Promovat
Casa 6 camere , ELISABETIN - langa Observatorul Astonomic
16
15

Casa 6 camere , ELISABETIN - langa Observatorul Astonomic

Casa cu subsol, parter , etaj si teren de 365 mp Casa este impartita in 2 apartamente cate unul pe fiecare nivel -subsol care este neutilizat in prezent si necesita renovare -parter - un apartament cu hol mare, 3 camere, baie si bucatarie cu camara. Amenajari clasice , este in curs de renovare, -etaj ...

1796 EUR/m2 | 250 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar - Clasa enegetica B, apartament 1 camera Soarelui
5
2

Unic proprietar, vând apartament cu o cameră semidecomandat, 27 mp utili, etaj 4 din 5,în zona Soarelui, intr-un bloc izolat exterior cu mansarda. Clasa Energetică B. Compartimentare: - Hol intrare cu debara (care poate fi sparta sau păstrată pt. depozitare) - Baie mare cu vană, suficient de încăpătoare ...

2178 EUR/m2 | 27 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vând apartament 2 camere ultracentral
5
1

Proprietar vând apartament 2 camere ultracentral

Vand apartament 2 camere, ultracentral (Medicină ISHO), cu garaj propriu inclus(cu CF).Apartamentul estesituat într-o zonă centrala a orașului, ideal atât pentru locuință personală, cât și pentru investiție imobiliară. Proprietatea este complet pregătită pentru mutare și a fost întreținută corespunzător. ...

2381 EUR/m2 | 42 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Ocazie unică! Proprietar vând urgent apartament 3 camere vis-a-vis de Shopping City. Negociabil!!
10
14

PROPRIETAR, vând urgent apartament zona Steaua, vis-a-vis de Shopping City, 65mp, 3 camere decomandate, 2 bai (1 baie cu vana) et4 5, spatiu de depozitare generos(pod inalt cu posibilitati de mansardare 40mp), cu vedere spre parc, bucatarie prelungita cu balcon inchis cu termopan(intrare in balcon din ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

apartament comuna giroc
4
1

apartament comuna giroc

Imobiliare pentru tine - Timișoara va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere în comuna Giroc. Imobilul se afla pe principala, respectiv str. Trandafirilor. Apartamentul este compus din : - dormitor - living open space cu bucataria - hol - baie - balcon - loc de parcare Suprafata utila ...

1833 EUR/m2 | 45 m2

Timisoara, Timis

teren intravilan
9

teren intravilan

De vanzare teren intravilan ,1000 mp ,in Timișoara pe strada Tazlau nr 16 ,front stradal 19 m , cu toate utilitatile la strada ,curent ,gaz ,internet,apa ,canal ,foarte aproape de Lidl , la capatul străzii statie de autobuz .service auto. zona linistita . se poate construi casa sau cladire p+2+m.fantana ...

1,000 m2

Rona%c8%9b, Timisoara, Timis

Propietar vind casa constructie noua P +E+M+Pod.Ocazie 405mp
7
17

Propietar vind casa constructie noua 405mp locuibili ,Terase,Balcon Lung 18m.13camere, Magazin Lidal, Case Rezidențiale in jur.Parterul are 135mp cu inaltime 3,60ml.Schimb cu imobil 1 sau doua Apartamete la intelegere cu Diferenta.

733 EUR/m2 | 405 m2

Timisoara, Timis

Propietar Schimb Vila cu Apartament
6
16

Propietar Schimb Vila cu Apartament

Propietar vind sau Schimb cu Apartament +Diferenta ofer Vila construcție noua Din Caramida, Utilitati Asfalt,Apa Forata, Curent,Apa+Canal de la Torontal,Gazul Acum îl pune Este la poarta, P +M +Pod ,5camere 2bai 1000mp teren front 21ml Casa Este Finisata, Gresie,Faianță Parchet pe ambele Nivele,la ...

1250 EUR/m2 | 140 m2

Timisoara, Timis

Casa vânzare sat TES jud Timis
5
12

Casa vânzare sat TES jud Timis

Casa vânzare sat Tes jud Timis. 2000 mp la 35 km de Timișoara. Renovată interior.

200 EUR/m2 | 200 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand 2 case in aceeasi curte
5
17

Proprietar vand 2 case in aceeasi curte

Proprietar, vând doua case în aceeași curte, lângă hotel Tresor, casa mare are 130 mp casa mica 90 mp, și anexe, plus gradina, utilități, apa ,canalizare, gaz metan, curent, casele sunt izolate termic. centrala termica. Preț 180 000 euro

316 EUR/m2 | 570 m2

Ghiroda Nouă, Timisoara, Timis

PROPRIETAR Apartament 3 camere decomandat Calea Aradului 2 bai, mobilat si utilat
10
8

PROPRIETAR, vand apartament decomandat cu 3 camere situat in zona Calea Aradului, una dintre cele mai cautate si bine conectate zone din oras. Locuinta este luminoasa si bine intretinuta, cu vedere pe doua parti, ceea ce asigura lumina naturala si o buna aerisire. Are aer conditionat si rulouri la toate ...

374 EUR/m2 | 70 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Vând două case în TIMISOARA-Aurora
2
6

Vând două case în TIMISOARA-Aurora

Proprietar vând urgent două case în TIMISOARA ..zona foarte liniștită de vile. .in aceeași curte....acelasi proprietar...curte mare cu gradina..anexe..beciuri la fiecare casă..afumatoare..garaj. 3 bai 5 dormitoare. fiecare casă cu Cf-ul ei...teren total 980 mp..in spatele gradinii este parcarea Aurora..zona ...

