Promovat
Teren De vanzare  Timișoara!!! Comision 0%
8
1

Teren De vanzare Timișoara!!! Comision 0%

Proprietar vând teren in suprafata de 3850 mp 250e mp teren intravilan in Timișoara cu absolut toate utilitatiile pe el ! Menționez ca lafrontul stradal exista doua case care pot fii locuibile! Se poate realiza un resort pe acest teren unic in Timișoara

3,850 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, mobilat si utilat - gata de mutat!
8
1

Apartament 2 camere, mobilat si utilat - gata de mutat!

Proprietar, vând apartament cu 2 camere situat în zona Calea Șagului din Timișoara, la doar 3-5 minute de mers pe jos de Shopping City Timișoara. Apartamentul are 49 mp utili + balcon închis și este situat la etajul 4 din 5 (exista lift). Se vinde mobilat și utilat, fiind ideal atât pentru locuit, cât ...

1980 EUR/m2 | 49 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Bloc nou-lux,Calea Urseni
13
10

Bloc nou-lux,Calea Urseni

De vânzare apartament cu două camere mari, etajul 3,bloc nou în zona Calea Urseni, proiect deosebit, 56 mp,plus terasa mare si loc de parcare inclus. Prețul solicitat de proprietar este de 900000 euro. Tel 0745126783

1643 EUR/m2 | 56 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Promovat
954 mp în Iosefin, Timișoara - 2 case independente, str. Gelu 220.000 EUR | Direct de la proprietar
8
9

Vând proprietate de 954 mp pe strada Gelu, în zona Iosefin Gara, una dintre cele mai liniștite și frumoase zone vechi ale Timișoarei. La doar 2 minute pe jos de Pasarela Gelu, malul Begăi și pistele de biciclete recent modernizate. Despre teren Suprafața totală: 954 mp, front stradal 12.5 metri, împărțit ...

1183 EUR/m2 | 186 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

unicat,CENTRAL,3cam+garaj+boxa TM decomandat 80mp+30mp teren in folosinta in CF 150k euro
10
8

unicat CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp Timisoara+30mp teren in folosinta in CF Specificații: Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar camere: 3 camere Numar bai: ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm
8

Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm

- Schimb cu locuinta 3-4 camere in TIMISOARA - - 80.000 EURO diferenta din partea dumneavoastra - Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm - Casa are 4 intrari - posibilitate compartimentare in locuinte pentru inchiriere . - constructie Caramida Porotherm + Izolatie 10 cm - Casa individuala ...

625 EUR/m2 | 128 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Sagului-Steaua,Bloc 2001,Cu Centrala,Etaj 2, Mobilat,Usor Neg
14
1

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Mare,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 39 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...

1713 EUR/m2 | 40 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Casa vanzare Timisoara,Calea Martirilor
10
15

Casa vanzare Timisoara,Calea Martirilor

Vand casa Timișoara, Calea Martirilor teren total 280 mp ... izolata termic,acoperis țiglă schimbat recent,aer condiționat, placat cu gresie și faianța , centrala termica pe gaz, calorifere,apa gaz,canalizare, fibra optica,cablu digital,internet . .. geamuri termopan, usi exterioare termopan și metalice... Casa ...

1600 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Teren de vânzare în PUZ Uliță Nord
1
1

Teren de vânzare în PUZ Uliță Nord

Locație: -Șag,zona Uliță Nord. Suprafață: -de la 588 mp până la 930 mp,pentru locuințe individuale(maxim 2 unități locative parcelă),regim P+1E+M Er; -de la 1055 mp până la 1211 mp,pentru zona de servicii cu locuire,regim maxim P+2E. Avantaje: -ideal pentru construcție casă individuală duplex și pentru ...

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1,  la 5 minute de Complexul Studentesc
19
9

Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1, la 5 minute de Complexul Studentesc

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament lux la 5 minute de Complexul Studentesc
10
1

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

De vânzare Casa spațiu comercial 4

De vânzare Casa spațiu comercial

De vânzare , casă spațiu comercial,situată pe două fronturi stradale, între Calea Aradului și CAlea Lipovei,acces în curte cu mașina , centrală termică,climă,termopane,pod mansardat,două căi de acces: curte și din strada .Casa este situată pe str Linistei colț cu Martir Cernaianu

1389 EUR/m2 | 180 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Front la asfalt, DJ693B
2
1

Front la asfalt, DJ693B

Proprietar, vand 2 ha teren arabil cu front de aprox.35 m la asfalt, la DJ 693 B, după halta Cebza spre sat, la 400 m după calea ferata, pe partea stânga. Pret: 15000 euro ha

20,000 m2

Timisoara, Timis

Zona Dambovita Sagului - apartament 2 camere
8

Zona Dambovita Sagului - apartament 2 camere

Propunrm spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, cu o suprafata utila de 52 mp, situat la etajul 4 din 5 al unul imobil anvelopat reabiltat termic din zona Dambovita, strada Ana Ipatescu. Apartamentul necesita amenajari majore, incalzirea este de la Colterm, dar exista infrastructura ...

1442 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere, Piata Maria, 108mp, 229000 euro
10
5

Vând apartament cu 3 camere (modificat din 4 camere), locat în Piața Maria, în cladire istorică, în suprafață de 110mp, dispus astfel: living, 2 dormitoare mari, bucatarie generoasă si loc de luat masa, cămară de alimente și depozitare, două băi, balcon spre stradă, terasă spre curtea interioară, etaj ...

2082 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Vânzare directă de la proprietar: apartament lux, mobilat complet, locație excelentă   Zona Soarelui

Vânzare directă de la proprietar: apartament lux, mobilat complet, locație excelentă Zona Soarelui

Apartament 2 camere, proprietar direct Zona Soarelui, lângă Parcul Pădurice Se oferă spre vânzare apartament modern, situat într-una dintre cele mai căutate zone din Timișoara Zona Soarelui, chiar lângă Parcul Pădurice. Vânzarea este direct de la proprietar. Detalii generale: - Suprafață utilă: ...

3125 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Vand teren intravilan
1
7

Vand teren intravilan

Proprietar, vand teren de casa intravilan in localitatea Bazos judetul Timis, suprafata 1439 metri patrati, front stradal 29,34 metri, asfalt, curent, apa curenta.

Timisoara, Timis

unicat, proprietar,TM CENTRAL,3cam+garaj+boxa decomandat,80+30mp teren in folosinta in CF,150.000 e
10
14

unicat, proprietar, Timisoara CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp+30mp teren in folosinta IN CF 150.000 euro Specificații: Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Garsoniera pe Take Ionescu lînga ISHO , comision zero , proprietar
4
11

Proprietar ,ofer spre vânzare garsonieră pe Take Ionescu ( lângă ISHO ) , foarte bună pentru investiție datorită poziției foarte bune . Suprafața 12 mp ,complet mobilată și utilată : mașină de spălat ,TV smart ,climă ,geam termopan cu plasă anti-insecte ,ușă metalică ,frigider ,microunde , canapea extensibilă ...

1750 EUR/m2 | 12 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Proprietar,Sagului-Dambovita,Restaurantul Nora,Vila Frumoasa, Merita Văzută 100%,Usor Neg
20
3

Proprietar,Am Acum de Vânzare în Zona Sagului -Dambovita -Restaurantul Nora,la 7 min pe jos de Choping City și Dedeman,Foarte aproape de toate Mijloacele de transport, De Lidl, Carfour,Bănci, Farmacii, Casă ți Vila, cu Teren de 341 mp, FS de 18 mp, P +E, cu placa beton ,putandu.se face P+2, cu Autorizație ...

2300 EUR/m2 | 300 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Proprietar,Sagului-Dambovita,Pretabil pt Clinica,Azil,Gradinita, etc,Merita Văzuta,Neg
20
1

Am Acum De Inchiriat in Zona Sagului-Lidl, la Etajul 4 din 5,O Garsoniera de 27 no, Cu Bucătărie separata,Hol,Baie,este Mobilata DECENT,Utilata, Conform pozelor atasate,Merită Văzuta 100%,E Libera Imediat. Cerem si oferim seriozitate ! Pret Fix 170 E luna .Se cere și Garantie cat o Chirie. .Imobilul ...