Promovat
Apartament modern cu 2 camere | Calea Buziasului | Continental
7

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament nou, cu 2 camere si balcon, in Calea Buziasului, foarte aproape de Continental, AEM, Ciarda Rosie si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 52mp. Compartimentarea se prezinta astfel: - Living, - Bucatarie ...

1750 EUR/m2 | 52 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere la parter - mobilat si utilat, pozitie excelenta
20
2

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Timisoara, zona Lipovei . Apartamentul se afla la parter intr-un imobil de 4 etaje si dispune de o suprafata utila de 61 m², plus o boxa in folosinta la subsolul blocului. Compartimentarea este decomandata oferind un spatiu luminos, ...

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamente LUX cu 2 camere la cateva minute de hotel IQ
20
7

Apartamente LUX cu 2 camere la cateva minute de hotel IQ

Va propunem spre vanzare apartamente cu1, 2 camere. ETAJ 1 APARTAMENT 1 - 2 CAMERE - 51,35 MP UTILI - PRET 97.800 EURO APARTAMENT 2 - 2 CAMERE - 46,23 MP UTILI - PRET 90.600 EURO APARTAMENT 3 - 2 CAMERE - 41,91 MP UTILI - PRET 84.700 EURO ETAJ 2 APARTAMENT 1 - 2 CAMERE - 51,35 MP UTILI - PRET 97.800 ...

1765 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, zona Lipovei, Timisoara
20

Apartament 3 camere de vanzare, zona Lipovei, Timisoara

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etaj intermediar, etajul 2, al unui imobil construit in anul 1986, in zona de Nord a oraşului Timisoara, judetul Timis. Zona Lipovei, zona foarte bine cotata si apreciata pentru accesibilitate si facilitati. Blocul este ...

2157 EUR/m2 | 67 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

de vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita
3
5

de vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita

Oferim spre vanzare un apartament cu o camera situat in zona Dambovita, etajul 3 cu o suprafata de 30 mp. Se afla la 5 minute de restaurantul Nora si mijloacele de transport in comun. Se accepta si credit.

1833 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Aradului
3
3

De vanzare apartament cu o camera in zona Aradului

Va oferim spre vanzare un apartament mobilat si utilat complet, avand o suprafata de 35 mp, fiind situat la etajul 2, perfect pentru investitie sau uz propriu! Apartamentul este foarte aproape de mijloacele de transport in comun, magazine, farmacii si Iulis Mall

1914 EUR/m2 | 35 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

3 cam dec et intermediar bloc izolat Sagului Rebreanu
4
3

3 cam dec et intermediar bloc izolat Sagului Rebreanu

Suprafata utila 67 Numar camere 3 camere Descriere Apartament cu 3 camere cu centrala proprie, la parter inalt, su: 67mp, decomandat, izolat pe interior si subsolul. Apartamentul se afla intr-o locatie avantajoasa, la cateva minute de Shopping City, apartamentul se vinde complet mobila si utilat cum ...

1617 EUR/m2 | 60 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Take Ionescu - 3 camere. Balcon generos. ETAJ intermediar!
11
3

Take Ionescu - 3 camere. Balcon generos. ETAJ intermediar!

Propun spre vanzare un apartament cu 3 camere pe Take Ionescu, aproape de Piata Unirii, mijloace de transport in comun. Apartamentul este situat la etajul 8 din 10 cu LIFT; Model cu vedere pe 2 parti, geam la baie, debara, un balcon generos; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet lemn masiv, gresie, ...

1985 EUR/m2 | 65 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 centrala proprie ETAJ 1 langa Spitalul Judetean
11
5

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp plus balcon, situat la etajul 1, centrala proprie, renovat, mobilat si utilat, la 2 minute de Spitalul Judetean. Pret: 103000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

2289 EUR/m2 | 45 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in zona Telegrafului
4
11

De vanzare apartament 2 camere in zona Telegrafului

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere, mobilat si utilat complet, la etajul 4 si o suprafata de 55 mp, un balcon deschis.

1636 EUR/m2 | 55 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

3 cam 130 mp centrala proprie zona Baile Neptun
5

3 cam 130 mp centrala proprie zona Baile Neptun

De vanzare apartament deosebit de frumos, are aproximativ 130 mp, 2 dormitoare si un living mare cu bucatarie open space. Imobilul se afla intr-o cladire istorica foarte aproape de centrul orasului, intr-o zona linistita, 2 bai, o baie fiind de serviciu si o baie cu jacuzzi de 2 persoane, dressing ...

2769 EUR/m2 | 130 m2

NEPTUN, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Calea Șagului
3
75

De vanzare garsoniera in zona Calea Șagului

Vând garsoniera in zona Calea Șagului mobilată și utilată, ocupabila imediat.Bloc cu acoperiș, etajul 4, are o suprafata de 22 mp, zonă liniștită. Pret 25.000 Euro negociabil

1136 EUR/m2 | 22 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie etaj intermediar Bld Take Ionescu
8
1

3 cam centrala proprie etaj intermediar Bld Take Ionescu

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 69 mp+un balcon de 9 mp, situat la etajul 6 din 10, centrala proprie, aer conditionat, mobilat si utilat, Bld. Take Ionescu.pret 168000 ,euro,neg. Tel: 0736173096, 0729057644

2435 EUR/m2 | 69 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Penthouse de lux, 221 mp, vedere panoramica - zona centrala
2
1

Penthouse de lux, 221 mp, vedere panoramica - zona centrala

Blitz vă propune spre achiziție un penthouse spectaculos, situat în inima orașului, cu o suprafață utilă generoasă de 221 mp, desfășurat pe două niveluri și completat de 4 terase (2 mari și 2 mici), fiecare oferind o priveliște impresionantă asupra zonei centrale. Detalii și compartimentare: • Living ...

2713 EUR/m2 | 221 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 88 mp, zona Centrala
6
1

Apartament 3 camere, 88 mp, zona Centrala

Blitz va oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere in zona centrala. Acesta face parte dintr-un complex rezidențial foarte bine poziționat, fiind aproape de centrul orașului si Piața Unirii. Apartamentul este in apropierea mijloacelor de transport in comun, mobilitatea fiind una facilă. Având ...

2531 EUR/m2 | 88 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere, la 350 metri de Iulius Mall
16

De vanzare apartament cu 2 camere, la 350 metri de Iulius Mall, etaj 1, ideal investitie, suprafata utila 38 mp, baie, bucatarie, debara, balcon, în zona sunt scoli, grădinițe, piata, supermarketuri și la 3 minute stația de autobuz, cabinete medicale nu se accepta credit bancar, pret 79000 Euro negociabil+comisionul ...

2079 EUR/m2 | 38 m2

Circumvala%25c8%259biunii, Timisoara, Timis

3 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie zona Lipovei
15
1

3 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 54 mp, balcon, 1 baie, etaj 1, centrala proprie, zona Lipovei. Pret:102000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1889 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat BV Cetatii
8
2

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat BV Cetatii

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere, etajul 3 din 4, cu o suprafata de 54m2, cu o boxa de 5mp la subsol, in zona Cecatii. Apartamentul se vinde mobilat si utilat, are centrala pe gaz si aer conditionat. Scara bloculuiu are ca utilitate o camera separata pentru biciclete, cu iesire la strada ...

2481 EUR/m2 | 54 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 zona Complex Sala Olimpia
9

2 cam confort 1 zona Complex Sala Olimpia

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 50 mp, posibilitate de montare centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, mobilat, zona Complex Studentesc. Pret: 90000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1800 EUR/m2 | 50 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala proprie 2 bai etaj intermediar boxa zona Tipografilor
11
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, avand urmatoarea compartimentare: o Hol de acces generos, cu acces către toate camerele o Living spațios și luminos cu vedere pe 2 părți o Bucătărie cu debara o Dormitor matrimonial o Al doilea dormitor o Baie mare, cu cadă și geam pentru aerisire o ...

2188 EUR/m2 | 80 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

2 cam Fac de Medicina-Tipografilor
1
6

2 cam Fac de Medicina-Tipografilor

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 4, bloc cu acoperis de tigla, su 50 mp, balcon, renovat, centrala proprie, zona Tipografilor-Medicina. Pret: 110000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

2200 EUR/m2 | 50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam etaj 1 loc parcare Braytim
7
4

2 cam etaj 1 loc parcare Braytim

Vand apartament cu 2 camere, etaj 1, open space+dormitor, cu acces pe balcon din ambele incaperi, cu posibilitatea de a se inchide bucataria, baie, su 51 mp, incalzire in pardoseala, bloc intabulat, zona Braytim langa Eso. In pretul apartamentului intra si un loc de parcare. Pret: 93000 euro Tel: ...

1824 EUR/m2 | 51 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

1 cam etaj intermediar mobilat si utilat Take Ionescu
15
5

1 cam etaj intermediar mobilat si utilat Take Ionescu

De vanzare, apartament in zona Take Ionescu, baie, bucatarie, camera, balcon, su aprox 35 mp, posibilitate de montare centrala proprie, renovat 2019, mobilat si utilat, situat la etajul 3, bloc cu lift nou. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2286 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere   3 dormitoare, renovat recent | ideal familie sau investiție
14
1

Apartament 4 camere 3 dormitoare, renovat recent | ideal familie sau investiție

Oportunitate rară pentru cei care caută mai multe camere la un preț accesibil apartament cu 4 camere, situat la etajul 3 4. Compartimentare practică, cu 3 dormitoare separate, ideal pentru familie sau pentru investiție (închiriere pe camere). Detalii: Suprafață utilă: 60 mp Balcon: 3 mp Compartimentare: ...

1698 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Salvează căutarea