Promovat
Proprietar,Cu Centrala Proprie, Decomandat,In Zona Odobescu,Modelul Mare,Merita Văzut,Neg
18
1

Proprietar, Odobescu !!! Am Acum De Vânzare în Zona Odobescu, la 1 Km și Ceva de Centrul orașului, Un apartament cu 2 Camere confort 1 decomandat Modelul foarte Spațios ,este situat la etajul 4 din 5, este pe 3 părți cu 2 Balcoane,56 mp utili in Certificatul Energetic Fara Balcoane și 64 mp cu cele ...

1714 EUR/m2 | 56 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere Dambovita 78000
5
4

2 camere Dambovita 78000

Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , semidecomandat zona Dâmbovița Aurora , etaj 4 cu acoperiș de țiglă , renovat complect 78000 euro tel 0727516012

1625 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 camere decomandat Giroc
5

2 camere decomandat Giroc

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 decomandat etaj 1 , în Giroc în spate la hotel IQ suprafață 55 mp preț 103000 euro tel 0727516012

1873 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat   Zona Lipovei
11
20

Apartament 3 camere decomandat Zona Lipovei

Suprafață utilă: 61 mp Bloc construit în 1984 urmează reabilitare termică Vedere pe 3 părți Renovat în urmă cu 3 ani Mobilier din lemn Instalațiile electrice și sanitare sunt independente (nu sunt comune) Dotări: Centrală proprie Aer condiționat Electrocasnice incluse: plită cu inducție, cuptor ...

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare apartament 2 camere Braytim
9
3

De vanzare apartament 2 camere Braytim

Apartament la mansarda in Braytim cu doua camere decomandat. Apartamentul este format din living, dormitor, hol, baie, bucatarie, balcon si pod cu acces din living. Supra Fara utila 50mp. Suprafata totala 55 mp complet mobilat si dotat cu clima. Un loc de parcare in Cf.

2400 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Vanzare apartament 2

Vanzare apartament

Vănd apartament 2camere, 40mp, in proximitatea Iulius Mall, et 4 4, centrală proprie, clima, îmbunătățit, 78000.euro. Mai multe detalii in privat, exclus agenții.

1950 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Vând teren Metro Torontal
2

Vând teren Metro Torontal

Vând teren Metro Torontal suprafața totală 1238mp format din două parcele. Două fronturi stradale. Parcelele nu se vând separat.

1,238 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Teren Intravilan Timisoara.Proprietar!
3
1

Teren Intravilan Timisoara.Proprietar!

Terenul se afla la 4 Km de centrul Timisoarei in intravilanul localitatii, intr o zona in plina dezvoltare. Terenul este de 500 mp . Latime 18m si lungime 28m. Dispune de Apa si canalizare de la oras. In prezent sunt aproape si curentul si gazul, Aprox 50m . Deasemenea prin fata parcelei este drum asfaltat. ...

500 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament 2 camere
5
7

Vând apartament 2 camere

Proprietar, vând apartament cu 2 camere in zona Steaua. 42mp, compus din bucătărie: baie, hol, debara și 2 camere. Situat la etajul 4, costuri de întreținere mici, racordat la rețeaua de termoficare, mijloace de transport în comun și magazine în apropiere. 58000 euro. Nu doresc colaborare cu firme. ...

1381 EUR/m2 | 42 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Garsoniera  Buziașului
3
77

Garsoniera Buziașului

Oportunitate investiție! 21 mp util ,1523 euro Mp ușor negociabil! Ideal pentru închiriat, zona cu cerere mare pentru închiriere ETAJ 4 ,bloc cu acoperis ,constructie de la dezvoltator Va prezentam spre vânzare apartament în zona Buziașului la 5 minute de Profi , magazine, ...

1524 EUR/m2 | 21 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Decomandat Aradului Piața Verde
1
31

Apartament 3 camere Decomandat Aradului Piața Verde

Vândut In exclusivitat In ceea mai bine contact la utilități urbane, facultăți, școli, grădinița, la 10 minute de Iulius Town Apartament 3 camere decomandat Etaj 1 60 mp Compartimentat astfel Hol intrare Bucătărie Baie cu vana Living generos luminos Camera mica Dormitor Având următoarele ...

1550 EUR/m2 | 60 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament de vânzare 3 camere Timișoara
10
7

Apartament de vânzare 3 camere Timișoara

Apartament de vânzare cu 3 camere, suprafața utilă 64 mp+3 mp balcon inchis ,boxa la demisol în CF, etajul 2 din 4, situat aproape de Casa Tineretului, stadionul Dan Păltinișanu și Complexul Studențesc. Apartamentul se vinde mobilat și utilat și se poate viziona începând cu data de 14.05.2026 Prețul ...

1938 EUR/m2 | 64 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Vînd apartament cu 2 camere
10
4

Vînd apartament cu 2 camere

PROPIETAR VÎND APARTAMENT CU 2 CAMERE LA PARTER COMPLECT MOBILAT TOTUL NOU !!! , CENTRALĂ PROPIE ZONA FOARTE BUNĂ , MAGAZINE , MIJLOACE DE TRANSPORT LA 100 M . PREȚ 112 . 000 E TEL . .