Promovat
Casa din caramida cu baie de vanzare Freidorf Timisoara
9
2

Casa din caramida cu baie de vanzare Freidorf Timisoara

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o casa din caramida, cu 497 teren, situata langa Lidl, Freidorf. Suprafata terenului este de 497 mp, iar casa are urmatoarea compartimentare: -bucatarie mare ( 16 mpu) cu veranda; -camara; -hol; -camera; -baie; -doua dormitoare; -terasa acoperita; -diferite anexe ...

1308 EUR/m2 | 117 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera  zona Bucovina
3
19

De vanzare garsoniera zona Bucovina

Oferim spre vanzare o garsoniera, zona Bucovina Matei Basarab, mobilat si utilat. Situat la 1-2 minute de mers pe jos de Parcul Bucovina. Garsoniera este chiar la etajul 3 al unui bloc cu 5 etaje si are o suprafata utila de 26mp. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon.

1808 EUR/m2 | 26 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Lipovei
8

Apartament 2 camere Lipovei

De vanzare apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat situat in zona Lipovei aproape de Iulius Mall la parter cu o suprafata utila de 52 mp are o boxa de 16 mp unde se coboara din apartament blocul este izolat are geamuri termopan gresie si faianta calorifere noi conducta de gaz si contor trase ...

1632 EUR/m2 | 57 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
2 Cam NOU. Cu Lift. Langa ESO
8

2 Cam NOU. Cu Lift. Langa ESO

Favorit Estate va propune spre vanzare apartamente cu 1,2 si 3 camere intr-un bloc Nou in zona Girocului- Benzinăria Eso . Drumul de acces este asfaltat si pietruit pana in fata blocului. Regim de inaltime P+3E+M, construit din caramida porotherm, acoperis de tigla, si termoizolat cu polistiren de 10 ...

1811 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere zona Girocului, confort 1, amenajari clasice
11

De vanzare apartament 2 camere , zona Girocului - Judetean, parter, semidecomandat, amenajari clasice, balcon, geam baie, model mare, mobilat. Detalii la telefon 0734879293

1980 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Ap 2 cam decomandat Torontalului centrala termica
3

Ap 2 cam decomandat Torontalului centrala termica

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Torontalului aproape de Lidl intr-un imobil construit in anul 1980 confort 1 decomandat etaj 10 din 10 cu o suprafata totala de 57 mp centrala termica amenajari clasice. Pret informativ 80000 Euro

1481 EUR/m2 | 54 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, zona Lipovei, amenajat, centrala
7

Apartament 2 camere, zona Lipovei, amenajat, centrala

De vanzare apartament 2 camere , zona Lipovei, etaj 4 cu acoperis de tigla, modificat open space, izolat interior, centrala termica, instalatie de aer conditionat,mobilat si utilat. Pret 105000 euro

1981 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere zona Modern
8
2

Apartament 3 camere zona Modern

De vanzare apartament cu 3 camere cu o suprafata utila de 67 mp situat in zona Modern confort 1 semidecomandat la etajul 3 din 5 modelul cu 2 bai balcon bloc anvelopat este renovat termopane gresie si faianta se vinde mobilat si utilat geamuri termopan cu rulouri din aluminiu incalzire cu centrala ...

1821 EUR/m2 | 67 m2

lugojului, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, etaj 1, zona Circumvalatiunii - Cetatii
8

Ap 2 camere, etaj 1, zona Circumvalatiunii - Cetatii

De vanzare ap 2 camere, confort 1 semidecomandat, etaj 1, 52mp, centrala termica , instalatie de aer conditionat, boxa pret 99500 euro.

1913 EUR/m2 | 52 m2

cetatii, Timisoara, Timis

 apartament de vanzare, cu 4 camere, 65 mp, zona Dacia
9
6

apartament de vanzare, cu 4 camere, 65 mp, zona Dacia

Blitz va propune un apartament cu 4 camere, 65 m², in zona Dacia – Ideal pentru renovare & investiție! Timișoara – Zona Dacia O oportunitate excelentă pentru cei care caută un apartament cu potențial mare de transformare, într-o zonă bine conectată și aflată în dezvoltare! ⸻ Detalii apartament: • Suprafață ...

1408 EUR/m2 | 65 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Vand sau  schimb spatiu comercial  cu apartamet plus diferenta
2
14

Vand sau schimb spatiu comercial cu apartamet plus diferenta

Detin un spatiu comercial situat central langa Iulius Mall si penitenciarul Timisoara str Vasile lucaciu nr 10, Spatiul se afla in incinta unui centru comercial , cu mai multe magazine numit Complexul mic ,In prezent acest spatiu este inchiriat pe 5 ani cu o chirie de 1000euro pe luna si in el functioneaza ...

