Promovat
2 camere decomandat Giroc
5

2 camere decomandat Giroc

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 decomandat etaj 1 , în Giroc în spate la hotel IQ suprafață 55 mp preț 103000 euro tel 0727516012

1873 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Promovat
4 x 1 Ha. Teren pentru uz industrial construibil imediat.
4

4 x 1 Ha. Teren pentru uz industrial construibil imediat.

Se ofera spre vanzare 4 Ha teren in zona industriala construibil imediat. Front stradal 120 m. POT = 50% Pentru Uz: Parc tehnologic, depozitare, productie, parc fotovoltaic, servicii. Racordabil la 4 MW cu ATR obtinut. Pret negociabil, direct de la proprietar.

Sanandrei, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament cu 2 camere cu centrala pe Calea Torontalului
13

1566 EUR/m2 | 44 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.
20
10

Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.

Apartament cu 3 camere, decomandat, model cu 2 bai, suprafata utila de 65 mp + balcon la bucatarie de 3 mp. Etajul 4 din 5 (Acoperis de tigla din constructie) intr-un imobil construit in anul 1989 in zona Steaua, la 2 pasi de Shopping City. Aparat de aer conditionat. Posibilitate montare centrala ternica ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere decomandat
4
7

Apartament 3 camere decomandat

Se vinde de catre proprietar, apartament 3 camere spatioase, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane acoperis in garantie, centrala proprie . Se accepta credit bancar. Oferim sprijin pentru obtinerea creditului, fara comisioane bancare sau de intermediere. Zona Padurea Verde. Exclus agentii. 110000 ...

1571 EUR/m2 | 70 m2

UMT, Timisoara, Timis

Casa de vanzare,zona Traian
4
10

Casa de vanzare,zona Traian

Casa cu 3 ap, un singur proprietar, ST 700 mp,SU 172 mp: Ap 1 :1 camera,WCS,hol Ap 2: 2 camere+WCS+bucatarie Ap 3: 4 camere circuit,baie cu vana,bucatarie,spais+camara Casa are gaz,curent,canaizare si Iesire la raul Bega.Incalzirea se face cu ga, in sobe.Pret 240000 euro,negociabil,fara comision.Direct ...

1395 EUR/m2 | 172 m2

Timisoara, Timis

Apartament de vânzare 2 camere
10
1

Apartament de vânzare 2 camere

DIRECT DE LA PROPRIETAR Apartament deosebit, design modern, READY TO MOVE Lipovei, Timișoara Există apartamente și există locuri în care intri și simți că e acasă . Acesta este unul dintre ele. Situat într-un bloc nou (2017), într-o zonă liniștită din Lipovei, acest apartament de 55 mp este ...

2509 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Teren de Vanzare !
4

Teren de Vanzare !

Se oferă spre vânzare teren extravilan arabil în Giroc (UAT Giroc), județul Timiș) zonă cu extindere accelerată în direcția sud a Timișoarei. Date identificare: Suprafață: 10.000 mp (1 hectar) Carte Funciară: 406116 Giroc Parcelă: A102 1 5 14 Categoria de folosință: arabil Acte ...

10 m2

Timisoara, Timis

Vând gradina(intravilan) com Secas, jud Timis 5

Vând gradina(intravilan) com Secas, jud Timis

Vând gradina (intravilan) in com Secas, jud Timis ,suprafață 2800 mp,preț 8500 eur.

2,800 m2

Timisoara, Timis

Proprietar, 3 cam dec 900 eur mp! bl nou
9

Proprietar, 3 cam dec 900 eur mp! bl nou

Vând apartament (sp comercial) , în bloc d+p+4 din anul 2009, demisol, 3 camere decomandate, 2 bai recent renovate, hol +bucătărie, bloc izolat, spațiu bine iluminat natural, 83 mp utili, întrare din strada, pretabil pt mai multe tipuri de activități economice sau locuit. Încălzire pe gaz, este demisol ...

1072 EUR/m2 | 83 m2

Timisoara, Timis

Vand teren constructi industriale
5

Vand teren constructi industriale

Vand teren la iesire din Timisoara Vizavi de Contim -Smithfield In suprafata de 6700 m2 Retea electrica si retea apa la capatul parcelei Pretabil pentru constructi industriale

6,700 m2

Timisoara, Timis

Garsonieră, compartimentată
1

Garsonieră, compartimentată

Garsonieră compartimentată, pentru vânzare Bulevardul Dâmbovița nr. 86. Etaj 1 Garsonieră bine compartimentată, cu două camere, având o suprafață utilă de 21,06 mp. -Include debara, anexă separată și WC propriu, individual. -Dușul este comun, utilizat de o singură altă persoană, fiind lipit de garsonieră. ...

1571 EUR/m2 | 21 m2

Timisoara, Timis

Achizitionez apartament cu o camera sau garsoniera

Achizitionez apartament cu o camera sau garsoniera

Achizitionez apartament cu o camera sau garsoniera in Timisoara de la proprietar, chiar si neamenajat

13 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

Achizitionez casa in timisoara chiar si in curte comuna 2

Achizitionez casa in timisoara chiar si in curte comuna

Achizitionez casa in timisoara chiar si in curte comuna ofer pana in 45.000euro in functie de zona si stare. TEL. zero sapte doi patru unu sase opt opt trei cinci

90 EUR/m2 | 500 m2

Timisoara, Timis

Achizitionez garsoniera sau apartament cu o camera in timisoara

Achizitionez garsoniera sau apartament cu o camera in Timisoara de la proprietar chiar si neamenajata

15 EUR/m2 | 20 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare, Complex Cerna
5
6

Garsoniera de vanzare, Complex Cerna

Acum garsoniera de vanzare, Complexul Studentesc,mioritaetaj inferior, ideal investitie inchiriere, s utila 28 mp, termoficare, ocupabila mobilata, acte si plati la zi, 45000 euro, cu balcon

1957 EUR/m2 | 23 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Am de vanzare garsoniera etaj 1 4 - Zona Stadion
5
38

Am de vanzare garsoniera etaj 1 4 - Zona Stadion

Am de vânzare o garsonieră situată pe strada Cerna , langa Heaven, aproape de Complexul Studentesc la etajul 1 și compusă din : hol de acces ; cameră open space cu spațiul de gătit ; baie ; Garsoniera are o suprafață de 16 mp se vinde mobilată și utilată cu plita electrică , frigider , cuptor ...

2813 EUR/m2 | 16 m2

STADION, Timisoara, Timis

Vanzare ap Sagului,3 camere
8
56

Vanzare ap Sagului,3 camere

Vind ap 3 camere transformat in 2 camere decomandate,Sagului,Muzicescu,et 3,mobilat ,utilat,52500 euro,posibil 3 rate S ut 43,mp,2 clime ,ocupabil,ideal investitie inchiriere,cheltuieli intretinere mici,,mijloc,zona linistita,loc parcare,linga gradinita,inf la tel

1221 EUR/m2 | 43 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat Timișoara zona Solventul - Gara de Nord
8
9

Proprietar, vand apartament cu 2 camere decomandat, situat într-o zonă liniștită și foarte bine conectată a Timișoarei - pe strada Nufăr, la câțiva pași de Pasajul Solventul și aproape de Gara de Nord și Piața Iosefin. O locație ideală pentru cei care își doresc acces rapid către centru, transport public ...

1593 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

Casă de vânzare P+M Timisoara
10
6

Casă de vânzare P+M Timisoara

Vând casă P+ M zona Freidorf Timișoara ,zona rezidentiala foarte linistita compusă din 4 dormitoare, 2 livinguri, 2 băi ,bucătărie, loc de servit masa, spațiu tehnic,mobilată cu toate utilitățile ,suprafață construibilă 190 mp ,suprafață utilă 175 mp ,teren 609 mp, acces in curte pe doua laturi ,preț ...

1600 EUR/m2 | 175 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Se vinde apartament

Se vinde apartament

Apartament spațios 3 camere | 77,5 mp | 2 băi | 2 balcoane | Etaj 2 | Zona Soarelui Oportunitate rară în una dintre cele mai apreciate zone din Timișoara Soarelui. Apartament generos, ideal pentru familie sau investiție, situat la etaj intermediar (2), într-un bloc bine întreținut. Suprafață utilă: ...