Promovat
Vand apartament la demisol, pentru locuit sau spatiu comercial
19
1

Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro

1063 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
1

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere Dambovita 78000
5
3

2 camere Dambovita 78000

Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , semidecomandat zona Dâmbovița Aurora , etaj 4 cu acoperiș de țiglă , renovat complect 78000 euro tel 0727516012

1625 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Sagului-Steaua,Bloc 2001,Cu Centrala,Etaj 2, Mobilat,Usor Neg
14
1

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Mare,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 39 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...

1713 EUR/m2 | 40 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren industrial Calea Șagului-Platforma Incontro
2

Teren industrial Calea Șagului-Platforma Incontro

Oportunitate investițională Teren în zona industrială Giroc, Calea Șagului Proprietar,propun spre vânzare un teren cu potențial ridicat de dezvoltare, situat strategic în zona industrială din Giroc, în proximitatea platformei Incontro Calea Șagului. Localizare: în spatele platformei Incontro, ...

18 m2

Timisoara, Timis

vand apartament
8
4

vand apartament

vând apartament decomandat lângă spitalul de copii LUIS Țurcanu etajul 2 mobilat utilat, centrala proprie, balcon mare, debara, termopane, ușa metalică, clima, bloc din cărămida. Merită văzut.

2482 EUR/m2 | 56 m2

Timisoara, Timis

Chirie, ap 2 camere Timisoara, Girocului
10
1

Chirie, ap 2 camere Timisoara, Girocului

Proprietar, inchiriez apartament 2 camere, etajul 4, decomandat, 54 mp, zona Girocului, la 3 minute de Lidl Kaufland. Apartementul este compartimentat si utilat: 1 dormitor cu pat matrimonial, dulap haine, TV; 1 camera de zi (se poate folosi si ca al doilea dormitor) cu 2 paturi de 1 pers; 1 bucatarie ...

8 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Închiriez teren mosnita noua
1
1

Închiriez teren mosnita noua

De închiriat teren in Mosnita noua 2000 mp fornt stradal 45 de m terenul este ingradit cu gard de beton si poarta de 6 m

2,000 m2

Timisoara, Timis

De vînzare teren
14

De vînzare teren

Teren de vînzare Moșnița veche pădurea bistra zonă în dezvoltare cu suprafăță de 632 mp și 18 ml front stradal direct de la proprietar ,nu sînt utilități . Detalii la telefon

632 m2

Timisoara, Timis

Casă nemțească de vânzare 23

Casă nemțească de vânzare

Vănd casă nemțească pe strada Cozia cu intrare comună, 2 camere, suprafață construită 90m, teren 300m, preț150.000euro

1667 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

De vânzare teren cu hală 4

De vânzare teren cu hală

Vând teren 1008m pe care e construită o hală de 450m, zona Odobescu, preț 650,000euro

645 EUR/m2 | 1,008 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1,  la 5 minute de Complexul Studentesc
19
9

Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1, la 5 minute de Complexul Studentesc

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament lux la 5 minute de Complexul Studentesc
10
1

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere
6
3

Vand apartament 2 camere

Ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere,zona Dacia,str.Dropiei nr 4,etaj 3,renovat,mobilat si utilat complet,33 m2 utili,balcon!

2106 EUR/m2 | 33 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament 3 camere Circumvalațiunii
6
1

Vand apartament 3 camere Circumvalațiunii

Apartament de 3 camere Timișoara, zona Circumvalațiunii Locație excelentă vis vis de Gym One 5 și Mega Image Detalii despre locație 15 minute de mers pe jos până la Iulius Mall 10 minute până în Centru și Piața Unirii 15 minute până la Gara de Nord Magazine în apropiere: Kaufland, Mega Image, Lidl Caracteristici ...

2164 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

BRAYTIM | 1150 Euro mp | 67mp | Mansarda etaj 3
10
10

BRAYTIM | 1150 Euro mp | 67mp | Mansarda etaj 3

Apartament cu 2 camere, tip mansarda, la etajul 3, ideal ca si investitie. Localizare: strada Gavril Muzicescu 214 Proprietatea se vinde intr-un stadiu de alb, astfel permite personalizarea spatiului. Fotografiile sunt cu titlu demonstrativ al potentialului de amenajare Suprafata utila ...

1149 EUR/m2 | 67 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Teren intravilan, zona Brâncoveanu- Mureș
1
10

Teren intravilan, zona Brâncoveanu- Mureș

De vânzare teren intravilan 219 mp(există o construcție ),terenul are două fronturi stradale fiind pe colț 16 m si 14 m.Toate utilitati sunt branșate si funcționale( apa,gaz, curent, canalizare).Prețul solicitat de proprietar este de 107000 euro.Tel 0745126783.

Șagului, Timisoara, Timis

 Preț redus! | Moșnița Nouă - 744 mp | Direct proprietar
2
6

Preț redus! | Moșnița Nouă - 744 mp | Direct proprietar

Oportunitate unică de achiziție a unui teren intravilan, ideal pentru construcția unei case individuale sau a unui duplex, situat într-o zonă dezvoltata din Moșnița Nouă, cu acces rapid către Timișoara. Detalii teren: Suprafață: 744 mp Front stradal: 20 m Acces facil și drum asfaltat până în apropiere Amplasat ...

744 m2

Timisoara, Timis

Vila mare ,ideala pentru locuit sau Grădiniță-after school
10
4

Vila mare ,ideala pentru locuit sau Grădiniță-after school

De vânzare casă mare P+E,compartimentată în două apartamente distincte. Casa este primitoare si bine intretinuta, (pretabila pentru doua familii) cu o locatie ideala in zona Fratelia din Timisoara. Aceasta proprietate unica este compusa din subsol, parter si etaj cu o suprafata utila generoas de 155 ...

1251 EUR/m2 | 255 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Casă nouă individuală Giroc
11
5

Casă nouă individuală Giroc

De vânzare casă nouă individuală, P + M, cu o suprafață utilă de 150 mp si un teren de 556 mp.Compartimentarea este următoarea; parter;living,bucătărie, baie, două camere,baie,hol si terasa. etaj ; doua dormitoare mari cu dressing, baie, hol. Casă e nou amenajată ,beneficiază de incalzire proprie pe ...

1769 EUR/m2 | 130 m2

Timisoara, Timis

Casă cu teren mare, Freidorf
5
14

Casă cu teren mare, Freidorf

De vânzare casă cu trei camere, teren mare 2900 mp ,front stradal 18 m.Ideal pentru construcții înșiruite .Prețul solicitat de proprietari, 260000 euro.Tel 0745126783.

2600 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Vila cu trei apartamente,zona Olimpia
10
23

Vila cu trei apartamente,zona Olimpia

De vânzare vilă mare individuală cu trei apartamente distincte cu intrări separate ,cu o suprafață totală de 240 mp.În curte mai există o construcție anexă cu bucurie de vară și garaj.Ternul totul este de 480 mp iar locația este în apropierea sălii Olimpia. Prețul solicitat de proprietar este de 410000 ...

1708 EUR/m2 | 240 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Teren intravilan -Remetea Mare
1

Teren intravilan -Remetea Mare

De vânzare teren intravilan, 10000 mp ,front stradal 33 la DN,la intrare în Remetea,are statutul de Servicii ,prețul solicitat de proprietar este de 38 euro mp Tel 0745126783

Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului
19
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului

1840 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea