Promovat
Apartament cu 2 camere etajul 1 ideal pentru investiție Braytim
12
31

De vanzare apartament cu 2 camere, suprafata de 38 mp+balcon, foarte bine compartimentat, incalzire in pardoseala, un loc de parcare, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, zona Braytim. Pret: 69000 euro Telefon. 0723674418

1816 EUR/m2 | 38 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Teren intravilan 1.450mp | Ronat
1

Teren intravilan 1.450mp | Ronat

District Real Estate va propune spre vanzare un teren intravilan in Ronat. Suprafata: 1450mp Front stradal: 20 ml Utilitati: Gaz, Curent, Canalizare, Apa, Drum pietruit. Pret: 187.900euro. Oferim consultanta si solutii financiare in vederea obtinerii unui credit imobiliar avantajos, cu ajutorul colaboratorilor ...

1,450 m2

ronat, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere | Dacia | Circumvalatiunii
14

Apartament cu 2 camere | Dacia | Circumvalatiunii

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Dacia, Circumvalatiunii, avand acces facil la mijloace de transport in comun, magazine, scoli, gradinite si multe alte puncte de interes. Apartamentul este la etajul 4/4, intr-un bloc cu 4 etaje si acoperis din tigla ...

1833 EUR/m2 | 42 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuală 5 camere, teren 800 mp, Mahala
20

Casa individuală 5 camere, teren 800 mp, Mahala

Casă de vânzare – Timișoara, zona Mehala | Proprietate premium Vă propunem spre vânzare o proprietate deosebită, situată într-una dintre cele mai apreciate zone rezidențiale din Timișoara – Mehala, ideală pentru o familie care își dorește confort, spațiu și intimitate. Casa este construită în anul 2005, ...

2233 EUR/m2 | 300 m2

ronat, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere Girocului parter cu balcon
9

Apartament 3 camere Girocului parter cu balcon

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat cu o suprafață utilă de 75 mp, la parterul unui imobil cu 4 etaje, este compus din : living , 2 dormitoare, 2 bai, 2 balcoane, 2 holuri, vedere pe 2 parti, are parchet din lemn masiv, gresie si faianta, ferestre cu profil PVC si geam termopan ...

1700 EUR/m2 | 75 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament  2  camere Ultracentral etaj 2
8

Apartament 2 camere Ultracentral etaj 2

In zona Ultracentrala intr-o cladire istorica deosebita se vinde un apartament cu 2 camere cu o suprafata utila de 80 mp la etajul 2 din 2 confort 1 decomandat, cu CENTRALA PROPRIE camerele sunt spatioase inalte si luminoase. Apartamentul este foarte bun ca investitie atat pentru locuit cat si pentru ...

2688 EUR/m2 | 80 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Vanzare teren Timisoara
1
2

Vanzare teren Timisoara

Terenul propus spre vanzare se afla situat in Timisoara zona dambovita strada paul constantinescu. , .Suprafata totala este de 433 mp FS 17ml. , puz pentru clinica dentara ,proiect,autorizatie valabila pana in decembrie 2026.pretul de vanzare este 220000 euro

433 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

1 camera zona Complex etaj 1 cu centrala
10
1

1 camera zona Complex etaj 1 cu centrala

De vanzare in zona Complexul Studentesc apartament 1 camera situat la etajul 1 intr-o cladire cu 3 nivele suprafata utila 30 mp renovat complet incalzire cu centrala proprie pe gaz mobilat totul noupret 60000 euro.neg

2000 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Dacia
5

Apartament 2 camere zona Dacia

In zona Dacia se vinde apartament cu 2 camere situat la etajul 4 din 4 cu izolatie cu o suprafata utila de de 43 mp confort 2 semidecomandat amenajari clasice cu posibilitatea montare centrala pret 69500 euro.

1655 EUR/m2 | 42 m2

dacia, Timisoara, Timis

Amenajat complet in bloc anvelopat
10

Amenajat complet in bloc anvelopat

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, confort 2, situat in cartierul Sagului, zona PIATA DOINA, intr-un imobil construit in anul 1980 , disponibil la etajul 3 din 4, cu o suprafata de 45 mp. Imobilul este situat in apropiere de sta#539;ie de autobuz, #537;coal#259;, supermarket ...

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Centrala. Amenajat. Centrala proprie. Etaj intermediar
5

Centrala. Amenajat. Centrala proprie. Etaj intermediar

Apartament situat in bloc izolat termic exterior - etaj 7 10, lift schimbat, model cu 2 balcoane inchise cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, 2 spatii de depozitare Dispune de centrala termica proprie, aer conditionat. De asemenea exista o boxa inscrisa in CF. Pret 149.000 Eur Partial mobilat ...

2191 EUR/m2 | 68 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.
9

Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, spatiu de depozitare in pod, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, pret 89.900 Euro. Tel:

2091 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera 35mp Calea Aradului
8

Apartament cu 1 camera 35mp Calea Aradului

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 1 cameră, decomandat, situat în zona Calea Aradului, într-un imobil anvelopat termic, la etajul 1 din 4. Locuința are o suprafață utilă de 35 mp, la care se adaugă un balcon de 4 mp, fiind ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Compartimentare: hol ...

2171 EUR/m2 | 35 m2

aradului, Timisoara, Timis

BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!
10

BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!

De vanzare apartament cu 3 camere in Braytim-Musicescu, CF pe Timisoara, la etajul 2, cu bucatarie INCHISA, dotat cu centrala termica proprie, loc de parcare propriu, complet mobilat si utilat, pret 139.500 euro, negociabil. Tel:

2114 EUR/m2 | 66 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Dorobantilor! Suprafata utila Generoasa!
12
13

Dorobantilor! Suprafata utila Generoasa!

1 2 duplex in zona Dorobantilor, cu regim de inaltime Parter + Etaj + Mansarda, finalizata in 2009, suprafata utila de 175 mp. Ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, termoizolata exterior, acoperis de tigla, parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, ...

1251 EUR/m2 | 175 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere | Girocului (fosta Lidia) | Etaj 2 | Renovat
10

360 Grade Imobiliare propune spre vânzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în zona Girocului (fosta Lidia), la etajul 2, într-un bloc anvelopat. Apartamentul are o suprafață utilă de 46 mp și este renovat aproape integral, fiind pregătit pentru mutare imediată. Singura zonă rămasă de ...

1946 EUR/m2 | 46 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Centrala Proprie Boxa Zona Girocului Spitalul Judetean
10
4

Apartament cu 3 camere, semi-decomandat, centrala proprie, baie, cu geam su: 65mp, plus balcon de 5,11 mp si boxa, situata la parter din 4, bloc anvelopat, se vinde partial mobilat, foarte aproape de mijloacele de transport si toate punctele de interes din zona. Spitalul Judetean Pret: 118000 Euro negociabil Tel: ...

1815 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Deosebit Zona Giroc Calea Urseni
8
4

Apartament 2 Camere Deosebit Zona Giroc Calea Urseni

Apartament cu 2 camere deosebit, mobilat și utilat, centrala proprie, su: 60 mp plus balcon, 1 loc de parcare si este dispus pe două niveluri, astfel: Nivel 1: hol, baie, bucătărie închisă, living Nivel 2: Dormitor Apartamentul dispune de: mașina de spălat vase, mașina ...

1417 EUR/m2 | 60 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Promovat
Piata Unirii. Amenajat.
7
3

Piata Unirii. Amenajat.

Apartament situat intr-o cladire istorica renovata, amplasat in Piata Unirii, cu acces de pe strada pietonala, ideal pentru locuit sau investitie - etaj 2 2 + ACOPERIS, -- detalii AMENAJARE interioara : parchet, gresie, faianta, usa metalica la intrare, usi interioare, vopsea lavabila, corpuri sanitare, ...

2467 EUR/m2 | 75 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Bloc Nou Centrala Proprie Zona Lidia Sud Plaza
8

Apartament cu 2 camere, decomandat, su: 44 mp și se află la parterul unui bloc nou cu 4 etaje. Apartamentul este bine compartimentat și include: dormitor living cu bucătărie open-space baie Se vinde parțial mobilat, cu mobilier de bucătărie și baie complet echipată. Pentru confort termic, apartamentul ...

2261 EUR/m2 | 44 m2

Lidia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere decomandat | Etaj 1 | Zona Aradului
5

Apartament 2 camere decomandat | Etaj 1 | Zona Aradului