Promovat
Penthouse 3 camere,semdecomandat,75.4 mp utili - Aradului
10

Penthouse 3 camere,semdecomandat,75.4 mp utili - Aradului

ID Intern: P672 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament tip penthouse cu 3 camere, semidecomandat situat la etajul 5/5 cu vedere la Iulius Mall, zona Aradului. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie -Aproape de mijloacele de transport in comun -Zona ...

3170 EUR/m2 | 75 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere bloc nou etaj 1
13
1

2 camere bloc nou etaj 1

Vand 2 camere situat in bloc nou construit, etajul 1, suprafata 62 mp , terasa mare 12 mp, centrala proprie cu incalzire in pardosela, baie cu geam, finisaje la alegere (gresie,faianta, parchet), predare la cheie in 01 decembrie 2025, pret 133000 euro+tva, fratelia, tel.0745230405

2418 EUR/m2 | 55 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Olimpia Stadion, Timisoara
7
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, format din doua garsoniere alipite, situat in Timis, Timisoara, zona Olimpia-Stadion. Imobilul este amplasat la etajul 3 din 4, are o suprafata utila de 50 mp si este nedecomandat. Apartamentul este luminos si necesita ...

1420 EUR/m2 | 50 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Direct Dezvoltator - 3 Camere - 2 Bai - 67-69 mp
17
1

Direct Dezvoltator - 3 Camere - 2 Bai - 67-69 mp

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare apartamente cu 3 camere si 2 bai situate in Calea Torontalului. Apartamentele se afla la etajul 1 respectiv etajul 3 si au o suprafata utila intre 67 - 74 mp utili si terase de 8-15 mp. Mentionam ca apartamente au fost construite cu materiale de inalta calitate, finisate ...

1757 EUR/m2 | 74 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Girocului
5
70

De vanzare garsoniera in zona Girocului

Va propunem spre vanzare o garsoniera situata in zona Girocului. Garsoniera este amplasata la etajul 3 intr-un imobil cu 5 etaje anvelopat in anul 2018. Confortul termic se realizeaza prin intermediul retelei de termoficare a orasului. O suprafata utila de 23 mp

1522 EUR/m2 | 23 m2

Girocului, Timisoara, Timis

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie
14
4

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amenajari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...

1577 EUR/m2 | 57 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere zona centrala, complet utilat si mobilat
12

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Timisoara, zona Punctele Cardinale, la 2 minute de Centru si 5 minute de Iulius Mall. Apartamentul se afla la etajul 6 intr-un imobil de 10 etaje si dispune de o suprafata utila de 69 m². Compartimentarea este semidecomandata oferind ...

2464 EUR/m2 | 69 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

apartament 2 camere Balcescu
4
7

apartament 2 camere Balcescu

Vand apartament 2 camere , renovat , geamuri termopan , suprafata 40 mp etaj 1 . Imobilul se vinde cu tot ce este in el !

1500 EUR/m2 | 40 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Apartament superb 2 camere Calea Aradului - Timișoara - Comision 0%
11
1

Evand Homes va prezinta spre vanzare un apartament superb cu 2 camere si o terasa generoasa, intr-un bloc cu regim de inaltime S+P+5E . Apartamentul este situat intr-una din cele mai cautate zone din Timișoara- Calea Aradului, intr-un imobil nou, finalizat in anul 2025, construit pe structura de beton ...

2323 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Apartament Balcescu Centrala proprie pozitie f buna- pretabil SAD
13
8

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Piata Balcescu cladire istorica confort 1 decomandat situat la parter 1 cu o suprafata totala de 44 mp cu 1 grup sanitar CENTRALA PROPRIE. Pret informativ 75000Euro. Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita ...

1705 EUR/m2 | 44 m2

balcescu, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 4 camere in cladire istorica - Piata Maria
19
5

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, aflat la etajul parter inalt intr-un bloc cu regim de inaltime pe Demisol + Parter inalt. Anul constructiei 1909, structura caramida, material zidarie ...

1650 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

Casuta individuala p+m CENTRALA PROPRIE terasa curte comuna
20
6

Casuta individuala p+m CENTRALA PROPRIE terasa curte comuna

Va propunem spre vanzare o casuta parter+mansarda situata in zona Balcescu intr-o curte comuna cu o alta cladire cu 6 apartamente compartimentata astfel: la parter este compusa din bucatarie spatioasa camera o baie si o terasa inchisa de 16mp iar la mansarda se afla o camera foarte mare baie si un balcon ...

1875 EUR/m2 | 60 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Circumvalatiunii
3
28

Apartament cu o camera de vanzare in zona Circumvalatiunii

Se ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat,avand o suprafata de 27 mp,fiind situat la etajul 1 al blocului cu lift. Se afla in apropierea facultatilor,magazine,farmacii,centre comerciale,dar si mijloace de transport in comun. Pentru ...

1593 EUR/m2 | 27 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere  Sagului amenajat lux
10
1

Apartament 3 camere Sagului amenajat lux

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 situat in zona Saguluila etajul 2 din 4 nivelecompus din : hol intrare dormitor 1 bucatarie living cu balcon hol intermediar baie dormitor 2 . Apartamentul a fost renovat complet are instalatia electrica si sanitara noua gresie faianta parchet pereti ...

2029 EUR/m2 | 68 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Sagului etj 2
5

Apartament 1 camera Sagului etj 2

Se vinde apartament cu 1 camera situat in zona Sagului la etajul 2 din 4 nivele, decomandat cu o suprafata utila de 36 mp, compus din : hol, bucatarie , baie cu cada , camera , balcon , ( locul de gatit mutat in balcon) parchet laminat, termopane, se vinde mobilat la pretul de 63000 euro.

1750 EUR/m2 | 36 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Take Ionescu
4
6

Apartament cu 2 camere in zona Take Ionescu

Va oferim un apartament cu 2 camere, are o suprafata de 49 mp, aflandu-se la etajul 3, se vinde mobilat si utilat conform pozelor.

1592 EUR/m2 | 49 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat-etaj 2-mobilat si utilat-zona Lipovei
20
4

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, complet mobilat si utilat, situat in Timisoara, zona Lipovei. Apartamentul se afla la etajul 2 intr-un imobil Parter + 4 etaje + mansarda si dispune de o suprafata utila totala de 73,82 m². Compartimentarea este semidecomandata oferind un spatiu ...

1829 EUR/m2 | 74 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Etaj 2   Calea Aradului- Iulius Mall 2 camere
15

Etaj 2 Calea Aradului- Iulius Mall 2 camere

De vanzare apartament cu 2 camere, situat in zona Aradului, la etajul 2 din 4., suprafață utilă: 47 mp, Hol de acces, bucătărie închisă, living luminos cu ieșire pe balcon, dormitor și baie. Preț: 88.000 Euro

1872 EUR/m2 | 47 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere ULTRACENTRAL
5
49

De vanzare apartament cu 2 camere ULTRACENTRAL

Se ofera spre vanzare un apartament central chiar ULTRACENTRAL, in apropierea Piata Unirii!! Apartamentul are o suprafata utila de 52mp, la etajul 3 al imobilului!! Este semidecomandat, complet mobilat si utilat pentru a nu-ti lipsi nimic din casa. Foarte rentabil si ca investie daca nu se doreste locuirea ...

1769 EUR/m2 | 52 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

2 cam Girocului parter inalt  cu balcon
10
1

2 cam Girocului parter inalt cu balcon

De vanzare apartament 2 camere zona Girocului la 2 minute de Spitalul Judetean parter inalt confort 1 semidecomandat bucatarie mare balcon inchis 2 debarale. Incalzirea este de la oras cu posibilitate de montare centrala termica. Pret: 99000 euro neg.

1980 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Steaua
6
2

Apartament cu 2 camere in zona Steaua

Vand apartament 2 camere decomandat, etaj 1, cu o suprafata de 47 mp, apartament de mijloc, vederea fata, fara centrala teava de gaz este trasa in apartament

1436 EUR/m2 | 47 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si balcon generos - zona Aradului
10
2

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, unde ai spatiu si multa lumina naturala, situat in localitatea Timisoara, zona Aradului, aproape de toate punctele de interes (scoli, gradinite, centre comerciale, mijloace ...

2143 EUR/m2 | 56 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Steaua - parter cu balcon
13
2

Apartament 2 camere Steaua - parter cu balcon

Apartament cu 2 camere de vanzare situat in zona Steaua la parter cu balcon boxa cu 2 apartamente pe nivel compus din :living cu podea din lemn masiv; dormitor baie cu fereastra si ventilatie naturala bucatarie amenajata in balconul inchis boxa la subsol este racordat la gaz (fara centrala termica)cu ...

1537 EUR/m2 | 54 m2

steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera zona Sagului cu centrala
6
1

Apartament 1 camera zona Sagului cu centrala

In zona Sagului se vinde apartament cu 1 camera confort I decomandat situat la etajul 4 din 5 nivele avand o suprafata utila de 32 mp este compus din :1 camera baie bucatarie hol balcon amenajari clasice incalzire cu centrala proprie pe gaz termopane inclusiv la balcon se vinde mobilat si utilat ...