620 EUR/m2 | 400 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

 Proprietar, Aradului 17 Iulius Mall, apart 2 camere, Lux
5
5

Proprietar, Aradului 17 Iulius Mall, apart 2 camere, Lux

Proprietar, nu doresc colaborare cu agentii imobiliare! Comision 0. De vanzare apartament 2 camere in zona centrala, peste drum de Iulius Mall BCR. Adresa Calea Aradului 17 la 5 minute pe jos de parcul Botanic, 7 minute Piata Unirii. Etaj 4 din 4 cu vedere in spate, foarte linistit Acoperis de tigla ...

2000 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Teren intravilan comuna Jebel, judet Timis
5

Teren intravilan comuna Jebel, judet Timis

Vand teren intravilan in comuna Jebel, judet Timis. Suprafata este de 1536mp. Utilitati: canalizare, apa, curent. In curand si gaz. Ofer posibilitatea de achizitionare si in 12 rate egale.

Timisoara, Timis

vand garsoniera 3

vand garsoniera

vând garsonieră Calea Buziașului

1708 EUR/m2 | 24 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Nadrag, etaj 2
7
1

Apartament 2 camere Nadrag, etaj 2

Se vinde apartament 2 camere, balcon, parchet lemn, semidecomandat, etaj 2, zona centrală, gaz, curent, canalizare. Detalii la telefon.

375 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Vand apartamen Calea Torontalului Timisoara- Campeador City, str Ioan Anton
5

Vand apartament in Timisoara - Calea Torontalului - Campeador City- str Ioan Anton, nr. 2. Apartamentul se afla la parter are o suprafaţă utilă totala de 57 mp şi are următoarea compartimentare: - hol acces; - open space - living room şi bucătărie, cu acces la terasă; - dormitor - baie; - terasă de ...

1842 EUR/m2 | 57 m2

Timisoara, Timis

Teren intravilan
4
1

Teren intravilan

Persoana fizia, vand o parcela de 3820 mp in parcul tehnologic si industrial Calea Torontalului, zona triaj Ronat, gara Ronat, zona in plina dezvoltare, locatie premium pentru hale, depozite, dezvoltări industriale. Creștere garantata a valorii - potențial de profit. Conform noului PUG, parcelele sunt ...

3,820 m2

Timisoara, Timis

Teren zona Plopi 2

Teren zona Plopi

Proprietar vând teren intravilan în zona de est a Timișoarei fără comision Parcele de aproximativ 550 mp, situate într-o zonă în plină dezvoltare, cu acces rapid către artere importante, zone comerciale și stații de transport în comun. PUZ finalizat Destinație: locuințe individuale (nu se permit ...

550 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Cetatii
10
2

Apartament 3 camere Cetatii

Proprietar over spre vanzare apartament de 54m2, cu o boxa de 5mp la subsol, in zona Cetatii vis a vis de Hotel Mercure, se vinde exact ca in poze cu tot ce contine. Prezinta centrala pe gaz si aer conditionat. Scara bloculuiu are ca utilitate o camera separata pentru biciclete, cu iesire la strada ...

2370 EUR/m2 | 54 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Duplex de vanzare Ronat propietar
4
2

Duplex de vanzare Ronat propietar

Duplex de vanzare in zona Ronat o strada foarte frumoasa 118 Utili parter: Living, bucatarie, baie, camera tehnica Etaj: 3 Dormitoare, 1 baie, 1 dresing Incalzire in pardoseala Pret: 259,900 euro tel.

2280 EUR/m2 | 114 m2

Timisoara, Timis

Vand teren pentru constructii in Timisoara
2

Vand teren pentru constructii in Timisoara

Vindem teren pentru constructii rezidentiale, intravilan in Timisoara, suprafata de 706 mp, aflat pe Bdul. Liviu Rebreanu, in apropiere de restaurantul "Valahia", cu oportunitatea constuirii unui imobil permis de PUG prin certificatul de urbanism, in regim de înălțime (1-1-5S)+P+7+1R (obtinerea AC ...

Timisoara, Timis

Casa noua tip duplex Timisoara asfalt toate utilitatile
8
5

Casa noua tip duplex Timisoara asfalt toate utilitatile

Casa tip duplex in Timisoara Asfalt si toate utilitatile, curent, gaz, apa, canalizare, fibra optica Suprafata utila fiecare apartament 120mp imparita astfel PARTER Hol si Casa scarii 13.97 mp Dormitor Birou 12.03 mp Grup sanitar 3.30 mp Bucatarie 8.79 mp Camera de zi si Dining 24.17 mp Depozitare 2.10 ...

1750 EUR/m2 | 120 m2

Plopi, Timisoara, Timis

Vand apartament 4 camere ultra central direct proprietar
9
1

Vand apartament 4 camere ultra central direct proprietar

Vand apartament central, direct proprietar. Apartamentul este situat la etajul 1, intr-un imobil cu 4 apartamente si curte interioara. Compartimentarea este cu de 4 camere, 2 bai, 1 bucatarie, 1 pranzitor, debara, 3 holuri, terasa spre curtea interioara semideschisa si in plus doua boxe (aprox.40 mp). ...

1720 EUR/m2 | 157 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea