Promovat
Telegrafului. Bucatarie separata. Pregatit pentru centala.
6

Telegrafului. Bucatarie separata. Pregatit pentru centala.

Detalii RELEVANTE oferta : - apartament situat in bloc izolat termic exterior - model cu vedere pe o singura parte - detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea lavabila, corpuri ...

2074 EUR/m2 | 20 m2

Simion Barnutiu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 cam bloc nou
13
1

Apartament 2 cam bloc nou

Va propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere situat într-un bloc nou din Giroc pe o stradă asfaltata, iluminata, fara trafic. Locuința este la etajul 2, are o terasă foarte mare, toate utilitățile, baie cu gem, bucătărie separat. Dispune de loc de parcare privat. Pentru detalii suplimentare și ...

2060 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Ap.2 cam- 54 mp - Giroc-Zona Eso - Bloc nou- Decomandat- Bucatarie inchisa- Etaj 2 - Parcare inclusa
7
2

Se vinde apartament cu 2 camere la limita dintre Timisoara si Giroc, foarte aproape de benzinaria Eso. Apartamentul este situat la etajul 2 al unui bloc nou, este decomandat si este compartimentat astfel: hol de acces, living, bucatarie inchisa, dormitor, baie si balcon. Atat materialele folosite la ...

1870 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere confort 1, etaj 3, zona Sagului
15

Apartament 2 camere confort 1, etaj 3, zona Sagului

De vanzare apartament 2 camere confort 1 semidecomandat, etaj3, zona Sagului in apropiere de Scoala Genrala 27. Apartamentul necesita amenajari. Suprafata utila 50mp. Pret 80000euroneg. Tel.0723155002

1600 EUR/m2 | 50 m2

sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 4 camere zona Take Ionescu etaj 1 cu centrala
8

Apartament 4 camere zona Take Ionescu etaj 1 cu centrala

Va propunem spre vanzare in zona Take Ionescu un apartament cu 4 camere situat la etajul 1 in bloc de 10 etaje, (bloc cu lift ) are o suprafata utila de 89 mp utili, confort 1 decomadat compus din : 4 camere, 2 holuri, 2 bai, 1 balcon inchis in termopan, camara, debara si boxa la.subsol., vedere pe ...

2111 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Doua parcari. Zona Braytim - langa Musicescu. Mobilat si utilat
11
2

Vand apartament cu 1 camera in zona Braytim, bloc NOU - pozitie EXCELENTA - aproape de biserica de pe strada Tosca, bucatarie separata - spatioasa, mobilat si utilat la cheie, inclusiv electrocasnice, centrala proprie cu incalzire in pardosea, rulouri electrice. Doua locuri de parcare incluse in pret. Pret ...

2203 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

BRAYTIM.Dormitor la parter. 3 bai.Mobilata si utilata complet
20
3

De vanzare casa decalata si cu zid dublu intre unitati, pe parter si etaj, cu 5 camere, cu o compartimentare excelenta si eficienta, bucatarie inchisa cu debara, dormitoare spatioase si luminoase, finisaje de calitate, incalzire prin pardoseala, teren amenajat cu gazon+ sistem de irigatii cu aspersoare, ...

2450 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Complexului Studentesc
6
21

Oferim spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, etajul 3 , situat în Complexul Studenţesc, într-un bloc construit în 2008. Cu o suprafaţă de 45 mp, această proprietate reprezintă o alegere excelentă atât pentru locuinţă, cât şi pentru investiţie.

1667 EUR/m2 | 45 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

2 cam decomandat  Soarelui  langa Generala 30
6
3

2 cam decomandat Soarelui langa Generala 30

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su aprox 52 mp, clima, posibilitate montare centrala proprie, balcon inchis in termopan, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, partial mobilat, zona,Soarelui, langa Gen 30. Pret: 85000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1635 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc Nou. Braytim-Timisoara. Etaj 1. Finalizat. Terasa mare.
12
1

Vand apartament cu doua camere, situat in bloc NOU, finalizat, izolat termic exterior, cu fatada ventilata, in zona Braytim-Timisoara, aproape de LIDL. ETAJ 1, DECOMANDAT, 53 mp utili + TERASA 9 mp. Centrala termica proprie VIESSEMANN, cu incalzire prin pardoseala, termostate de ambient in fiecare incapere, ...

2443 EUR/m2 | 53 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc Nou. Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1
6
1

Bloc Nou. Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1

Vand apartament cu 3 camere, 2 bai, 65 mp utili + terasa, etaj 1, in BLOC NOU, izolat termic exterior, in zona Braytim. Centrala proprie cu incalzire in pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare din metal, aer conditionat. Complet MOBILAT si utilat, un loc de parcare inclus in ...

1908 EUR/m2 | 65 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

apartament 4 camere zona Circumvalatiunii
10

apartament 4 camere zona Circumvalatiunii

Apartament 4 camere zona Circumvalatiunii intr-un bloc turn la etajul 4 din 10 , confort 1 semidecomandat, foarte spatios, suprafata utila 81 mp, cu 2 bai, 2 balcoane, amenajat lux. Pret solicitat de proprietar de 183000 euro. Se percepe comision.

2259 EUR/m2 | 81 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat Ultracentral totul nou CENTRALA PROPRIE
19

3 camere decomandat Ultracentral totul nou CENTRALA PROPRIE

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat vedere pe 3 parti in zona ultracentrala situat intr-un bloc la etajul 5 cu lift foarte spatios renovat complet modificat cu autorizatie de construire totul nou inclusiv instalatia sanitara si electrica noua. Incalzirea se realizeaza cu CENTRALA PROPRIE. ...

5000 EUR/m2 | 80 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera decomandat, CENTRALA GAZ, parter, Buziasului
7
1

Va oferim spre vanzare un partament cu o camera, model confort 1 decomandat, are 33 mp este situat la parterul inalt al unui bloc anvelopat cu 4 apartamente pe nivel, zona Buziasului. Apartamentul a fost reamenajat recent, beneficiind de incalzire cu centrala proprie pe gaz si calorifere si se vinde ...

2030 EUR/m2 | 33 m2

buziasului, Timisoara, Timis

In spate la Eso.2 bai.Etajul 1.Finisaje la alegere!
10

In spate la Eso.2 bai.Etajul 1.Finisaje la alegere!

De vanzare apartament cu 3 camere, in bloc nou 2026, cu LIFT, la Etajul 1, bloc integral din caramida, spatios si luminos, cu 2 bai, finisaje la alegere, termen de finalizare in 2 luni, loc de parcare inclus in pret. Zona Giroc in spate la Eso. Pret 145.200 euro Tel.

2045 EUR/m2 | 71 m2

Timisoara, Timis

Ap 2 camere Aradului - Torontalului bloc nou parter
20
2

Ap 2 camere Aradului - Torontalului bloc nou parter

Va oferim spre vanzare un superb apartament cu 2 camere situat intr-un bloc nou in zona Torontalulului - Aradului la parter din 9 nivele. Apartamentul are o suprafata utila de 62 mp la care se adauga 2 balcoane de 9mp si 7mp. Total 78 mp si este situat in complexul Iris. Apartamentul este compus din ...

2226 EUR/m2 | 62 m2

aradului, Timisoara, Timis

Casa individuala de vanzare in Timisoara, zona Crisan
15
25

Casa individuala de vanzare in Timisoara, zona Crisan

Casa individuala cu 4 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Crisan. FOXFORT propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + Pod, situata in Timisoara, zona Crisan, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 170 mp si teren 412 mp. Anul constructiei este ...

882 EUR/m2 | 170 m2

Crisan, Timisoara, Timis

Complex Studentesc - Stadion, apartament 2 camere modernizat
8

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere, model confort 1 decomandat, situat in zona Complexului Studentesc, într-un bloc izolat termic recent. Apartamentul este la etajul 10 din 10 cu lift modernizat. Locuinta mai dispune de aer condiționat, contor propriu de gaz cu 2 focuri in apartament, ...

2073 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Ap 3 camere cf 1 decomandat Calea Martirilor CENTRALA PROPRIE
9
1

Apartament de vanzare cu 3 camere confort 1 decomandat situat in Timisoara - Calea Martirilor modelul cu vedere pe o singura parte. Apartamentul are o suprafata utila de 64 de mp2 fiind amenajat recent totul nou instalatie electrica instalatie sanitara etc. Incalzirea se realizeaza cu ajutorul CENTRALEI ...

1953 EUR/m2 | 64 m2

girocului, Timisoara, Timis

Ap 4 camere Dacia - Circumvalatiunii, etaj 2, CT, negociabil
20
2

Va oferim spre vanzare un apartament cu 4 camere model confort 2, semidecomandat la etajul 2 din 4, situat in zona Dacia - Circumvalatiunii. Ca amenajari dispune de usa metalica la intrare, geamuri tip termopan tripan, gresie, faianta, parchet laminat, baie cu geam si vana, balcon tip logie modificat ...

1694 EUR/m2 | 62 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere  Sagului amenajat lux
10
1

Apartament 3 camere Sagului amenajat lux

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 situat in zona Saguluila etajul 2 din 4 nivelecompus din : hol intrare dormitor 1 bucatarie living cu balcon hol intermediar baie dormitor 2 . Apartamentul a fost renovat complet are instalatia electrica si sanitara noua gresie faianta parchet pereti ...

2029 EUR/m2 | 68 m2

sagului, Timisoara, Timis

Hala industriala 572 mp, teren 1.615 mp - Zona Sud Timisoara
7

Hala industriala 572 mp | Teren 1.615 mp | Zona Sud Timisoara | Acces TIR | Foxfort propune spre vanzare hala industriala situata in zona de sud a Timisoarei, langa centura, cu acces rapid catre autostrada si principalele artere ale orasului. Hala are o suprafata utila de 572 mp si este amplasata pe ...

1311 EUR/m2 | 572 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Aradului, 3 camere spatios, mobilat, utilat, CT, AC
8

Aradului, 3 camere spatios, mobilat, utilat, CT, AC

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere model confort 1 decomandat, situat in zona Aradului intr-un bloc turn la etajul 6 din 6 cu lift, suprafata utila 70 mp, cu vedere pe doua parti, 2 bai(cu vana si geam, cabina de dus), 1 balcon, clima, incalzire cu centrala proprie, geamuri tip termopan, ...

1943 EUR/m2 | 70 m2

aradului, Timisoara, Timis

Etaj 2   Calea Aradului- Iulius Mall 2 camere
15

Etaj 2 Calea Aradului- Iulius Mall 2 camere

De vanzare apartament cu 2 camere, situat in zona Aradului, la etajul 2 din 4., suprafață utilă: 47 mp, Hol de acces, bucătărie închisă, living luminos cu ieșire pe balcon, dormitor și baie. Preț: 88.000 Euro

1872 EUR/m2 | 47 m2

aradului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea