Promovat
Apartament 2 camere, aproape de Medlife, Blv. Ion Dragalina
8
2

Apartament 2 camere, aproape de Medlife, Blv. Ion Dragalina

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Garii, pozitie excelenta, situat la etajul 8 intr-un imobil P+8, cu pod pentru depozitare. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata de centru, parcuri, scoli, gradinite ...

1778 EUR/m2 | 45 m2

garii, Timisoara, Timis

Promovat
3 Camere Decomandat Central  90mp | Vizibilitate Excelentă | Potențial Comercial
10
2

3 Camere Decomandat Central 90mp | Vizibilitate Excelentă | Potențial Comercial

Apartament 3 camere decomandat Zonă Centrală Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat în zonă centrală, la parterul unui bloc cu regim de înălțime P+10, cu acces direct din bulevard. An construcție: 1974 Bloc anvelopat Suprafață utilă: 90 mp Suprafață balcoane: 10 mp Compartimentare: Hol ...

2078 EUR/m2 | 90 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere, 70 mp – parter, zonă Spitalul Județean
7

3 camere, 70 mp – parter, zonă Spitalul Județean

360 Grade Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat excelent în zona Spitalului Județean, pe Str. M. Marius Ciopec, la parterul imobilului, în apropierea unui cabinet oftalmologic. Detalii generale: Suprafață utilă: 70 mp Etaj: parter Compartimentare practică Compartimentare: 3 ...

1969 EUR/m2 | 64 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Calea Buziasului. Bloc Nou. Bucatarie inchisa. 2 locuri de parcare.
14
2

Apartament cu trei camere in zona Calea Buziasului, aproape de AEM, Bloc nou, etaj 1, centrala proprie, complet mobilat, bucatarie inchisa, geamuri tripane, rulouri cu plase de tantari, doua locuri de parcare, aproape de mijloace de trasnport si magazine. Pret: 139.900 eur., Negociabil; Tel:0 ...

2088 EUR/m2 | 67 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
2 cam cf 1 centrala proprie ETAJ 1 zona Ultracentrala
10

2 cam cf 1 centrala proprie ETAJ 1 zona Ultracentrala

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, etaj 1, curte interioana, su 45 mp, centrala proprie, clima, zona Ultracentrala. Pret: 140000 euro, neg Tel:

3111 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Balcescu
3
23

Apartament cu o camera de vanzare in zona Balcescu

Apartament cu 1 cameră de vânzare în zona Bălcescu, 31 mp, etaj 1. Locuința este situată într-o zonă centrală, aproape de mijloace de transport, magazine și puncte de interes, fiind ideală pentru locuit sau ca investiție. Imobilul este bine întreținut și oferă acces rapid către centrul orașului. Pentru ...

1677 EUR/m2 | 31 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Cetatii Ghe Lazar
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, centrala proprie, Compartimentare (semidecomandat): - Hol acces + Bucatarie - Living + Logie Incalzita - Baia cu geam + Hol mic + Debara Depozitare - Dormitor spațios Dotari: - Aer Conditionat - Centrala Terrmica + Senzor Gaz + ...

1824 EUR/m2 | 54 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

2 cam mobilat si utilat etaj intermediar Monarch Residence
8

2 cam mobilat si utilat etaj intermediar Monarch Residence

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat intr-un bloc nou, in complexul rezidential, Monarch Residence, in suprafata utila de 48 mp, compus din bucatarie cu living, dormitor, baie si balcon. La cerere, suplimentar se poate achizitiona si loc de parcare suprateran. Finisajele sunt de calitate superioara, ...

3531 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie curte interioara etaj intermediar zona Medicinei
4

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, centrala proprie, su 45 mp+balcon, situat la etajul 5 din 6, bloc cu lift, clima, instalatii electrice si sanitara noua, curte interioara, parcare, zona Medicinei. Pret: 120000 euro Tel:

2667 EUR/m2 | 45 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Badea Cartan
3
19

Apartament cu o camera de vanzare in zona Badea Cartan

Se vinde un apartament cu o camera in zona Badea Cartan, aproape de Bld. Take Ionescu. Apartamentul are 28mp si este la etajul 1. Se vinde ca in poze. Dispune de incalzire de la oras. Se accepta si prin credit nu doar plata cash. Zona linistita, aveti in zona mijloace de transport, magazine, parcuri, ...

1429 EUR/m2 | 28 m2

Badea%2bCartan, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare in zona Girocului
11

Apartament cu 3 camere de vanzare in zona Girocului

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in localitatea Timisoara, zona Girocului, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime parter + 4 etaje. Anul constructiei este 1984, structura este de beton, iar materialul ...

1925 EUR/m2 | 67 m2

Girocului, Timisoara, Timis

!!! 1 Camera... Benzinaria Esso... etaj 1
9

!!! 1 Camera... Benzinaria Esso... etaj 1

Agenția Imobiliară vă propune un apartament cochet cu 1 cameră, situat excelent lângă benzinăria Esso, la intrarea în Giroc, într-un bloc nou finalizat în 2024. Confort 1 decomandat model mare Etaj 1 Loc de parcare privat inclus Centrală termică proprie Balcon Complet mobilat și utilat modern Compartimentare ...

2197 EUR/m2 | 35 m2

giroc, Timisoara, Timis

Duplex cu 5 camere mobilat si utialt Braytim Giroc
19
10

Duplex cu 5 camere mobilat si utialt Braytim Giroc

Va propunen spre vânzare 1|2 duplex, cu o suprafata de 127 mp utili, P+E, 5 camere, teren 257 mp, lânga benzinaria ESO, la intrare în Giroc, 100 metri de Timisoara. Casa se vinde mobilata si utilata. Confortul termic se realizeaza prin centrala proprie, cu ajutorul încalzirii în pardoseala. Casa este ...

1630 EUR/m2 | 127 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament la parter renovat Take Ionescu
8
3

Apartament la parter renovat Take Ionescu

De vanzare, apartament camera, baie, bucatarie, balcon, su 30 mp, situat la parter, mobilat si utilat, renovat in luna august 2025(faianta, inlocuire apometre, inlocuit baterie bucatarie, inlocuit cabina de dus), zona Take Ionescu. Pret: 75000 euro Tel: 0736170308

2500 EUR/m2 | 30 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Circumvalatiunii
3
28

Apartament cu o camera de vanzare in zona Circumvalatiunii

Se ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat,avand o suprafata de 27 mp,fiind situat la etajul 1 al blocului cu lift. Se afla in apropierea facultatilor,magazine,farmacii,centre comerciale,dar si mijloace de transport in comun. Pentru ...

1593 EUR/m2 | 27 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Torontalului
3
22

De vanzare apartament cu o camera in zona Torontalului

Se ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera, bucatarie spatioasa, aer conditionat, 32 mp, etajul 2, in zona Torontal. In vecinatatea este gradinita, parc, clinica medicala, statie de troleibuz si magazin Carrefour in spatele blocului

1875 EUR/m2 | 32 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie bloc caramida GARAJ IN CURTE IN PROPRIETATE Piata Operei
8
9

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 din 7, bloc de caramida, vedere pe doua parti, centrala proprie, termopane, su 65 mp, garaj in proprietate in curte, fara amenajari recente, zona Piata Operei. Apartamentul se vinde si fara garaj la pretul de 140000 euro. Pret: ...

2538 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

2 cam decomandat etaj 3 zona Plavat 2 Girocului
8

2 cam decomandat etaj 3 zona Plavat 2 Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 53 mp, situat la etajul 3 din 4, posibilitate de montare centrala proprie, amenajari clasice, zona Plavat 2-Girocului. Pret: 85000 euro, usor neg Tel: 0736170308

1635 EUR/m2 | 52 m2

Plavat+II, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare cu 4 camere la etajul 1 in zona Lipovei
15

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei, la 10 minute de Iulius Mall. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1985, ...

2022 EUR/m2 | 79 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Iulius Mall Lipovei
3
9

Va oferim spre vanzare chiar in apropierea Iulius Mall (Lipovei) un apartament decomandat cu o camera. Apartamentul se vinde mobilat si utilat ca in poze. Are o suprafata utila de 43mp si este la etajul 2. Bun atat ca si investitie cat si pentru locuit dumneavoastra. Se accepta si credit! Zona este una ...

1512 EUR/m2 | 43 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 cam cladire istorica  ETAJ 1 centrala proprie 80 mp zona Medicinei
9
3

2 cam cladire istorica ETAJ 1 centrala proprie 80 mp zona Medicinei

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat la etajul 1, su 80 mp, compus din dormitor, sufragerie, bucătărie și prânzitor, debara și spațiu de depozitare, centrală termică pe gaz, mobilat complet, zona Medicinei. Pret: 145000 euro Tel: 0736170308

1813 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam confort 1  centrala proprie  bloc izolat zona Sagului
7
1

2 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Sagului

De vanzare, apartament 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, centrala proprie, bloc izolat, situat la etajul 4 din 5, mobilat si utilat, bloc cu acoperis de tigla, zona Sagului. Pret: 78300 euro Tel: 0736170308

1450 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii
7
1

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 107000 euro Tel: 0736170308

1698 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

4 cam centrala proprie Take Ionescu
10
4

4 cam centrala proprie Take Ionescu

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 2, semidecomandat, situat la etajul 4, cu acoperis de tigla, centrala proprie, su 60 mp+balcon+boxa de 6 mp, mobilat, zona Take Ionescu-Medicina. Pret: 99500 euro Tel: 0736170308

1658 EUR/m2 | 60 m2

Take%25252bIonescu, Timisoara, Timis

Salvează căutarea