Promovat
Proprietar- Apartament la casa în Elisabetin   Strada Cozia
7
1

Proprietar- Apartament la casa în Elisabetin Strada Cozia

Se oferă spre vânzare un apartament situat într-o zonă foarte bună din Timișoara Elisabetin, pe Strada Cozia, la câteva minute de centru. Proprietatea are o configurație rar întâlnită: * apartament de 45 m utili * spațiu suplimentar demisol de 45 m nu este finisat * Intrare separata cu terasa ...

1222 EUR/m2 | 90 m2

UNIVERSITATE, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera Dambovita 62000
4
5

1 camera Dambovita 62000

1 Cameră Dâmbovița 62000 euro Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat la parter cu balcon , suprafață 36 mp , centrală pe gaz preț 65000 euro tel 0727516012

1722 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Mobilat și Utilat Super Lux !!! Timisoara - Lipovei
10

Proprietar , vând apartament cu 2 camere având o suprafață utilă de 62 m2 și plus terasă de 15 m2 și un loc de parcare în complexul de blocuri Adora Forest . Apartamentul este mobilat și utilat super Lux și totul este absolut nou cu un design deosebit de frumos mobilierul din Living are încorporat ...

2790 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Vand duplex situat in Dumbravita
16
1

Vand duplex situat in Dumbravita

Vând casă P+M, Su - 96 mp, St-345 mp, FS- 13 m. Parter: living, bucătărie, baie, terasă Etaj: 3 dormitoare, 1 baie, hol Garajul este adiacent casei. Casa a fost edificată în 2019, beneficiind de încălzire prin pardoseală, centrală termică pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, etc. Este situată ...

2604 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren de vanzare
4
8

Teren de vanzare

teren de vanzare pe calea torontalul, zona Metro 693 m3 , pentru casa sau duplex , puz i utilita i.

693 m2

Timisoara, Timis

Proprietar,vând apartament 3 camere decomandat,parter,Zona Lipovei
7

Vând apartament 3 camere decomandat in zona Lipovei complet utilat și mobilat etaj parter.Centrală termică,loc parcare în fața balconului, boxă.Făr agenții imobiliare. Număr de telefon

1965 EUR/m2 | 71 m2

Timisoara, Timis

Apartament in Piata Victoriei loc de parcare proprietar
1
1

Apartament in Piata Victoriei loc de parcare proprietar

Vand apartament in Piata Victoriei 5, la statuia Regina Maria cu o camera Cu loc de parcare in curte. Pretul este 107.800 de euro. Sunt proprietar. Apartamentul este amplasat la etajul 3. Posibilitate de montare centrala proprie pe gaz. Beneficiaza de un loc de parcare in curtea imobilului. Este racordat ...

2914 EUR/m2 | 37 m2

Timisoara, Timis

Apartment 3 camere decomandat , Bucovina
5

Apartment 3 camere decomandat , Bucovina

Proprietar vând apartament in zona Bucovina decomandat trei camere bucătărie mare ,doua bai , doua balcoane , centrala gaz , acoperis tigla. et 4 suprafață totala 84m

1601 EUR/m2 | 74 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Proprietar Vand Ap 2 cam 66mp
7

Proprietar Vand Ap 2 cam 66mp

Ocazie !!!! (se accepta avans si rate lunare sau schimb cu ap 2 cam mai mic zona de interes sagului)!!! Proprietar Bloc 2021 vând apartament cu 2 camere, decomandat, situat la parter, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție.(langa benzinaria ESO intrare in Giroc) Suprafață: 66 mp Living ...

1773 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand casa individuala cu teren intravilan 476 mp  Braytim , Ciarda Rosie, Calea Urseni
10
17

Proprietar vand casa individuala cu teren intravilan 476 mp Braytim , Ciarda Rosie, Calea Urseni

Vand casa unifamiliala P+1E, , Sc 144mp cu teren 476 mp situat in Braytim ,Ciarda Rosie, Calea Urseni, in spate la Uzina de apa, str Stefan Luchian , zona numai de case, front stradal 16m. La parter hol, baie, birou(dormitor), living ...

2215 EUR/m2 | 144 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera 12mp in zona Dambovita (aproape de Alfa Center)
3

Garsoniera 12mp in zona Dambovita (aproape de Alfa Center)

Persoana fizica vand garsoniera aproximativ 12 mp, la etajul 1 din 4 in zona Dambovita(aproape de Alfa Center - Universul Mobilei), intr-o locatie linistita, usor accesibila, aproape de mijloacele de transport in comun. Garsoniera se prezinta exact cum este in poze, situata intr-un hol separat cu 5 ...

1833 EUR/m2 | 12 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Casa Vila de vânzare
10
8

Casa Vila de vânzare

Se oferă spre vânzare vila de tip P+E+M in zona Elisabetin Girocului, zona liniștita la câteva minute de mers cu mașina de centrul orașului ,având in proxima apropiere mijloace de transport in comun, diverse centre comerciale, farmacii, centre universitare, scoli, grădinițe, restaurante, parcuri si ...

2659 EUR/m2 | 267 m2

Girocului, Timisoara, Timis

teren  intravilan de vanzare cu materiale de constrctie in apropiere de Timisoara .
9
1

teren intravilan de vanzare cu materiale de constrctie in apropiere de Timisoara .

Vânzare: Teren cu Fundație și Materiale de Construcție Aproape de Timișoara** **Locație:** 30 km de Timișoara (Cenei ) **Preț:** 50.000 euro **Detalii teren:** - **Suprafață:** Teren îngrădit, dotat cu temelie din beton și plasă - **Fundație:** 1m adâncime, 50cm lățime - **Amprenta casei:** 14m ...

1,060 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand teren 5750mp Calea Torontalului, langa Vox
3
1

Proprietar vand teren 5750mp Calea Torontalului, langa Vox

Proprietar vand teren 5750 mp in Calea Torontalului, pe str. Atanasie Demian, in apropiere Vox. Front stradal 40ml, adancime 163ml. Posibilitate achizitionare teren alaturat 4730mp, total 10.500mp. Drum asfaltat, toate utilitatile.Pret 160 euro mp negociabil. Tel:

Timisoara, Timis

Se vinde casa pe Calea Martirilor 107. Preț 160 000 euro.
2
17

Se vinde casa pe Calea Martirilor 107. Preț 160 000 euro.

Casa are 70 m2 doua camere, baie, bucătărie mobilata parțial, acces utilități gaz, apa, curent. Se accepta si garsoniera sau apartament cu o camera + diferența. pentru detalii apelați X770932270 sau X736671131

2286 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Proprietate privata pe colț, la bulevard,  spațiu comercial, ideal investiție
5
2

Proprietate privata pe colț, la bulevard, spațiu comercial, ideal investiție

Se oferă spre vânzare proprietate situată într-o zonă foarte bine poziționată pe Bulevardul Cetății, ideală atât pentru locuință, cât și pentru investiție, birouri, cabinete sau dezvoltare imobiliară. Caracteristici: teren total 535 mp Casă cărămidă, locuibilă, 4 camere, bucătărie, cămară, baie, anexă ...

1962 EUR/m2 | 237 m2

Mehala, Timisoara, Timis

vind ap.1cam decomandat
5

vind ap.1cam decomandat

Proprietar vinde ap.cu o cam în zona Calea Buziașului mobilat cu încălzire centrală pe gaz hotă aer condiționat metri utili34 totul pt. ce ai nevoie aragaz frigider congelator mașină de spălat+uscător balcon inchis direct din cameră fără agenții imobiliare comision 0 preț negociabil 63000euro tel.

1853 EUR/m2 | 34 m2

Ciarda Roșie, Timisoara, Timis

Casa Freidorf 76 mp
3
14

Casa Freidorf 76 mp

Se vinde casa din caramida in Timisoara, str. Baba Novac, nr. 28, suprafata utila 76 mp, an constructie 1971, pe un teren in proprietate de 150 mp. Casa se compune din 3 camere, baie, bucatarie, camara si o mica pivnita. Pret 120.000 euro negociabil.

1579 EUR/m2 | 76 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament 3 camere girocului vladeasa
3
6

De vanzare apartament 3 camere girocului vladeasa

Proprietar vand apartament 3 camere girocului strada vladeasa living mare 2 dormitoare 2bai bucatarie apartamentul este decomandat mobilit la parter are si Teresa

1350 EUR/m2 | 100 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vand fanete Brasov
1

Vand fanete Brasov

Vand fanete in Ardeal in jur de 5 hectare la pret negociabil. Rog seriozitate.

Timisoara, Timis

Proprietar vand Apartament cu 3 camere Zona Lipovei
10
1

Proprietar vand Apartament cu 3 camere Zona Lipovei

Proprietar vand apartament cu 3 camere 2 bai ( din care una tranformata in dressing , se poate reveni la forma initiala ) model decomandat , bucataria spatioasa si deschisa . Situat in zona Lipovei una dintre cele mai apreciate si accesibile zone din Timisoara , in apropriere de Iulius Mall , scoala ...

2064 EUR/m2 | 70 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Vand apartament la curte comuna
5
3

Vand apartament la curte comuna

Vând apartament la curte comună zonă liniștită, aproape de centru (Mehala) Apartament situat într-o curte comună cu doar 5 familii, într-o zonă liniștită și bine conectată, ideală pentru o familie sau un cuplu care își dorește confort și acces rapid către oraș. Compartimentare: 2 camere ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Vand loc de parcare subteran Xcity 1
1
1

Vand loc de parcare subteran Xcity 1

Proprietar ofer spre vanzare loc de parcare subteran Xcity 1

962 EUR/m2 | 13 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

3 Camere Complex Studențesc Timișoara | 64 mp | 2 Băi | Ideal Investiție | Zonă Excelentă
5
2

Se vinde direct de la proprietar apartament cu 3 camere decomandate situat în zona Complex Studențesc, strada Surorile Martir Caceu chiar in fața parcului Stadion. Apartamentul are o suprafață de 64 mp la etajul 5 și este compartimentat eficient, fiind ideal atât pentru locuit cât și pentru investiție. ...

2031 EUR/m2 | 64 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Salvează căutarea