Promovat
3 camere | centrala proprie | etaj intermediar | mobilat si utilat |
18

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament decomandat cu 3 camere situat in zona Sagului; - etaj 3/ 4, 2 apartamente pe nivel; - model cu 2 bai, dintre care una cu cada si geam pentru aerisire; -SU: 65 mp + 2 balcoane cu suprafata totala de 7 mp; -se vinde mobilat si utilat ca in poze; -CENTRALA ...

1538 EUR/m2 | 65 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim - Calea Urseni. Mobilat si utilat. Disponibil imediat.
9

1 2 duplex in zona Braytim - Calea Urseni, cu regim de inaltime Parter + Etaj + Pod, finalizata in 2023. - suprafata utila de 77 mp plus terasa acoperita de 15 mp - teren de 150 mp - detalii constructive: ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, termoizolata exterior, acoperis de tigla - ...

2195 EUR/m2 | 77 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere | centrala proprie | etaj intermediar | mobilat si utilat | Iulius Town |
10
1

Vă ofer spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Tipografilor, la doar 5 minute de mers pe jos de Iulius Town. Apartamentul este poziționat la etajul 3 din 4 și are o suprafață utilă de 40 mp. Compartimentarea este eficientă, cu 1 baie prevăzută cu cadă și un balcon închis de 3 mp. Proprietatea ...

2375 EUR/m2 | 40 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Hala si curte betonata, 470 mp, Zona Telegrafului
5

Hala si curte betonata, 470 mp, Zona Telegrafului

APOSTU ESTATE va propune in exclusivitate spre vanzare cladire cu destinatie comerciala si birouri, in total de 470 mp uili, in Zona Telegrafului. Cladirea dispune de hala compartimentata in 3 segmente fiecare cu acces separat din exterior, fiecare de 90 mp utili si un total de suprafata hala la sol ...

596 EUR/m2 | 470 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de vanzare -Girocului
3
2

Apartament de vanzare -Girocului

Vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului,la etajul 1,suprafata de 44 mp,decomandat. Apartamentul este la cateva minute pe jos de mijloacele de transport in comun,piata si supermarket. Se accepta plata prin credit banacar sau cash ! Anul constuctiei :1998 Mai multe detalii telefonic!

Girocului, Timisoara, Timis

4 cam dec 2 bai ETAJ 1 centrala proprie zona Andrei Saguna
8
2

4 cam dec 2 bai ETAJ 1 centrala proprie zona Andrei Saguna

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, CLASA ENERGETICA A, su 90 mp, 2 balcoane de 7 mp, boxa la subsol, 2 bai, una cu geam, amenajat, situat la etajul 1, centrala proprie, clima, zona Andrei Saguna. Pret: 135000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1500 EUR/m2 | 90 m2

SAGUNA, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in cladire istorica, parter, zona Maria, amenajata
4
3

De vanzare garsoniera in cladire istorica, parter, 25 mp, amenajata, 2 incaperi si baie+mezanin cu scara, tras gaz pentru centrala, pret 55.000 euro-negociabil. Tel. 0744388832, Agentia Imobiliara Ralf Consulting. La vizionare se semneaza un contract de intermediere. Oferim intermediere obtinere cre ...

2200 EUR/m2 | 25 m2

Timisoara, Timis

Vila de lux cu un design deosebit, piscina, teren de tenis, regim de inaltime P+M+S, zona Girocului
20
1

Agentia Imobiliara Ralf Consulting are placerea de a va propune, in exclusivitate, spre achizitie o proprietate de lux, aflata in zona Girocului. Imobilul face parte dintr-un complex edilitar construit pe 4 parcele cadastrate independent, a cate 1084 mp. fiecare, si una in proprietate indiviza de 314 ...

2826 EUR/m2 | 407 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
AV671 De vanzare 2 PARCELE la Bucovat, cu UTILITATI, 50m de asfalt
5
2

AV-Estate va ofera spre vanzare 2 PARCELE DE TEREN (INTRAVILAN) INTR-UN PUZ NOU, FINALIZAT CU UTILITATI. -> ambele parcele de teren au suprafete de 532 mp fiecare si front stradal de 18 ml, situate la Bucovat, iesire spre Remetea Mare. Regim de inaltime P+1E+M. POT 35%. Pe parcele se poate construi ...

532 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Freidorf amenajat centrala proprie
4

Apartament 2 camere Freidorf amenajat centrala proprie

Va oferim spre vânzare un apartament cu 2 camere, confort 1, zona Freidorf, aproape de Liceul Auto, cu suprafața utilă de 52 mp + balcon închis de 4 mp, situat la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, într-o zonă liniștită in apropiere de mijloace de transport in comun, părculeț de joaca pentru copii, obiective ...

1385 EUR/m2 | 52 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

De vanzare Spatiu 120 mp subsol, zona Maria, fost cabinet, cladire istorica, nu este SAD
8
18

De vanzare spatiu subsol 120 mp (fost cabinet, necesita renovare), in cladire istorica,in CF este intabulat ca si boxe, fatada in curs de renovare, zona Maria. Este in curs de renovare, se indeparteaza rigipsul de pe pereti. Pret 35.000 Euro+comisionul agentiei imobiliare.

