Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare in zona Fabric, Timisoara, garaj
12

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandate, situat la etajul 1 intr-un bloc anvelopat, ideal pentru familie sau investitie, datorita compartimentarii excelente si amplasarii avantajoase. Caracteristici principale: • Suprafata utila: 66 mp • Compartimentare: ...

2197 EUR/m2 | 66 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie boxa zona Parvan Complex Studentesc
7
1

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane, su 70 mp, centrala proprie, boxa la subol, la etajul 4 cu acoperis de tigla, aer conditionat, zona Parvan. Pret: 130000 euro Tel: 0736170308

1831 EUR/m2 | 71 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Casa din caramida cu baie de vanzare Freidorf Timisoara
9
5

Casa din caramida cu baie de vanzare Freidorf Timisoara

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o casa din caramida, cu 497 teren, situata langa Lidl, Freidorf. Suprafata terenului este de 497 mp, iar casa are urmatoarea compartimentare: -bucatarie mare ( 16 mpu) cu veranda; -camara; -hol; -camera; -baie; -doua dormitoare; -terasa acoperita; -diferite anexe ...

1308 EUR/m2 | 117 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Torontal, Timisoara
12

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament modern, mobilat, cu 3 camere, 2 bai, situat la etajul 2/6, zona Calea Torontalului Imobilul se intinde pe o suprafata utila de 80mp + 15 terasa si este compartimentat astfel: - hol de acces - living spatios cu buctarie si iesire pe terasa - 2 dormitoare ...

2375 EUR/m2 | 80 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere Aradului etaj 3 decomandat wcs amenajat centrala proprie
10

De vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat in Calea Aradului. Apartamentul se afla la etajul 3, intr-un bloc cu 5 etaje (construit în anii 80, anvelopat termic si mansardat). Avand o suprafata utila de 58 mp, apartamentul este compus din 3 camere, o baie, o bucatarie, un balcon si un coridor. ...

2147 EUR/m2 | 58 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Bucovina , Lux , 92.000Euro  etaj 4 !!!
18

Bucovina , Lux , 92.000Euro etaj 4 !!!

Apartament cu 3 camere transormat din 2 camere , complet mobilat și utilat, suprafața utilă de 50mp + balcon 5mp, decomandat . Sunt 2 dormitoare si living cu bucatarie . Renovat complet in 2024, inclusiv instalație electrică și sanitară schimbată, etaj 4 . Se vinde utilat și mobilat cum se vede în ...

1673 EUR/m2 | 55 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului
5

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 34 mp, centrala proprie, renovat, etaj 3, zona Sagului. Pret: 68000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
INCONTRO- teren industrial- oportunitate investitie- 17800mp
9

IM Imobiliare ofera spre vanzare teren extravila arabil cu o pozitie foarte buna, proximitatea Parcului industrial Incontro/ acces facil catre centrura sud Timisoara. Suprafata totala de 17800 mp si deschidere la drum de 51m. Utilitati in apropiere. Pentru informatii: Cristina IM Imobiliare

17,800 m2

Sagului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament 3 camere decomandat
10
2

COMISION 0% Apartament 3 camere decomandat

FOCUS-eazate asupra deciziei corecte in privința alegerii imobilului potrivit pentru tine sau afacerea ta ! COMISION 0% DIRECT PROPRIETAR Focus Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandat, confort 1, centrala termica proprie, 2 bai, vedere pe 2 parti, zona Freidorf langa ...

1429 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Bvd. Liviu Rebreanu - 706 mp -S+P+3E+Er
1

Bvd. Liviu Rebreanu - 706 mp -S+P+3E+Er

IM Imobiliare ofera spre vanzare teren intravilan in Timisoara pe Bulevardul Liviu Rebreanu, in aproierea Spitalului Judetean, a mijloacelor de transport in comun si diverse centre comerciale. Terenul are certificat de urbanism valabil pana in 03.2026 unde este specificat un regim de înălțime admis ...

706 m2

Timisoara, Timis

Promovam  teren unic, de duplex cu front de 29 metri, suprafata de 647 mp, Strada Mureș langa Lidl
1

Promovam teren unic, de duplex cu front de 29 metri, suprafata de 647 mp, Strada Mureș langa Lidl

Promovam teren unic, cosntructie duplex sau casa individuala, suprafata de 647 mp, Strada Mureș langa lansa Lidl. P+1+Er, front 29 m, se poate construi și duplex sau vila de lux, pret: 276 Euro pe mp. Tel :0745886922 Numai la birou ofer informatii dupa semnarea unui contract de intermediere, se pot ...

647 m2

Timisoara, Timis

Teren intravilan 5000 mp Braytim urbanism
8

Teren intravilan 5000 mp Braytim urbanism

De vânzare teren intravilan lqnga Muzeul de Apa zona Braytim intre case intrare de pe 2 in apropiere de strada Vasile Voiculescu exista posibilitatea de dezmembrare in 2 parcele a cate 2500 mp fiecare. Strada asfaltata intre case utilitățile in fata front de 18 mp.Pret 180 euro mp negociabil. URBANISM ...

5,000 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

COMISION 0% Parcela teren intravilan - Calea Urseni
2
4

COMISION 0% Parcela teren intravilan - Calea Urseni

FOCUS-eazate asupra deciziei corecte in privința alegerii imobilului potrivit pentru tine sau afacerea ta ! Focus Imobiliare va propune spre vanzare parcele ( teren intravilan ) pentru casa aproape de Calea Urseni, acces din drumul principal situate pe strada Gladiolei in spate la Premium Residence LOT ...

Timisoara, Timis

Casa D+P+E 400 mp utili teren 808 mp 2 FRONTURI STRADALE zona Sagului
20

De vanzare casa, cu regimul de inaltime, D+P+E, su 400 mp, suprafata teren 808 mp, 2 fronturi stradale, pe langa corpul principal al casei sunt spatii inchiriate, pretabila pentru diferite activitati comerciale si spatiu de locuit, zona Sagului zona de case. Pret: 550000 euro, neg Tel: 0729057644, ...

1375 EUR/m2 | 400 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vand teren pentru casa - Timisoara
2
23

Vand teren pentru casa - Timisoara

FOCUS-eazate asupra deciziei corecte in privința alegerii imobilului potrivit pentru tine sau afacerea ta ! Certificat de urbanism valabil Focus Imobiliare va propune spre vanzare teren intravilan in Timisoara pentru casa in zona Fabric Modern Terenul se afla intr-o curte comuna cu inca 3 apartamente, ...

Timisoara, Timis

1 camera bucatarie separata etaj intermediar zona Circumvalatiunii
8
1

De vanzare, 1 camera, baie, bucatarie, balcon, su 27 mp, situat la etajul 3,bloc cu lift, mobilat, utilat, zona Circumvalatiunii. Pret: 65000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2407 EUR/m2 | 27 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

COMISION 0% Parcela teren intravilan Ciarda Rosie - Calea Urseni
1
7

FOCUS-eazate asupra deciziei corecte in privința alegerii imobilului potrivit pentru tine sau afacerea ta ! Focus Imobiliare va propune spre vanzare 8 parcele ( teren intravilan ) pentru casa in Ciarda Rosie, acces din drumul principal situate pe strada Dafinului LOT 2 - CF. NR. 418615 - ( 567MP ...

Timisoara, Timis

2 cam bloc nou PARCARE SUBTERANA mobilat si utilat zona Complex Studentesc
5

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat, suprafața utilă 54 mp + balcon 4 mp - bucatarie deschisa, orientare sud-vest, cu parcare subterana inclusa, complet mobiltat si utilat, centrale gaz Viessmann, aparat climă Mitsubishi, uși Prüm, incălzire în pardoseala Rehau, prize și întrerupătoare Legrand, ...

2869 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera zona Complexul Studentesc
5
25

De vanzare apartament cu o camera zona Complexul Studentesc

Va prezentam un apartament cu o camera o suprafata de 30 mp, situat la etajul 2. Ideal pentru investitie sau pentru locuit. Apartamentul se afla chiar in inima Complexului Studentesc, 3 minute pana la facultate

1667 EUR/m2 | 30 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere 93 mp totali - terasa si balcon, zona Piata Victoriei
18
3

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Ultracentral. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, compartimentare circular, situat in localitatea Timisoara, zona Ultracentral, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Subsol + Parter + 4 Etaje. Anul constructiei ...

2258 EUR/m2 | 93 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere decomandat etajul 1 Dumbravita
5

Apartament cu 2 camere decomandat etajul 1 Dumbravita

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere decomandat, situat la etajul 1 intr-un imobil cochet (P+1E+M, 2007), in Dumbravita, zona linistita cu acces rapid catre Timisoara. Cu o suprafata utila 63 mp + balcon generos 5,7 mp. Compartimentare : hol, bucatarie separata, camere luminoase. Se poate ...

1984 EUR/m2 | 63 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Proprietar vand teren intravilan - Timisoara - 1000mp
2
21

Proprietar vand teren intravilan - Timisoara - 1000mp

FOCUS-eazate asupra deciziei corecte in privința alegerii imobilului potrivit pentru tine sau afacerea ta ! OPORTUNITATE PENTRU INVESTITIE ! Focus Imobiliare va propune spre vanzare un teren intravilan in Timisoara, localizat in zona Plopi, in apropiere de drumul boilor pe strada Garana Accesul la ...

1,000 m2

Timisoara, Timis

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean
5
1

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, balcon, aer onditionat, mobilat si utilat, ingrijit, zona Girocului langa Judetean. Pret: 81000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2025 EUR/m2 | 40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina
17
2

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: 0736173096, ...

3188 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Salvează căutarea