Promovat
3 camere modern – Gheorghe Lazăr, 56 mp
6

3 camere modern – Gheorghe Lazăr, 56 mp

Apartament 3 camere modern – Gheorghe Lazăr, aproape de centru Se oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona Gheorghe Lazăr, la doar 10 minute de mers pe jos de centrul orașului Timișoara. Locuința este complet renovată, mobilată modern și pregătită pentru mutare imediată, fiind potrivită ...

2308 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandate – Complexul Studențesc, 71 mp
6

3 camere decomandate – Complexul Studențesc, 71 mp

360 Grade Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere complet decomandate, situat în Complexul Studențesc, zona Pârvan, la doar 5 minute de mers pe jos de Universitate și 10 minute de centrul orașului. Suprafață utilă: 71 mp + balcoane Etaj: 4 (bloc cu acoperiș din țiglă, fără probleme ...

1970 EUR/m2 | 71 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament superb cu 3 camere și balcon de 26 mp | Calea Aradului
11

District real Estate vă propune spre vânzare un complex rezidențial exclusivist, noul reper rezidențial din zona Calea Aradului – Timișoara. Proiect modern cu predare estimată octombrie–noiembrie 2026, format din două clădiri P+7 și P+8, cu apartamente spațioase de 2, 3 și 4 camere. Sunt disponibile ...

1965 EUR/m2 | 86 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare | 4 camere | 99,500 EUR | Take Ionescu
20

Proconstruct Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament cu 4 camere, situat într-o zonă centrală foarte apreciată din Timișoara, pe Bulevardul Take Ionescu, vis-a-vis de ISHO. Apartamentul este amplasat la etajul 4 din 4, într-un bloc solid construit în 1972, prevăzut cu acoperiș tip șarpantă cu ...

1686 EUR/m2 | 59 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere, 67 mp, zona Soarelui
4

Apartament 3 camere, 67 mp, zona Soarelui

Blitz vă propune spre vânzare un apartament modern cu 3 camere, situat în zona Soarelui, într-un bloc nou construit în anul 2018. Locuința este de tip mansardă și are o suprafață utilă de 67 mp, fiind ideală pentru o familie sau pentru investiție. Apartamentul este compartimentat eficient și beneficiază ...

1612 EUR/m2 | 67 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere, spatios, renovat – Lipovei
11
1

Apartament 4 camere, spatios, renovat – Lipovei

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1985, structura beton, material ...

1869 EUR/m2 | 84 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, 42 mp, semi-decomandat - zona Dacia
13

Apartament 3 camere, 42 mp, semi-decomandat - zona Dacia

ID: P2619 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 42 mp utili, situat la etajul 4 , intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructiei 1971. Apartamentul dispune de balcon de 3 mp. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

1833 EUR/m2 | 42 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera-Future Residence-Zona Torontal-Direct de la dezvoltator
18

Apartament 1 camera | 39,61mp utili | Terasă 8 mp | Mutare imediată Descriere: Îți prezentăm un apartament cu 1 camera, situat la parter în corpul C3 din cadrul complexului privat Future Residence Torontal – un proiect modern, aproape finalizat. Cu o suprafață utilă de 39.61 mp și o terasă generoasă ...

2082 EUR/m2 | 39 m2

torontalului, Timisoara, Timis

18

2082 EUR/m2 | 39 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

ARADULUI - ETAJ 3 - BLOC IZOLAT - 3 CAMERE - 2 BAI - 2 BALCOANE - CENTRALA PROPRIE - CLIMA - BOXA
8

Agentia Primum Imobiliare are placerea de a va oferi spre vanzare un apartament spatios cu 3 camere in zona, ARADULUI - IULIUS MALL aproape de principalele puncte de interes ale orasului. Apartamentul este situat la etajul 3 din 4 etaje ,bloc cu acoperis si IZOLAT TERIC, dispune de centrala proprie, ...

2088 EUR/m2 | 66 m2

aradului, Timisoara, Timis

DAMBOVITA - ETAJ 3 LIFT - 3 CAMERE - DECOMANDAT - CENTRALA PROPRIE - BLOC IZOLAT
9

Agentia Primum Imobiliare are placerea de a va oferi spre vanzare un apartament spatios cu 3 camere in zona, DAMBOVITA aproape de principalele puncte de interes ale orasului. Apartamentul este situat la etajul 3 din 5 etaje ,bloc mansardat IZOLAT TERIC cu LIFT, dispune de centrala proprie, clima, ...

1784 EUR/m2 | 67 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere gradina Braytim
10
6

Apartament cu 2 camere gradina Braytim

De vanzare apartament în Giroc la casa, etaj 1, casa construita în 2019. În pre?ul de vânzare se include, curte de 120mp si 2 locuri de parcare în fata curtii casei. Apartamentul se afla la cateva minute de HOTEL IQ. Este racordat la : - apa - gaz - curent - aer condi?ionat - cablu tv - internet Apartamentul ...

1259 EUR/m2 | 85 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere zona linistita
16
20

Apartament cu 2 camere zona linistita

Apartament cu 2 camere 49.9 mp, cu bucataria închisa, balcon de 5 m , finalizat complet, loc de parcare trecut în extrasul CF. Apartamentul este situat la parter într-o cladire P+2+M. Apartamentul dispune de urmatoarele caracteristici: ferestre termopan Salamander maro, încalzire în pardoseala, ...

1360 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 cam dec buc separata etaj 1 loc parcare acoperit Braytim
6
4

2 cam dec buc separata etaj 1 loc parcare acoperit Braytim

Vand apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, etaj 1, bucataria separata, su 43 mp+balcon, foarte bine compartimentat, incalzire in pardoseala, un loc de parcare acoperit, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, zona Braytim. Pret: 78000 euro Tel: 0723674418

1814 EUR/m2 | 43 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere etajul 1 decomandat Braytim
10
18

2 camere etajul 1 decomandat Braytim

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, CU UN BALON FOARTE GENROS, cu o suprafata de 54 mp utili, model deosebit, LOC PARCARE, centrala proprie, situat in zona Braytim, in spatele hotelului IQ. Pret. 78000 euro Telefon. 0723674418

1444 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aparatamente cu  1, 2 camere bucatarie inchisa zona Braytim
16
12

Aparatamente cu 1, 2 camere bucatarie inchisa zona Braytim

1380 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere bloc cu lift la 1 minut de benzinaria Eso Braytim
12

2 camere bloc cu lift la 1 minut de benzinaria Eso Braytim

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 53 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon de 9 MP si parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret.92 000 euro Telefon. 0723674418

1736 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere Braytim
16
8

Apartament cu 2 camere Braytim

De vanzare apartamente cu 2 camere, 3 camere termen de finalizare Septembrie, Noiembrie. Cu suprafețe utile între 39 și 62 mp utili + terase mari, prețuri începând de la 70.000 euro. In apropiere se afla magazine, parcuri, stradă asfaltată. Vă propunem spre vânzare apartamente de 2 camere, zona Braytim ...

1714 EUR/m2 | 42 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Duplex pe parter cu 4 camere  arhitectura exterioara deosebita mosnita Calea Urseni
7
4

Duplex pe parter cu 4 camere arhitectura exterioara deosebita mosnita Calea Urseni

De vanzare duplex cu o suprafata de 83 mp utili, teren de 331 mp.Compartimentare: 3 dormitoare (unul cu baie proprie), living+bucatarie open space, baie, Amplasat intr-o locatie ferita de zgomotul si poloarea orasului. Proprietatea dispune de o curte frumos amenajata cu plante decorative si arbusti, ...

1904 EUR/m2 | 83 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere etajul 2, boxa, garaj, centrala proprie zona Olimpia-Complex Studentesc
7
4

De vanzare apartament cu 3 camere, semidecomandat, 2 bai, cu o suprafata de 65 mp, situat la etajul 2 din 4, boxa si garaj sub bloc, in zona Olimpia-Complex Studentesc. Balconul si toate ferestrele sunt cu termopan. Apartamentul are centrala-gaz proprie, parchet lemn in toate camerele, aer conditionat. Blocul ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere 2 terase Braytim
17
17

Apartament cu 3 camere 2 terase Braytim

De vanzare apartament cu 3 camere, suprafață de 57mp+ 2 terasă, dressing, foarte bine compartimentat, incalzire in pardoseala, un loc de parcare, inclus in pret, la cateva minute de hotel IQ zona Braytim. Pret: 95000 euro Telefon. 0723674418

1667 EUR/m2 | 57 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere etajul 6 din 10 Bv Cetatii
8
5

Apartament cu 2 camere etajul 6 din 10 Bv Cetatii

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp, etajul 6 din 10, semidecomandat, fara centrala proprie, fara amenajari recente, mobilat si utilat. Apartamentul este situat pe Bv Cetatii.nu se accepta credit. Pret. 81000 euro Telefon. 0723674418

1620 EUR/m2 | 50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vanzare, zona Buziasului
10
8

Apartament 2 camere de vanzare, zona Buziasului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Buziasului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Buziasului, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1977, structura beton, ...

1694 EUR/m2 | 49 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Casa individuala 3 camere, 3 bai, teren 490 mp | Fratelia – Timisoara
15

Evand Homes va prezinta spre vanzare o casa individuala cu 3 camere camere si 2 bai, situata in localitatea Timisoara zona Fratelia, aproape de Shopping City, Profi, Parcuri, Spatii comerciale.Proprietatea are o suprafata utila de 120mp si un teren de 490 mp, construita in anul 1985, renovata in anul ...

1992 EUR/m2 | 120 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Salvează căutarea