Promovat
Frumusețea arhitecturii de altădată - Timisoara
20
5

Frumusețea arhitecturii de altădată - Timisoara

Imobil istoric în Piata Unirii, complet renovat, care îmbină farmecul secolului XIX cu funcționalitatea contemporană. Clădirea are tipologia S + P + 2E + Pod și o suprafață utilă de 629,5 mp, cu posibilitatea de extindere prin amenajarea podului de 140 mp. Subsolul oferă spații generoase, ce pot primi ...

3145 EUR/m2 | 630 m2

P-ta Unirii, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex Modern – 4 Camere | Curte Interioară de luminină - 0% COMISION
20
8

Locuința oferă 4 camere spațioase și o spectaculoasă curte interioară de lumină, care aduce eleganță și lumină naturală în întreaga casă. Este echipată cu sistem fotovoltaic de 7kW, pompă de căldură Ariston și două recuperatoare de căldură Prana Premium Plus, ceea ce înseamnă costuri minime la utilități ...

1684 EUR/m2 | 117 m2

Ciarda Rosie, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere bloc unicat de caramida Take Ionescu langa Politie si Complex Dracula
20
6

Ocazie Unica !!! Se vinde un apartament cu 3 camere,pe Bulevardul Take Ionescu,langa Politia Judeteana,vis-a-vis de Complexul Rezidential ISHO,la etajul 1 in cadrul unui bloc unicat la nivel de Timisoara,din caramida,constrit in anul 1986 cu o suprafata de cca.70 mp utili si construita de cca.80mp.Blocul ...

2333 EUR/m2 | 69 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Lux 3 Camere Decomandat Centrala Proprie Plus Boxa Zona Sagului Shopping City
10

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat LuX, centrala proprie, prin condensare cu termostat incalzire prin calorifere su: 65 mp, situat la parter din 4, plus o boxa la subsol, este in perfecta stare, se prezinta la fel ca in pozele de prezentare. Acesta a fost renovat in totalitate in anul ...

1769 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai  Centrala Proprie Zona Girocului Spitalul Judetean
10

Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai Centrala Proprie Zona Girocului Spitalul Judetean

Apartament cu 3 camere decomandat, 2 bai, centrala proprie, aer conditionat, partial mobilat, su: 67mp, situat la parter cu acces la boxa din apartament, intr-un bloc cu 2 apartamente pe nivel, Foarte aproape de mijloacele de transport si punctele de interes din zona. Disponibil imediat. Pret115000 ...

1716 EUR/m2 | 67 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament Superb 1 Camera Decomandat Etaj 1  Centrala Proprie  Terasa  11 MP Zona Chisoda
10

Apartament Superb 1 Camera Decomandat Etaj 1 Centrala Proprie Terasa 11 MP Zona Chisoda

Apartament superb cu o camera, decomandat, mobillat si utilat, bucatarie inchisa, cu acces pe terasa atat din bucatarie cat si din camera, su: 41 mp, plus o terasat de 11 mp, etaj 1 din 3, 1 loc de parcare. Aer condiționat cu invertor, centrala proprie, incalzire in pardoseala, masina de spalat vase, ...

1692 EUR/m2 | 52 m2

Chisoda, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Deosebit 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim Zone 2
7
5

Apartament cu 2 camere semi-decomandat, complet mobilat si utilat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, aer conditionat, su: 46 mp, plus balcon de 7 mp, situat la et.1si 1 loc de parcare trecut in Cf. In imediata apropiere se gasesc magazine ( Profi, Lidl, Mega Image , Zone 2 ) . Pret: 93000 ...

1755 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera Decomandat Etaj 1  Zona Circumvalatiunii 1

Apartament 1 Camera Decomandat Etaj 1 Zona Circumvalatiunii

Apartament cu 1 camera, decomandat, mobilat si utilat, su: 33 mp, etaj 1 din 10, fiind compartimentat astfel: hol întrare cu spatii de depozitare, baie cu cada, camera, bucătărie. Blocul este dotat cu lift și camere de supraveghere pe fiecare etaj. Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: ...

1857 EUR/m2 | 35 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament modern, mobilat si utilat complet, zona Girocului
13
3

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Girocului, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1989, complet renovat in ...

2338 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Deosebit 2 Camere Centrala Proprie Zona Complex Olimpia Stadion
8
1

Apartament cu 2 camere, confort 1, semi- decomandat, mobilat si utilat , mobila fiind facuta pe comanda, centrala proprie, su: 56 mp, balcon inchis in termopan, 1 bucatarie, 1 baie cu geam, etaj 2 din 10, bloc cu lift si anvelopat, atat exterior cat si interior, plus boxa la subsol trecuta in Cf. Foarte ...

2054 EUR/m2 | 56 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat Centrala Proprie Etaj 1 Din 1  Garaje 2  Zona Iosefin
9

Apartament 3 Camere Decomandat Centrala Proprie Etaj 1 Din 1 Garaje 2 Zona Iosefin

Apartament cu 3 camere, decomandat, su: 92 mp, etajul 1 cu pod inalt pe toata suprafata apartamentului, se poate mansarda, este la curte comună liniștită, împărțită cu doar 4 vecini, într-una dintre cele mai bine conectate zone ale orașului. Încălzirea se realizează prin centrală proprie pe gaz și ...

2120 EUR/m2 | 92 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Apartament Lux 1 Camera Decomandat Centrala Proprie Zona  Centrala
7

Apartament Lux 1 Camera Decomandat Centrala Proprie Zona Centrala

Apartament lux cu 1 camere, decomandat, centrala proprie,aer conditionat, mobilat si utilat, su: 25 mp, plus balcon inchis in termopan, etaj 1 din 4 , bloc din caramida, totul nou renovat, instalatilei electrice si sanitare noi, se vinde complet mobilat si utilat asa cum se vede in poze. Foarte aproape ...

3680 EUR/m2 | 25 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Decomandat Bloc Nou Centrala Proprie Zona Giroc Calea Urseni
4
6

Apartament cu 2 camere, decomandat, centrala proprie, incalzire prin pardoseala, su: 53 mp, situat la parter din 3, plus 1 loc de parcare trecut in Cf. Pret: 83500 Euro Tel: 0726649775.

1575 EUR/m2 | 53 m2

Calea%2bUrseni, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai 2 Balcoane Centrala Proprie Zona Lidia Soarelui
10

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 clime de 12000 BTU, 2 bai, 2 balcoane inchise, su: 65 mp plus 6,5 mp balcoanele, etaj 2 din 4, disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, Pret: 135000 Euro negociabil Tel: 0726649775

2077 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat Centrală Proprie Totul Nou Zona Soarelui Sud Plaza
8

Apartament cu 2 camere, decomandat, centrala proprie, 2 aparate de aer condiționat, totul nou, refăcut de la zero, cu materiale premium, su: 50 mp, situat la parter înalt, din 4, disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona.s. Apartamentul a fost renovat complet: instalatii ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Casa Deosebiita 3 Dormitoare Beci Panouri Solare Centrala Proprie Toate Utilitatiile Zona Dambovita
10
2

Casa deosebita pe parter cu o suprafață utilă de 108 mp și este compartimentată ideal pentru o familie: - 3 dormitoare, 1 cu dressing, - living generos de aproximativ 40 mp - bucătărie open-space cu mobilier nou și insuliță - baie spațioasă de 12 mp, dotată atât cu cadă, cât și cu duș - hol foarte luminos ...

1806 EUR/m2 | 108 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere 2 Băi Etaj 1 Boxă  Centrală Proprie Zona Soarelui
6

Apartament 3 Camere 2 Băi Etaj 1 Boxă Centrală Proprie Zona Soarelui

Apartament cu 3 camere, 2 bai, partial mobilat și utilat, centrala proprie, su: 70 mp, plus boxa de 5 mp, etaj 1 din 4, amplasat pe colț, foarte aproape de Școala, Grădiniță, Sud Plaza și punctele de interes din zona. Preț: 136800 Euro negociabil. ...

1954 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Casa Lux 4 Dormitoare Garaj Zona Dumbrăvița
18
5

Casa Lux 4 Dormitoare Garaj Zona Dumbrăvița

Casă cu 4 dormitoare, mobilată și utilată Lux, 3 bai, centrală proprie, încălzire în pardoseală, su: 150 mp, plus curte amenaja cu gazon, su:250 mp, casa dispune și de garaj, cu toate utilitățile, disponibilă imediat, Preț: 330000 Euro Negociabil Se poate și închiria ...

2200 EUR/m2 | 150 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Apartament 3 Decomandat 2 Băi 2 Balcoane Centrală Proprie  Zona Dâmbovița
7

Apartament 3 Decomandat 2 Băi 2 Balcoane Centrală Proprie Zona Dâmbovița

Apartament cu 3 camere, decomandat, centrala proprie, aer condiționat, mobilat și utilat, su: 65 mp, etaj 3 din 4., bucătărie închisă cu debara. Holul este sub forma literei Z . Prezintă 2 băi , 2 balcoane generoase cu vedere pe două părți diferite ceea ce îl face să fie luminos pe toată perioada zilei ...

1486 EUR/m2 | 72 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Deosebit Full Decomandat Centrala Proprie Zona  Sagului Intre Case
10

Apartament 2 Camere Deosebit Full Decomandat Centrala Proprie Zona Sagului Intre Case

Apartament deosebit cu 2 camere full decomandat, mobilat si utilat suoerb cu mobilier de calitate, fiind facut pe comanda,, centrala proprie, aer conditionat, su: 54 mp, situat la parter inalt si are iesire in curte privata, un loc de parcare in fata apartamentului privat si inscris in Cf. Disponibil ...

2343 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Full Decomandat 2 Bai 3 Balcoane Centrala Proprie Zona Aradului Piata Verde
10

Apartament cu 3 camere, decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 bai, 3 balcoane, su: 71 mp, etaj 2 din 4, foarte aproape de piata, magazine, mijloacele de transport si Iulius Mall. Pret: 142000 Euro Negociabil Tel: 0726649775

2000 EUR/m2 | 71 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 3 Camere Decomandat 2 bai Centrala Proprie Zona Lipovei
14
3

Apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, centrala proprie, 2 bai, 2 balcoane, complet mobilat si utilat, su: 73,82 mp, situat la et 2 din 4, bloc anvelopat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, cu loc de parcare langa bloc. Pret: 135000 euro negociabil Tel: 0726649775

1824 EUR/m2 | 74 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera Decomandat Zona  Dambovita Piata Aurora
5

Apartament 1 Camera Decomandat Zona Dambovita Piata Aurora

Apartamet cu 1 camere, decomandat, mobilat si utilat, cu posibilitate de centrala proprie, teava de gaz fiind la usa, su: 36 mp, plus balcon inchis in termopan, 1 bucatarie, baie cu vana si geam, un dressing pe hol, etaj 2 din 4, foarte aproape de toate puncytele de interes din zona, disponibil imediat. Pret: ...

1750 EUR/m2 | 36 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai Centrala Proprie Zona Soarelui
7
5

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 bai, 2 balcoane, su: 70 mp, et.3 din 5, bloc anvelopat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 123500 Euro Tel: 0726649775

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Salvează căutarea