Promovat
Casa tip Triplex 5 camere, 98 mp utili, Calea Urseni
20
2

Casa tip Triplex 5 camere, 98 mp utili, Calea Urseni

De vanzare casa tip Triplex, suprafata utila 98 mp, curte 65 mp, situata pe Calea Urseni. Toate utilitatile : Gaz, curent, apa, Canalizare. Acces in curte atât din interior când si din exterior Parter : Dormitor / Birou, Living + Bucatarie ( posibilitate inchidere ), Iesire pe terasa atât din bucătărie ...

1582 EUR/m2 | 98 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartamente noi cu 2 camere, decomandate, Calea Urseni, Giroc
6
6

Apostu Estate va ofera spre vanzare 9 apartamente noi, situate intr-un imobil din judetul Timis, localitatea Grioc, zona Calea Urseni. Aproximativ 1 km distanta fata de Zone Cafe 2 si Mega Image Calea Urseni Timisoara. Acces facil la centura ocolitoare a orasului. Doar 300 m fata de prima statie a mijloacelor ...

1245 EUR/m2 | 53 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Promovat
Teren Intravilan Industrial 4982mp Front 24m | Zona Freidorf
5

Renaissance Estate va ofera spre vanzare, in exclusivitate, un teren intravilan situat in zona Freidorf – Timisoara, pe strada Ovidiu Cotrus, intr-o zona industriala dezvoltata, cu acces facil la principalele artere de transport. Caracteristici teren:
 Suprafata: 4.982 mp
 Front stradal: 24,39 ml
 Acces ...

4,982 m2

freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Ap.2 cam- 54 mp - Giroc-Zona Eso - Bloc nou- Decomandat- Bucatarie inchisa- Etaj 2 - Parcare inclusa
7
2

Se vinde apartament cu 2 camere la limita dintre Timisoara si Giroc, foarte aproape de benzinaria Eso. Apartamentul este situat la etajul 2 al unui bloc nou, este decomandat si este compartimentat astfel: hol de acces, living, bucatarie inchisa, dormitor, baie si balcon. Atat materialele folosite la ...

1870 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere de vanzare Calea Sagului
6
4

Apartament 2 camere de vanzare Calea Sagului

Oferim apartament cu 2 camere, 52 mp, etaj 2, spatios, mobilat si utilat. Zona calea sagului, str ana ipatescu, langa mijloacele de transport.

1192 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Aradului etaj 3 decomandat wcs amenajat centrala proprie
10

De vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat in Calea Aradului. Apartamentul se afla la etajul 3, intr-un bloc cu 5 etaje (construit în anii 80, anvelopat termic si mansardat). Avand o suprafata utila de 58 mp, apartamentul este compus din 3 camere, o baie, o bucatarie, un balcon si un coridor. ...

2147 EUR/m2 | 58 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament decomandat, cu 2 camere, etaj intermediar,  Aradului
9

Apartament decomandat, cu 2 camere, etaj intermediar, Aradului

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in zona Aradului, intr-un imobil nou, construit in anul 2020. Etaj intermediar, etajul 2/8. Imobilul dispune de lift. Acces facil la numeroase punte de interes. La doar cateva minute distanta fata de market, scoala, gradinita, ...

2321 EUR/m2 | 56 m2

Aradului, Timisoara, Timis

2 cam amenajat bloc caramida centrala proprie zona Tipografilor
5

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, su 62 mp, centrala proprie cu incalzirea prin pardoseala, situat la etajul 2 din 3, bloc de caramida cu curte proprie, instalatii schimbate, mobilat si utilat, zona Tipografilor. Pret: 136000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2194 EUR/m2 | 62 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, conf 1, semidecomandat, zona Spitalul Judetean
13

Apostu Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la etajul 4 din 4 , intr-un bloc reabilitat termic, zona Spitalul Judetean. Apartamentul cu o suprafaţă utilă de 49 mp + balcon si este compartimentat astfel: -hol de acces -living cu acces la balcon inchis -dormitor. -baie. ...

1590 EUR/m2 | 49 m2

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua
10
4

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, centrala proprie, su 61 mp, clima, boxa la subsol, situat la parter, fara balcon, renovat, mobilat, zona Lipovei. Pret: 120000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 cam decomandat etaj intermediar  TOTUL NOU zona Dambovita
16
4

2 cam decomandat etaj intermediar TOTUL NOU zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

4 cam dec loc parcare in curte vedere intre Tribunal si Punctele Cardinale
13
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, su 92 mp+boxa de 8 mp, situat la etajul 4 4 ,cu izolatie, amenajari clasice, zona Ultracentrala, langa Tribunal si Punctele Cardinale Pret: 185000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2011 EUR/m2 | 92 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

4 cam decomandat centrala proprie eta intermediar zona Girocului
10
3

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, su 78 mp, centrala proprie, situat la etajul 3 din 4, mobilat, renovat, zona Girocului. Pret: 133000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1705 EUR/m2 | 78 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam ETAJ 1 centrala proprie bloc caramida langa Fac Medicina si Prefectura 3

2 cam ETAJ 1 centrala proprie bloc caramida langa Fac Medicina si Prefectura

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, su 50 mp, etaj 1, centrala proprie, bloc caramida, geam la baie, fara amenajari recente, langa Fac de Medicina si Prefectura. Pret: 130000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2600 EUR/m2 | 50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie langa Piata Unirii
8
1

2 cam centrala proprie langa Piata Unirii

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat situat la etajul 3 3+pod, su 40 mp, centrala termica proprie si aer conditionat. Pardoselile camerelor sunt din parchet de lemn stratificat. Apartamentul este compus din: camera de zi cu bucatarie deschisa, dormitor, baie si hol de acces. Deasupra baii se ...

2750 EUR/m2 | 40 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Casa individuala cu 3 camere de vanzare in zona Buziasului
20

Casa individuala cu 3 camere de vanzare in zona Buziasului

Casa individuala cu 3 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Buziasului. FOXFORT va propune spre vanzare o casa individuala, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj + terasa circulara, situata in Timisoara, zona Buziasului, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 110 mp + 2 terase ...

2506 EUR/m2 | 110 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare zona UMT
3
7

Apartament de vanzare zona UMT

Vand apartament cu 1 camera, mobilat si utilat la etajul 3 cu o suprafata de 30 mp, centrala proprie este in curs de montare.

UMT, Timisoara, Timis

10