Promovat
Casa cu teren de 1942 mp, in Timișoara, COMISION 0% - ID V4770
20
8

ID intern: V4770 Casa cu 8 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Girocului FOXFORT Imobiliare propune de vanzare casa tip individuala, formata din 2 corpuri de cladire. Prima constructie are un regim de inaltime pe parter fiind construita in anul 1970 si renovata complet in anul 2022. Aceasta ...

1407 EUR/m2 | 270 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
PUZ APROBAT - parcele padure între Timișoara și Ghiroda/Giarmata Vii
17
2

Parcele de case la liziera Pădurii – între Timișoara și Ghiroda - Giarmata Vii Acces direct din Calea Timișoarei. Scoatem la vânzare un lot de 3 parcele de case, aflate în cadrul unui PUZ APROBAT, într-o zonă cu un potențial excelent de dezvoltare, la limita dintre Timișoara și Ghiroda - Giarmata Vii. Informații ...

495 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere | 55,8 mp utili | Logie 7,3 mp | Parcare | Iris Armoniei
20
1

Cauti un apartament modern, luminos si eficient, intr-un complex nou, bine pozitionat si construit la standarde actuale? Acest apartament de 2 camere din ansamblul Iris Armoniei imbina confortul zilnic cu calitatea constructiei si costuri reduse de intretinere – ideal pentru locuire sau investitie. Localizare ...

2401 EUR/m2 | 56 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
COM 0% | Apartament cu 3 camere | Terasa 22mp | VIVALIA
7

COM 0% | Apartament cu 3 camere | Terasa 22mp | VIVALIA

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament modern cu 3 camere și o terasa generoasa de 22 mp situat în ansamblul rezidențial Vivalia, una dintre cele mai apreciate zone din oraș, având acces rapid la toate punctele de interes din oraș. Apartamentul este situat la etajul 8 din 11, blocul ...

3069 EUR/m2 | 60 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Parcela pentru casa | Duplex - Individuala - Pischia
2
12

Parcela pentru casa | Duplex - Individuala - Pischia

FOCUS-eazate asupra deciziei corecte in privința alegerii imobilului potrivit pentru tine sau afacerea ta ! Focus Imobiliare va propune spre vanzare parcele ( teren intravilan ) pentru casa in Pischia, acces din drumul principal Se poate construi casa individuala sau duplex Regim de intaltime P+1E+M ...

Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Gara de Nord
3
24

De vanzare apartament cu o camera in zona Gara de Nord

Oferim spre vanzare un apartament cu o camera in zona Gara de Nord, situat la etajul 2 cu o suprafata de 27 mp. Apartamentul este mobilat si utilat complet

1406 EUR/m2 | 32 m2

Gara%2bde%2bNord, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere, etaj 1, zona Torontalului X City Tower 3
10

De vanzare apartament cu 2 camere, zona Torontalului X City Tower 3, etaj 1, suprafata utila+logie si balcon 51 mp, bucatarie open space cu livingul, dormitor si baie, centrala proprie gaz, incalzire in pardoseala, clima, fibra optica, videointerfon, supraveghere video, 2 lifturi, constructie 2025, se ...

1882 EUR/m2 | 51 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Zona de case....intre Brancoveanu si Calea Sagului !!!
14
70

Zona de case....intre Brancoveanu si Calea Sagului !!!

Casa individuala , mica , placuta , caramida , 85mp utili , garaj , teren 135mp in proprietate . Casa dispune de 3 camere , baie , bucatarie , camara , anexe si o terasa acoperita . Deasemenea , in continuarea terenului in proprietate , mai exista 304mp teren in folosinta , care este anexat imobilului ...

1881 EUR/m2 | 85 m2

Timisoara, Timis

2 cam dec , zona Favorit 2

2 cam dec , zona Favorit

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat, etaj 10 , izolat,suprafață utila 48 metri pătrați compus din baie, bucatarie, două camere, balcon 2 debarale, zona Circumvalatiunii-Favorit. Pret: 65000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1444 EUR/m2 | 45 m2

FAVORIT, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Aradului etaj 3 decomandat wcs amenajat centrala proprie
10

De vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat in Calea Aradului. Apartamentul se afla la etajul 3, intr-un bloc cu 5 etaje (construit în anii 80, anvelopat termic si mansardat). Avand o suprafata utila de 58 mp, apartamentul este compus din 3 camere, o baie, o bucatarie, un balcon si un coridor. ...

2147 EUR/m2 | 58 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Bucovina , Lux , 92.000Euro  etaj 4 !!!
18

Bucovina , Lux , 92.000Euro etaj 4 !!!

Apartament cu 3 camere transormat din 2 camere , complet mobilat și utilat, suprafața utilă de 50mp + balcon 5mp, decomandat . Sunt 2 dormitoare si living cu bucatarie . Renovat complet in 2024, inclusiv instalație electrică și sanitară schimbată, etaj 4 . Se vinde utilat și mobilat cum se vede în ...

1673 EUR/m2 | 55 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului
5

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 34 mp, centrala proprie, renovat, etaj 3, zona Sagului. Pret: 68000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
INCONTRO- teren industrial- oportunitate investitie- 17800mp
9

IM Imobiliare ofera spre vanzare teren extravila arabil cu o pozitie foarte buna, proximitatea Parcului industrial Incontro/ acces facil catre centrura sud Timisoara. Suprafata totala de 17800 mp si deschidere la drum de 51m. Utilitati in apropiere. Pentru informatii: Cristina IM Imobiliare

17,800 m2

Sagului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament 3 camere decomandat
10
2

COMISION 0% Apartament 3 camere decomandat

FOCUS-eazate asupra deciziei corecte in privința alegerii imobilului potrivit pentru tine sau afacerea ta ! COMISION 0% DIRECT PROPRIETAR Focus Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandat, confort 1, centrala termica proprie, 2 bai, vedere pe 2 parti, zona Freidorf langa ...

1429 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Bvd. Liviu Rebreanu - 706 mp -S+P+3E+Er
1

Bvd. Liviu Rebreanu - 706 mp -S+P+3E+Er

IM Imobiliare ofera spre vanzare teren intravilan in Timisoara pe Bulevardul Liviu Rebreanu, in aproierea Spitalului Judetean, a mijloacelor de transport in comun si diverse centre comerciale. Terenul are certificat de urbanism valabil pana in 03.2026 unde este specificat un regim de înălțime admis ...

706 m2

Timisoara, Timis

Promovam  teren unic, de duplex cu front de 29 metri, suprafata de 647 mp, Strada Mureș langa Lidl
1

Promovam teren unic, de duplex cu front de 29 metri, suprafata de 647 mp, Strada Mureș langa Lidl

Promovam teren unic, cosntructie duplex sau casa individuala, suprafata de 647 mp, Strada Mureș langa lansa Lidl. P+1+Er, front 29 m, se poate construi și duplex sau vila de lux, pret: 276 Euro pe mp. Tel :0745886922 Numai la birou ofer informatii dupa semnarea unui contract de intermediere, se pot ...

647 m2

Timisoara, Timis

Teren intravilan 5000 mp Braytim urbanism
8

Teren intravilan 5000 mp Braytim urbanism

De vânzare teren intravilan lqnga Muzeul de Apa zona Braytim intre case intrare de pe 2 in apropiere de strada Vasile Voiculescu exista posibilitatea de dezmembrare in 2 parcele a cate 2500 mp fiecare. Strada asfaltata intre case utilitățile in fata front de 18 mp.Pret 180 euro mp negociabil. URBANISM ...

5,000 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

COMISION 0% Parcela teren intravilan - Calea Urseni
2
4

COMISION 0% Parcela teren intravilan - Calea Urseni

FOCUS-eazate asupra deciziei corecte in privința alegerii imobilului potrivit pentru tine sau afacerea ta ! Focus Imobiliare va propune spre vanzare parcele ( teren intravilan ) pentru casa aproape de Calea Urseni, acces din drumul principal situate pe strada Gladiolei in spate la Premium Residence LOT ...

Timisoara, Timis

Casa D+P+E 400 mp utili teren 808 mp 2 FRONTURI STRADALE zona Sagului
20

De vanzare casa, cu regimul de inaltime, D+P+E, su 400 mp, suprafata teren 808 mp, 2 fronturi stradale, pe langa corpul principal al casei sunt spatii inchiriate, pretabila pentru diferite activitati comerciale si spatiu de locuit, zona Sagului zona de case. Pret: 550000 euro, neg Tel: 0729057644, ...

1375 EUR/m2 | 400 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vand teren pentru casa - Timisoara
2
23

Vand teren pentru casa - Timisoara

FOCUS-eazate asupra deciziei corecte in privința alegerii imobilului potrivit pentru tine sau afacerea ta ! Certificat de urbanism valabil Focus Imobiliare va propune spre vanzare teren intravilan in Timisoara pentru casa in zona Fabric Modern Terenul se afla intr-o curte comuna cu inca 3 apartamente, ...

Timisoara, Timis

1 camera bucatarie separata etaj intermediar zona Circumvalatiunii
8
1

De vanzare, 1 camera, baie, bucatarie, balcon, su 27 mp, situat la etajul 3,bloc cu lift, mobilat, utilat, zona Circumvalatiunii. Pret: 65000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2407 EUR/m2 | 27 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

COMISION 0% Parcela teren intravilan Ciarda Rosie - Calea Urseni
1
7

FOCUS-eazate asupra deciziei corecte in privința alegerii imobilului potrivit pentru tine sau afacerea ta ! Focus Imobiliare va propune spre vanzare 8 parcele ( teren intravilan ) pentru casa in Ciarda Rosie, acces din drumul principal situate pe strada Dafinului LOT 2 - CF. NR. 418615 - ( 567MP ...

Timisoara, Timis

2 cam bloc nou PARCARE SUBTERANA mobilat si utilat zona Complex Studentesc
5

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat, suprafața utilă 54 mp + balcon 4 mp - bucatarie deschisa, orientare sud-vest, cu parcare subterana inclusa, complet mobiltat si utilat, centrale gaz Viessmann, aparat climă Mitsubishi, uși Prüm, incălzire în pardoseala Rehau, prize și întrerupătoare Legrand, ...

2869 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera zona Complexul Studentesc
5
25

De vanzare apartament cu o camera zona Complexul Studentesc

Va prezentam un apartament cu o camera o suprafata de 30 mp, situat la etajul 2. Ideal pentru investitie sau pentru locuit. Apartamentul se afla chiar in inima Complexului Studentesc, 3 minute pana la facultate

1667 EUR/m2 | 30 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Salvează căutarea