Promovat
Teren intravilan 770 mp, cu toate utilitatile, Zona Girocului
2

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un teren intravilan situat in Timisoara, in zona Girocului, ideal pentru construirea unei locuinte. Suprafata: 770 mp, Front stradal: 18 ml, Adancime: 42 ml, Terenul este situat intre case intr-o zona rezidentiala linistita. Pe teren se afla o casa de aproximativ ...

770 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament in Complex Rezidential zona Torontalului COMISION 0
17

COMISION 0! Apartament cu 2 camere, etaj 1 din 4, intr-un Complex Rezidențial modern cu lift in zona Torontalului! Suprafața utilă este de 55 mp, compartimentarea fiind practică, cu bucătărie închisă, oferind confort și intimitate. Compartimentare: -hol -bucatarie openspace -living -dormitor -baie -balcon Apartamentul ...

1782 EUR/m2 | 55 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament superb cu 3 camere | Ultracentral
11

Apartament superb cu 3 camere | Ultracentral

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament superb cu 3 camere, situat ultracentral, în inima orașului Timișoara. Apartamentul beneficiază de acces facil către mijloace de transport în comun, Piața Libertății, Piața Unirii, Facultatea de Medicină, Facultatea de Litere, Facultatea de Arte, ...

3798 EUR/m2 | 52 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat | Dâmbovița
9

Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat | Dâmbovița

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament decomandat, cu 2 camere și balcon închis, situat in Timișoara, zona Dâmbovița, foarte aproape de Restaurant Nora, Piața Aurora, Profi, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata ...

2046 EUR/m2 | 43 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
 Apartament 3 camere, decomandat, 70 mp utili - zona Sagului
11

Apartament 3 camere, decomandat, 70 mp utili - zona Sagului

ID: P2664 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 70 mp utili, situat la etajul 10, intr-un bloc cu regim de inaltime P+10, anul constructiei 1980. Apartamentul dispune de balcon spatios . Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. - ...

1543 EUR/m2 | 70 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Duplex in zona Lipovei
20

Duplex in zona Lipovei

Apostu Estate va propune spre vanzare un duplex cu finisaje moderne, in zona Lipovei, aproape de punctele de interes precum: mijloace de transport, scoala, mall, magazine, piata. Duplexul are o suprafata utila de 144 mp si este compartimentat astfel: Parter: -carport 37,2 mp si acces acoperit 3,70 mp - ...

2361 EUR/m2 | 144 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vanzare Calea Sagului
6
4

Apartament 2 camere de vanzare Calea Sagului

Oferim apartament cu 2 camere, 52 mp, etaj 2, spatios, mobilat si utilat. Zona calea sagului, str ana ipatescu, langa mijloacele de transport.

1192 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Aradului etaj 3 decomandat wcs amenajat centrala proprie
10

De vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat in Calea Aradului. Apartamentul se afla la etajul 3, intr-un bloc cu 5 etaje (construit în anii 80, anvelopat termic si mansardat). Avand o suprafata utila de 58 mp, apartamentul este compus din 3 camere, o baie, o bucatarie, un balcon si un coridor. ...

2147 EUR/m2 | 58 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament decomandat, cu 2 camere, etaj intermediar,  Aradului
9

Apartament decomandat, cu 2 camere, etaj intermediar, Aradului

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in zona Aradului, intr-un imobil nou, construit in anul 2020. Etaj intermediar, etajul 2/8. Imobilul dispune de lift. Acces facil la numeroase punte de interes. La doar cateva minute distanta fata de market, scoala, gradinita, ...

2321 EUR/m2 | 56 m2

Aradului, Timisoara, Timis

2 cam amenajat bloc caramida centrala proprie zona Tipografilor
5

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, su 62 mp, centrala proprie cu incalzirea prin pardoseala, situat la etajul 2 din 3, bloc de caramida cu curte proprie, instalatii schimbate, mobilat si utilat, zona Tipografilor. Pret: 136000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2194 EUR/m2 | 62 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, conf 1, semidecomandat, zona Spitalul Judetean
13

Apostu Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la etajul 4 din 4 , intr-un bloc reabilitat termic, zona Spitalul Judetean. Apartamentul cu o suprafaţă utilă de 49 mp + balcon si este compartimentat astfel: -hol de acces -living cu acces la balcon inchis -dormitor. -baie. ...

1590 EUR/m2 | 49 m2

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua
10
4

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, centrala proprie, su 61 mp, clima, boxa la subsol, situat la parter, fara balcon, renovat, mobilat, zona Lipovei. Pret: 120000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 cam decomandat etaj intermediar  TOTUL NOU zona Dambovita
16
4

2 cam decomandat etaj intermediar TOTUL NOU zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

4 cam dec loc parcare in curte vedere intre Tribunal si Punctele Cardinale
13
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, su 92 mp+boxa de 8 mp, situat la etajul 4 4 ,cu izolatie, amenajari clasice, zona Ultracentrala, langa Tribunal si Punctele Cardinale Pret: 185000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2011 EUR/m2 | 92 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

4 cam decomandat centrala proprie eta intermediar zona Girocului
10
3

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, su 78 mp, centrala proprie, situat la etajul 3 din 4, mobilat, renovat, zona Girocului. Pret: 133000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1705 EUR/m2 | 78 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam ETAJ 1 centrala proprie bloc caramida langa Fac Medicina si Prefectura 3

2 cam ETAJ 1 centrala proprie bloc caramida langa Fac Medicina si Prefectura

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, su 50 mp, etaj 1, centrala proprie, bloc caramida, geam la baie, fara amenajari recente, langa Fac de Medicina si Prefectura. Pret: 130000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2600 EUR/m2 | 50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie langa Piata Unirii
8
1

2 cam centrala proprie langa Piata Unirii

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat situat la etajul 3 3+pod, su 40 mp, centrala termica proprie si aer conditionat. Pardoselile camerelor sunt din parchet de lemn stratificat. Apartamentul este compus din: camera de zi cu bucatarie deschisa, dormitor, baie si hol de acces. Deasupra baii se ...

2750 EUR/m2 | 40 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Casa individuala cu 3 camere de vanzare in zona Buziasului
20

Casa individuala cu 3 camere de vanzare in zona Buziasului

Casa individuala cu 3 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Buziasului. FOXFORT va propune spre vanzare o casa individuala, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj + terasa circulara, situata in Timisoara, zona Buziasului, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 110 mp + 2 terase ...

2506 EUR/m2 | 110 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare zona UMT
3
7

Apartament de vanzare zona UMT

Vand apartament cu 1 camera, mobilat si utilat la etajul 3 cu o suprafata de 30 mp, centrala proprie este in curs de montare.

UMT, Timisoara, Timis

10