292 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean
5
1

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, balcon, aer onditionat, mobilat si utilat, ingrijit, zona Girocului langa Judetean. Pret: 81000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2025 EUR/m2 | 40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare spatiu comercial, parter+demisol, strada pietonala, vitrina mare, 166 mp, zona Unirii
11
4

De vanzare spatiu comercial, strada pietonala, zona Unirii, vitrina mare la strada, in suprafata totala de 166 mp, parter 75 mp si demisol in suprafata de 90 mp, amenajat, inchiriat la 3 firme cu o chirie actuala de 1.650 Euro, cu posibilitatea de a inchiria toata suprafata cu o chirie totala estimata ...

2349 EUR/m2 | 166 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat  zona Dragalina
3

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat zona Dragalina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, centrala proprie, su 47 mp, balcon inchis, renovat integral, mobilat, aer conditionat, bloc izolat, zona Dragalina. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1702 EUR/m2 | 47 m2

Garii, Timisoara, Timis

AV676 Spatiu Birouri, 580mp+ TEREN 3504mp, zona IOSEFIN-Malul Begai
4
2

AV-Estate va propune spre vanzare cladire cu multiple incaperi, decomandata, avand suprafata utila de 580 mp, intr-un imobil in regim de inaltime S+P+1E, teren aferent de 3504mp, situata in zona Iosefin -Malul Begai, la 5 minute de centrul orasului, pretabil pentru dezvoltare ansamlu imobiliar, camin ...

948 EUR/m2 | 580 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere in zona Buziasului
4
3

Apartament 2 camere in zona Buziasului

De vanzare apartament 2 camere in zona Buziasului .Apartamentul se afla la etajul 4 si este mobilat si utilat ! Are aer conditionat ! Suprafata 50 mp .

Buziasului, Timisoara, Timis

MT242 Spatiu Comercial, SAD, 72mp, la parter+gradina, zona FRATELIA
10
1

AV-Estate va propune spre vanzare apartament tip SAD, cu 3 camere, decomandat, avand suprafata utila de 72 mp, situat la parter intr-un imobil in regim de inaltime P+2E+M, in zona Fratelia. Compartimentarea imobilului este urmatoarea: - 2 camere; - 1 living - 2 bai; - gradina proprie; Dotari: - centrala ...

1922 EUR/m2 | 72 m2

Timisoara, Timis

3 cam pe 2 niveluri cu scara interioaa Complex RING loc de parcare
15
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, 2 bai, centrala proprie, scara interioara, bloc nou, su 92 mp, balcon, loc de parcare suprateran, Complex Iris RING. Pret: 195000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2120 EUR/m2 | 92 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

5 cam 120 mp 2 bai centrala proprie zona Balcescu parcul Carmen Sylva
10
12

De vanzare, apartament cu 5 camere, su 120 mp, boxa chiar sub bucatarie, geamuri la strada, curte interioara de 90 mp, in CF, zona Balcescu, langa parcul Carmen Sylva. Pret: 195000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1625 EUR/m2 | 120 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat 2 bai 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran
13
1

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, sporit, decomandat, 2 bai, 3 balcoane, posibilitate de montare centrala proprie, su 70 mp, etaj 3 din 4, , amenajari clasice, termopane, gresie, faianta, parchet, geam la baia mare,2 apartamente pe nivel, zona Mircea cel Batran. Pret: 114900 euro , usor ...

1715 EUR/m2 | 67 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
AV678 Parcela teren intravilan,572mp, toate utilitatile, Mosnita Noua-zona Valery
3
3

AV-Estate va ofera spre vanzare teren intravilan cu suprafata de 572 mp si front stradal de 16 ml, in Mosnita Noua, zona Valery Events. Utilitati: - apa, curent, gaz, (in apropiere), iluminat stradal, fosa septica. Alte detalii: - terenul se afla intre case; - drumuri pietruite; - situat la o distanta ...

572 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland
8
1

2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 49 mp, aer conditionat, amenajat si mobilat, situat la parter inalt, zona Sagului langa Kaufland. Pret: 98000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera centrala proprie Cladire Istorica Marasti Unirii
8
1

De vanzare, apartament cu 1 camera, intr-o cladire istorica din caramida, situat in zona Piata Marasti, la 3 min de piata Unirii. Suprafata: 43 mp Etaj: 2 din 2 Compartimentare: - Hol spatios - Camera mare si inalta, cu zona la supanta (dormitor la inaltime) - Bucatarie - Baie - Spatiu tehnic - Loc ...

2651 EUR/m2 | 43 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
AV668 Teren intravilan, HALA BIROURI, zona INDUSTRIALA, Freidorf-Sagului
3
1

AV Estate va propune spre vanzare teren intravilan in zona Freidorf, Ovidiu Cotrus. Terenul se intinde pe o suprafata totala de 1431 mp, cu doua fronturi strandale de aproximativ 38 ml. Utilitatile se afla in imediata apropiere a terenului. (apa, gaz, curent- la capatul PUZ-ului). Hala se poate construi ...

1,431 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea