Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, zona Sagului, Timisoara
7
2

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, spatios si luminos, decomandat, confort 1 situat, in zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 2 din 4 si are o suprafata de 72 mp. Compartimentare: - Hol mare de acces - Bucatarie - Living - 2 Dormitoare - 2 Bai - Balcon Confortul ...

1667 EUR/m2 | 72 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Balcescu Centrala proprie pretabil SAD
13
10

Apartament Balcescu Centrala proprie pretabil SAD

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Piata Balcescu pozitie excelenta aproape de Liceul Grigore Moisil cladire istorica confort 1 decomandat situat la parter 1 cu o suprafata totala de 44 mp cu 1 grup sanitar CENTRALA PROPRIE. Pret informativ 75000Euro. Imobilul este ...

1705 EUR/m2 | 44 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
Vand 3 camere Soarelui!
10
8

Vand 3 camere Soarelui!

Vand 3 camere decomandate, mobilat si utilat, etajul 3, termopane, renovat integral 65 mp utili, liber 118000 euro , soarelui langa judetean-casa austria, tel. 0773336700

1815 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Hala si curte betonata, 470 mp, Zona Telegrafului
5

Hala si curte betonata, 470 mp, Zona Telegrafului

APOSTU ESTATE va propune in exclusivitate spre vanzare cladire cu destinatie comerciala si birouri, in total de 470 mp uili, in Zona Telegrafului. Cladirea dispune de hala compartimentata in 3 segmente fiecare cu acces separat din exterior, fiecare de 90 mp utili si un total de suprafata hala la sol ...

596 EUR/m2 | 470 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament in cladire istorica, P-ta Maria
7

Apartament in cladire istorica, P-ta Maria

Apartament deosebit în clădire istorică, zona Piața Maria, la parter. 3 camere, baie, bucătărie cu prânzitor, acces auto în curte, 110 mp utili plus boxă de aproximativ 24 mp. Preț: 2100 euro mp. Posibilitate pentru locuință, cabinet medical, birou notarial, birou avocatura, sediu firmă, etc. Tel: 0721-442227. ...

19 EUR/m2 | 110 m2

Maria, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Gh Lazar
15

Apartament 3 camere Gh Lazar

Apartament deosebit, 3 camere, 61 mp, zona foarte buna, Gh. Lazar, etaj 7 cu vedere in spatele blocului, renovat recent, balcon inchis termopan, caloriferele si instalatia electrica sunt inlocuite, centrala pe gaz noua, electocasnice noi. Se vinde mobilat si utilat. Pret 129.000 euro. Tel: 07 arata numarul-442227. ...

2115 EUR/m2 | 61 m2

Gheorghe+Lazar, Timisoara, Timis

Promovat
Casa D+P+E, Lipovei-Iulius Mall
20

Casa D+P+E, Lipovei-Iulius Mall

Casa D+P+E, Lipovei, la 5 minute de mers pe jos pana la Iulius Mall, cu toate utilitatile, izolata si centrala pe gaz. Demisol: Spatiu de depozitare si spatiu tehnic. Parter: Bucatarie mare mobilata, cu pranzitor, hol, wcs, living cu semineu, dormitor matrimonial cu baie si dressing, terasa de aproximativ ...

2000 EUR/m2 | 240 m2

MALL, Timisoara, Timis

Ferma agricola judet Timis 7

Ferma agricola judet Timis

De vanzare ferma agricola in judetul Timis, aproximativ 6000 ha, din care 4000 ha in proprietate, depozit pentru cereale 300.000 tone, cu uscator si statie de incarcat/descarcat tren. Utilaje agricole, cladiri, birouri, etc. Tel 0721-442227.

Timisoara, Timis

Ferma agricola Timis 12

Ferma agricola Timis

De vanzare ferma agricola aproximativ 2000 ha, 1 parte proprietate, 1 parte arenda,. Cladiri birouri, hale, silozuri, magazii, utilaje agricole, inclusiv noi, Judet Timis, tel : 0721-442227

20,000,000 m2

Timisoara, Timis

 Apartament 1 camera de vanzare in zona Sagului
3
9

Apartament 1 camera de vanzare in zona Sagului

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Sagului, langa Kaufland, la etajul 2,suprafata de 29 mp,se vinde utilat si mobilat recent. Este perfect atat pentru o viitoare investitie cat si pentru locuit. Persoanele interesate sunt rugate sa sune la nr de tel.

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, semidecomandat, etaj 7 - zona Sagului
11

Apartament 2 camere, semidecomandat, etaj 7 - zona Sagului

ID: P2684 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 47mp utili, situat la etajul 7, intr-un bloc cu regim de inaltime P+10, anul constructie 1970. Apartamentul dispune de balcon de 6mp, o boxa la subsol in CF. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si ...

1755 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 50 mp, etaj 3 - Zona Cetatii
12

Apartament 3 camere, 50 mp, etaj 3 - Zona Cetatii

ID: P2683 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu camere, 50 mp utili, situat la etaj 3, intr-un bloc cu regim de inaltime S+P+4, anul constructiei 1980. Apartamentul dispune de logie de 3 mp, boxa depozitare inclusa în pret. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit ...

2560 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, decomandat, 60mp - Zona Girocului
11
1

Apartament 2 camere, decomandat, 60mp - Zona Girocului

ID: P2678 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 60 mp utili, situat la etajul 1 , intr-un bloc cu regim de inaltime P+3, anul constructiei 2022. Apartamentul dispune de balcon de 6 mp, loc de parcare inclus în pret. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit ...

2017 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, decomandat, 53mp - Zona Girocului
9

Apartament 3 camere, decomandat, 53mp - Zona Girocului

ID: P2675 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 53 mp utili, situat la etajul 3 , intr-un bloc cu regim de inaltime P+3, anul constructiei 2022. Apartamentul dispune de balcon de 6 mp, loc de parcare inclus în pret. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit ...

2188 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Garsonieră compactă și practică, 15.67 mp, zona UMT – ideală pentru investiție
1
1

BLITZ vă propune spre vânzare o garsonieră situată în zona UMT, ideală atât pentru investiție, cât și pentru locuit. Proprietatea are o suprafață utilă de 15,67 mp și este compartimentată eficient astfel: cameră luminoasă de 11,65 mp, bucătărie separată și baie proprie. Garsoniera beneficiază de o ...

2074 EUR/m2 | 16 m2

UMT, Timisoara, Timis

Casa  individuala Mehala , teren generos
10
13

Casa individuala Mehala , teren generos

Va prezentam spre vanzare casa individuala Mehala Cauți casa ideala pentru familia ta ? Ai găsit! Zona liniștită, vecinii de calitate, zona de case Vrei o afacere? Se poate transforma in SAD Cauți ceva pentru tine și o rudă,un prieten ? Se poate parcela! Exclusivitate Teren generos ...

554 EUR/m2 | 520 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere  decomandat Lipovei
10
23

Apartament 2 camere decomandat Lipovei

Preț repozitionat!!! 82900 Euro Va prezentam spre vânzare apartament 2 camere Decomandat Etaj 4 cu acoperiș Bloc curat , bine ingrijit într-una din cele mai căutate zone din Timișoara,acces facil către toate punctele de interes, magazine, școli,grădinițe in imediata vecinătate la 10 minute ...

1136 EUR/m2 | 73 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Casa si teren 576 mp Maresal Alexandru Averescu  Elisabetin  Timisoara
8
1

Casa si teren 576 mp Maresal Alexandru Averescu Elisabetin Timisoara

Îți propun un spațiu comercial de vânzare, spatiu servicii situat pe Strada Maresal Alexandru Averescu, Timișoara. Proprietatea are o suprafață de 576 mp și este utilizată pentru servicii. Clădirea este dotată cu apă curentă, electricitate, canalizare și gaz. Amplasamentul este ideal, având acces rapid ...

3739 EUR/m2 | 119 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera, cu gradină de 140 mp, în complex Ana residence, Str. Stuparilor.6, Timisoara
9

Cauți un apartament cochet, ușor de întreținut, dar cu propriul tău spațiu exterior? Apartament cu suprafata utila de 40 mp + grădină privată de 140 mp este varianta ideală pentru locuit sau investiție. Ansamblul Ana Residence, Strada Stuparilor, Timișoara zonă liniștită, acces privat, aproape de ...

2820 EUR/m2 | 40 m2

Est, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, decomandat, Str. Stuparilor nr.6, Timisoara
9
1

Situat pe Strada Stuparilor nr. 6, la doar 5 minute de Iulius Mall, zona Take Ionescu și str. Demetriade, ansamblul Ana Residence îți oferă echilibrul perfect între confort, liniște și acces rapid la principalele puncte de interes ale orașului. Proiectul este format din 5 clădiri cu regim redus de înălțime ...

2496 EUR/m2 | 54 m2

Est, Timisoara, Timis

3 camere, 77 mp suprafata utila + logie de 7 mp, str Stuparilor, nr.6, Timisoara
8
4

Pretul de 191700 euro este un pret final care include TVA de 21% Ansamblul Ana Residence este situat pe str Stuparilor nr. 6, în partea de Est a orasului Timișoara, la doar 1,5km de Iulius Mall și zona Take Ionescu și 3 km de Piata Unirii si reprezintă un nou standard în ceea ce privește confortul ...

2490 EUR/m2 | 77 m2

Est, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere 53 mp suprafata utila, decomandat, str Stuparilor nr. 6, Timisoara
9
1

Apartament cu suprafata utila de 53.5 mp +logie de 6 mp in ansamblul Ana Residence situat pe str Stuparilor nr. 6, în partea de Est a orasului Timișoara, la doar 5 minute de Iulius Mall și zona Take Ionescu, strada Demetriade. În total sunt 5 clădiri, cu regim mic de înălțime, P+3 etaje, un proiect ...

2543 EUR/m2 | 53 m2

Est, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere complex nou, pret avantajos
5
1

Apartament cu 2 camere complex nou, pret avantajos

Situat pe Strada Stuparilor nr. 6, la doar 5 minute de Iulius Mall și str. Demetriade, ansamblul Ana Residence îți oferă echilibrul perfect între confort, liniște și acces rapid la principalele puncte de interes ale orașului. Apartamentul a cărui schiță se află mai jos este decomandat, are o suprafață ...

2543 EUR/m2 | 53 m2

Nord-Est, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, complet mobilat si utilat, etaj 2 - zona Sagului
7
1

ID:P1370 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 33mp utili, situat la etajul 2, intr-un bloc cu regim de inaltime P+5. Apartamentul este recent renovat si gata sa primeasca noi proprietari. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

2121 EUR/m2 | 33 m2