2051 EUR/m2 | 117 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament in vila - Finisaje premium - 2 camere
7
2

Apartament in vila - Finisaje premium - 2 camere

Apartamentul este situat in zona unitatii militare, intr-un imobil nou, tip vila, dispune de 2 camere, model open space, cu urmatoarea compartimentare: hol intrare, bucatarie open space cu livingul cu iesire pe terasa, dormitor, baie. Apartamenttul a fost conceput si realizat in asa fel incat sa reprezinte ...

1939 EUR/m2 | 49 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casă individuală 6 camere | P+1E+Pod 500mp Teren | zona Bogdanestilor
20
14

Renaissance Estate va ofera spre vanzare in exclusivitate, o casă spațioasă, ideală pentru familie, situată într-o zonă bine cotată din Timișoara – Bogdăneștilor, cu două fronturi stradale și acces facil către principalele puncte de interes din oraș. An construcție: 1992
 Regim de înălțime: P+1E+Pod
 ...

2211 EUR/m2 | 190 m2

bogdanestilor, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere , complex cu piscina,  Future Residence Torontal
7

Apartament 3 camere , complex cu piscina, Future Residence Torontal

Îți prezentăm un apartament cu 3 camere, situat la etajul 5 în corpul C3 din cadrul complexului privat Future Residence Torontal – un proiect modern, aproape finalizat, situat in zona Torontal, strada Grigore Alexandrescu nr.169. Cu o suprafață utilă de 79 mp și o terasă generoasă de 23 mp, acest apartament ...

2158 EUR/m2 | 79 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Casa individuala 4 camere, teren 900 mp - zona Bogdanestilor, Timisoara
8
1

ID Intern: P2651 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare o casa individuala , pe parter, cu 4 camere, 98 mp utili, 900 mp teren, anul constructiei 1985, situata in zona Bogdăneștilor, Timișoara. Imobilul este compartimentat astfel: -hol acces -baie cu cada -bucătărie închisă -living -2 dormitoare În ...

1826 EUR/m2 | 98 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala superba 6 camere -zona foarte buna-Braytim Timisoara
20
4

Evand Homes va prezinta spre vanzare o proprietate deosebita, casa individuala D+P+1E, cu 6 camere, situata in Braytim intr-o zona foarte buna din Timisoara, aproape de toate punctele de interes. Proprietatea are o suprafata de 273 mp utili, construita pe un teren de 300 mp. Finisajele sunt de foarte ...

1374 EUR/m2 | 273 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Decomandat, 54 mp, linga parcul padurice
7

Decomandat, 54 mp, linga parcul padurice

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Soarelui, zona , intr-un imobil construit in anul 1980 , disponibil la etajul 4 din 4, cu o suprafata de 54 mp. Imobilul este situat in apropiere de sta#539;ie de autobuz, #537;coal#259;, supermarket ID intern: ...

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 cam , zona Circumvalatiunii, etaj intermediar, decomandat
14
2

De vanzare, apartament 2 camere, decomandat, etaj 3 din 10 , zona Gh Lazar - Circumvalatiunii, termopan, contor gaz, amenajari clasice. Pret 85000euro + comision agentie. Tel.0734879293

1848 EUR/m2 | 46 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Casa individuala zona Muzicescu
7

Casa individuala zona Muzicescu

Blitz vă propune spre vânzare o proprietate modernă, complet echipată, ideală pentru un stil de viață confortabil și eficient energetic! Imobilul dispune de 4 camere spațioase, compartimentate inteligent pentru a oferi atât funcționalitate, cât și intimitate. Locuința este dotată cu rulouri electrice ...

3536 EUR/m2 | 127 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere, 90 mp, zona Take Ionescu
18

Apartament 4 camere, 90 mp, zona Take Ionescu

Blitz va propune spre vanzare un apartament 4 camere situat in zona Take Ionescu, Etaj 1 | 90 mp. Un apartament spațios cu 4 camere, situat la etajul 1, ideal pentru familie sau investiție. Locuința are o suprafață utilă de 90 mp și este compartimentată practic: living generos 2 dormitoare 2 băi bucătărie ...

2111 EUR/m2 | 90 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 54 mp, zona Braytim
1

Apartament 2 camere, 54 mp, zona Braytim

Blitz vă propune spre vânzare, un apartament cu 2 camere, situat la etajul 2, 54 mp utili Detalii și dotări: Încălzire în pardoseală – confort sporit în fiecare cameră Compartimentare practică, cu living spațios și bucătărie închisă. Finisaje moderne și atenție la detalii Clădire nouă, construită ...

2602 EUR/m2 | 55 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 camer, 50 mp, zona Calea Aradului
6

Apartament 2 camer, 50 mp, zona Calea Aradului

Blitz vă oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat la etajul 3 al unui bloc anvelopat din zona Aradului, una dintre cele mai căutate și bine dezvoltate zone rezidențiale din Timișoara. Apartamentul este compartimentat eficient și oferă un ambient luminos și aerisit, fiind ideal atât pentru ...