Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare in zona Sagului, Timisoara
7

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in Timis, Timisoara, zona Sagului. Imobilul este amplasat la etajul 3 din 5, are o suprafata utila de 58 mp si este situat intr-un bloc anvelopat, oferind un confort termic imbunatatit. Compartimentare: • Hol ...

1983 EUR/m2 | 58 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare, zona Dambovita, Timisoara
10

Apartament 2 camere de vanzare, zona Dambovita, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament spatios si luminos, cu 2 camere, semidecomandat, confort 1, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Dambovita. Apartamentul este situat la parter si are o suprafata de 60 mp utili. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie utilata - ...

1833 EUR/m2 | 60 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, mobilat, renovat, zona Steaua
5
1

Apartament 2 camere, mobilat, renovat, zona Steaua

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament spatios si luminos, cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat in zona Steaua. Apartamentul este situat la parter si are o suprafata de 50 mp. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie mobilata si utilata - 2 Dormitoare - Baie cu cada Confortul ...

2560 EUR/m2 | 50 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, Zona Freidorf - Scara interioara, terasa 21 mp
20
2

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Freidorf, terasa de 21 mp, interior pe 2 niveluri. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 3 camere decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Freidorf, aflat la etajul Mansarda intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje + Mansarda. ...

1854 EUR/m2 | 107 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii
5

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 1 cameră, situat zona Circumvalatiunii la etajul 6 din 10 , blocul are lift, suprafata utila 32 mp, compus din : hol intarea, baie, camera , bucatarie separată și balcon închis. dispune de tâmplărie PVC , amenajari clasice, pret 67000 euro.

2094 EUR/m2 | 32 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Garsoniera etaj 3 cu balcon
1

Garsoniera etaj 3 cu balcon

Se vinde garsoniera zona Sagului la 5 min de Kaufland, este compusa din hol,baie si bucatarie din constructie,camera,balcon închis cu termopan, gaz, clima, mobilata si utilata. Pret 49000euro neg

1960 EUR/m2 | 25 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera  Sagului
7

Apartament cu 1 camera Sagului

Vând apartament 1 cameră in zona Sagului aproape de centrul comercial Shopping City., decomandat, situat la etajul 3 din 4 nivele, suprafata utila 34 mp cu balcon de 3 mp, are termopane, parchet de lemn, gresie si faianta , pret 58000 euro negociabil.

1706 EUR/m2 | 34 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere zona Lipovei
5

Apartament 3 camere zona Lipovei

De vânzare in zona Lipovei, apartament cu 3 camere, confort 1 decomandat, situat la etajul 4 din 4 cu acoperis , suprafata utila 55 mp, 1 baie, 2 balcoane inchise cu structura metalica, vedere pe 2 parti, , confortul termic este asigurat de centrala proprie pe gaz, gresie, faianta, parchet laminat, ...

1636 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Fabric
6
1

Apartament 1 camera zona Fabric

Spre vanzare apartament cu o camera la etajul 2, suprafata de 38 mp, complet mobilat si utilat. Oferim si cerem seriozitate. Se vinde complet mobilat si utilat ca in poze. Va asteptam sa ne sunati la numarul de telefon pentru mai multe detalii si pentru vizionari.

1395 EUR/m2 | 38 m2

Fabric, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Centrala
20
2

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Centrala. FOXFORT propune spre vanzare un apartament versatil, situat la etajul 1 al unei cladiri istorice elegante din zona centrala a Timisoarei, construita in 1940, avand regim de inaltime Parter + 2 Etaje. Constructia este solida, avand structura ...

2435 EUR/m2 | 115 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera confort 1 decomandat CENTRALA
8
1

Apartament 1 camera confort 1 decomandat CENTRALA

vand apartament 1 camera confort 1 decomandat etj 3 recent renovat toate utilitatile zona linistita. Incalzirea se realizeaza cu ajutorul centralei proprii. Pret 66500euro

1847 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Casa zona centrala aproape de Universitate
7
1

Casa zona centrala aproape de Universitate

Vând casa demisol inalt+ parter, la 5 min de Universitate, pretabila atat pentru locuit cat si SAD pentru desfasurarea de activitati. fiind pozitionata intr-o zona accesibila cu front la strada intens circulata Suprafata utila 220mp iar suprafata terenului este de 520mp. Imobilul necesita renovare. ...

1818 EUR/m2 | 220 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu  2 camere in zona Girocului
4
7

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Girocului, pe Strada Maresal Alexandru Averescu nr. 51, la etajul 2 din 4, avand o suprafata utila de 48 mp. Intr-un imobil solid construit in anul 1979, cu acoperis din tigla. Pozitionare foarte avantajoasa vis-a-vis de Prospero, iar ...

1667 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii
3
32

De vanzare apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii

Va prezentam spre vanzare un apartament cu o camera, zona Circumvalatiunii, aflandu-se la doar cateva minute fata de statia de autobuz, Kaufland, parc, scoala sau fata de sala de sport. Apartamentul se afla la etajul 2 si are o suprafata de 32 mp! Se vinde mobilat si utilat conform pozelor!

1563 EUR/m2 | 32 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Iosefin
3
68

De vanzare apartament cu o camera in zona Iosefin

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Iosefin,,suprafata de 26 mp, etaj 1, se vinde complet utilat si mobilat modern. Se afla la 5-10 min de piata Iosefin,gara de nord,statii de firobuz,autobuz,tramvai,etc. Este dotat cu toate electrocasnicele necesare casei. Persoanele interesate sunt rugate ...

1654 EUR/m2 | 26 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare Complexul Studentesc
5
3

Apartament de vanzare Complexul Studentesc

Oferim apartament 2 camere, in Complexul Studentesc, bloc anvelopat, complect mobilat si utilat,etaj 4 10, 52 mp2. Dotat cu centrala proprie, gresie, faianta, parchet, boxa, bloc cu lift, clima, mobilat sau nemobilat.

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere etaj 1, CENTRALA, zona Sagului Piata Doina
10
2

De vanzare apartament 2 camere complet mobilat, centrala proprie, aer conditionat, etaj1 aproape de Piata Doina in apropiere avand scoala, gradinita, piata, mijloace de transport in comun. Disponibil imediat. Informatii la 0723155002

2000 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Cladire Istorica etaj 1
7
1

Apartament 2 camere Cladire Istorica etaj 1

Se vinde apartament 2 camere in zona centrala intr-o cladire istorica la etajul 1 din 1 compus din : 2 camere baie bucatarie camara hol foarte spatios cu o suprafata utila de 82 mp cu Garaj in curte suprafata de 18 mp si boxa 9mp incalzire cu centrala proprie pe gaz imobilul este reabilitat se ...

1951 EUR/m2 | 82 m2

Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0%. Oferta. Finisaje premium.
6
1

COMISION 0%. Oferta. Finisaje premium.

COMISION 0%! Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera, intr-un complex rezidential nou, in zona Aradului, pozitie excelenta aproape de mijloace de transport in comun, magazine, scoli. Terasa, incalzire in pardoseala, cu termostate individuale, aparat de aer conditionat, finisat la cheie. Sistem inteligent ...

2159 EUR/m2 | 37 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

3 camere etaj 3 zona Tipografilor CENTRALA PROPRIE
10
1

3 camere etaj 3 zona Tipografilor CENTRALA PROPRIE

Va oferim spre vanzare apartament decomandat complet mobilat si utilat situat la etajul 3 al unui bloc cu 4 nivele langa Punctele Cardinale P-ta Unirii. Compartimentare: hol de acces generos living spatios si luminos cu vedere pe 2 parti bucatarie cu camara alimente dormitor matrimonial dormitor baie ...

2188 EUR/m2 | 80 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

2 cam Cetatii-Gh Lazar parter centrala proprie
18
4

2 cam Cetatii-Gh Lazar parter centrala proprie

De vanzare apartament cu 2 camere la parter renovat zona Bulevardul Cetatii-Gheorghe Lazar amenajat centrala prorie mobilat si utilat. Pret 85000 euro.

2179 EUR/m2 | 39 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - beci cu acces privat - confort si functionalitate
9

Descopera un refugiu urban primitor in inima zonei Sagului din Timisoara! Evand Homes iti propune spre vanzare un apartament semidecomandat de 40 mp, situat la parterul unei cladiri solide din caramida — ideal pentru confortul de zi cu zi. Cu un pret atractiv de 84.990 € (+ comisionul standard al agentiei), ...

2125 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Eleganta urbana in Nord One Timisoara – apartament 3 camere de lux
20

Evand Homes va propune spre vanzare un apartament premium cu 3 camere, situat in ansamblul rezidential Nord One, in zona centrala a Timisoarei, intr-un imobil nou, finalizat in anul 2022, construit pe structura solida de beton. Apartamentul este amplasat la etajul 4 din 9 si are o suprafata utila de ...

4177 EUR/m2 | 77 m2

Timisoara, Timis

Casa Individuala 4 camere- Buziasului Timisoara
11
2

Casa Individuala 4 camere- Buziasului Timisoara

Evand Homes va prezinta spre vanzare o casa P+1, cu 4 camere si 3 bai. Casa este situata intr-o zona linistita din Timisoara, zona Buziasului aproape de magazine. Proprietatea are o suprafata de 149,16 mp si un teren de 246 mp, construita in anul 2025, pe structura de beton si caramida. Aceasta este ...

1848 EUR/m2 | 149 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea