Apartament de vanzare Dorobanti
4
2

Apartament de vanzare Dorobanti

Vanzare apartament cu 1 camera in zona Doronbanti,la etajul 2,suprafata de 55 mp,se vinde utilat si mobilat. Zona este foarte accesibila,in apropriere aflandu-se magazine,restaurante,parcuri,banci,farmacii,piata,sali de fitness si mijloace de transport. Apartamentul este finalizat in anul 2019.

Dorobanti, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere in Complexul Studentesc
17
1

Apartament 2 camere in Complexul Studentesc

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in Complexul Studentesc intr-un bloc de cărămidă, la parter din 3 cu acoperis de tigla, dispune si de o curte interioară. Apartamentul este model semidecomandat cu suprafata utila de aprox.50 mp, si dispune de centrala proprie pe gaz, clime. ...

2500 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Take Ionescu - 3 camere. Balcon generos. ETAJ intermediar!
11
3

Take Ionescu - 3 camere. Balcon generos. ETAJ intermediar!

Propun spre vanzare un apartament cu 3 camere pe Take Ionescu, aproape de Piata Unirii, mijloace de transport in comun. Apartamentul este situat la etajul 8 din 10 cu LIFT; Model cu vedere pe 2 parti, geam la baie, debara, un balcon generos; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet lemn masiv, gresie, ...

1985 EUR/m2 | 65 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
Central 3 Cam! 68 Utili! Centrala Proprie!
6
2

Central 3 Cam! 68 Utili! Centrala Proprie!

- apartament situat in bloc izolat termic exterior - etaj 7 10 - lift schimbat - 2 spatii de depozitare - model cu vedere pe o parte si lateral - model cu 2 balcoane inchise cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan - detalii AMENAJARE interioara : parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu ...

2191 EUR/m2 | 68 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui
8
1

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, bloc izolat, centrala proprie, su 56 mp, usi schimbate, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, zona Soarelui. Pret: 90000 euro Tel: 0736170308

1607 EUR/m2 | 56 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Aradului, 2 camere decomandate, et 3, centrala proprie
20
1

Aradului, 2 camere decomandate, et 3, centrala proprie

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandate in zona Aradului Vest, langa P-ta Verde. Apartamentul este model confort 1 si se afla la etajul 3 din 4 cu acoperis de tigla intr-o scara foarte curata bine intretinuta cu vecini buni. Apartamentul este intr-o stare foarte buna si dispune ...

1917 EUR/m2 | 48 m2

aradului, Timisoara, Timis

2 camere zona Modern - Lidl parter inalt
8

2 camere zona Modern - Lidl parter inalt

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat in zona Simion Barnutiu-Modern aproape de magazinul Lidl. Apartamentul este la un parter inalt peste garaje cu suprafata utila 51+boxa 4 m fara balcon amenajat cum se vede si in poze. Geamuri tip termopan usa de metal la intrare usi interiori ...

1843 EUR/m2 | 51 m2

lugojului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere parter  Calea Sagului
10
1

Apartament cu 2 camere parter Calea Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la parter, situat pe artera principala Calea Sagului. Suprafata utila este de 43, 69 mp + 3.29mp balcon. Interiorul are finisaje moderne, cu pereti albi si parchet de lemn. Dispune de clima. Baia are finisaje de calitate, cu ceramica ...

1807 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in Calea Sagului
5
15

De vanzare apartament 2 camere in Calea Sagului

Vanzare apartament in Calea Sagului cu 2 camere confort 2 semidecomandat, situat la parter, suprafata utila de 45 mp, incalzire de la oras, aparat de aer conditionat,renovat recent, mobilat si utilat. Facilitati: aproape de Shopping City, farmacii, parcuri, mijloace de transport. Nu ezitati sa sunati ...

1411 EUR/m2 | 45 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului
4
31

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului

Se da spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat etaj 3 centrala proprie 54 mp langa Shopping City. Aproape de mijloace de transoport, atat de tramvaie cat si autobuze. Va rog nu ezitati sa sunati la numarul de telefon afisat pentru a primi mai multe informatii.

1472 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Aradului, 3 camere decomandat, 2 bai
20
2

Aradului, 3 camere decomandat, 2 bai

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandate in zona Aradului Vest pe str Dej. Apartamentul se afla la etajul 4 cu acoperis de tigla, 2 apartamente pe nivel, la et 4 exista si o uscatorie. Locuinta are urmatoarele caracteristici: este model confort 1, cu vedere pe 2 parti, dispune ...

1636 EUR/m2 | 66 m2

aradului, Timisoara, Timis

3 cam decomandat 2 bai 2 balc centrala proprie zona Soarelui
5
3

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 70 mp, 2 băi, 2 balcoane, etaj 3. Blocul este izolat, centrala proprie, zona Soarelui. Pret: 123500 euro, neg Tel: 0736170308

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 zona Olimpia Fac de Drept
8

2 cam confort 1 zona Olimpia Fac de Drept

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 52 mp, posibilitate de montare centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperiș și izolație termică suplimentară la tavan, zona Olimpia, langa Fac de Drept. Pret: 90000 euro Tel: 0736170308

1731 EUR/m2 | 52 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 1 camera decomandat, Aradului, centrala proprie
9
2

Ap 1 camera decomandat, Aradului, centrala proprie

Va propunem spre vanzare un apartament cu 1 camera situat in zona Aradului aproape de Piata Verde, Facultatea de Agronomie. Este model confort 1, decomandat la parter din 4. Are bucataria separata de camera, 1 baie, 1 balcon, centrala proprie. Instalatia electrica si sanitara schimbata. Bloc cu acoperis. ...

2250 EUR/m2 | 32 m2

aradului, Timisoara, Timis

Circumvalatiunii-Gh.Lazar 3 camere cf1centrala gaz
7
3

Circumvalatiunii-Gh.Lazar 3 camere cf1centrala gaz

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii - Gh Lazar confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata utila de 62 mp cu 1 baie cu geam1 balcon centrala termica prima camera la intrare. Blocul cu lift. Pret solicitat de proprietar de 99000 euro. Se percepe comision. ...

1650 EUR/m2 | 60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Triplex 4 camere 110 mp utili partea din lateral zona Braytim Hotel IQ
5
3

De vanzare, apartament cu regimul de inaltime P+E, partea laterala a unui triplex, avand suprafata utila de 110 mp, se vinde nemobilat, parțial mobilat sau full mobilat și utilat Compartimentare practică: Parter hol, living + dining , bucătărie închisă și baie Etaj 3 dormitoare și o baie spațioasă Încălzire ...

1718 EUR/m2 | 110 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii
3
8

Vand apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii

Vand apartament cu 1 camera , confort 2 decomandat , etajul 4 cu acoperis . Suprafata 26 mp , parchet , faianta , gresie , termopane , clima , mobilat si utilat .

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Mircea cel Batran, 4 camere, et 3
20
2

Mircea cel Batran, 4 camere, et 3

Va oferim spre vanzare un apartament cu 4 camere situat in zona Mircea cel Batran la etajul 3 din 4 avand o suprafata de 90 mp, 2 bai(una cu dus si una cu vana) Dispune de parchet de lemn, geamuri tip termopan, incalzirea de la Colterm (exista posibilitatea montarii centralei proprii), vedere pe 2 ...

1667 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 camere, transformat in 3, et 1, cu gradina, Sagului
20
15

Ap 2 camere, transformat in 3, et 1, cu gradina, Sagului

Va propunem spre vanzare un apartament la casa(bloc) de caramida cu 4 apartamente in total, parter+etaj+ terasament si cu hidroizolatie. Apartamentul dispune de 2 camere decomandate, 1 balcon mare inchis, 1 bucatarie f spatioasa care a fost transformat in cameră, 1 cămară spatioasa de alimente transformata ...

1438 EUR/m2 | 64 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament in zona Tipografilor
4
48

De vanzare apartament in zona Tipografilor

Se ofera spre vanzare un apartament cu o camera in zona centrala. Se afla mai exact in zona Tipografilor, aproape de Centru, Punctele Cardinale, Iulius Mall, Parcul Botanic. Se vinde imediat fiind si complet mobilat si utilat. Situat la etajul 4 al blocului, dispune si o suprafata de 26mp. Va asteptam ...

1731 EUR/m2 | 26 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

3 cam dec etaj intermediar zona Complex Studentesc langa Fac de Drept
10
2

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 60 mp, 1 baie, balcon, posibilitate de monatare centrala proprie, amenajari clasice, zona Sala Olimpia Complex Studentesc. Pret: 105000 euro Tel: 0736170308

1750 EUR/m2 | 60 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Promovat
Tipografilor - Popa Sapca 3 camere, et 3, centrala gaz
20
3

Tipografilor - Popa Sapca 3 camere, et 3, centrala gaz

Va propunem spre vanzare in zona semicentrala Tipografilor un apartament cu 3 camere decomandat, model confort 1, situat la etajul 3 al unui bloc de caramida cu 4 nivele si acoperis. Este compus din: hol de acces, living spatios si modificat balconul deschis cu camera, bucătărie cu camara de alimente ...

2160 EUR/m2 | 81 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera decomandat, CENTRALA GAZ, parter, Buziasului
7

Va oferim spre vanzare un partament cu o camera, model confort 1 decomandat, are 33 mp este situat la parterul inalt al unui bloc anvelopat cu 4 apartamente pe nivel, zona Buziasului. Apartamentul a fost reamenajat recent, beneficiind de incalzire cu centrala proprie pe gaz si calorifere si se vinde ...

2030 EUR/m2 | 33 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat ETAJ 1 contor de gaz zona Mircea cel Batran
8

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 1, contor de gaz separat, su 65 mp, zona Mircea cel Batran. Pret: 126000 euro Tel: 0736170308

1938 EUR/m2 | 65 m2

Mircea cel Batran, Timisoara, Timis

Salvează căutarea