Promovat
MT245 Apartament 2 camere, terasa de 45mp+balcon, semifinisat, Calea Urseni
12

AV-Estate va propune spre vanzare apartament cu 2 camere,, decomandat, avand suprafata utila de 46 mp, situat la etajul 3, intr-un imobil in regim de inaltime P+3E, pe Calea Urseni, aproape de Mega Image, Profi, Zone Cafe 2 etc. Compartimentarea imobilului este urmatoarea: - hol acces; - 1 dormitor; - ...

1802 EUR/m2 | 46 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, semidecomandat,62 mp utili,etaj P/3 -  Torontalului
10
1

Apartament 3 camere, semidecomandat,62 mp utili,etaj P/3 - Torontalului

ID Intern: P738 MTC Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, etaj P/3, constructie 2024 situat in zona Torontalului. Apartamentul se prezinta intr-o stare foarte buna. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie -Aproape de ...

2435 EUR/m2 | 62 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere + Pod mansardabil 40 mp - Calea Urseni
10

Apartament 2 camere + Pod mansardabil 40 mp - Calea Urseni

Un apartament care ofera mai mult decat pare la prima vedere, beneficiind de o mansarda de 40 mp ce poate fi transformata in spatiu locuibil. Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Calea Urseni, intr-un imobil bine intretinut, finalizat in anul 2020, construit ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Teren intravilan - Bd. Liviu Rebreanu
3
2

Teren intravilan - Bd. Liviu Rebreanu

Destinatie conform PUZ: Zona mixtă cu regim de construire deschis, adiacentă arterelor proncipale de trafic. Utilizări admise: locuire colectivă, activități administrative, comerciale, culturale, de învățământ, sănătate cu caracter ambulatoriu, turism. Regim de inaltime: (1-1-5S+P+7+1R) Sunt prezente ...

882 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

SX647  Duplex - Alfa Center - Disponibil Imediat
20

SX647 Duplex - Alfa Center - Disponibil Imediat

OXIA The Real Estate Agency prezinta spre vanzare casa in unitate tip dulpex cu regim de inaltime P+E , in Timisoara in apropiere de Alfa Center, cu suprafata terenului de 250 MP, suprafata utila de 114 MP + 10 MP terasa , compartimentata astfel: PARTER: Hol acces Baie cu cabina de dus si geam Bucatarie Camera ...

2299 EUR/m2 | 117 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

OX701 Terenuri Zona Buziasului | langa Hornbach
3

OX701 Terenuri Zona Buziasului | langa Hornbach

OXIA The Real Estate Agency prezinta spre vanzare doua terenuri intravilane situate in Timisoara, zona Buziasului-Ciarda Rosie, in imediata vecinitate Hornbach. Proprietatile se pot achizitiona impreuna sau separat. SUPRAFETE: - Teren 1: 763 mp - Teren 2: 974 mp Terenurile beneficiaza de acces facil ...

1,737 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Decomandat Etaj Intermediar
16

Decomandat Etaj Intermediar

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera decomandat situat la etaj intermediar, etajul 3 al unui bloc de 4 etaje din zona Blascovici. Apartamentul dispune de gaz contorizat, este ideal atat pentru locuit cat si ca investitie in vederea inchirierii ulterioare. Pretul solicitat de proprietar ...

1820 EUR/m2 | 25 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera Spatioasa Etaj 1 Iulius Mall
17

Garsoniera Spatioasa Etaj 1 Iulius Mall

YouPro.ro va propune spre vanzare garsoniera spatioasa situata in zona Circumvalatiunii in proximitatea Iulius Mall. Garsoniera este spatioasa, structurata in hol, camera, baie, bucatarie si balcon. Dispune de mobilier si electrocasnice. Este inchiriata in momentul de fata, existand posibilitatea de ...

2163 EUR/m2 | 30 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere | Decomandat | Loc de parcare | Bloc 2020 | Comision 0%
20

COMISION 0% Apartamentul se poate viziona printr-un eveniment de OPEN HOUSE in data de 23 Mai, Sambata intre orele 11:00 - 15:00 Avem soluția perfectă pentru achizitionarea unui apartament la un pret foarte accesibil intr-un bloc construit in 2020. pe calea Buziasului nr. 132 Apartament decomandat ...

1700 EUR/m2 | 47 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Vindem inchiriem 13,7 ha CF de TM, C. Aradului, fotovoltaice stocare
2
2

Promovam un teren de 13,7 ha (137.000 mp) la 8km de centrul orasului Timisoara, Zona Calea Aradului, Acces partial pe drum betonat, langa post trafo, aproape de viitoarea legatura cu autostrada. Pretabil pentru proiect de parcuri fotovoltaice - stocare energie.. LANGA CENTURA DE VEST

137,000 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
 Garsoniera, 16mp utili, parter, zona UMT
6
11

Garsoniera, 16mp utili, parter, zona UMT

ID:P2265 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, 16mp utili, situat la parter, intr-un bloc cu regim de inaltime P+5, anul constructiei 1974. Puncte forte: -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape de mijloacele de transport in comun. -Zona ...

1812 EUR/m2 | 16 m2

UMT, Timisoara, Timis

Promovat
Casa in Braytim. Cu dormitor la parter. Mobilata si utilata.
19
7

Braytim, casa cu 5 camere de vanzare, P+E+POD, 4 dormitoare din care unul la parter, 2 balcoane, 2 terase, bucatarie separata cu debara, acces auto in curte cu posibilitate de carport, gradina amenajata, spatiu de depozitare in pod, incalzire in pardoseala, clima, mobilata si utilata, 245.000 Euro, negociabil. ...

2450 EUR/m2 | 100 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Zone Cafe 2. Casa individuala. Panouri Fotovoltaice.
9
8

Casa individuala pe Calea Urseni, aproape de restaurant Zone Cafe 2, si cu acces facil pe centura SUD a Timisoarei, regim de inaltime P+1, suprafata utila de 120 mp, teren de 315 mp, imprejmuit cu gard din beton, incalzire in pardoseala, panouri fotovoltaice incluse, finisaje la alegere pentru parter, ...

1542 EUR/m2 | 120 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Promovat
Langa bezinaria ESO. Etajul 1. Finisaje si mobilier de calitate.
10
3

De vanzare, in bloc nou, langa benzinaria ESO, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50,2 mp utili, finisaje si dotari de cea mai buna calitate, incalzire in pardoseala cu termostate in fiecare camera, aparat de aer conditionat, geamuri tripan cu rulouri electrice, parchet din lemn masiv, baie cu geam ...

1998 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de supermarket. Etajul. 1. 53 mp utili.
7
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, aproape de IQ Hotel si Lidl Giroc, la etajul 1, spatios, 53 mp utili, cu balcon, baie cu geam, finisat la cheie preferential cu materiale din gama dezvoltatorului, loc de parcare inclus in pret, 95.400 Euro, comision 0%. 0755793075

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.
9
1

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.

Apartament in constructie noua 2026, 2 camere, la etajul 1, decomandat, bucatarie cu posibilitate de inchidere, terasa de 16 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, loc de parcare inscris in CF, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc nou. 55 mp utili. Etajul 2. Mobilat si utilat.
11

Bloc nou. 55 mp utili. Etajul 2. Mobilat si utilat.

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, Giroc, zona Calea Urseni, in imediata apropiere a restaurantului Zone Cafe 2, la etajul 2, model mare, 55 mp utili+balcon, bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon spatios, centrala proprie, clima, rulouri exterioare, loc de parcare inclus in pret, 105.000 ...

1909 EUR/m2 | 55 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

2 locuri de parcare in CF. Boxa. Finisat la cheie, disponibil imediat.
10
11

De vanzare in bloc nou, aproape de Uzina de apa, 2 camere, 51,6 mp utili+balcon+boxa inscrisa in CF, finisat la cheie, disponibil imediat, cu 2 locuri de parcare inscrise in CF incluse in pret, 86.500 Euro. 0755793075

1663 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aproape de benzinaria ESO. Casa cu 5 camere. Cu dormitor la parter.
10
8

De vanzare, duplex la intrare in Giroc, langa benzinaria ESO, 5 camere, spatios, 120 mp utili, 4 dormitoare din care unul la parter, 3 bai, bucatarie inchisa, terasa acoperita, placa de beton peste etaj si spatiu de depozitare in pod, finisat la cheie, incalzire in pardoseala pe ambele niveluri, 220.000 ...

1833 EUR/m2 | 120 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de statie Express 3 si ESO. Dormitor cu zona de dressing.
6
2

De vanzare in bloc nou finalizat, cu LIFT, 2 camere, bine compartimentat, bucatarie+living, hol, dormitor cu zona de dressing, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, loc de parcare privat in CF, 95.000 Euro. 0755793075

1979 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.
9

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.

De vanzare apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat in Braytim, etajul 2, model cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, aer conditionat, loc de parcare inclus, 89.000 Euro, negociabil. 0755793075

1854 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Casa individuala in oras. Teren generos.
18
29

Casa individuala in oras. Teren generos.

De vanzare, casa individuala in oras, aproape de Kaufland si Lidl, Girocului, 3 camere, bucatarie spatioasa, camara, acces in pod, teren de 410 mp, centrala pe gaz, toate utilitatile, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2078 EUR/m2 | 77 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Comision 0%. Casa in Braytim. La asfalt. Bucatarie inchisa. 3 dormitoare.
12
2

De vanzare, casa cu 4 camere in Braytim, la asfalt, compartimentata excelent, cu bucatarie inchisa si debara, camera tehnica, terasa spatioasa, 3 dormitoare, balcon, 2 bai, cu geam ambele, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, 2 locuri de parcare incluse in pret, 210.000 Euro, ...

2079 EUR/m2 | 101 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.
8
1

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.

De vanzare, in bloc nou zona Braytim, cartierul Florilor, 3 camere tip penthouse, 70 mp utili, terasa acoperita de 30 mp, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, incalzire in pardoseala cu termostat in fiecare camera, clima montata, geamuri tripan cu rulouri electrice, finisaje la alegere, ...

2143 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Salvează căutarea