Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare, lift, zona Sagului, Timisoara
8

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, luminos, semidecomandat, confort 1 situat, in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 5 din 10 intr-un bloc anvelopat cu lift si are o suprafata de 60 mp. Compartimentare: - Hol de ...

1417 EUR/m2 | 60 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa si teren 576 mp Maresal Alexandru Averescu  Elisabetin  Timisoara
8
1

Casa si teren 576 mp Maresal Alexandru Averescu Elisabetin Timisoara

Îți propun un spațiu comercial de vânzare, spatiu servicii situat pe Strada Maresal Alexandru Averescu, Timișoara. Proprietatea are o suprafață de 576 mp și este utilizată pentru servicii. Clădirea este dotată cu apă curentă, electricitate, canalizare și gaz. Amplasamentul este ideal, având acces rapid ...

3739 EUR/m2 | 119 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere la parter in Braytim complet finalizat
5

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in Braytim. Drumul de acces spre imobil este in curs de asfaltare, termenul fiind luna septembrie. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum Profi, scoala si gradinita la o distanta de 20 de minute. Imobilul se vinde la ...

1655 EUR/m2 | 55 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament elegant in palat istoric restaurat, Timisoara Piata Maria
11
2

Apostu Estate vă propune spre vânzare o reședință exclusivistă în Palatul Jakab Klein și Miklós Frecot situat in Timisoara, in Piata Maria pe Strada Gheorghe Doja. Valoarea acestui apartament este susținută de locație, arhitectură și unicitate. În inima uneia dintre cele mai rafinate clădiri istorice ...

1912 EUR/m2 | 148 m2

P-ta Maria, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Etaj 1- Apartament  1 camera decomandat Aradului
7

Etaj 1- Apartament 1 camera decomandat Aradului

De vanzare apartament cu 1 camera, decomandat, mobilat si utilat, suprafata este de 35 mp + 4mp balconul, este situat la etajul 1 al unui imobil cu 4 etaje, bucatarie mobilata si utilata cu electrocasnice aproape noi(unele chiar in garantie), - dormitor generos cu balcon deschis. Apartamentul are ...

2171 EUR/m2 | 35 m2

aradului, Timisoara, Timis

1 camera zona  Tipografilor
8

1 camera zona Tipografilor

Vand 1 camera in zona centrala intr-un bloc turn la etajul 8 din 10 cu lift renovat gresie si faianta noi balconul inchis cu termopan posibilitate montare centrala aer conditionat mobilat si utilata modern pret 80000 euro. telefon 0743100796

2857 EUR/m2 | 28 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Complexul Studentesc
9

Apartament 1 camera Complexul Studentesc

Vand apartament cu o camera situat in Complexul Studentesc la etajul 8 din 8 cu lift nou intr-un bloc anvelopat cu o suprafata utila de 44 mp apartamentul este renovat are livingcamera de luat masabucatariebaieholdebarabalcon inchisboxa individuala la subsol incalzire electrica de apartament se ...

1864 EUR/m2 | 44 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Ultracentral etaj 1 cu centrala
12
1

Apartament 1 camera Ultracentral etaj 1 cu centrala

Va propunem spre vanzareun apartament cu 1 camera situat in zona Ultracentrala intr-o cladire istorica la etajul 1 din 3 nivele cladirea este in curs de renovare are un dormitor spatios un salon bucatarie de luat masa baie suprafata utila 45 mp incalzirea cu centrala proprie se vinde mobilat si utilat ...

2556 EUR/m2 | 45 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Buziasului
8

Apartament 1 camera zona Buziasului

De vanzare apartament cu o cameră situat in zona Buziasului avand o suprfata utila de 34 mp la etajul 4 din 4 cu izolatie, cu 4 apartamente pe etaj, are clima, posibilitate de montare centrala., parchet laminat, gresie si faianta se vinde mobilat și utilat, prețul este 62 000 euro negociabil.

1824 EUR/m2 | 34 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Sagului etj 2
5

Apartament 1 camera Sagului etj 2

Se vinde apartament cu 1 camera situat in zona Sagului la etajul 2 din 4 nivele, decomandat cu o suprafata utila de 36 mp, compus din : hol, bucatarie , baie cu cada , camera , balcon , ( locul de gatit mutat in balcon) parchet laminat, termopane, se vinde mobilat la pretul de 63000 euro.

1750 EUR/m2 | 36 m2

sagului, Timisoara, Timis

Garsoniera - Zona  Buziasului
3
3

Garsoniera - Zona Buziasului

Ofer spre vanzare garsoniera 22 mp , complet mobilata si utilata , etaj 4 .Blocul este langa Profi , mijloace de transport in comun .

Buziasului, Timisoara, Timis

Casa individuala cu anexa /teren 346/Zona Blașcovici/Bogdăneștilor
20
8

Voog Development va propune o Casă individuală cu o suprafata de 90 de mp cu anexă și teren generos Proprietate ideală pentru renovare și personalizare după propriul gust Casă individuală + anexă Suprafață anexă: 46 mp Teren generos: 346 mp Toate utilitățile disponibile ⚡ Zonă liniștită și ...

1544 EUR/m2 | 90 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare Elisabetin
2
3

Apartament de vanzare Elisabetin

Vand apartament cu 1 camera, mobilat si utilat complet, foarte bun pentru investitie avand o suprafata de 28 mp, aflandu se la etajul 2, vedere pe partea cu parcarea fiind posibilitate de parcare in fata blocului

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Vilă unică cu 5 camere in stil Toscan | zona Olimpia-Stadion
12

Intr-una dintre cele mai cautate zone rezidentiale din Timisoara, aceasta vila individuala aduce un aer mediteranean rar intalnit: volumetrie clasica, acoperis din tigla si accente de piatra naturala. O casa cu prezenta, gandita pentru spatiu, intimitate si un stil de viata calm, dar conectat la oras. Cu ...

2014 EUR/m2 | 278 m2

olimpia-stadion, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 49mp utili, etaj 4/5 - zona Dambovita
9

Apartament 2 camere, 49mp utili, etaj 4/5 - zona Dambovita

ID: P2674 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 49 mp utili, situat la etajul 4 , intr-un bloc cu regim de inaltime P+5, anul constructiei 1991. Apartamentul dispune de un balcon de 3 mp. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

1979 EUR/m2 | 49 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament 3 camere, bloc din 2008 , A.Ghirodei - Tivoli
19
1

LANDMARK ofera spre vanzare, COMISION 0%, apartament cu 3nbsp; camere, 2 bai, confort 1, decomandat, zona Calea Ghirodei - Tivoli , strada TEODOREANU IONEL, situat la etajul 2 din 3 (2 apartamente pe palier). Apartamentul are o suprafata utila de 67.40 mp si dispune de o camera de zi cu bucatarie deschisa ...

CRISAN, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, 80 mp, zona Iosefin
7
4

Apartament cu 3 camere, 80 mp, zona Iosefin

Blitz va propune de vanzanre apartament 3 camere situat in zona Iosefin, apartamentul este compartimentat astfel: -Living generos cu bucatarie open space mobilata si utilata -Dormitor generos -Un dormitor sau un birou -Baie cu cada Incalzirea se realizeaza cu centrala proprie pe gaz Acoperis schimbat ...

1438 EUR/m2 | 80 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica
10
2

Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica

De vanzare ap 2 camere, zona Lipovei, etaj 2, decomandat, centrala termica, amenajat, mobilat, utilat, . Pret 96000 euro

2233 EUR/m2 | 43 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare Complexul Studentesc
5
3

Apartament de vanzare Complexul Studentesc

Oferim apartament 2 camere, in Complexul Studentesc, bloc anvelopat, complect mobilat si utilat,etaj 4 10, 52 mp2. Dotat cu centrala proprie, gresie, faianta, parchet, boxa, bloc cu lift, clima, mobilat sau nemobilat.

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

2 cam parter cu gradina proprie decomandat buc separata Braytim
20
24

Vand apartament cu 2 camere, MODEL DEOSEBIT, decomandat, BUCATARIE INCHISA, doua dormitoare, living cu acces intr-o CURTE PROPRIE, imprejmuita cu gard, in suprafata de aprox 30 mp. Suprafata apartamentului este de 56 mp. Materialele folosite sunt de cea mai buna calitate. Confortul termic se realizeaza ...

1518 EUR/m2 | 56 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere centrala proprie Girocului
9
2

Apartament cu 2 camere centrala proprie Girocului

Va propunem spre vanzare apartament în zona Girocului, etaj 4 din 4, vis-a-vis de Prospero. Bloc cu acoperis de tigla, casa scarii renovata, anvelopat exterioar cu poliester de 10 mp. Are o suprafata de 45 mp UTILI, compus din 2 camere, baie, bucatarie, balcon, geam termopan, centrala termica cu instalatie ...

1776 EUR/m2 | 45 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 camere langa  et intermediar la 2 minute de   benzinaria Eso
9
4

2 camere langa et intermediar la 2 minute de benzinaria Eso

De vanzare apartament cu 2 camere, cu suprafata utila de 56 m2, într-un bloc nou situat la 2 minute de Benzinaria Esso din Giroc. Caracteristici cheie: Apartamentul este spatios si luminos. Baie complet utilata. Centrala termica. Încalzire sub pardoseala pentru confort suplimentar. Geamuri termopan tripan ...

1518 EUR/m2 | 56 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere terasa si GRADINA Braytim
12
4

Apartament cu 2 camere terasa si GRADINA Braytim

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 55 mp utili, terasa generoasa, GRADINA, situat la parter, loc de parcare inclus, finisaje premium, foarte bine impartit. Apartamentul este situat in zona Braytim, la cateva minute de magazinul Penny din Giroc. Pret. 89000 euro Telefon. 072367441 ...

1534 EUR/m2 | 58 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere centrala PROPPRIE ET 3 Zona Soarelui
5
1

Apartament cu 3 camere centrala PROPPRIE ET 3 Zona Soarelui

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere zona Soarelui, se află LA DOAR 1 MINUT de biserica, decomandat, centrala proprie, cu o suprafata de 70 mp, 2 băi, 2 balcoane, situat la etajul 3, BLOC IZOLAT. Pret. 128000 euro Telefon. 0723674418

1829 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Salvează căutarea