de Metro, la 5 minute de: Lidl, Ikea, ...

2453 EUR/m2 | 53 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Vand teren servicii 4000 Centura Girmata VII  300.000 euro
1

Vand teren servicii 4000 Centura Girmata VII 300.000 euro

Vand 4000 mp teren intravilan servicii Pretul este 75 euro mp negociabil Se poate construi maxim de 1500 m amprenta la sol . Regim inaltime P+2+M 80 m adancime 50 m lătime este un dreptunghi perfect cu laturi egale. Terenul este liber de sarcini, putem prezenta urbanism Terenul este drept fara ...

4,000 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere de vânzare Aradului
10

Apartament 3 camere de vânzare Aradului

Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, situat în zona Calea Aradului Strada Liniștei, una dintre cele mai căutate și accesibile zone din Timișoara. Apartamentul are o suprafață de 65 mp și este compartimentat eficient astfel: * 2 dormitoare * living spațios * bucătărie separată * 2 băi Locuința ...

1845 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere mari, parchet masiv, tavane înalte, strada General Ion Dragalina 130.000 euro
1
6

Se oferă spre vânzare un apartament cu farmec aparte, situat într-un imobil din zona Iosefin, pe strada General Ion Dragalina o locație apreciată pentru arhitectură și proximitatea față de centrul orașului. Locuința are aproximativ 68 mp și este amplasată la etajul 2. Configurația este semidecomandată, ...

1912 EUR/m2 | 68 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Casa de vanzare Mosnita Noua Comision 0%
7

Casa de vanzare Mosnita Noua Comision 0%

Casa tip duplex - Mosnita Noua COMISION 0 % pentru cumparator Regim inaltime: parter +etaj. Compartimentare: *Parter: - living generos + zona dining; - bucatarie poate fi inchisa; - baie - camera tehnica -hol acces -casa scarii -terasa 12 mp. *Etaj: -Dormitor cu dresing si baie proprie -un spatiu ...

1414 EUR/m2 | 140 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament 7

Vând apartament

Vând apartament 2 camere, semidecomandat, situat în zona ultracentrală. Se află la câteva minute distanță de Prefectură, Facultatea de Medicină, Parcul Copiilor. Caracteristici apartament: suprafața utilă 50 mp, etajul 1, din cărămida, centrală proprie, mobilat. Tel.

2600 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Teren de vanzare
3

Teren de vanzare

Teren de vanzare , cadastru, ideal construcție casa livada, investiție. 5500mp , front stradal 31 mp la DN 56A Drobeta -Calafat. Lângă pădure și Dunărea Mică- ideal pescuit , se poate parcela pentru case de vacanta. preț 18Eur neg

Timisoara, Timis

Casa cu anexa mare si teren la 35 km de Timisoara
10
44

Casa cu anexa mare si teren la 35 km de Timisoara

Casa + anexa (la gri) la 35 km de Timisoara (sat Ictar-Budinti), 3 camere, 2 bai, (optiune mobilat semimobilat), pod, incalzire soba lemne refacute revizuite (rezerva lemne pe ca. 2-3 ani), boiler apa calda, acoperis tigla, apa curenta, curent, fantana, bucatarie vara, hol inchis, teren ca. 2597 m, deviz ...

650 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Casa sag de vanzare
5

Casa sag de vanzare

Casă de vânzare în Șag, comună periurbană lângă Timișoara 261 m utili, teren 761 m 3 dormitoare 3 băi living mare, spațios și luminos Bucătărie închisă cu ieșire pe terasă Pod mare izolat, îmbrăcat în lemn + beci sub casă Mobilată și utilată cu electrocasnice 249 ...

996 EUR/m2 | 250 m2

Timisoara, Timis

6 parcele bloc giroc
1
3

6 parcele bloc giroc

vând 6 parcele de bloc în Giroc P+3+M parcelele au suprafețele de 1300 mp zona. este în continuă dezvoltare , utilități existențe în zona , clădiri locuite preț 70 euro tel 0727516012

Timisoara, Timis

Salvează căutarea