Promovat
Apartament cu 2 camere,decomandat, centrala proprie, Plavat 2
8

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, mobilat si utilat, zona Girocului, Plavat 2. Apartamentul este situat la etajul 4 intr-un bloc anvelopat termic, cu acoperis nou de tigla si are o suprafata utila de 42+balcon Apartamentul este compartimentat astfel: - hol de acces - bucatarie ...

1902 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex 400 mp utili, 4 parcari, pretabil birouri si locuinta, Fabric
20

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un duplex intreg, ideal atat pentru rezidenta cat si pentru desfasurarea unei activitati de business, situat intr-o zona linistita si accesibila. Proprietatea se remarca prin suprafata generoasa si compartimentarea practica, oferind atat confortul unei locuinte ...

1375 EUR/m2 | 400 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, Zona 0, langa Parcul Carmen Silva
7
1

Apartament 2 camere, Zona 0, langa Parcul Carmen Silva

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere decomandat in zona Balcescu- Elisabetin, pozitie excelenta, la 5 minute de centru, situat la parter intr-un imobil P+1. Ideal pentru un stil de viata confortabil sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata de centru, parcuri, scoli, ...

1576 EUR/m2 | 38 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament deosebit cu o camera 39 mp | Aradului
8

Apartament deosebit cu o camera 39 mp | Aradului

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament superb cu o camera. Apartamentul este situat in zona lipovei intr-un bloc de apartamente finalizat in 2025. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 36mp. Pozele sunt cu caracter orientativ, apartamentul se vinde la cheie fara mobilier. Compartimentarea ...

2436 EUR/m2 | 39 m2

aradului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament LUX   2 camere | Design realizat cu designer | 53 mp | Complet mobilat & utilat OLIMPIA
10

Apartament LUX 2 camere | Design realizat cu designer | 53 mp | Complet mobilat & utilat OLIMPIA

Vă prezentăm un apartament exclusivist, complet renovat și reconfigurat sub coordonarea unui designer de interior, unde estetica modernă se îmbină perfect cu funcționalitatea. Proprietatea, cu o suprafață utilă de 53 mp, impresionează prin finisaje premium, detalii decorative elegante și dotări de ultimă ...

2640 EUR/m2 | 53 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, etaj 3 - zona Lipovei
12
6

Apartament cu 2 camere, etaj 3 - zona Lipovei

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1984, structura beton, material ...

1980 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere decomandat parter cu balcon langa Spitalul Judetean
8
10

De vanzare apartament 2 camere, parter,semidecomandat,bloc anvelopat cu vedere spre curtea interioara zona Liviu Rebreanu(aproape de spitalul Judedean,langa multe mijloace de transport in comun).Se vinde mobilat si utilat asa cum se vede in poze. Incălzirea de face prin centrala proprie ferroli . Pret ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat, situat in Giroc Braytim  in zona Planetelor.
9

Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat, situat in Giroc Braytim in zona Planetelor.

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camre, cu o suprafata utila de 60 mp + balcon la etajul 1 din 1 al blocului. Imobilul beneficiaza si de un spatiu pentru depozitare, in pod, cu acces din casa scarii. Apartamentul are rulouri, balcon deschis usi Porta Doors, dispune de 2 aparate de aer conditionat. Compartimentare: ...

1883 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere zona linistita
16
21

Apartament cu 2 camere zona linistita

Apartament cu 2 camere 49.9 mp, cu bucataria închisa, balcon de 5 m , finalizat complet, loc de parcare trecut în extrasul CF. Apartamentul este situat la parter într-o cladire P+2+M. Apartamentul dispune de urmatoarele caracteristici: ferestre termopan Salamander maro, încalzire în pardoseala, ...

1360 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 cam dec buc separata etaj 1 loc parcare acoperit Braytim
6
5

2 cam dec buc separata etaj 1 loc parcare acoperit Braytim

Vand apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, etaj 1, bucataria separata, su 43 mp+balcon, foarte bine compartimentat, incalzire in pardoseala, un loc de parcare acoperit, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, zona Braytim. Pret: 78000 euro Tel: 0723674418

1814 EUR/m2 | 43 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere etajul 1 decomandat Braytim
10
19

2 camere etajul 1 decomandat Braytim

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, CU UN BALON FOARTE GENROS, cu o suprafata de 54 mp utili, model deosebit, LOC PARCARE, centrala proprie, situat in zona Braytim, in spatele hotelului IQ. Pret. 78000 euro Telefon. 0723674418

1444 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere SAD la parter in Timisoara, calea Buziasului
11
6

Spatiu comercial apartament cu 2 incaperi de vanzare in Timisoara, zona calea Buziasului. FOXFORT propune spre vanzare spatiu comercial in Timisoara situat in zona buziasului, avand un numar de 2 incaperi, 1 bai, 1 bucatarie. Suprafata utila 51 mp. Are structura din beton, este construit in anul 2020. Dotari: ...

1765 EUR/m2 | 51 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Cartier Aeroport
16

Apartament 2 camere Cartier Aeroport

De vanzare apartament cu 2 camere situat in Cartierul Aeroport , confort 1 decomandat, cu o suprafata utila de 58 mp , etaj 2 din 2 , blocul este din caramida, incalzire cu centrală proprie, geamuri termopan, aer condiționat, izolat exterior , podul renovat și izolat, este compus din : living , ...

1760 EUR/m2 | 50 m2

aeroport, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Elisabetin
5

Apartament 1 camera zona Elisabetin

Apartament cu 1 camera de vanzare situat in zona Elisabetin la etajul 3 din 3 , blocul este maai nou, are o suprafata utila de 46 mp , este amenajat modern, inclzire cu centrala termica a blocului cu contoare separate pe apartament cu incalzire pe calorifere, se vinde mobilat si utilat , are si o boxa ...

1728 EUR/m2 | 46 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Blascovici
10
1

Apartament 2 camere zona Blascovici

Vând apartament 2 camere, situat in zona Blascovici la etajul 4 din 4 bloc cu acoperis, confort 2 nedecomandat cu suprafața de 40 mp, instalația electrică este complet refăcută, are geamuri termopan, se vinde complet mobilat la pretul de 60000 euro.detalii tel:0766881167

1463 EUR/m2 | 41 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Girocului
8

Apartament 3 camere Girocului

In zona Girocului aproape de Judetean se vinde apartament cu 3 camere situat la etajul 4 din 4 cu acoperis de tigla, suprafață utila 53 m2 cu 2 balcone de 7 mp2, incalzire cu centrala proprie pe gaz, clima, gresie si faianta, usa metalica, se vinde complet mobilat si utilat la pretul de 95000 euro,detalii ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

girocului, Timisoara, Timis

Aparatamente cu  1, 2 camere bucatarie inchisa zona Braytim
16
13

Aparatamente cu 1, 2 camere bucatarie inchisa zona Braytim

1380 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere zona Lugojului
7
1

Apartament 2 camere zona Lugojului

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lugojului la etajul 4 din 5 confort 1 semidecomandat suprafata 55 mp este compus din : living bucatarie dormitor doua holuri baie balcon debara in hol si bucatarie are geamuri termopan balcon inchis podele laminate incalzire cu centrala proprie ...

1545 EUR/m2 | 55 m2

lugojului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Dacia la parter
9

Apartament 3 Dacia la parter

De vanzare in zona Dacia apartament cu 3 camere, semidecomandat, la parter, cu o suprafata utila de 50 mp, are termopane, parchet, gresie, faianță, baie cu cada, aer condiționat incalzire de la Colterm , pret de vanzare 85000 euro.

1700 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Lipovei
8
1

Apartament 2 camere Lipovei

De vanzare apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat situat in zona Lipovei aproape de Iulius Mall la parter cu o suprafata utila de 52 mp are o boxa de 16 mp unde se coboara din apartament blocul este izolat are geamuri termopan gresie si faianta calorifere noi conducta de gaz si contor trase ...

1632 EUR/m2 | 57 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Girocului - Judetean
7

Apartament 2 camere Girocului - Judetean

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Girocului langa Spitalul Judetean la etajul 4 din 5 are o suprafata utila de 42 m2 confort 2 semidecomandat este amenajat, cu termopane gresie si faianata, clima incalzire cu centrala proprie pe gaz, se vinde complet mobilat si utilat la pretul de ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere  Sagului
16
3

Apartament 2 camere Sagului

De vanzare apartament cu 2 camere , aproape de Shopping City l etajul 7 din 10 , bloc cu lift nou, blocul este izolat, are o suprafata utila de 47 mp, este compus din : living, dormitor, bucatarie, baie, debara, balcon si o baoxa inxclusa in CF , incalzire cu centrala proprie pe gaz, aer conditionat, ...

1851 EUR/m2 | 47 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Sagului (muzicescu)
5

Apartament 2 camere Sagului (muzicescu)

De vanzare apartament 2 camere etaj 4,zona sagului,pozitionat foarte aproape de Shopping City,mijloace de transport in comun,magazine ,scoala,tot ce se afla in imobil este nou ,poate fii disponibil si pentru inchiriere,detalii:0766881167

1803 EUR/m2 | 38 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere2 bai 2 balcoane Centrala proprie.
15

Apartament 3 camere2 bai 2 balcoane Centrala proprie.

Apartament 3 camere 2 bai 2 balcoanecu vedere pe ambele parti decomandat confort 1 in zona Luneietaj 4 cu podspatiu pentru depozitare pe toata suprafata apartamentului.Incalzirea este prin centrala proprie mai benificiaza de un garajapartamentul a fost renovat in 2023 partial fara bucatariese vinde ...