Promovat
Langa Facultatea de Mecanica! Utilat si mobilat!
8
2

Langa Facultatea de Mecanica! Utilat si mobilat!

Apartament cu 2 camere, aproape de Facultatile de Mecanica si de Parcul Carmen Sylva! Apartamentul se afla la parter, cu o suprafata de 50 mp; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie lemn si geam, usa PVC la intrare, usi interioare, vopsea lavabila, ...

1960 EUR/m2 | 50 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - 60 mp  - Terasa 30 Mp
12

Apartament 2 camere - 60 mp - Terasa 30 Mp

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere, spatios, situat in Calea Torontalului, Timisoara. Apartamentul are o suprafata utila de 59.5 mp, terasa de aproximativ 30 mp si se afla la etajul 3. Beneficiaza de centrala termica proprie, incalzire in pardoseala, gresie si faianta de import ...

1833 EUR/m2 | 60 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, zona Lipovei, Timisoara, jud.Timis
18

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, parter inalt/4, situat in zona Lipovei din Timisoara, judetul Timis. Blocul este anvelopat exterior si detine acoperis cu tigla. Apartamentul este amplasat la parterul inalt al imobilului si are o suprafata ...

1986 EUR/m2 | 72 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala de vanzare, teren de 900 mp, Bogdanestilor, Timisoara
20
2

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare o casa individuala spatioasa cu 4 camere si 2 bai, situata intr-o zona linistita si bine cotata – Bogdanestilor, cu acces facil catre centrul Timisoarei, judetul Timis. Proprietatea dispune de un teren generos de 903 mp, oferind intimitate, spatiu ...

2075 EUR/m2 | 120 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare in Timisoara zona centrala spatiu birou, cabinet medical
4

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament tip casa individuala, moderna, situata in zona Ultracentral, ideala atat pentru locuinta, sediu firma, cat si pentru investitie (birouri, regim hotelier, cabinet, etc.), fiind gandita in acest moment ca doua apartamente cu o camera si bucatarie cu living ...

2500 EUR/m2 | 60 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita
10
1

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 67 mp, 1 baie, vedere pe 1 parte, renovat, centrala proprie, mobilat, zona Dambovita. Pret: 138000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2060 EUR/m2 | 67 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Aradului, Timisoara
8

Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Aradului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare, un apartament semidecomandat spatios si elegant cu 2 camere de 49.19 mp si balcon de 3.09 mp, situat la etajul 4 din 4 in zona Aradului din Timisoara, o zona linistita si foarte bine conectata. Aceasta proprietate este ideala pentru familii sau ...

1780 EUR/m2 | 50 m2

Aradului, Timisoara, Timis

2 cam bloc izolat zona Complex Studentesc
6

2 cam bloc izolat zona Complex Studentesc

De vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la etajul 4 din 4 ,cu mansarda, in Complexul Studentesc, zugravit, termopane, usi interioare schimbate, usa metalica la intrare, parchet clasic din stejar, instalatie de gaz contorizata individual.,posibilitate montare centrala proprie. Pret: 75000 ...

2027 EUR/m2 | 37 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de vanzare Sagului
12
1

Apartament cu o camera de vanzare Sagului

Oferim spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Sagului,la etajul 2,suprafata de 34 mp,se vinde utilat si mobilat. Este ideal ca investitie in vederea inchirierii ulterioare. Pentru detalii sau inormatii, va rog sa ne contactati la numarul de telefon!

1618 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere centrala proprie et 2 Universitate
6

Apartament cu 3 camere centrala proprie et 2 Universitate

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat, bucatarie, baie, debara, centrala proprie pe gaz situat la etajul 2, lânga Facultatea de Arhitectura si Constructii, cladire de caramida cu 3 nivele, având acoperis, curte proprie. Apartamentul este pe colt, cu vedere pe doua parti. Finisajele ...

2368 EUR/m2 | 57 m2

UNIVERSITATE, Timisoara, Timis

Apartament Lipovei 2 camere
6
5

Apartament Lipovei 2 camere

Spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei, dotat cu toate cele necesare, complet utilat si mobilat, cu o suprafata de 53 mp, etaj 3. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon. Va asteptam la vizionare!!

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Telegrafului
5
39

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Telegrafului

Oferta de vanzare pentru un apartament cu 2 camere in zona Telegrafului. Apartamentul este complet mobilat si utilat, cu o suprafata de 64mp, la etajul 3 al blocului cu lift. Se vinde chiar incepand din luna Aprilie. Pozitionat aproape de magazine si mijloace de transport. Pentru mai multe detalii ...

1375 EUR/m2 | 64 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, etaj 4 de vanzare, zona Spitalul Judetean
12
1

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Spitalul Judetean. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Spitalul Judetean, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Subsol + Parter + 4 Etaje. Anul constructiei ...

1867 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

4 cam dec 140 mp utili  etaj 1 doua bai zona Centrala Liceul Shakespeare
6
7

4 cam dec 140 mp utili etaj 1 doua bai zona Centrala Liceul Shakespeare

De vanzare, apartament cu 4 camere, decomandat, vedere oe 2 parti, su 140 mp, situat la etajul 1 din 2, 2 bai, balcon, pivnita, posibilitate de montare centrala proprie, tevi noi, zona Centrala, langa Parcul Regina Maria si Liceul Shakespeare. Pret: 250000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1786 EUR/m2 | 140 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

4 cam dec ETAJ 1 centrala proprie totul nou zona Complex Studentesc
6
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 85 mp, boxa, etaj 1, totul nou renovat, 2 bai, 2 balcoane, vedere pe 2 parti, zona Compex Studentesc. Pret: 210000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2471 EUR/m2 | 85 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

2 camere centrala proprie, et 2 Complex Studentesc
7

2 camere centrala proprie, et 2 Complex Studentesc

De vanzare apartament cu 2 camere,, cu o suprafata de 50 mp , situat la etajul 2 din 4, Zona Complex Studentesc , langa Hotel Roma, 2 camere semidecomandat, baie, balcon.Utilat complet, aer conditionat, centrala termica, usi lemn masiv, bloc izolat cu polistiren extrudat. Pret. 100000 euro Telefo ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Ultracentral
17

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Ultracentral. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, circular, situat in localitatea Timisoara, zona Ultracentrala, aflat la etajul 1 intr-o cladire istorica renovata complet la exterior, avand regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. ...

3591 EUR/m2 | 94 m2

Timisoara, Timis

De vânzare spațiu SAD în zona Șagului, lângă Piața Doina situat la parterul unui bloc.
8
1

De vânzare spațiu SAD în zona Șagului, lângă Piața Doina , situat la parterul unui bloc. Suprafață utilă: 40 mp Compartimentare: - birou - sală - cabinet - sală de așteptare -  baie - magazie Intrare directă din stradă, ideal pentru: - birouri - cabinet medical - salon - activități comerciale sau ...

2375 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Girocului
7

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 3, centrala proprie, su 50, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Girocului. Pret: 88000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1760 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Fraidorf
3
50

De vanzare apartament cu o camera in zona Fraidorf

Vand apartament 1 Camera 26 mp, centrala proprie, etajul 1. Apartamentul se afla langa Liceul Auto

1231 EUR/m2 | 26 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

1 cam etaj intermediar Take Ionescu Punctele Cardinale
6
3

1 cam etaj intermediar Take Ionescu Punctele Cardinale

De vanzare, apartament cu 1 camera, baie, bucatarie, hol, balcon, su 31 mp, mobilat, situat la etajul 8 10, cu vedere spre Punctele Cardinale. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2581 EUR/m2 | 31 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu o camera in zona Take Ionescu
4
1

Apartament cu o camera in zona Take Ionescu

Vand apartament cu 1 camera, mobilat si utilat complet la etajul 4 7,cu o suprafata de 30 mp ,aproape de mijloacele de transport in comun

Take Ionescu, Timisoara, Timis

2 cam doua bai centrala proprie zona Iosefin
9
10

2 cam doua bai centrala proprie zona Iosefin

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat la etajul 1 din 2, centrala proprie, 2 bai, su 76 mp, compus din hol de intrare, 2 camere spațioase, bucatarie, cămara, baie mare și o baie de serviciu, boxa de 25 mp situată la subsolul blocului, zona Iosefin.,apartamentul este in curs de renovare. Pret: 111000 ...

1461 EUR/m2 | 76 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere spre vanzare Sagului
5
1

Apartament 2 camere spre vanzare Sagului

Se vinde apartament decomandat zona Calea Sagului 55mp, etajul 4 4 cu acoperis si pod in bloc de caramida. Urmeaza sa fie facuta si izolarea blocului. Apartamentul are clima si centrala proprie si este compus astfel: hol bucatarie deschisa cu bolta camera 1 cu balcon inchis camera 2 baie cu cada loc ...

Sagului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea