!!! 1 Camera... Benzinaria Esso... etaj 1

76 900 EUR 2197 EUR/m2
Valabil din 5/19/2026 1:19:20 PM
Specificații
Suprafata utila
35 m2
Numar camere
1 camera
Etaj
Compartimentare
decomandat
Anul constructiei
2024
Descriere
Agenția Imobiliară vă propune un apartament cochet cu 1 cameră, situat excelent lângă benzinăria Esso, la intrarea în Giroc, într-un bloc nou finalizat în 2024.

Confort 1 decomandat model mare
Etaj 1

Balcon

Cu o suprafață de aproximativ 35 mp, apartamentul este ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție! Se vinde exact ca în poze, amenajat modern și pregătit pentru noii proprietari.

Preț: 76.900 Euro

Merită văzut! Pentru detalii și programarea unei vizionări, contactează-ne cu încredere!

ID anunț: 1779186205

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.
Autorul anunțului va primi datele tale pentru a permite comunicarea.

CASA FAMILIEI TALE

Agenție imobiliară