Promovat
Apartament 3 camere in Timisoara in imobil nou construit
10
6

Apartament 3 camere in Timisoara in imobil nou construit

Constructor, dezvoltator si vanzator vand apartament , in imobil nou construit , finalizat ,etajul 2, trei camere,70 mp utili, compus din 2 dormitoare 2 bai, living, bucatarie in suprafata de 70 mp utili si balcon 6 mp, situat in Timisoara str. General Magheru. Imobilul este construit din fundatii beton ...

1583 EUR/m2 | 72 m2

Plopi, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere in zona Sagului
7
1

Apartament cu 2 camere in zona Sagului

Estate Group va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere situat la etajul 2/4 al unui imobil aflat in zona Sagului, langa piata Doina cu acces rapid către transport, scoala si magazine Apartamentul se vinde total mobilat si utilat! Se poate elibera doar din septembrie Suprafață utilă: 32 mp Compartimentare: • ...

1872 EUR/m2 | 32 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Oportunitate-Teren Braytim
1

Oportunitate-Teren Braytim

REX Imobiliare, va ofera rara oportunitatea de achizitionare a unui teren generos, la un super, in zona Braytim. Terenul in suprafata utila de 2500mp, cu un front de 15ml, este ideal pentru orice fel de dezvoltare imobiliara, de la construirea propriei case pana la construirea unui imobil spre vanzare, ...

2,500 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
53 mp+logie 6 mp, decomandat, strada Stuparilor nr.6, Timisoara
9

Situat pe Strada Stuparilor nr. 6, la doar 5 minute de Iulius Mall, zona Take Ionescu și str. Demetriade, ansamblul Ana Residence îți oferă echilibrul perfect între confort, liniște și acces rapid la principalele puncte de interes ale orașului. Proiectul este format din 5 clădiri cu regim redus de înălțime ...

2496 EUR/m2 | 54 m2

Est, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

COMISION 0% Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului
9
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2025, structura beton, material ...

1979 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament la cheie in zona Freidorf
5
3

Apartament la cheie in zona Freidorf

Vanzare apartament cu 2 camere in zona Freidorf,situat la etajul 2,suprafata de 54 mp,se vinde utilat si mobilat complet. Apartamentul este la cateva minute pe jos de mijloacele de transport in comun,centre comerciale precum Profi,magazin in scara blocului, parc,farmacii,etc. Apartamentul se afla intr-o ...

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului
3
3

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului

Se da spre vanzare o apartament cu 1 camera in zona Sagului. Etaj: 3. Suprafata: 33mp. Stare: decomandat. Confort 1. Proximitati: Profi, Parcuri, Transport in comun, Unicarm, Scoli, Gradinite, Shooping City. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

1788 EUR/m2 | 33 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Sagului
5
4

Apartament 2 camere zona Sagului

Se da la vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului, dotat cu toate cele necesare. Complet utilat si mobilat, cu o suprafata de 45 mp. Etaj intermediar: etajul 4. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon.

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere + curte 168 mp In Timisoara Decathlon
7
9

Apartament 2 camere + curte 168 mp In Timisoara Decathlon

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Aradului, aflat la etajul parter intr-uo casa P+1 Etaj. Anul constructiei 2011, structura este din beton si material de zidarie caramida. Suprafata ...

2288 EUR/m2 | 59 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare - Girocului
3

Apartament de vanzare - Girocului

Vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului,la etajul 1,suprafata de 44 mp,decomandat. Apartamentul este la cateva minute pe jos de mijloacele de transport in comun,piata si supermarket. Se accepta plata prin credit banacar sau cash ! Anul constuctiei :1998 Mai multe detalii telefonic!

Girocului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Sagului
20

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Sagului. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara in zona Sagului, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime parter + 4 etaje + mansarda. Anul constructiei este 1991, structura ...

1703 EUR/m2 | 91 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0% Apartament 4 camere decomandat 91 mp utili, zona Plavat II
20
13

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Plavat II, aproape de Girocului FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 4 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Plavat II, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Subsol + Parter + 3 Etaje. Anul constructiei ...

1395 EUR/m2 | 91 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 53 mp, zona Spitalul Judetean
4

Apartament 3 camere, 53 mp, zona Spitalul Judetean

Blitz va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere gata de locuit. Se oferă spre vânzare un apartament confortabil, ideal atât pentru locuință personală, cât și ca investiție (închiriere rapidă datorită proximității spitalului). Locația este la doar 1 minut de mers pe jos de Spitalul Județean "Pius ...

1736 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Casa individuala de vanzare, zona Mircea cel Batran - Garaj si pivnita
20

2 case pe acelasi teren – Ideal pentru locuinta + spatiu comercial Zona excelenta – Mircea cel Batran Foxfort propune spre vanzare o proprietate versatila, perfecta atat pentru locuire, cat si pentru afacere. Pe teren se afla doua case: una noua, moderna si spatioasa, iar cealalta mai veche, cu potential ...

2614 EUR/m2 | 176 m2

Mircea cel Batran, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara
7

Apartament cu 3 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE are placerea de a va oferi spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 4 din 4 (acoperis din tigla) si are o suprafata utila de 52 mp. Compartimentare: - hol de acces - ...

1287 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Sagului
10
1

Apartament cu 3 camere decomandat, confort 1, centrala proprie, mobilat si utilat, bucatarie separata, mare, 2 bai, 2 balcoane inchise si un hol in forma de Z, su: 73 mp, situat la et.2 din 5, intr-un bloc anvelopat, izolat pe interior cu vata minerala. Foarte aproape de toate punctele de interes din ...

1644 EUR/m2 | 73 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Casă Individuală cu Potențial   Aleea Ghirodei (CF Timișoara)
7
15

Casă Individuală cu Potențial Aleea Ghirodei (CF Timișoara)

Casă individuală situată într-o zonă extrem de căutată, la intrarea în Ghiroda, pe cunoscuta Aleea Ghirodei. Proprietatea dispune de CF de Timișoara și reprezintă pânza albă perfectă pentru cei care își doresc o casă pe care să o renoveze după propriul gust. Detalii Teren și Construcție: Suprafață ...

1230 EUR/m2 | 100 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Duplex Deosebit 5 Camere Centrala Proprie  Zona Braytim ESO
17
3

Duplex Deosebit 5 Camere Centrala Proprie Zona Braytim ESO

Duplex deosebit cu 5 camere, mobilat si utilat, asa cum se vede in poze, su: 121 mp, P+E teren 257 mp, Confortul termic se realizează prin centrala proprie, cu ajutorul încălzirii în pardoseală. Casa este situată într-o zonă cu acces rapid la facilități urbane și diverse puncte de interes precum: cafenele, ...

1793 EUR/m2 | 121 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Decomandat Centrală  Proprie Zona Calea Buziașului
10

Apartament 2 Camere Decomandat Centrală Proprie Zona Calea Buziașului

Apartament cu 2 camere, decomandat, mobilat și utilat, bucătărie închisă, baie cu geam, centrala proprie, su: 55 mp plus balcon et. 2 din 3 și un parter plus 1 loc de parcare. Bloc nou. Disponibil imediat. Preț: 89900 Euro ușor negociabil. Se ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament Lux 2 Camere Decomandat Etaj 1 Garaj 2 Boxe Zona Dorobantilor
12
1

Apartament cu 2 camere decomandat, mobilat si utilat lux, totul nou sigilat, su: 58 mp, et.1 din 4, centrala proprie, aer conditionat, recent renovat de la zero, garaj sub bloc si 2 boxe trecute in Cf, disponibil imediat. Pret: 137300 Euro Tel : 0726649775

2367 EUR/m2 | 58 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera Deosebit Centrala Proprie Zona Braytim Musicescu
8
1

Apartament deosebit cu o camera, mobilat si utilat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, living cu bucatarie open- space, baie cu dus si geam, su:34 mp plus balcon, etaj 2 din 4, plus 1 loc de parcare acoperit inscris in Cf. Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 76999 Euro Tel: ...

2265 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere 2 Bai Etaj 2 Zona Girocului la cateva minute de mers pe jos de Spitalul Judetean
8
1

Apartament cu 3 camere, semi-decomandat, confort 1, model mare, mobilat si utilat, parchet de stejar, 2 bai, 1 Wc de serviciu si o baie cu cada si geam, cu posibilitate de centrala proprie, ceas de gaz independent, su: 65 mp cu balcon inchis in termopan, etaj 2 din 4, bloc anvelopat, se vinde exact asa ...

1777 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat totul nou cu materiale de Inalt calitate Zona Dambovita
14
2

Apartament cu 2 camere decomandat, totul nou, contor gaz, țeavă este în apartament, su: 47 mp, et. 6 din 10 cu lift, bloc anvelopare Preț: 86500 Euro. Tel: ...

1840 EUR/m2 | 47 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat Etaj 1 Zona Olimpia Stadion
9

Apartament 3 Camere Decomandat Etaj 1 Zona Olimpia Stadion

Apartament cu 3 camere decomandat, su: 56 mp, et.1 din 10, necesita renovare, cu posibilitate de centrala proprie Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 105000Euro negociabil Tel: 0726649775

1875 EUR/m2 | 56 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Salvează căutarea