Promovat
Spatiu comercial renovat, cu VAD | Central | P-ta Maria
11

Spatiu comercial renovat, cu VAD | Central | P-ta Maria

District Real Estate va propune spre inchiriere un spatiu comercial cu expunere excelent: ideal pentru retail, showroom, agenție, salon, cafenea, cabinet medical, clinica medicala, ș.a.m.d. Aceasta proprietate reprezinta o oportunitate unica pentru dezvoltarea afacerii dumneavoastra, beneficiind de ...

2261 EUR/m2 | 115 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Zona Soarelui. Centrala proprie. 2 camere.
6
5

Zona Soarelui. Centrala proprie. 2 camere.

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Soarelui; Detalii RELEVANTE oferta : - etaj 4 din 4 + ACOPERIS, 4 apartamente pe nivel - decomandat - model cu vedere pe o singura parte, in fata - model cu 2 balcoane inchise cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan - detalii AMENAJARE interioara : parchet ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camera, de vanzare, zona Blascovici, Timisoara
7

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 1 camera, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Blascovici. Apartamentul are o suprafata de 33mp utili+ balcon si este situat la parter intr-un bloc anvelopat termic, cu 4 etaje. - Hol de acces - Bucatarie - ...

1879 EUR/m2 | 33 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Braytim - Calea Urseni. Mobilat si utilat. Disponibil imediat.
9

1 2 duplex in zona Braytim - Calea Urseni, cu regim de inaltime Parter + Etaj + Pod, finalizata in 2023. - suprafata utila de 77 mp plus terasa acoperita de 15 mp - teren de 150 mp - detalii constructive: ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, termoizolata exterior, acoperis de tigla - ...

2195 EUR/m2 | 77 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Spitalului Judetean
4
5

Va oferim spre vanzare un apartament 2 camere, decomandate, 47 mp, complet mobilat si utilat, etaj 1, zona foarte buna, bv. Martirilor colt cu str. dr. I. Muresan, 3 min. de Spitalul Judetean.

1787 EUR/m2 | 47 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere-Dumbravita
11
1

Apartament 3 camere-Dumbravita

Cauți un apartament în care să te muți fără nicio bătaie de cap? L-ai găsit. Alprosystem Estate îți propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în Dumbrăvița zona Strada Brad, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție sigură. Totul este pregătit pentru tine: vii cu bagajele și te ...

2583 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0% Teren extravilan de vanzare in Timisoara - Oportunitate investitie
3
4

Teren extravilan pretabil agricol de vanzare in Timisoara, zona Mehala, oportunitate investitie. FOXFORT propune teren extravilan pretabil agricol de vanzare in Timisoara, zona Mehala, avand o suprafata de 92.200 mp, numar fronturi 2 si deschiderea de 540 ml la drum. Caraceristici teren: cuprins in ...

92,200 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Cetatii Ghe Lazar
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, centrala proprie, Compartimentare (semidecomandat): - Hol acces + Bucatarie - Living + Logie Incalzita - Baia cu geam + Hol mic + Debara Depozitare - Dormitor spațios Dotari: - Aer Conditionat - Centrala Terrmica + Senzor Gaz + ...

1824 EUR/m2 | 54 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 amenajat bloc izolat langa Spitalul Judetean
8

2 cam cf 1 amenajat bloc izolat langa Spitalul Judetean

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 55 mp, situat la etajul 4 intr-un bloc cu 5 etaje, aer conditionat, posibilitate montare centrala proprie, orientat spre Nord, bloc izolat, mobilat si utilat, la 1 min de Spitalul Judetean. Pret: 98000 euro Tel: 0736170308

1782 EUR/m2 | 55 m2

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

4 camere decomandat Etaj 1 GARAJ IN CF langa Facultatea de Medicina
5

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, vedere pe 3 parti, 2 bai, balcon, garaj in cf, bloc din caramida, renovat in 2009, clima, zona Fac de Medicina. Pret: 230000 euro, neg Tel: 0736170308

2644 EUR/m2 | 87 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam et intermediar bloc caramida zona Tipografilor
5

2 cam et intermediar bloc caramida zona Tipografilor

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, su 62 mp, centrala proprie cu incalzirea prin pardoseala, situat la etajul 2 din 3, bloc de caramida cu curte proprie, instalatii schimbate, mobilat si utilat, zona Tipografilor. Pret: 136000 euro Tel: 0736170308

2194 EUR/m2 | 62 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in zona Spital Judetean
4
9

De vanzare apartament 2 camere in zona Spital Judetean

Vand apartament format din 2 camere decomandate, cu o suprafata de 46 mp, mobilat si utilat complet cu centrala pe gaz, apartamentul se afla la etajul 4. Se accepta credit bancar

1522 EUR/m2 | 46 m2

Spitalul%252bJudetean, Timisoara, Timis

De vanzare apartament  2 camere in zona Bucovina
4
16

De vanzare apartament 2 camere in zona Bucovina

Vand apartament cu 2 camere zona favorabila, suprafata utila de 50 mp, mobilat si utilat, la etajul 3. Are centrala proprie.

1700 EUR/m2 | 50 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

2 cam 68 mp 2 balcoane in vila zona Prefectura
7

2 cam 68 mp 2 balcoane in vila zona Prefectura

De vanzare, apartament cu 2 camere, su 68 mp, situat la etajul 2, în spatele Prefecturii, centrală termică, calorifere, acoperiș refăcut, bucătăria, baia și dormitorul cu mobilier nou, geam termopan mare, camere luminoase. Toate geamurile sunt dotate cu plasă și rulouri electrice, iar la demisol există ...

2868 EUR/m2 | 68 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

4 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie boxa zona Andrei Saguna
8
2

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, CLASA ENERGETICA A, su 90 mp, 2 balcoane de 7 mp, boxa la subsol, 2 bai, una cu geam, amenajat, situat la etajul 1, centrala proprie, clima, zona Andrei Saguna. Pret: 135000 euro Tel: 0736170308

1500 EUR/m2 | 90 m2

SAGUNA, Timisoara, Timis

Promovat
garsoniera de vanzare in zona Lipovei
3
33

garsoniera de vanzare in zona Lipovei

Gasoniera in zona Lipovei, langa oficiul postal nr 6, complet utilata si mobilata. Situata la et 4 intr-un bloc cu acoperis de tigla. Suprafata de 20 mp. Aproape de mijloace de tranport!! Se vinde imediat! Pentru alte informatii sunati la numarul de telefon.

1375 EUR/m2 | 24 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 camere etaj intermediar Nord One Parcul Botanic
6

2 camere etaj intermediar Nord One Parcul Botanic

De vanzare un apartament cu 2 camere, situat într-un imobil nou construit, în vecinătatea Iulius Mall si Piața Unirii. Apartamentul este format dintr-un living cu zonă de bucătărie, un dormitor, o baie și o terasă. Caracteristicile apartamentului și ale imobilului sunt -clasa energetică A; -clasa confort ...

3273 EUR/m2 | 55 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere, complet renovat de vanzare in zona Sagului
20

Apartament cu 4 camere, decomandat / complet renovat / venit pasiv/ in Timisoara, zona Sagului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament spatios si modern, cu 4 camere, decomandat, situat in Timisoara, zona Sagului, ideal pentru locuinta de familie, cat si pentru investitie. Imobilul se aflat la etajul ...

1792 EUR/m2 | 78 m2

Sagului, Timisoara, Timis

de vanzare garsoniera aflata in zona Dambovita
5
32

de vanzare garsoniera aflata in zona Dambovita

Oferim spre vanzare o garsoniera aflata in zona Dambovita complet mobilata si utilata. Are o suprafata utila de 30mp si este chiar la PARTER. GARSONIERA IN BLOC DE APARTAMENTE. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

1667 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie zona Parcul Doja-Maria
11
3

2 cam dec centrala proprie zona Parcul Doja-Maria

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, etaj 4 4 cu pod înalt, situat in proximitatea Parcului Doja, su 57 mp, centrala proprie pe gaz, hol intrare spațios, bucătărie, baie cu cabina de dus masaj, debara; cu boxa la demisol, pod înalt, acoperiș cu țigle, și curte in jurul blocului, ...

2175 EUR/m2 | 57 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

2 cam zona Tipografilor Medicina ,str.Bucuresti
1
10

2 cam zona Tipografilor Medicina ,str.Bucuresti

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 4, bloc cu acoperis de tigla, su 50 mp, balcon, renovat, centrala proprie, zona Tipografilor-Medicina. Pret:110000 euro, usor neg Tel: 0736170308

2200 EUR/m2 | 50 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Casa individuala Freidorf pozitie excelenta + garaj
15
92

Casa individuala Freidorf pozitie excelenta + garaj

Casa individuala cu 2 camere in zona Freidorf, Timisoara – Intimitate, confort si 2 fronturi stradale! FOXFORT iti prezinta o oportunitate rara in zona Freidorf din Timisoara – o casa individuala fermecatoare, perfecta pentru cei care cauta linistea si confortul unei locuinte de sine statatoare. Aceasta ...

1437 EUR/m2 | 80 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Circumvalatiunii - Gh Lazar, 2 camere decomandat, etaj 3
14
1

Circumvalatiunii - Gh Lazar, 2 camere decomandat, etaj 3

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat model confort 1 la etajul 3 din 10, situat in zona semicentrala Gheorghe Lazar - Circumvalatiunii, cu o suprafata de 46mp utili. Locuinta dispune de ferestre termopan, rulouri exterioare, parchet clasic precum si gresie si faianta. Necesita ...

1848 EUR/m2 | 46 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Ap 3 camere Mircea cel Batran cu centrala proprie
7

Ap 3 camere Mircea cel Batran cu centrala proprie

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere situat in in zona Mircea cel Batran. Parter din 4 nivele modelul cu 2 bai vedere pe 3 parti 64 mp utili. Incalzire cu centrala proprie pe gaz pereti izolati pe interior. Se vinde mobilat si utilat cu electrocasnice inca in garantie. Pret solicitat de ...

1953 EUR/m2 | 64 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea