Promovat
Apartament 2 camere mobilat lux - XCity Towers
9
1

Apartament 2 camere mobilat lux - XCity Towers

ID: P2420 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 48mp utili, situat la etajul 6, intr-un bloc cu regim de inaltime P+16, anul constructiei 2025. Apartamentul dispune de balcon de 3 mp, loc de parcare. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru ...

2896 EUR/m2 | 48 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere Girocului, etaj 3, balcon – Cosminului, SUT 65 mp | Com 0%
14
2

Apartament 3 camere – Zona Girocului, Str. Cosminului Etaj 3 | 60,59 mp utili | balcon | Comision 0% Timiș Imobiliar propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona Girocului, pe Strada Cosminului, o zonă apreciată pentru accesul facil la tot ce contează în viața de zi cu zi. Parc, ...

1568 EUR/m2 | 61 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere centrala proprie Calea Sagului
10

Apartament cu 2 camere centrala proprie Calea Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la parter, situat pe artera principala Calea Sagului. Suprafata utila este de 43, 69 mp + 3.29mp balcon. Interiorul are finisaje moderne, cu pereti albi si parchet de lemn. Dispune de clima. Baia are finisaje de calitate, cu ceramica ...

2038 EUR/m2 | 39 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Finisaje la alegere. Spatios. 2 bai. 2 locuri de parcare
19
6

Finisaje la alegere. Spatios. 2 bai. 2 locuri de parcare

Apartamante cu 3 camere pe Calea Urseni, la asfalt, compartimentate excelent, cu posibilitatea sa va alegeti finisajele: - 69 mp utili + terasa acoperita de 7.3 mp, disponibile la etajul 2. Pret: 120.000 Euro (TVA 21% inclus in pret); - 69 mp utili + terasa acoperita de 7.3 mp + terasa neacoperita de ...

1739 EUR/m2 | 69 m2

Calea+Urseni, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament cu 4 camere în centru
2
1

Vand apartament cu 4 camere în centru

Vând apartament in centru cu 4, 2 bai, bucătărie. Imobilul are vedere în piață Victoriei. Preț 600000 euro. Telefon 0733056373

4000 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

Proprietar Vand casa în Calea Sagului comision zero
20
2

Proprietar Vand casa în Calea Sagului comision zero

Proprietate Deosebita poziționată in Zona Calea Sagului potrivită pentru locuit și activități complementare( Spatii medicale, pensiune,azil,) Suprafața aproximativa 376 mp utili Teren 810 mp Proprietate poziționată pe colt 2 fronturi stradale mari: 19 metri și 38 metri aproximativ, accesul in curte ...

1413 EUR/m2 | 375 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Casa individuala cu teren generos | Modern – str. Mistral - Comision 0
12
7

Imobexpress Land vă propune spre vânzare: Casă individuală situată în zona Modern – strada Mistral, într-o zonă liniștită de case, ideală pentru o familie care caută spațiu, intimitate și o compartimentare practică. Proprietatea are regim de înălțime D+P+E+M, este construită în 2010 și dispune de un ...

1586 EUR/m2 | 227 m2

Crisan, Timisoara, Timis

Comision zero!!! Vand apartament cu 2 camere decomandat în zona Șagului
11
1

Comision zero!!! Vand apartament cu 2 camere decomandat în zona Șagului, etaj 3,suprafață utila 42.71 mp plus balcon 3.47mp. Apartamentul se vinde mobilat și utilat ca și în poze. Preț 82000 euro ușor negociabil. Telefon 0733056373

1907 EUR/m2 | 43 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Comision zero vand apartament cu 2 camere în zona  Sagului
10

Comision zero vand apartament cu 2 camere în zona Sagului

Comision zero, vând apartament DECOMANDAT, cu 2 camere în zona Șagului, pe strada Intrarea Munților, langa strada Liviu Rebreanu. Apartamentul este mobilat și utilat, gata pentru a te MUTA, sau al da spre chirie. Prețul este de 82000 negociabil. Telefon 0733056373

1907 EUR/m2 | 43 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Proprietar vând teren în zona Fraidorf
1
5

Proprietar vând teren în zona Fraidorf

Proprietar, vând teren în zona Fraidorf, strada Vasile Giorgevici, cu suprafata de 5300 mp, front stradal de 21m. Preț 50 euro mp, negociabil. Telefon 0733056373

Timisoara, Timis

Proprietar Vand casa în zona Badea Cartan
15
3

Proprietar Vand casa în zona Badea Cartan

Proprietar Vand casa în zona Badea Cartan, singura în curte, acces auto, 5 camere 3 bai, teren 270mp. Preț 330000 euro. Telefon 0733056373

1839 EUR/m2 | 174 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vând teren extravilan în Fraidorf
4
5

Proprietar vând teren extravilan în Fraidorf

Proprietar vând teren extravilan, în zona Fraidorf, langa Terasa,, La Căpițe '' pe malul Râului Bega, cu suprafata de 10.000mp și cu un front de 34m. Preț 20 euro pe mp. Comision zero.

10,000 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament 2 dormitoare și living cu bucatarie
10
5

Vand apartament 2 dormitoare și living cu bucatarie

Vând in zona Aradului, piața Verde, apartament cu 2 dormitoare și living cu bucatarie, baie cu gea, centrala proprie, clima, mobilat și utilat ca și în poze. Apartamentul este la mansarda, bloc izolat termic, suprafața utila de 50mp. Preț 75000 euro. Telefon 0733056373

1500 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Vand casa în Mehala

Vand casa în Mehala

Vând casă în Mehala tip duplex compusă din: 1. La parter bucătărie cameră garaj baie și debara 2. La etaj trei dormitoare baie balcon și acces pod 3. Teren 154 m 4. Front 10 m Pret 320000 euro negociabil. Telefon 0733056373

2133 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

Propietar Vand apartament spatios în Zona Soarelui
10
3

Propietar Vand apartament spatios în Zona Soarelui

Proprietar!!! Vrei ceva fain în Zona Soarelui, str Sirius, lânga staţia de autobuz si tramvai, super aproape de școală si zone comerciale? Hai să îl vezi Model mare,cu vedere pe doua parţi, decomandat, balcon, baie cu GEAM si bucatărie spațioasă, centrală proprie pe gaz, instalația electrica schimbata, ...

1615 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Proprietar Vand Penthouse in zona Soarelui
20
1

Proprietar Vand Penthouse in zona Soarelui

Proprietar Vand Penthouse in zona Soarelui structurat astfel: 1. La primul nivel se afla bucătăria, livingul, o baie și o terasa. 2. La al doilea nivel se afla 3 dormitoare, dintre care unul cu baie proprie și încă o baie. 3. La al treilea nivel se afla o terasa trecuta în cf. 4. Suprafața utilă este ...

2600 EUR/m2 | 140 m2

Timisoara, Timis

1 2 Duplex, in constructie, la 10km de Tm, toate utilitatile, finalizare mai 2026
1
2

Agrntia Solutii Simple Imobiliare va propune spre vanzare o casa noua, jumatate de duplex, in constructie, finalizare estimata pt locuire mai 2026, plan parter, acoperis tigla, amvelopata termic, 500mp teren, 57mpu, 70mpc, aflata la aprox 10km de Timisoara, avand urmatoarea configurare Parter - coridor ...

1667 EUR/m2 | 57 m2

Timisoara, Timis

ssi5148 Central Balcescu-Maria, demisol, renovat integral, o cam la supr de 2, PRET CORECT!!!!
7
38

Cod anunt SSI5148. Agentia Solutii Simple Imobiliare va supune atentiei un apartament spatios cu o camera, 52 mpu, 6 proprietari in curte, situat la demisol, intr-o casa plan demisol+parter inalt, apartament izolat pe interior acum aprox 5 ani, fara probleme de igrasie sau infiltratii, in Timisoara, ...

1096 EUR/m2 | 52 m2

Maria, Timisoara, Timis

PROPRIETAR, Balcescu 3 cam 140mpc, boxa11mp, gradina
19
5

PROPRIETAR, Balcescu 3 cam 140mpc, boxa11mp, gradina

Proprietar vand apartament cu 3 camere (in acte e trecut ap cu 2 camere), decomandat-circular, luminos, calduros iarna, situat la etajul 1, intr-o casa vila cu 1 etaj, 10 apartamente in imobil,5 ap nivel, suprafata construita totala de aprox 140m2, curte linistita, in Timisoara, Zona Blacescu- Piata ...

1590 EUR/m2 | 100 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Vand casa   teren 990mp, Balta verde
8
1

Vand casa teren 990mp, Balta verde

Vând teren 990 m cu casă ,construcție de cărămidă arsă din anii 50, înaltă, cu pod, având antreu, hol de primire, bucătărie de cca 14 metri pătrați și o cameră mare de circa 20 m , total suprafață circa 60 m având ca utilități apă trasă, curent electric și gaz, țeava trasă la bucatarie.Peretii au ...

5333 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament 1 camera Circumvalatiunii
7
1

Vand apartament 1 camera Circumvalatiunii

Vând apartament una cameră decomandat, spațios, bucătărie cu gaz ,debara pe hol, balcon la cameră, cu parchet de stejar, gresie și faianță la bucătărie neamenajat ,necesită renovare , actualmente este debranșat de la colterm,are cotor propriu de gaz si proiect de instalare a centralei, prefazut cu ...

1806 EUR/m2 | 31 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Garsonieră, ideală pentru investiție   Lipovei, lângă Iulius Mall
6
3

Garsonieră, ideală pentru investiție Lipovei, lângă Iulius Mall

Garsonieră cochetă, ideală pentru investiție Lipovei, lângă Iulius Mall Agenție imobiliară vă propune spre vânzare o garsonieră practică și bine poziționată, cu o suprafață utilă de 21 mp, situată în zona Lipovei Kappa, la doar 400 m de mers pe jos până la Iulius Mall. Locuința se află într-un ...

1810 EUR/m2 | 21 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Brancoveanu, apartament deosebit cu o camera parter
7

Brancoveanu, apartament deosebit cu o camera parter

Situat pe Str Tolstoi, intr-o zona de case cu mult spatiu verde, la parterul unui bloc de caramida cu trei etaje, apartamentul are suprafata de 33.4 mp. Pretul este de 69 000 euro, pentru detalii si vizionare sunati

2091 EUR/m2 | 33 m2

Brancoveanu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament nou în Timișoara  finisat la cheie– Investiție premium
11

Apartament nou în Timișoara finisat la cheie– Investiție premium

Vă propunem spre vânzare un apartament nou cu 2 camere, situat în XCity Towers, unul dintre cele mai ambițioase și moderne ansambluri rezidențiale din Timișoara – un proiect care setează un nou standard de locuire urbană în vestul României. Pentru informații suplimentare, disponibilitate și programare ...

2813 EUR/m2 | 45 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea