Promovat
Apartament de vanzare, 4 camere si 2 bai, Circumvalatiunii
11

Apartament de vanzare, 4 camere si 2 bai, Circumvalatiunii

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 4 camere si 2 bai amplasat la etajul 8 al unui bloc ce dispune de lift, in zona Circumvalatiunii, Timisoara, judetul Timis. Apartament se afla la cateva minute fata de statia de autobuz, parc, Kaufland, scoala si la doar 10 minute fata de Iulius Mall ...

2129 EUR/m2 | 70 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere renovat complet tip "Samantha" Dorobantilor !!
18
9

COMISION 0%!! Idea Real Estate Investment va ofera spre vanzare un apartament tip "Samantha" situat pe Calea Dorobantilor intr-un bloc tipologia P+4+M renovat complet - instalatie electrica, instalatii sanitare, parchet , bai , compartimentat astfel : - bucatarie cu dinning ( posibilitate inchidere ) - ...

1000 EUR/m2 | 120 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamente de vanzare cu 4 camere si curte,  Torontalului Timisoara
15
4

Apartamente de vanzare cu 4 camere si curte, Torontalului Timisoara

APOSTU ESTATE are placerea de a va prezenta un complex rezidential exclusivist, situat in Timisoara, zona Torontalului, in imediata apropiere a centrului comercial Metro. Proiectul este format din blocuri cu regim de inaltime P+2E, concepute pentru a oferi locuinte moderne, spatioase si eficiente energetic, ...

1722 EUR/m2 | 90 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa P+M 90 mp zona Lipovei
9

Casa P+M 90 mp zona Lipovei

Silvis Imobiliare vă propune spre achiziție o proprietate situată în zona Lipovei, aproape de Dedeman, într-o zonă rezidențială bine cotată, cu acces facil către punctele de interes din oraș. Proprietatea este compusă dintr-o casă cu regim de înălțime parter + mansardă, având o suprafață construită ...

2756 EUR/m2 | 90 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 4 Camere - Zona Iosefin - 0% COMISION
16
10

Apartament 4 Camere - Zona Iosefin - 0% COMISION

Descoperă confortul și liniștea într-un apartament decomandat, situat la etajul 3/3 al unui bloc solid construit în 1987. Cu vedere pe două părți, apartamentul este luminos și bine aerisit, perfect pentru o familie care caută spațiu și intimitate. Dispune de centrală proprie, oferind independență și ...

1408 EUR/m2 | 120 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

PROPRIETAR, Balcescu 3 cam 140mpc, boxa11mp, gradina
19
5

PROPRIETAR, Balcescu 3 cam 140mpc, boxa11mp, gradina

Proprietar vand apartament cu 3 camere (in acte e trecut ap cu 2 camere), decomandat-circular, luminos, calduros iarna, situat la etajul 1, intr-o casa vila cu 1 etaj, 10 apartamente in imobil,5 ap nivel, suprafata construita totala de aprox 140m2, curte linistita, in Timisoara, Zona Blacescu- Piata ...

1590 EUR/m2 | 100 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
Teren Ciarda Rosie, pozitie excelenta
3
3

Teren Ciarda Rosie, pozitie excelenta

Estate Group prezinta spre vanzare teren in Ciarda Rosie, pozitie excelenta, la asfalt, cu toate utilitatile, zona dezvoltata, avand suprafata de 522 mp,cu front stradal 17 ml, pretabil pentru casa individuala sau duplex. Pret: 150.000 euro (TVA inclus)+comision agentie. Pentru detalii suplimentare sau ...

522 m2

Timisoara, Timis

Individuala Parter Sanmihaiu Roman,4 Camere,2 Bai,Proiect Modern,Curte Amenajata
12

Casa Individuala in Sanmihaiul Roman,cu regim de inaltime Parter,Termen Finalizare Octombrie 2026 - suprafata construita / utila de 137/115mp plus o terasa acoperita de 11mp - teren de 450 mp cu Front stradal 14 mp - compartimentare: - parter : hol acces, living,bucatarie inchisa,3 dormitoare,2 Bai,Camera ...

1435 EUR/m2 | 115 m2

Timisoara, Timis

Vand teren agricol extravilan (7200 mp), Mosnita Noua, intre Timisoara si Urseni, 35 euro/mp
1
5

Vand teren extravilan, intre Timisoara si Urseni, cu acces dinspre Timisoara spre Urseni, pe Calea Urseni; Toate utilitatile la drumul principal, foarte aproape, intr-o zona rezidentiala in plina dezvoltare.

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - DECOMANDAT - mobilat si utilat - bloc nou - 92.000 Euro
10

Apartament cu 2 camere, situat la limita dintre Giroc si Timisoara, intr o zona linistita, aproape de mijloacele de transport in comun si de artera principala. Toate facilitatile de infrastructura sunt accesibile in doar cateva minute de mers pe jos: magazine, hipermarketuri, gradinita, scoala, si statii ...

1840 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

OX686 Spatios, acces stradal, ideal locuinta sau birou, zona Buziasului
15

OXIA The Real Estate Agency va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, transformat functional in 4 camere, situat in Timisoara, zona Buziasului, intr-o locatie cu acces facil catre principalele puncte de interes ale orasului. Proprietatea este amplasata la parterul inalt al unui imobil cu 4 ...

1940 EUR/m2 | 67 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, Zona Mehala, Mobilat, Utilat, Bloc nou, Loc parcare in CF
7

Detalii RELEVANTE oferta : - apartament situat in bloc izolat termic exterior - etaj 3 / 3 , 3 apartamente pe nivel - model cu vedere pe o singura parte - model cu 1 baie / 1 balcon - CENTRALA termica PROPRIE, incalzire in pardoseala - detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ...

3223 EUR/m2 | 40 m2

mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere, Zona Aradului, Mobilat si Utilat Complet, Parcare Subterana
10

Detalii RELEVANTE oferta : - apartament situat in bloc izolat termic exterior - etaj 6 / 11 . 6 apartamente pe nivel - model cu vedere pe o singura parte - model cu 1 baie / 1 balcon - CENTRALA termica PROPRIE - detalii AMENAJARE interioara: parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie ...

2524 EUR/m2 | 57 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere, Zona Circumvalatiunii, Etaj 4, Mobilat si Utilat
9

Detalii RELEVANTE oferta : - etaj 4 / 4, 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie / 1 balcon detalii AMENAJARE interioara: parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica intrare, vopsea lavabila, aer conditionat - CENTRALA ...

2000 EUR/m2 | 49 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere, Zona Aradului, Etaj 4, Necesita Renovare
10

Detalii RELEVANTE oferta: - apartament situat in bloc izolat termin exterior - etaj 4 / 5 + Mansarda , 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie si 1 balcon - necesita renovare - centrala termica proprie Detalii pret: Pretul solicitat de proprietar este de 75.000 Eur, ...

1442 EUR/m2 | 52 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, Zona Torontalui, Nemobilat, Bloc Nou, Loc de parcare inclus
6

Detalii RELEVANTE oferta : - apartament situat in bloc izolat termic exterior - etaj 1 / 3 , 5 apartamente pe nivel - model cu vedere pe o singura parte - model cu 1 baie / 1 balcon - CENTRALA termica PROPRIE, incalzire in pardoseala - detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ...

1800 EUR/m2 | 65 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!
19

BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!

De vanzare apartament cu 3 camere, in bloc nou , integral din caramida, la etajul 2, decomandat, cu bucatarie inchisa, bine compartimentat, dormitoare luminoase, 66 mp utili + balcon, rulouri la geamurile din toate camerele, se vinde mobilat si utilat, aparat de aer conditionat, loc de parcare in CF. Zona ...

2114 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Calea Urseni-Rudicica,1 2 duplex,P+E,s-103 mp,4 camere,2 bai,dresing,pret 185.000 euro
7
2

1 2 duplex cu 4 camere si 2 bai,dresing, terasa acoperita si acces auto in curte, suprafata 103 mp utili, toate utilitatile Compartimentare: - parter: 1 dormitor, 1 baie, living spatios, spatiu depozitare sub scara cu usa, bucatarie (care se poate si inchide daca se doreste) terasa acoperita de 13 mp - ...

1796 EUR/m2 | 103 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Renovat Complet.Finisaje Premium.Etaj 2.Disponibil Imediat!!!
18
7

De vanzare apartament cu 3 camere, la etajul 2, renovat complet, finisaje premium, instalatie electrica si sanitara schimbata, centrala proprie, se vinde mobilat complet cum se vede in poze, doar vii cu hainele si te muti in el, este disponibil imediat!! Zona Dambovita la 5 minute de mers pe jos de ...

2226 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Zone 2.Duplex.Mobilat si utilat complet!
13
1

Aproape de Zone 2.Duplex.Mobilat si utilat complet!

De vanzare duplex in Calea Urseni, dupa Zone Cafe 2, pe parter si etaj, integral din caramida, cu 3 camere, cu bucatarie inchisa, incalzire prin pardoseala cu termostate de ambient in fiecare incapere, se vinde mobilat si utilat complet cum se vede in poze. Pret 164.900 euro Tel. 0734 744 765

2170 EUR/m2 | 76 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere, Zona Cetatii, Etaj 1, Boxa inscrisa CF, Necesita renovare
6

Detalii RELEVANTE oferta: - etaj 1 - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie si 1 balcon - necesita renovare Detalii pret: Pretul solicitat de proprietar este de 99.500 Eur, negociabil Time for Investment a luat nastere din dorinta de a te ajuta sa-ti gasesti locuinta mult dorita si pentru ...

1913 EUR/m2 | 52 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere, dec,  Lipovei, etaj 3, centrala proprie
20

3 camere, dec, Lipovei, etaj 3, centrala proprie

De vanzare, apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, vedere pe 2 parti, 2 balcoane, centrala termica, amenajari clasice. Pret 97500 euro

1741 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex in Braytim. Langa Musicescu. COMISION 0%. 2 locuri de parcare
16
11

Vand DUPLEX in zona Braytim, cu regim de inaltime Parter + Etaj. Suprafata utila de 96 mp + terasa de 15 mp + balcon si curte proprie. Compartimentare: - parter : hol acces, living, bucatarie INCHISA, debara, camera tehnica, baie, terasa; - etaj : hol acces, 3 dormitoare, 2 balcoane, baie. CENTRALA ...

2188 EUR/m2 | 96 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 73 mp, zona Ultracentral - Gheorghe Lazăr
9

Blitz vă propune spre vânzare un apartament situat la etajul 8 în una dintre cele mai moderne și bine poziționate clădiri din Timișoara. Apartamentul se remarcă printr-o priveliște deschisă asupra orașului, cu vedere spre zona centrală și Iulius Mall, un avantaj rar pentru această locație. Dispune ...

3411 EUR/m2 | 73 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea