Promovat
Apartament lux 3 camere, 54 mp, etaj 3, Cetatii
8

Apartament lux 3 camere, 54 mp, etaj 3, Cetatii

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, amenajat lux, situat în zona Calea Căciiții, vis-a-vis de Hotel Mercure, o locație apreciată pentru accesibilitate și proximitatea față de centrul orașului. Locuința are o suprafață utilă de 54 mp și beneficiază suplimentar de o boxă de 5 mp la subsol, ...

2407 EUR/m2 | 54 m2

cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, zona Simion Barnutiu Timisoara
13

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere si 2 bai, semidecomandat, situat in zona Simion Barnutiu din Timisoara, judetul TImis. Apartamentul este amplasat la etajul 2 intr-un imobil cu regim de inaltime P+4E+M si 3 apartamente pe nivel. Proprietatea dispune ...

1944 EUR/m2 | 72 m2

Simion Barnutiu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament finisaje premium 3 camere, etaj 2,Braytim
20
2

Apartament finisaje premium 3 camere, etaj 2,Braytim

*Ultimile 3 apartamente de 3 camere disponibile. De vanzare apartament 3 camere cu finisaje premium într-un bloc nou finalizat in 2026 cu regim de înălțime P+2, situat in zona Braytim (aproape de hotel Arizona si parcul Triade de pe strada Mureș) Blocul dispune de fațadă ventilată, acces in curte privata, ...

2156 EUR/m2 | 67 m2

braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Spitalului Judetean, Timisoara
8

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, nedecomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Spitalului Judetean. Apartamentul este situat la etajul 4 intr-un bloc anvelopat termic, cu acoperis din tigla si are o suprafata de 42 mp . Compartimentare: - ...

1738 EUR/m2 | 42 m2

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu o camera de vanzare in zona Take Ionescu
4
5

Apartament cu o camera de vanzare in zona Take Ionescu

Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera in zona Take Ionescu Zona linistita, aproape de Centru, Facultatea de Medicina, mijloace de transport in comun. Apartamentul se vinde ca in poze, vanzare imediata. Dispune de o suprafata utila de 35mp si este la etajul 3, decomandat, an constructie ...

1714 EUR/m2 | 35 m2

Take%252bIonescu, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala TOTAL RENOVAT zona Dambovita
9
8

3 cam dec centrala TOTAL RENOVAT zona Dambovita

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 1 baie, 2 balcoane, su 65 mp, centrala proprie, renovat complet la finele lui 2023 (instalatie termica, sanitara, electrica - noi, calorifere noi, sapa, parchet rezistent la apa si trafic inalt de 12mm, lavabila Savana, gresie si faianta de calitate ...

1785 EUR/m2 | 65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Aradului de vanzare
8
9

Apartament cu 2 camere in zona Aradului de vanzare

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Aradului,la etajul 2,suprafata de 57 mp,langa Piata Verde, se vinde utilat si mobilat. Apartamentul dispune de centrala proprie pe gaz,masina de spalat vase,masina de spalat haine,uscator haine,frigider,Tv. Se accepta credit bancar ! Pentru mai multe ...

1316 EUR/m2 | 57 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

1 cam dec centrala proprie mobilat si utilat Steaua
8
2

1 cam dec centrala proprie mobilat si utilat Steaua

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 36 mp, centrala proprie, aer conditionat, situat la etajul 4 cu inca un etaj deasupra pentru acces in pod, mobilat si utilat, zona Steaua. Pret: 65000 euro, neg Tel: 0736170308

1806 EUR/m2 | 36 m2

Steaua, Timisoara, Timis

 apartament de vanzare, cu 4 camere, 65 mp, zona Dacia
9
6

apartament de vanzare, cu 4 camere, 65 mp, zona Dacia

Blitz va propune un apartament cu 4 camere, 65 m², in zona Dacia – Ideal pentru renovare & investiție! Timișoara – Zona Dacia O oportunitate excelentă pentru cei care caută un apartament cu potențial mare de transformare, într-o zonă bine conectată și aflată în dezvoltare! ⸻ Detalii apartament: • Suprafață ...

1408 EUR/m2 | 65 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Dorobantilor
4

De vanzare apartament cu o camera in zona Dorobantilor

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Dorobanti,suprafata de 33 mp ,in apropiere de zona Modern, etaj 1,se vinde complet utilat si mobilat modern. In apropierea sa se afla magazine,clinici,transport urban,statii de tamnvai,vaporase,parcuri de relaxare,etc. Este dotat cu mobilier modern si ...

Dorobanti, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 amenajat bloc izolat langa Spitalul Judetean
8

2 cam cf 1 amenajat bloc izolat langa Spitalul Judetean

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 55 mp, situat la etajul 4 intr-un bloc cu 5 etaje, aer conditionat, posibilitate montare centrala proprie, orientat spre Nord, bloc izolat, mobilat si utilat, la 1 min de Spitalul Judetean. Pret: 98000 euro Tel: 0736170308

1782 EUR/m2 | 55 m2

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

4 camere decomandat Etaj 1 GARAJ IN CF langa Facultatea de Medicina
5

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, vedere pe 3 parti, 2 bai, balcon, garaj in cf, bloc din caramida, renovat in 2009, clima, zona Fac de Medicina. Pret: 230000 euro, neg Tel: 0736170308

2644 EUR/m2 | 87 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Take Ionescu
3
3

Apartament cu o camera de vanzare in zona Take Ionescu

APARTAMENT DE VANZARE. Zona: Take Ionescu. Numar camere: 1. Compartimentare: decomandat. Etaj: 4. Suprafata utila: 35mp. Proximitati: mijloace de transport in comun, scoli, gradinite, facultati, magazine, spatii verzi. Perfect pentru investie sau chiar si locuit. Sunati pentru a stabili o programare. ...

1829 EUR/m2 | 35 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Elisabetin- teren intravilan
1
12

Elisabetin- teren intravilan

Vand 564 mp teren intravilan cu un front stradal de 17 m, zona Elisabetin, 300 euro mp. (parcela roz din imagine) Toate utilitatile sunt la strada.

564 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

De vanzare casa in zona Blascovici, strada linistita, 6 camere, piscina
12

De vanzare casa in zona Blascovici, parter+etaj+pod,caramida+lemn, 6 camere, 3 bai, 2 bucatarii, balcon si terasa cu acces la piscina de pe garaj, incalzire cu centrala proprie pe gaz, 2 garaje, sera, uscatorie, strada linistita, 2 intrari separate, teren in suprafata de aproximativ 1.000 mp, pret 329.000 ...

1371 EUR/m2 | 240 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

Central- Balcescu
20
1

Central- Balcescu

Vand casa masiva de caramida, D+P+M, 150 mp nivel, teren total 670 mp. Demisol: camera,bucatarie, 2 camari, baie, antreu+ 65 mp SAD ( destinatie restaurant cu intrare din strada); Parter inalt: 4 camere mari, 2 bai, terasa (sunt 2 intrari- una spre strada, a doua din curte in terasa acoperita); Mansarda: ...

1550 EUR/m2 | 400 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Vand sau  schimb spatiu comercial  cu apartamet plus diferenta
2
14

Vand sau schimb spatiu comercial cu apartamet plus diferenta

Detin un spatiu comercial situat central langa Iulius Mall si penitenciarul Timisoara str Vasile lucaciu nr 10, Spatiul se afla in incinta unui centru comercial , cu mai multe magazine numit Complexul mic ,In prezent acest spatiu este inchiriat pe 5 ani cu o chirie de 1000euro pe luna si in el functioneaza ...

2051 EUR/m2 | 117 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita
4
36

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita,suprafata de 30 mp,la parter,se vinde complet utilat si mobilat modern. In apropiere se afla diverse centre comerciale,farmacii,scoli,gradinite,banci,etc.

1767 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona OLIMPIA
8
5

Apartament cu 2 camere in zona OLIMPIA

Vanzare apartament cu 2 camere in zona Olimpia, aproape de Complexul Studentesc,la etajul 2, suparafata de 59mp, confort 2, apropae de centre comerciale si de mijloace de transport in comun. Aproape si de facultati de alfel! Perfect pentru investitie. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de ...

1254 EUR/m2 | 59 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

2 cam et intermediar bloc caramida zona Tipografilor
5

2 cam et intermediar bloc caramida zona Tipografilor

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, su 62 mp, centrala proprie cu incalzirea prin pardoseala, situat la etajul 2 din 3, bloc de caramida cu curte proprie, instalatii schimbate, mobilat si utilat, zona Tipografilor. Pret: 136000 euro Tel: 0736170308

2194 EUR/m2 | 62 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

2 cam 68 mp 2 balcoane in vila zona Prefectura
7

2 cam 68 mp 2 balcoane in vila zona Prefectura

De vanzare, apartament cu 2 camere, su 68 mp, situat la etajul 2, în spatele Prefecturii, centrală termică, calorifere, acoperiș refăcut, bucătăria, baia și dormitorul cu mobilier nou, geam termopan mare, camere luminoase. Toate geamurile sunt dotate cu plasă și rulouri electrice, iar la demisol există ...

2868 EUR/m2 | 68 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

4 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie boxa zona Andrei Saguna
8
2

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, CLASA ENERGETICA A, su 90 mp, 2 balcoane de 7 mp, boxa la subsol, 2 bai, una cu geam, amenajat, situat la etajul 1, centrala proprie, clima, zona Andrei Saguna. Pret: 135000 euro Tel: 0736170308

1500 EUR/m2 | 90 m2

SAGUNA, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera zona Buziasului
5
28

De vanzare apartament cu o camera zona Buziasului

Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera, complet mobilat si utilat, situat in zona Buziasului. Apartamentul este situata la etajul 2 , int-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 30 mp utili. Confortul termic este realizat prin intermediul centralei proprii. Zona foarte linistita cu ...

1767 EUR/m2 | 30 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

apartament 2 camere Balcescu
4
6

apartament 2 camere Balcescu

Vand apartament 2 camere , renovat , geamuri termopan , suprafata 40 mp etaj 1 . Imobilul se vinde cu tot ce este in el !

1500 EUR/m2 | 40 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Salvează căutarea