Promovat
3 cam centrala proprie Parcul Botanic
6
17

3 cam centrala proprie Parcul Botanic

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 69 mp, 2 balcoane inchise, situat la etajul 7, bloc cu lit, bloc anvelopat, centrala proprie, aer conditionat, renovat, partial mobilat, boxă in subsolul blocului înscrisa în CF, zona Ultracentrala-Parcul Botanic-Iulius Mall. Pret: 149000 ...

2159 EUR/m2 | 69 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Cladire comerciala S+P+M, 900 mp, Iosefin Timisoara
6

Cladire comerciala S+P+M, 900 mp, Iosefin Timisoara

Agentia imobiliara va propune spre vanzare cladire cu destinatie comerciala, de 900 mp in Zona Iosefin din Timisoara. Spatiul dispune de curte proprie cu acces auto si parcare, si doua puncte de acces pietonal din strada. La parter avem suprafta utila de 580 mp si 19 incaperi de diferite suprafete si ...

432 EUR/m2 | 900 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Vila cu 4 camere cu lift, jacuzzi și terasă panoramică tip penthouse
20

REX Imobiliare va propune spre vanzare o vilă individuală modernă, concepută pentru confort și lifestyle premium, situată în zona Freidorf, aproape de Lidl și principalele puncte de interes Comision 0%. Imobilul are o suprafata utila de 148 mp, amplasat pe un teren generos de 418 mp si este compartimentata ...

2432 EUR/m2 | 148 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex cu 4 camere si dressing, la alb Calea Urseni la asfalt
9
1

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un duplex situat in Giroc zona Calea Urseni. Locatia imobilului se potriveste perfect celor ce isi doresc sa se detaseze de agitatia orasului. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum Profi, Mega Image, scoala si gradinita la o distanta de 20 de minute. Proprietatea ...

1143 EUR/m2 | 140 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Fraidorf
3
51

De vanzare apartament cu o camera in zona Fraidorf

Vand apartament 1 Camera 26 mp, centrala proprie, etajul 1. Apartamentul se afla langa Liceul Auto

1231 EUR/m2 | 26 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

4 cam dec 140 mp utili  etaj 1 doua bai zona Centrala Liceul Shakespeare
6
7

4 cam dec 140 mp utili etaj 1 doua bai zona Centrala Liceul Shakespeare

De vanzare, apartament cu 4 camere, decomandat, vedere oe 2 parti, su 140 mp, situat la etajul 1 din 2, 2 bai, balcon, pivnita, posibilitate de montare centrala proprie, tevi noi, zona Centrala, langa Parcul Regina Maria si Liceul Shakespeare. Pret: 250000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1786 EUR/m2 | 140 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

COMISION 0% Spatiu comercial 4 incaperi, 81 mp, zona Steaua
20
16

COMISION 0% Spatiu comercial 4 incaperi, 81 mp, zona Steaua

ID intern: V5430 Spatiu comercial de vanzare in Timisoara, zona Steaua. FOXFORT propune spre vanzare un spatiu comercial in bloc situat in zona Steaua - Fratelia - TIMISOARA, aflat la demisol, avand 3 camere, 2 bai, 1 bucatarie. Suprafata totala construita 97,2 mp, si utila 81 mp, deschiderea de 2 ...

926 EUR/m2 | 81 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere decomandate de vanzare in zona Dorobantilor
4
40

Se da spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Dorobantilor,situat la etajul 2 din 4,cu o suprafata de 56 mp,decomandat. Zona este una de interes,in proximitatea sa aflandu-se scoli,gradinite,magazine,diverse centre comerciale precum Lidl,Kaufland,Carrefour,etc. Pentru mai multe informatii va rugam ...

1560 EUR/m2 | 50 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere Gheorghe Lazar 1

Apartament cu 2 camere Gheorghe Lazar

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Gheorghe Lazar, etaj 2, suprafata utila de 68mp, balcon, complet utilat si mobilat,confort 2. Are centrala proprie si AC. Este aproape de mijloacele de transport, magazine si la doar 10-15 minute de Centru, Piata 700. Nu ezitati sa sunati la numarul ...

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera -  Zona  Take Ionescu
4
6

Apartament 1 camera - Zona Take Ionescu

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Take Ionescu,la etajul 1,suprafata de 28 mp. Zona este una linistita,langa piata Badea Cartan,cu acces rapid spre centru si alte obiective importante,precum facultatea de medicina si farmacie, puncte cardinale, Iulius Mall etc. Se vinde mobilat,si ...

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Apartament Lipovei 2 camere
6
8

Apartament Lipovei 2 camere

Spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei, dotat cu toate cele necesare, complet utilat si mobilat, cu o suprafata de 53 mp, etaj 3. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon. Va asteptam la vizionare!!

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Spitalului Judetean
3
73

Se vinde apartament cu 1 camera in zona Spitalului Judetean,situat la etajul 1,cu o suprafata de 32 mp,este renovat recent modern si mobilat complet. Este dotat cu centrala proprie,fiind in imediata apropiere de facultate,spital judetan,centre comerciale,magazine,etc. Persoanele interesate sunt rugate ...

1606 EUR/m2 | 33 m2

Spitalul%252bJudetean, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere, la 350 metri de Iulius Mall
16

De vanzare apartament cu 2 camere, la 350 metri de Iulius Mall, etaj 1, ideal investitie, suprafata utila 38 mp, baie, bucatarie, debara, balcon, în zona sunt scoli, grădinițe, piata, supermarketuri și la 3 minute stația de autobuz, cabinete medicale nu se accepta credit bancar, pret 79000 Euro negociabil+comisionul ...

2079 EUR/m2 | 38 m2

Circumvala%25c8%259biunii, Timisoara, Timis

4 cam dec ETAJ 1 centrala proprie totul nou zona Complex Studentesc
6
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 85 mp, boxa, etaj 1, totul nou renovat, 2 bai, 2 balcoane, vedere pe 2 parti, zona Compex Studentesc. Pret: 210000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2471 EUR/m2 | 85 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

De vanzare teren de 440 mp, aparține de Timișoara după Mehala, autorizație și proiect inclus în preț
7

Agentia imobiliara Ralf Consulting-promovam teren cu autorizație și proiect de duplex inclus în preț suprafață de 440 mp, aparține de Mun Timișoara, după zona Mehala imediat ieșire pe dreapta, front 16,5 ml, ultima parcele de acesta dimensiune din tot puzul toate utilitatile: pret: 230 Euro mp, nu se ...

440 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Telegrafului
3
35

De vanzare apartament cu o camera in zona Telegrafului

Va oferim spre vanzare un apartament cu o camera in zona Telegrafului, aflat la etajul 1, avand o suprafata utila de 32 mp, mobilat si utilat conform pozelor! Se accepta credit bancar. Apartamentrul este foarte aprope de mijloacele de transport in comun, facultati. Pentru mai multe detalii, asteptam ...

1563 EUR/m2 | 32 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

2 camere centrala proprie, et 2 Complex Studentesc
7

2 camere centrala proprie, et 2 Complex Studentesc

De vanzare apartament cu 2 camere,, cu o suprafata de 50 mp , situat la etajul 2 din 4, Zona Complex Studentesc , langa Hotel Roma, 2 camere semidecomandat, baie, balcon.Utilat complet, aer conditionat, centrala termica, usi lemn masiv, bloc izolat cu polistiren extrudat. Pret. 100000 euro Telefo ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Gheorghe Lazar
5
15

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Gheorghe Lazar

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Gheorghe Lazar,la etajul 1,suprafata de 41 mp,se vinde utilat si mobilat complet. Apartamentul se afla intr-un bloc izolat termic,are central proprie si aer conditionat. Apartamentul poate fi utilizat ca si investitie dar si ca locuinta.

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Girocului
7

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 3, centrala proprie, su 50, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Girocului. Pret: 88000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1760 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

1 cam etaj intermediar Take Ionescu Punctele Cardinale
6
3

1 cam etaj intermediar Take Ionescu Punctele Cardinale

De vanzare, apartament cu 1 camera, baie, bucatarie, hol, balcon, su 31 mp, mobilat, situat la etajul 8 10, cu vedere spre Punctele Cardinale. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2581 EUR/m2 | 31 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, decomandat in Giroc - ID V1372
13
3

Apartament cu 2 camere, decomandat in Giroc - ID V1372

ID intern: V1372 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2024, structura beton, material zidarie caramida. ...

1750 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare hala in constructie, zona industriala Freidorf, posibilitate compartimentare
10
4

De vanzare hala in constructie, suprafata utila 3290 mp, cu autorizatie de construire care se cedeaza beneficiarului, suprafata birouri clasa A -400 mp, sala de mese, spatiu tehnic 400 mp, concesionare teren in suprafata de 10.000 mp, acces stradal, zona industriala Freidorf, acces auto, acces TIR, curent ...

365 EUR/m2 | 3,290 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

De vanzare casa noua cu 2 apartamente in zona Blascovici, teren 618 mp
11
2

De vanzare casa noua cu 2 apartamente, zona Blascovici, teren 618 mp, 2 apartamente cu 2 intrari diferite, fiecare apartament are 3 camere si dependinte, constructie din caramida, are panouri solare, in curs de finisare, intre case, in apropiere se afla un parc, casa pentru 2 familii. Pret 625.000 Euro ...

2604 EUR/m2 | 240 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Balcescu
3
59

De vanzare garsoniera in zona Balcescu

Garsoniera de vanzare. Se afla la 3 minute de Piata Balcescu, 3 minute de Universitatea Politehnica, 2 minute de liceul Grigore Moisil. In zona sunt supermaketuri, aprozare, transport in comun. Garsoniera are 20mp utili si se vinde complet mobilata si utilata. Incalziera este prin colterm. Pentru mai ...

1550 EUR/m2 | 20 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Salvează căutarea